Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rimmmelka

ATELIER TOMASZ GIBAS KATOWICE

Polecane posty

Gość gość
Byłam u Pana Thomasa Gain na kolorze i strzyżeniu- wizyta spełniła moje oczekiwania. Dałam się również namówić na rytuał satinique Był to strzał w '10' a włosy już się nie puszą są mega proste a kolor ma połysk. Również polecam strzyżenie męskie u Pana Thomasa, mój mąż jest zadowolony. Warto tam iść!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość childtantforguzz1977zwkbn
cóż mogę powiedzieć na wielkiego Pana stylistę??juz po wejściu do "Atelier" myślałam ze padne!ale jednak na moje nieszczeście zostałam!i bardzo załuje dawno nie byłam tak niezadowolona z tego co mam na głowie!beznadziejne cięcie, kolor!!odradzam ! Jasne http://gtiny.me/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaL
Polecam wszystkim Thomasa Gain bardzo miły, sympatyczny i profesjonalny. Świetnie dobrał fryzurę, bardzo fajne cięcie. Zadowolenie klienta to jest najlepsze uzasadnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarinaT
mega zadowolenie! Relaks ,zrozumienie.wspaniały efekt! delikatne refleksy odjęły mi lat:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem bardzo zadowolona z koloryzacji, nie spodziewałam się tak fajnego efektu, obsługa bardzo miła i profesjonaln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe, kto pisze prawdę - krytyczne klientki czy słodzący znajomi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sporo się tu dzieje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaaaW
Polecam jestem bardzo zadowolona z koloru który Thomas dobrał idywidualnie do mojego typu cery dla mnie. To prawda ze jest ciekawy i stworzony dla mnie bo nie ma go nigdzie indziej tylko w Atelier u Thomasa. Pozdrawiam i dziękuje Kasia W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaImarcin
Właśnie wróciłam od Tomasza i jestem w szoku co tutaj się wypisuje! Ponieważ jestem bardzo zadowolona a chłopak jest na dorobku postanowiłam pochwalić jego usługi. Jeśli chodzi o salon-OK faktycznie nie robi dobrego wrażenia ale sam Tomasz jest świetnym fryzjerem ma do tego serce i czuje to co robi! Używa bardzo dobrych kosmetyków i ma wizję tego co chce zrobić z włosami. mam bardzo niefajne włosy z których ciężko zrobić cuda ale Tomek zrobił to czego oczekiwałam-żadnych drastycznych zmian świetne podcięcie końcówek i wycieniowanie (a wierzcie mi chodze do dobrych fryzjerów i nawet "najlepszy" spierdzieli zwykłe podcięcie końcówek). Włosy mi się świetnie układają zrobił mi balejage dobrał mi bardzo dobry kolor mam naturalny efekt tak jak chciałam...był ze mną chłopak siedział i się nudził więc obciął go Kamil który równiez tam pracuje-rewelacja! chłopak zawsze miał podcinane włosy tak jak 99%facetów w Polsce bo żadna frycjerka nie potrafi nic innego zrobić ! Oboje jestesmy bardzo zadowoleni i życzymy Tomkowi żeby się dorobił i stworzył piękny salon a mając takie umiejetności jestem pewna że to osiągnie ! Wszystkim POLECAM ŚMIAŁO ! Aha ! Piknie mi wymodelował włosy ! układają się babce w reklamie loreala:P super :) Ania i Marcin z Chrzanowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głowna cecha - profesjonalizm! Nawet z bardzo niesfornych włosów powstaje dzieło sztuki :) Naprawdę warto zainwestować! Relax, przyjemność oraz efekt WOW gwarantowane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaLoren
Profesjonalizm ,miła obsługa,bardzo zdolni fryzjerzy. Brakowało w Katowicach dobrego salonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
100% na tak Pełen profesjonalizm, miła obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Atelier spełnił moje oczekiwania. Dzieki Thomasowi powróciłam do naturalnego koloru włosów Thomas umie doradzić i do tego jest sympatyczny. Dodatkowo polecam masaż głowy który wykonał Pan Kamil.Dzięki chłopaki Ania R z Krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pompolino
Powracając do tematu tego chłopaka Thomasa Geja o pseudonimie naginającym rzeczywistość jedyne co zapamiętałam z wizyty to pociachane obrzydliwe palce zakrwawione yah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma nic lepszego niż dobry fryzjer ! Gorąco polecam pewną rękę Pana Thomasa. Nie boi się dokonywania zmian na mojej głowie i za każdym razem trafia w mój gust. Uwielbiam ludzi takich jak Pan Thomas, czyli ludzi z wielką pasją ! Pozdrawiam, Aleksandra Widera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli strzyżenie to własnie tam, bardzo miła obsługa i profesjonalne podejście do klienta . Polecam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękne ombre Zdecydowałam się na pierwszą w życiu koloryzację włosów i to był strzał w dziesiątkę. Efekt jest bardzo naturalny, wszystkie moje uwagi zostały zrealizowane,a obawy rozwiane. Polecam Pana Thomasa, chyba najlepszy u jakiego jak dotąd byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolor i ciecie rewelka. Rowniez polecam, a Atelier na Stawowej robi ogromne wrazenie! Dziekuje Thomas Gain, Malwina S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak Stawowa magiczna, nigdy nie byłam w ładniejszym miejscu. Dziękuje Thomas że stworzyłeś dla nas tak piękne miejsce na mapie Śląska. Zuzia z Dąbrowy Górniczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mega zadowolenie! Relaks ,zrozumienie.wspaniały efekt! delikatne refleksy odjęły mi lat:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika84sc
Przykro mi to stwierdzić, ale jestem rozczarowana. Ponieważ od kilku lat mieszkam za granica i nie znam dobrych fryzjerów w Katowicach i okolicy, skusiłam się na ofertę groupon do Atelier. Poszłam pełna nadziei, że wreszcie znajdę kogoś, kto odpowiednio zajmie się moimi włosami. Zależało mi, na ombre, gdzie na górze głowy chciałam mieć mój naturalny kolor, a na dole jaśniejszy odcień. Pan Thomas był zachwycony uzyskanym kolorem, twierdząc, że jest identyczny z moim. Oczywiście nie był, (czego nie dało się dostrzec w Atelier z powodu nie najlepszego światła), mało tego farba wypłukała się po nie całym miesiącu i po kolorze nie zostało śladu. Niestety to nie koniec, po umyciu włosów okazało się, że moje włosy są źle obcięte, wyszły z przodu dłuższe o ok. 1,5 cm pasma. Decyzję o napisaniu tej opinii przeważyła odżywka, którą zakupiłam w Atelier. Prosiłam o odżywkę zwiększającą objętość i zależało mi na takiej do spłukiwania. Pan Thomas rzekomo mi taką dał, jeszcze poinstruował, że mam ja przytrzymać ok. 5min na włosach i spłukać. Jakie było moje zdziwienie, gdy przed jej pierwszym użyciem przeczytałam etykietę i okazało się, że jest to odżywka nawilżająco wygładzająca i nakłada się ja na mokre włosy i oczywiście nie spłukuje. W tym dniu w Atelier panował chaos, Pan Thomas miał zdecydowanie za mało czasu przeznaczonego na klientki, może te zaniedbania są efektem pośpiechu, jednak ktoś o takiej renomie, mimo wszystko nie powinien sobie na to pozwolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kosmetyków nie ma do sprzedaży w Atelier i każda klientka o tym dobrze wie. Konkurencjo zajmij się swoimi klientkami a nie pisaniem durnych postów. Pozdrawia Team Thomas Gain

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Thomas nie przejmuj się cóż zrobić że żyjemy w tak zawistnym kraju. Pozdrawiam Natalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika84sc
To ciekawe gdzie kupiłam odżywkę firmy SATINIQUE, Pan Tomas twierdził, że on jako pierwszy pracuje na kosmetykach tej firmy! Mało tego ta odżywka, której nie kupiłam kosztowała mnie 59zł, dobrze, że nie skusiłam się na szampon w tej cenie, który też mi zaproponowano, bo przepłaciłabym jeszcze więcej. Wystarczy się zapytać fryzjera, czy można zakupić u niego kosmetyki. Ponieważ dbam o swoje włosy, więc staram się im zapewniać porządną pielęgnację, wydawało mi się, że fryzjer powinien mi najlepiej doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika84sc
Teraz zobaczyłam kto mi odpisał, w takim razie dla informacji Teamu Pana Tomasa, będzie mi bardzo miło przyjść do Pana salonu (przy najbliższym urlopie) na Stawowej i oddać Panu ten kosmetyk, którego rzekomo u Pana nie zakupiłam! Mam gdzieś te 59zł, ale fakt, że nie umie się Pan przyznać do popełnionego błędu, zwalaniu opinii na konkurencję, to jest już dla mnie przegięcie. Niech się Pan cieszy, że nie napisałam innych rzeczy które cisnęły mi się na usta, gdy pisałam pierwszą opinię. A i na przyszłość to, że Pan puszcza do klientek oczko, żeby zatuszować błędy, nie zawsze działa tak jak Pan tego oczekuje, nie każda jest głupią nastolatką, na którą takie rzeczy działają, wręcz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Team Thomas Gain
Zapraszamy Pania do salonu w celu wyjasnienia tej sytuacji. Tego kultura wymaga a nie pisaniu postow jak nastolatka, Jesli komukolwiek Thomas puszcza oczka to z powodu ze jest sympatycznym czlowiekiem a nie z powodu ze chce kogos oszukac, bo obcial Pania i wykonal kuracje za 59 zl, czy nie uwaza Pani ze zrobil to po kosztach zeby Pania uszczesliwic ? Pozdrawia Team Thomas Gain

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika84sc
Nie nie uważam, że zrobił to po kosztach, żeby mnie uszczęśliwić tylko w celu reklamy i pozyskania nowych klientów, ponieważ otwierał salon w nowym miejscu i z tego co mówił ma on być większy. Nie zapłaciłam za kurację 59zł, tylko za odżywkę. A sami Państwo doprowadziliście do takiej, a nie innej opinii pisząc, że nie sprzedajecie kosmetyków i że na pewno mój komentarz napisała konkurencja. Należało się przyznać do błędu. Nic nie zmieni faktu, że mam źle obcięte włosy i na chwilę obecną nie wiele można z nimi zrobić, niestety włosy nie odrastają w jeden dzień jak się tego chce, podejrzewam, że nawet pół roku im nie wystarczy. Państwa salon na pewno odwiedzę, żeby oddać odżywkę, której u Państwa nie zakupiłam (o czym informowałam już we wcześniejszym poście).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Team Thomas Gain
Zapraszamy Panią o zwrot odżywki ! Wszystkie odżywki konkurencjo są do spłukiwania :) Zajmijcie się swoimi klientkami a nie pisaniem głupich postów. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam Byłam dwukrotnie u Pana Thomas byłam w miarę zadowolona. Choć faktycznie w salonie panuję nieład i to nie stylu artystycznym. Pan Thomas to fajny facet uprzejmy miły, zakręcony. Fryzura była oki. Natomiast wczoraj wybrałam się na "darmowy zabieg-rytuał".Otrzymałam przypomnienie o wizycie w nowym salonie. Kiedy weszłam znowu panował chaos i nikt nie miał na nic czasu. Okazało się , że mam poczekać do 45 minut.Uprzejmie zwróciłam uwagę Panu, iż mam ograniczony czas Pan Thomas wybuchł zrobiło mi się przykro. Usłyszałam "że to nie rzeźnia, że nie szanuje go, itp, e u fryzjera się czeka-bo to profesjonalny salon i sztuka i że to darmowy zabieg więc po co mam pretensję'. I że jeśli chce się poczuć jak królowa to on wybierze inny termin"-to przegięcie-Szanujmy swój czas i klientów-nieważnie czy coś jest darmowe czy nie.. Mam nadzieję, że miał Pan zły dzień bo chciałam korzystać z Pana usług, ale u fryzjera powinnam czuć się wyjątkowa a nie jak na wizycie w NFzcie w ścisku w hałasie i chaosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×