Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rimmmelka

ATELIER TOMASZ GIBAS KATOWICE

Polecane posty

Gość sisi7
Oszust, kłamca ? Kobieto zastanów się co piszesz ! Nie znam bardziej uczciwej osoby. Tomek jest najlepszy, profesjonalny - jest mistrzem w cięciu krótkich włosów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisi7
Oszust, kłamca ? Kobieto zastanów się co piszesz ! Nie znam bardziej uczciwej osoby. Tomek jest najlepszy, profesjonalny - jest mistrzem w cięciu krótkich włosów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerberka237
Nad niczym nie będę się zastanawiać...oszust, kłamca, beznadziejny człowiek. Kłamca, bo żadnego ATELIER nie ma, wrzucił na groupon zdjęcia czegoś, czego nie ma. Tam gdzie rzekomo przyjmuje śmierdzi, jest obskurnie, w niczym się nie ma do tego, co przedstawia na kuponie. Oszust, bo zgarnął pieniądze, a na umówionej wizycie go nie było! Nie zadzwonił, nie dał znać a ja musiałam 30km jechać tam i z powrotem, bo d*pka nie było. Zostawiłam telefon, miał oddzwonić i co? I tego nie zrobił! Sprawa jest zgłoszona do grouponu, zrobię wszystko, by już nigdy ten facet nie mial możliwości sprzedawania swojego SALONU ludziom, którzy nie wiedzą jak jest naprawdę. A osobom bliskim Tomkowi, bądź jemu samemu prosiłabym o wstrzymanie się od głosu. Bo widze, że tylko w ten sposób pojawiają się jakiekolwiek pozytywne opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerberka237
Poza tym świetnie wiedzieć, że MISTRZEM CIECIA KRÓTKICH WŁOSÓW... ja mam włosy bardzo długie, bardzo geste... czyli rozumiem, że z takimi by sobie nie poradził? ŚWIETNIE wiedzieć. Profesjonalizm pierwsza klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do sisi... moze i potrafi pięknie ciąć i ma talent ale tylko kiedy ma na to czas, a w tym zakichanym atelier przyjmuje masowo 10 klientek na godzinę i nie zależy mu na tym żeby ktorakolwiek wróciła bo i tak zmieni miejscowke i dalej bedzie oszukiwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata137
Haha nie dziwie się że was nie przyjmuje w atelier bo po przeczytaniu opinii jesteście wieśniarami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ohoho... znalazła się jakąś sroka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rimmelka
Zgadzam się z tą "hurtową" obsługą. Ja, mama i znajoma z pracy zakupiłyśmy groupon w kwietniu. Od razu zadzwoniłam by nas umówić. W wielkim szoku byłam, gdy pan Tomek stwierdził, że on jest w stanie umówić naszą trójkę na JEDNĄ godzinę. Przyznam, że nie wyobrażam sobie czegoś takiego. Cieszę się, że szybko zrezygnowałam z grouponu, bo widzę, że z mojego zapuszczania byłyby nici (skoro mistrz cięcia krótkich włosów), nie mówiąc o chaotycznej obsłudze. Niestety mama zaryzykowała i oczywiście go nie zastała.... A koleżance/koledze pana Tomka (nade mną wpis) prosiłabym o wstrzymanie się od głosu. Dziewczyny nade mną mają rację. Kłamca, oszust, nie potrafi wywiązać się ze swojego obowiązku. Dużo nauki przed nim. BARDZO DUŻO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ELBEA
Dajcie spokój, to dobry fajny pozytywnie szalony gość. Jestem bardzo zadowolona: zmie4nił mnie z cioci piernik na odlotową kobitkę - jest super a salonik może nie najnowocześniejszy, ale żądzą nożyczki które łapką Tomka zamienią Cię w królową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate 85
a ja byłam u niego 2 dni temu - ze zniszczonymi po samodzielnym farbowaniu włosami..... sam doradził fryzurę i kolor - z ręką na sercu - rodzina i znajomi są pod wrażeniem, a faceci oglądają się za mną na ulicy, bo kolor włosów i samo strzyżenie robią wrażenie... odważna asymetria, diametralna zmiana, od razu nabrałam większej pewności siebie, bo czuję się kobieca i atrakcyjna, bardzo potrzebowałam takiej odmiany, ma chłopak talent i zrobił na mnie pozytywne wrażenie, sam lokal, w którym mnie przyjmował - aż tak bardzo nie odbiegał od ogólnie przyjętych standardów, chociaż rzeczywiście na atelier to nie wygladało, moją wizytę też przekładał, ale nawet mojej stałej fryzjerce zdarza się czasami to robić, jesteśmy w końcu ludźmi ( chociaż nie powiem, fakt przełożenia wizyty, kiedy miałam już zaplanowany cały dzień na początku doprowadził mnie do białej gorączki, ) korzystałam z grouponu, jeśli faktycznie usługa normalnie kosztuje 350, czy 360 zł, to jak dla mnie to masakrycznie dużo, jeśli chodzi o groupon - uważam, że te 89 zł ( miałam pakiet drugi, bo trzeci był już wyprzedany ) to najlepiej zainwestowane pieniądze od dłuższego czasu, facet ma talent, dużo pozytywnej energii i artystyczną duszę i jest dzięki temu naprawdę dobry w tym, co robi, bywałam już u wielu różnych fryzjerów, przerabiałam już etap spalonych włosów po trwałej, kiedy musiałam ściąć włosy praktycznie na zapałkę, a babka miała wspaniałą opinię w mojej rodzinnej miejscowości ... przeczytałam Wasze opinie dopiero teraz po fakcie, gdybym zajrzała tu wcześniej, pewnie bym wogóle nie poszła i straciłabym ogromną szansę na to, żeby zmienić swój image, ja ze swojej strony polecam, chociaż ceny ( jeżeli takie są rzeczywiście nie są niestety na każdą polską kieszeń )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytam te opinie i nie mogę uwierzyć....tak uczciwego, miłego i zdolnego młodego człowieka nigdy nie spotkałam. Szanuje i poważnie traktuje swoje klientki. To ja dwa razy odwołałam wizytę a on dzwoni kilka razy i pisał z 15 smsów. Nigdy nie spotkałam tak zaangażowanej osoby. Ma talent, pasję i ogromny zapał. Co do pieniędzy to akurat wręcz odwrotnie. Twierdzi, że nie robi tego dla pieniędzy tylko z pasji i to naprawde widać na każdym kroku. Zasługuje na dobre pieniądze za swoją pracę i mało jest takich ludzi na świecie. Polecam naprawdę każdemu. Faktycznie salon pozostawia wiele do życzenia ale ten młody człowiek swoim talentem i osobowością nadrabia to wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Exstaza
Czy ma ktoś do odsprzedania opcje nr 3 z groupona??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MASAKRA!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam umiejętności Tomka perfekt byłam na kolorze i strzyżeniu wyszłam z uśmiechem i na pewno polecę innym kolor mam rewelacyjny i strzyżenie również !! Beata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tak jak by mi ktojś na wlosy narobil żadna z was chyba nie wie jak pachna kosmetyki l]oreala i jakość farb itp nic co mialam nakładane na głowe nie przypominało tego zapachu bo do butelek też moge sobie przelać nawet nie wiem co mieszał za farby a kolor z d**y nie byl czysty tak jak obieca to pomylka żałuje ze zdradziłam moja fryzjerke te jego gadanie to powtarzanie sie każdej jednej tego samego moja koleżanka 2 dni przede mną słuchała tego samego co ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam dzisiaj i jestem zadowolona, zaczęłam z małym poślizgiem ale za to potem wizyta nie była skrócona... Tomek pokazał mi kilka trików na powiększenie objętości itd. Strzyże bardzo profesojnalnie. Jest otwartym człowiekiem i chętnie rozmawia z klientami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danuta11
Pierwszy raz jestem zadowolona z strzyżenia, mistrz. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ExKlientka
Nie polecam.. wykupilam grupon z koloryzacja..probowalam znalesc atelier a znlazlam sie w zwyklej ciemnej dziurze gdzie nawet kawe podaje sie z mieszanki proszku capucinno! maskara.. a sama usluga.. pan stylista zaczal sie tak zachwycac kolorem na mojej glowie(farba loreal ok 2 miesiace wczesniej nakladana) ze nie mialam nic do powiedzenia i mimo odrostow i mojego wykupioonegoo gruponu z farbowaniem stwierdzil ze nie ma sensu wlosow farbowac..nie chcialam sie sprzeczac ale czuje sie bardzo oszukana i niezadowolona z uslugi.. nie warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brak słów, wykupiłam gruper za 99 zł czyli BALEJAŻ, MYCIE, STRZYŻENIE, MASKI REGENERUJĄCE. Faktem jest ze pan stylista często choruje, 2 razy przekładał mi wizytę. Salon czyli ARTEMIDA jak za czasów komuny, stare brudne ręczniki, które wisiały na kaloryferze. Byłam 3 w kolejce, 20 minut OPÓŹNIENIA. LICZY SIE TYLKO KASA I ILOŚĆ ODJ**A...... KLIENTEK . Zamiast balejażu szanowny STYLISTA zrobił mi ciemny blond na całe włosy, bo uznał, że pasemka blond, które miałam wcześniej mi nie pasują. BRAK SŁÓW, ŻENADA. STRACONE PIENIĄDZE. Mogłam sobie kupić w Rossmannie krem koloryzujący i za 20 zł sobie zrobić HEHE, a nie 99 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mela1245
Bardzo lubię artystyczne podejście do klienta. Pomysł dynamizm. To wszystko było. Chodziłam do miejsc bardzo ekskluzywnych w których wszystko było ładne świecące. U Tomka może nie zastalam żyrandolu krysztalowego za 5 tys. Ale klimat który wprowadził Tomek mnie poprawił humor. A najważniejsze że stworzył artystyczny kolor i cięcie które mnie zachwyca codziennie. Od dziś staje się jego stała klientka. Polecam osoba otwartym na zmiany, które chcą się zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy stylista ever !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba NEVER !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam ! po wizycie czuję się zadbana potraktowana poważnie, Tomek się nie oszczędza, choć przyznaję że ustalenie terminu wizyty wymagało ode mnie cierpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Podpisuję się pod negatywnymi opisami. W lipcu br miałam umówioną wizytę u p. Tomasza (p 1,5 miesiąca czekania). W umówionym dniu salon "Artemida" - gdzie miał świadczyć swe usługi był zamknięty. Zero kontaktu telefonicznego oraz sms-owego z p. Gibasem - mimo, że wcześniej kontaktował się z wiadomego mi numeru telefonu. Zgłosiłam reklamację do Groupona, która została rozpatrzona pozytywnie. Wszelkim osobom zastanawiającym się nad skorzystaniem z Grouponu i wizyty u tego Fryzjera stanowczo odradzam. pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulusia
Witam serdecznie,również nie polecam,wykupilam groupon i miałam rezerwacjęopcjanr.2, gdy zajechalam do salonu to zastalam wielkie rozczarowanie,gdzie ten salon ze zdjęć,a gdzie przede wszystkim pan atelier,po 1,5 godz czekania,niestety ów pan sie nie pojawił i nie odbierał telefonu,a pani z zakładu powiedziała ze on tylko podnajmuje fotel,porządny fachowiec nie musi podnajmowac fotela w obskurnym salonie,skoro taki dobry to czemu nie ma swojego salonu,wieczorem pan raczył odebrać telefon i głupio sie tłumaczył,nigdy wiecej,nie polecam nikomu,z drugiej strony cieszę sie ze go nie bylo jego ręce nie warte moich wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam dzisiaj i mogę polecić z czystym sercem usługi Tomasza Gibasa, ma niezwykły dar :D od pierwszego słowa się go lubi, całkowicie mu zaufałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusińska
Doprawdy nie wiem skąd tyle negatywnych opinii, to bardzo krzywdzące. Wg mnie Pan Tomasz to profesjonalista i znawca kobiecej natury-dokonał rewolucyjnej zmiany w moim wizerunku-nigdy bym się o taką śmiałość nie podejrzewała...a jednak...oddałam mu się bez wahania i poczułam się jakbym ponownie straciło dziewictwo ;-))) Z serca polecam --> gwarantowane bezcenne doznania ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedne dziewcze z Ciebie, nie ma co oszukiwać, nie warto oddać sie w ręce tego Pana i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka222
Ciekawe,że najwięcej negatywnych opinii jest od tych dziewczyn, które nigdy do niego nie trafiły. Nie liczy się salon tylko człowiek i jego talent! Ale oczywiście lepiej wylać wiadro pomyji na kogoś z kogo usług się nawet nie korzystało. Naprawdę nie było wody w zakładzie, też byłam obsłuzona na szybko, ale porzadnie. Rewelacyjnie czesze(czesałam sie u niego też na wesele znajomych), dobiera kolor, którego u nikogo nie spotkasz. bo jest autorską mieszanka...zresztą, żeby sie wypowiadać trzeba to sprawdzić, a nie skreslać kogoś z góry. Też miałam problemy z umówieniem się. Jak ktoś ma jednoosobowa firmę to wie,że nie jest łatwo wszystkiego ogarnąć. Duzo by mówić. Po prostu spróbujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbowałem i żałuję z całego serca. Teraz zostaje mi czekać aż włosy odrosną po daremnym cięciu Pana stylisty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×