Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rimmmelka

ATELIER TOMASZ GIBAS KATOWICE

Polecane posty

do pan bardzo chwalacych pana Tomasza , jedna z was napisala jak mozna wylac wiadro pomyi na kogos kogo sie nie zna , niestety nie udalo mi sie poznac bo wielce pan nie raczyl sie nawet pokazac w salonie choc mialam wizyte zamowiona, a potem glupio sie tlumaczyl , a do pani ktora ponownie stracila dziewictwo, hm przy strzyzeniu tracic dziewictwo, to moze nie tymi wlosami sie zajmowal,jeszcze raz nie polecam, dzieki Bogu ze nie trafilam na niego a gaane to owszem ma , tego naprawde mozna mu pozazdroscic nic poza tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie w 100 %, ja akurat trafiłam do pana Tomasza i nigdy więcej! Gadaną raczej metamorfozy nie dokona, a właśnie, może to jest stylista nie tych włosów ;) Nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza Stanczewska
Ja jestem bardzo zadowolona jak i większość moich znajomych :) A o braku klientek nie musi się martwić. Ale dobrze że się coś dzieje to tylko plus dla Tomka. A większość tych opinii jest z zakompleksionych niedowartościowanych kobiet ! Jest bardzo młody w dodatku przystojny i bardzo zdolny. Ale dla wybranych.. ludzi z duszą ! Jest wartościowy.. Jak mało ludzi na tym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza Stanczewska
A w dodatku czytając te opinie nie zrażam się do Tomka wręcz przeciwnie utwierdzam się w przekonaniu o chorej zazdrości i zakompleksieniu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pani Izy Stanczewskiej, nie wiem o co mam byc zazdrosna a raczej o kogo, zakompleksiona tez nie jestem , byc moze pani jest zakompleksiona i kazda fryzurka i fryzjer pania zadowala, mnie raczej nie zadowolil ani fryzura ani sama soba, bo przede wszystkim jak sie umawia na wizyte to sie przychodzi a nie olewa klientki i jeszcze nie raczy telefonow odbierac,mnie nie bylo dane poznac go z tej lepszej strony, ale ciesze sie ze sa panie ktore sobie go chwala , to dla niego plus, tylko co z tymi paniami ktore byly oszukane w ten sam sposob co ja , a nie jestem jedyna poszkodowana, mam nadzieje ze pan Tomasz ma nauczke ze kazda klientke trzeba przyjac a jesli zdarzy sie tak ze nie moze przyjsc to zyjemy w takich czasach ze raczej kazdy posiada telefon komorkowy i wystarczylo zadzwonic i przelozyc wizyte, chyba tak duzo nie trzeba bylo , w moim przypadku bardzo brzydko sie pan zachowal, pozdrawiam wszystkie panie i te poszkodowane i te zadowolone z pracy pana Tomasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anneeta
Pierwszy raz wyszłam z uśmiechem na twarzy od fryzjera. Brawo Tomek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym wolała wyjść z fajna fryzura...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anneeta
To chyba logiczne ? Pierwszy raz jestem zadowolona z cięcia, stylizacji i koloru a jestem już na tym świecie prawie 40 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem czy to takie logiczne, ponieważ niektórym Paniom wystarczy że Pan stylista ma gadane i jest przystojny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie raczej to nie wystarcza kobietą. Ale jest plusem dodatkiem. Aaa po za wizualnymi kwestiami jest genialnym stylistą i tancerzem z najwyższą klasą w tańcu latynoamerykańskim ... :) Zauważyłam że jesteś kobitko bardzo niedowartościowana bo na każdy komentarz szukasz wściekłej odpowiedzi.. Pochwal się swoimi osiągnięciami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy jeszcze nie byłam tak zadowolona;))Pan Tomek wyczarował mi na głowie piękną fryzurę weselną,no i ten kolor....rewelacja!! Polecam:) Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka S
Dobra energia, stylowy i pomysłowy. Cięcie i kolor cudo, niepowtarzalne... Jak dostałam numer od znajomej powiedziała... "Tomek jest uzależniający jak narkotyk" To prawda jestem bardzo zadowolona z profesjonalizmu i optymizmu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salon a raczej stylistę Tomka polecił mi znajomy i sie nie zawiodłam. W sumie to nie wiedziałam jak się obciąć i jaką fryzure dobrac i jaka bedzie pasowała ale doradzono i wykonanie super. Cena nie jest najnizsza ale na pewno odpowiednia do jakosci;) Polecam osbiscie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika 777
Nie polecam. Pan Gibas klienta ma za nic. Na wizytę ze mną umawiał się dwa razy. Za pierwszym razem był chory, za drugim razem nie było go w salonie. W ogóle zapomniał, że się umówił. Czekałam na niego dwie godziny. Między czasie Panie z zakładu zaproponowały mi usługę za Pana T. zgodnie z jego zaleceniem telefonicznym- ale nie skorzystałam. Czekałam cierpliwie na wielkiego STYLISTĘ. Zjawił się ok południa, niepoważnie się tłumacząc, obracając wszystko w żart, po czym zaczął chaotycznie obsługiwać trzy klientki naraz. Mnie polecił ombre hair (jak i pozostałym paniom) oraz proste cięcie, które wykonał bardzo niestarannie, niechlujnie i przede wszystkim nie równo. Mając siwe włosy zasugerowałam farbowanie odrostów, jednak FACHOWIEC stwierdził, że nie warto niszczyć farbą naturalnego wyglądu. Zapewnił, że efekt siwych włosów zniweluje jakimś płynem. Wtarł ów cudowny specyfik w moje odrosty i zapewnił, że efekt jest powalający. I rzeczywiście był - końcówki włosów miały kolor wypłowiały, do tego brzydki odrost i wyłaniające się siwe włosy - czułam się w tej fryzurze niezadbana. Nie wspominając już o nieprofesjonalnym cięciu. Mając 35 lat nigdy nie wyszłam od fryzjera w tak złym stanie.Jestem na siebie zła, że dałam się nabrać na tani chwyt marketingowy. Strata czasu i pieniędzy. Stanowczo nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaGryca
Najlepszy stylista jakiego poznałam. Styl, klasa, w dodatku indywidualny kolor i fryzura która wyeksponowała wszystko o czym mówił Thomas. Jeszcze raz dziękuję serdecznie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisieric
Wróciłam właśnie z bankietu,na który czesał mnie dzisiaj Thomas. W zasadzie mogłabym nie wracać bo fryzura trzyma sie jak po wyjściu od Thomasa i była obiektem zainteresowania niemalże wszystkich, :-). I dziękuje , ze odwiodłmnie pan od mojego pomysłu i postawił na swoim .. Do szybkiego zobaczenia !! Polecam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYLWIAK12
Artysta, stylista, wyczucie smaku i stylu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnneP
Byłem u Thomasa dwa razy w ciągu ostatnich 5 miesięcy i bardzo jestem zadowolona z obu doświadczeń. Thomas jest przystojny, zabawny i bardzo uprzejmy. Stara się przekazać wszystkie niezbędne informacje jak pielęgnować włosy (lub tak jak w moim przypadku braku pomysłu, rutyny) wymyślić styl, i dopasować to aby wspólnie współgrało z moją osobowością. I naprawdę ma pojęcia, co zrobić z włosami, Jest cierpliwy i pomocny z mojego niezdecydowania i braku wiedzy na temat wszystkich rzeczy związanych z niesfornymi moimi włosami.... Salon jest również piękny. Pięknie urządzone,wszystko jasne i przestronne. Jest drogie jak na mój budżet studentki, ale spokój, wiedząc, że nie będę chodzić zła na cały świat z kiepską fryzurą warte większych pieniędzy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASIABK
Trafiłam do pana Thomasa jeszcze i jestem bardzo zadowolona z efektu jego pracy na moich włosach. Gdy przyszłam ponownie już do nowego salonu, moj***ardzo pozytywne wrażenia się potwierdziły. Salon jest bardzo ładnie i schludnie urządzony, atmosfera bardzo przyjemna i sympatyczna. A Pan Thomasa uważam za najlepszego fryzjera/stylistę w Warszawie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grouponka
Mam pytanie, czy ktoś wykupił grudniowy Groupon do Atelier Thomas Gain w Warszawie (to ta sama osoba podobno, co Tomasz Gibas w Katowicach). Bon jest ważny do końca czerwca, kiedy jednak próbuję się zapisać - okazuje się, że podany w ofercie numer nie istnieje, tak jak i strony rzekomego salonu fryzjerskiego. Czyżbym nacięła się na oszusta?:( Dajcie proszę znać, jeśli komuś udało się zrealizować ten Groupon w pierwszej połowie 2014. Jeśli tak, będę wdzięczna jakieś namiary na to Atelier. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Grouponka w odp. na Twoje pytanie " (...) czy ktoś wykupił grudniowy Groupon do Atelier Thomas Gain w Warszawie (to ta sama osoba podobno, co Tomasz Gibas w Katowicach). Bon jest ważny do końca czerwca, kiedy jednak próbuję się zapisać - okazuje się, że podany w ofercie numer nie istnieje, tak jak i strony rzekomego salonu fryzjerskiego. Czyżbym nacięła się na oszusta? Dajcie proszę znać, jeśli komuś udało się zrealizować ten Groupon w pierwszej połowie 2014. Jeśli tak, będę wdzięczna jakieś namiary na to Atelier(...)" Ja skorzystała z tego kuponu w styczniu 2014 i byłam zadowolona, kontak podany na kuponie był aktualny. Teraz chciałam raz jeszcze się umówić ale faktyczniwe nr telefonu jest nieaktualny. Jeśli ktoś ma kontakt do Tomka to proszę o namiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Thomasa, fantastyczny stylista w dodatku ciekawy człowiek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdalenkaAcke
Jeśli zależy Ci na profesjonalizmie oraz personalnym podejściu do klienta to dobrze trafiliście. Thomas idealnie dopasował do mnie fryzurę i sprawił, że poczułam się jak milion dolarów! ;)Polecam wszystkim tym, którzy chcącoś zmienić oraz szukają stałego, sprawdzonego stylisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luisaaa12
Profesjonalizm i najwyższa jakość! Moja fryzura mówi sama za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annaoleska
Thomas Gain Super Stylistą ! Zostałam świetnie ostrzyżona , doradzono mi jak łatwo czesać i pielęgnować włosy w domu - pełna profeska .. Wracam jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem bardzo zadowolona. Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Stylisty Thomasa Wszyscy zachwycają się moją cudną fryzurą. Pan Thomas bardzo ładnie ściął moje włoski a kolor wyszedł piękny. Wiem tez że pracuje na dobrych kosmetykach. P. Thomas jest bardzo sympatyczny, bierze pod uwagę moje sugestie i dba o atmosferę. Pierwszy raz poczułam się że ktoś naprawdę stara się o to abym dobrze wyglądała. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wizyta u stylisty Thomasa jest dla mnie zawsze niezmierną przyjemnością. W miłej atmosferze z humorem spędzam tam czas na balayagu i czesaniu. Thomas zawsze wysłucha i wyczaruje na głowie to co chcę. Idealne cięcie, idealna koloryzacja, idealna fryzura. Polecam osobą, którzy doceniają sztukę jaką jest fryzjerstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma fach w ręku to prawda, polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pięknie przefarbował mi włosy, kok był zjawiskowy profesjonalizm 100 procent polecam Aneta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tomek jest przede wszystkim genialnym człowiekiem. A to, oczywiście, przekłada się na jego pracę. Jest mistrzem w swojej pasji, prawdziwym artystą, który w chwili tworzenia koncentruje całą swoją uwagę i przemyślanie wykorzystuje swoje bogate umiejętności. Na pierwszym miejscu stawia seksapil, który potrafi wydobyć z każdej kobiety. Bardzo kreatywny, świadom swoich zdolności. Czerpie niesamowitą satysfakcję z uszczęśliwiania ludzi. Dobrze wie, że każdy pragnie czuć się swobodnie i atrakcyjnie i właśnie to daje swoim klientom. Oprócz tego roztacza wokół siebie pozytywną aurę, która wdaje się we znaki każdemu, kto z Nim przebywa. Fryzjer marzeń. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×