Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Qmega

Tanczylem z inna dziewczyna.

Polecane posty

Gość Qmega

Czesc mam do was pytanie . Mam prawie 18 lat brakuje mi 2 miesiecy do 18. Ale mniejsza z tym jestem ze swja kobieta juz 3 lata . Kiedy minal nam rok poszedlem do nowej szkoly. Zrobilem tam cos czego zaluje . Byl to wf. Przyszli do nas ludzi ktorzy tanczyli taniec towarzyski byl facet i babka. Facet wzial chlopakow na bok a babka dziewczyny. Uczyli nas tego tanca kiedy uczylem sie krokow myslalem o swojej dziewczynie. Az w koncu sie to skonczylo ale nie do konca stalem z chlopakami pod sciana i gadalismy az w koncu ci instryktozy przyprowadzili dziewczyny i mielismy teraz zatanczyc z nimi. nie chcialem ale nie wiem czemu sie zgodzilem . chcialem sie tylko nauczyc zeby pozniej zatanczyc to z moja dziewczyna . Rozumiem ze to brzmi teraz jakos dziwnie . Podczas tego nauczycielka robila zdjecia. Wtedy myslalem o mojej kobiece .Kiedy przyszedlem do mojej dziewczyny pokazalem jej czego sie nauczylem ale nie powiedzialem tego ze tanczylem przez 4min z ta dziewczyna . Teraz po tych 3 latach moja dziewczyna znalazla te zdjecia . Trzymalem ta dziewczyne za reke i jakies glupie miny wyszly na mojej twarzy mozna to odebrac tak jakby mi sie podobala albo czul bym jakies podniecenie . Moja dziewczyna jest na mnie teraz wsciekla nie wyzywa na kazdym kroku ale to normalne chce sie odegrac robi zdjecia z chlopakami. Musze tez powiedziec ze w tamym okresie klamalem moja dziewczyne poniewa uzaleznilem sie od jednej rzeczy i nie mowilem prawde. Przepraszam ja ale to juz nie jest dpo wybaczenia . Co o tym sadzicie wiem ze zrobilem zle jestem debilem kutase* sam nie weim jak moglem sie tak zachowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×