Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość duńka

seks bez gumki jak przekonać partnera

Polecane posty

Gość duńka

jak zrobić żeby pękła prezerwatywa musze jakoś przekonać partnera że lepsze będzie zabezpieczanie w inny sposób biore tabletki a nie lubie gumek bo seks jest w tedy inny chodzi o odczucia . facet znowu woli dodatkowe zabezpieczenie musze mu pokazać że i one sa zawodne tylko co robić z tą gumą by pękła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość checa weca
natnij ją nożem i odwróć jego uwagę i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duńka
nożem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loda w gumce nie robisz... Jak jest w Tobie to raczej jej nie przebijesz niczym. Ciężko namówić partnera żeby się kochać bez gumki, znam to z autopsji. Boją się... a poza tym pomyśl - to też jest sposób higieny. Chcesz żeby w Tobie się spuszczał, żeby z Ciebie wyciekało później?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duńka
mi to nie przeszkadza czy by wyciekało. myślałam żeby igłą przekłuć ale nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweetlips
Ja kupilam i nawet nam nie przeszlo przez mysl zeby zalozyc :) jak bedzie ku-ku to bedzie czad!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duńka
pytanie brzmi co zrobić by pękła guma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość checa weca
tak, natnij ją lekko nożem i potem ona sama pęknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssisis
Checa weca, a robiłas tak kiedys? w jakim momencie ta gumka pęknie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość checa weca
musisz naciąć dwa poziome paski w odstępie około 1-1,5 cm i wtedy jest to najbardziej prawdopodobne, tzn na 99% gumka pęknie podczas stosunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssisis
Tak, jasne. Ile masz dziecko lat? 15? Widziałas chociaz na oczy gumke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość checa weca
no to daj lepszą radę jaką Ty zastosowałaś u siebie, chętnie poczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maternadha
no popatrzcie a mój za to wógóle gumek nie chciał używać i ciągle na przerywanym jechaliśmy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psyttt32
nie wierze, facet który upiera się przy gumie.... chyba coś tu jest nie tak.. po ile wy macie lat????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maternadha
ja mam takiego kolege co tak się boi niechcianego ojcostwa, że jakby mógł to by 3 kondony na raz założył hehe i nie pomaga nawet to, że jego dziewczyna bierze tabletki... bez gumki niczego z nią nie zrobi. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JANINA_botaknaimiebabie
Musisz wlorzyc do pochwy gwuzdz, taki maly gwuzdz i wtedy prezerwatywa sie pszebije na nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GłupeknieKobieta
jak mozna kochac sie z kims kto sie boi miec z toba dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GłupeknieKobieta
wyglada to tak jakbys byla mu potrzebna tylko do seksu bo nie chce opn tworzyc z toba rodziny, miec planow na przyszlosc, po co wiazac sie z kims takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duńka
mamy po 23 jestteśmy 6 lat ze soba to beda jakies rady czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość U mnie najpierw był...
Zacznij się z nim bawić w łózku, zrób tak żeby polozył się na plecach, pieść go ręką, ustami i nagle dosiądź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piksonia
Lub połóż siena plecach i mocno obejmij go udami aby nie mógł się z nich uwolnic i soczek powinien zostać w Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duńka
nie rozumiem takich rad co ma mi dać to że go przycisne udami do siebie czy w ten sposób pęknieguma? raczej nie... prosze czytać uwarznie temat a potem pisać odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulotek nie czytasz? :O Na każdej ulotce jest napisane, żeby nie używać przy stosowaniu prezerwatyw oliwki i środków nawilzajacych zawierajacych tłuszcz, bo tłuszcz niszczy lateks. Posmaruj się w środku tuż przed stosunkiem oliwką i czekaj na efekt. Przy szybkim stosunku to nie zadziała, ale przy odpowiednio długim da radę. Musisz tylko uważać, bo oliwka w połączeniu z twoim śluzem stworzy taka biała emulsję jak jogurt. Facet może zauważyć więc raczej próbuj z tym przy zgaszonym świetle. No i smak oliwki - raczej mineta odpada. A jeżeli to nie zadziała to nie wyciskaj powietrza z prezerwatywy jak mu będziesz zakładać - przed tym też producenci przestrzegają i jest to najczęstszy powód pękania gumek - balonik z powietrza na szczycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duńka
dziękuje w końcu coś normalnego w odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może też
pęknąć przy kiepskim nawilżeniu pochwy i ostrym seksie:) Użyj oczywiście najtańszych gum z kauflandu czy podobnych (w końcu to tylko dodatkowe zabezpieczenie). Inna sprawa to to czy boi się ciąży, czy może nie ufa, że jesteś czysta jeśli chodzi o choroby weneryczne i HIV. A może sam boi się, że ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duńka
wie że ja nie mam i ja wiem ze on nie ma byliśmy badani pod tym względem kiedyś 1 raz kochaliśmy się bez i było super inne dznania dla mnie i wiem że jemu też było lepiej. musze jakoś zrobic że gdy będe mu zakładać gumę to żeby nie widział że nie spóściłam tego powietrza tylko jak on teraz sobie przypominam zawsze to robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duńka, chciałbym mieć taką dziewczynę jak Ty. Naprawdę :) Tylko zupełnie niepotrzebna jest ta cała zabawa z dziurawieniem gumki. Na miejscu Twojego chłopaka to bym robił to bez gumki i nawet nie wyobrażałbym sobie wychodzić z Ciebie przed finiszem. A nawet bym sam Cię prosił o to, byś mnie objęła i przytrzymała udami(o ile by nie sprawiało Ci jakichkolwiek problemów) bym nie mógł się uwolnić, gdyż samo to doznanie byłoby dla mnie wspaniałą rozkoszą. Nawet nie wiesz, jak bardzo byłbym Ci za to wdzięczny. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cudowny sex tel(stęki,jeki,sapanie i ostra rozmowa) kicia robi niesamowite rzeczy zadzwoniłem i jestem mega zadowolony :) 708-780-520 wew 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko przyznaj, chcesz zeby cie zalal a potem faceta wyrzucic ale kazac placic alimenty? Typowe dla wspolczesnych kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biorę tabsy anty i uwielbiam jak facet zalewa mnie w środku , to cudowne uczucie.Długi seks a potem morze spermy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×