Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Szkrabs

JAKI SAMOCHÓD KUPIĆ?

Polecane posty

Gość Manawan

Witam, może zastanawiała się pani nad Mercedesem, mamy wiele salonów a ja swojego mam z mercedes trucks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość refi

jak używane auto to trzeba zwrócić uwagę na przebieg, stan techniczny. W dobrym stanie i duży wybó aut mają w auto loco. JA tam kupiłem swój wóz prawie 2 lata temu i do tej pory nic się z autem nie dzieje, ale przebieg nie był kręcony, auto było w dobrym stanie. No i mają też tam normalne ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość steve

refi słyszałem też o tym auto loco że właśnie mają spory wybór i dobry stan. Muszę się tam z ciekawości przeejchać i zobaczyć 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasz

nowe z salonu ok tylko zalezy jakie masz finanse. Mi byloby szkoda na nowe auto któe za 3 lata starci dużo na wartości i nie sprzedam już za taką cenę. Muszę zobaczyć auta w ym auto loco, bo nie słyszałem o salonie. Szukam auta tak maksymalnie do 40 tys kilkuletnie bez kręconego przebiegu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szanka

zerknij sobie na ofertę salonu Carolina Toyota Wola. Oni mają świetne oferty, bardzo korzystne. No i ja ci rekomenduję toyotę yaris albo toyote aygo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bożecka

Suzuki kupowalam używane w salonie aso MMCaras w Zabrzu na Wolności, sprawdzony salon, ceny dobre, kompetentni sprzedawcy. Zadowolona jestm bardzo z wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkaaa

szkoda kasy na nowy samochód. Przecież zaraz po zakupie jego wartość rynkowa spada... o wiele lepiej kupić używany samochód np. w salonie. Carolina Toyota Włochy ma taką opcje u siebie a przy tym kupujesz sprawdzony model

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BosenkaWawik
Dnia 1.07.2019 o 00:16, Gość majkaaa napisał:

szkoda kasy na nowy samochód. Przecież zaraz po zakupie jego wartość rynkowa spada... o wiele lepiej kupić używany samochód np. w salonie. Carolina Toyota Włochy ma taką opcje u siebie a przy tym kupujesz sprawdzony model

Salon bardzo dobry. Miła obsługa, rozsądne ceny, auta ze stosunkowo małym przebiegiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zanim kupiłam auto, to przeglądałam dużo ofert.

Serwisy lokalne takie jak https://www.czestochowiak.pl/ były dla mnie dużym wsparciem. Znałam ceny, modele i byłam na bieżąco z ofertami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość methi

trzeba najpierw pooglądać, zobaczyć jakie są teraz ceny i dopiero kupować. JA pojechałem z polecenia znajomego do auto loco koło Leszna i kupiłem tam auto w bardzo dobrym stanie  i cenie - forda focusa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fela

Yaris dwójka jest świetny. Ja mam 1.0 w benzynie i nie wydaję dużo na utrzymanie. Spalanie niskie i a do tego jest mało awaryjne 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekka

ja miałam Yarisa przez prawie 5 lat i rzeczywiście mało palił. Teraz kupiłam skodę fabię i też mało pali. Auto fajnie się prowadzi, bardzo wygodne. Ale też kupiłam  w bardzo dobrym stanie bogato wyposażone w Auto loco pól roku temu. Polecam salon jak i skodę Fabię 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaf

Może coś ze stajni ssanga? Nie są drogie, a jakościowo dorównują konkurencji 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja bym szła w kierunku małego zwinnego samochodu, który mało pali :) nie dość że utrzymanie będzie tanie to nie będzie też problemu z parkowaniem ;) zerknij sobie na ofertę używanych samochodów w salonie Carolina Toyota Włochy. Możesz wejść sobie do nich na stronę, nie musisz się fatygować do nich osobiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola

W tej cenie to nie ma co się pakować w duze auta, bo to zawsze większe koszta. Sama jeżdżę yarisem dwójką 1.4 d-4d. Auto nie jest duże, ale dość solidne i nie wymaga koszztownych napraw. Z jego 90 KM, bez problemu można się na krajówkach poruszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenka

jeśli zależy czy na małym, zwinnym samochodzie to toyota aygo albo yaris 🙂 te modele są tanie w eksploatacji i nie ma z nimi jakiś problemów. Zerknij sobie na stronę salonu Carolina Toyota Włochy - może mają u siebie jakiś używany model aktualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek

Fajną opcją jest też tivoli. Takiego miejskiego suva mozna mieć niedrogo, szczególnie że nawet nowe nie są drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie akurat podoba się nowa Honda Jazz Crosstar, samochód nowoczesny wyglądem i wnętrzem. Technologia zastosowana e:HEV zaprojektowana w celu zapewnienia optymalnego zużycia paliwa. Teraz można otrzymać spory rabat na ten samochód, z tego co pamiętam 10 000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×