Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Szkrabs

JAKI SAMOCHÓD KUPIĆ?

Polecane posty

Gość sanderqa
bierz fiata 500 :-) Można wziac dobry leasing konsumencki w raiffeisen leasing (teraz pko leasing chyba) i cieszyc sie samochodzikiem w dobrej cenie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baronisko
Kup taki na jaki Cię stać. Ale polecam Ci sprawdzić czy nie pasowałoby Ci wziąć samochód poleasingowy. Kiedyś raiffeisen oferował super auta wiec moze cos trafisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FrunoFruwający
Na początku tego roku kupiłem Mazdę MX-5, samochód, w którym wprost zakochałem się na jeździe próbnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szara_codzienność
Fruno, a możesz powiedzieć coś więcej o jeździe próbnej? Jest darmowa? Jak można się na taką jazdę umówić, zapisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie się marzy Mini Paceman, nawet byłam u nas w Warszawie na Czerniakowskiej rozglądać się w Bawaria Motors Mini- to dealer roku 2016 tej marki no więc najpewniej tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie ostatnio bardzo spodobala się mazda 6 - ta najnowsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazdziak
Strasznie podoba mi się ta Mazda 6 w wersji kombi. Przede wszystkim jej plusem jest bezpieczeństwo, bo często wożę dzieci. System ostrzegania przed niezamierzoną zmianą pasa ruchu (LDW – Lane Departure Warning) ostrzega kierowcę, jeśli zjeżdża on z wybranego pasa. Adaptacyjny system świateł przednich odpowiednio skręca reflektory w trakcie pokonywania łuku, a HBC (High Beam Control) – system automatycznego przełączania świateł drogowych na mijania – przełącza światła drogowe na mijania, gdy z przodu zbliża się inny pojazd. System wspomagający hamowanie Smart City Brake Support (SCBS) zmniejsza ryzyko kolizji, ostrzegając kierowcę i hamując, jeśli za bardzo zbliży się on do innego pojazdu przy prędkościach od 15 do 145 km/h. A radarowy układ utrzymywania stałej prędkości jazdy (MRCC) utrzymuje stałą odległość do poprzedzającego pojazdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szynowek
Ja to się z kolei przymierzam do Mazdy MX-5, składam już pieniążki i niebawem będę miał fundusz na ten model. W ogóle to zdecydowałem się na jazdę próbną tym samochodem, i tam właśnie odkryłem, że żadnego innego samochodu nie chcę bo to już nie będzie to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Japoński ! Po zakupie poprzez www.toyota-centrum.pl całkowicie przekonałem się do azjatyckich samochodów, wcześniej interesowały mnie tylko europejskie. Zakupiłem Toyote YARIS GRMN w wersji limitowanej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka991
To zależy tylko od ciebie. Auto ma ci się podobać i spełniać twoje oczekiwania. Na http://www.bawariamotors.pl/ znajdziesz nowe i używane samochody w bardzo dobrych cenach. Myślę ze warto tam zajrzeć. Sama ostatnio rozglądam się za nowym samochodem dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nathaniul
W kwestii regeneracji turbiny lub kupna nowej to uważam, że warto regenerować :) Efekt jest niemalże taki sam a sporo oszczędzasz. Wysłałem już kilkadziesiąt turbin do Regmotu, bardzo dobrze im to wychodzi i znają się na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DominikaTkaczek
Myślę, że z tych mniejszych fajna opcja będzie Honda Jaaz, bardzo wygodne auto rodzinne. Nie jest mocno drogie, a na prawde warte uwagi. Porządny silnik, miękki i prowadzi się leciutko. Nie pali dużo bo również wiele nie waży. Szczerze Ci polecam możesz go sprawdzić w HondaPlaza zarowno nowe jak i może mają coś z używanych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpowiadając na pytanie odnośnie do tego gdzie można kupić dobre pokrowce, to ja mogę polecić http://www.autopokrowce.eu/ fajne ceny i duży wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odnośnie do pytania o myjnię samochodową, to ja mam swoją ulubioną, to takie auto spa. samochód zawsze wyjeżdża stamtąd świetnie zadbany http://autospaszczypczyk.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasztalot
szynowek, a w jaki sposób można umówić się na taką jazdę próbną tą mazdą mx-5? Chętnie bym się przejechał, ona w ogóle jest darmowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szynowek
Ja to zrobiłem tak, że wszedłem po prostu na stronę Mazdy, tam jest taka zakładaka/podstrona jak jazda próbna. Wchodząc tam wybierasz model Mazda MX-5, reszta jest bardzo intuicyjne więc bez problemu sobie poradzisz w razie czego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja CI polecam, jakies niewielkie autko uzywane Toyote, Volvo, Skode, Opla, suzuki. Co wolisz. w http://www.eurocarexpert.pl/ maja swietne samochody. Uzywane i w swietnym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różnimy jeździłam. Od 18 lat mam prawko. I niemce japońce i ostatnio nawet koreańce i francuzy. Wszyskiego trzeba w życiu spróbować. Ale zostałam przy c4 picasso. Wygodnie się nim parkuje, intuicyjny kokpit, siedzenie ma baardzo wygodne ( a jak ktoś tygodniowo ok 1.5 tys km robi to ważne) i jak nie załaduję go pod sam dach to benzyna niewiele naciąga kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chciałam trochę lepszy samochód rodzice mi finansowo pomogli i kupiłam sobie tivoli. To koreański samochód. Ma taki dośc charakterystyczny wygląd ale mnie akurat się podoba. Auto leciutko się prowadzi. W środku ma dużo różnych schowków i skrytek i zawsze tam wszytko upycham bo zawsze dużo rzeczy wożę w samochodzie na wszelki wypadek. Nigdy nie wiadomo co się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie lepiej z importu np. Zastave? Zastava 1100p jest nowoczesnym samochodem czteroosobowym z nadwoziem mającym dzięki klapie tylnej charakter nadwozia uniwersalnego. Ekonomiczny silnik odznacza się bardzo dużym stopniem elastyczności i zapewnia pojazdowi dobre osiągi. Samochód cechuje wysoki stopień bezpieczeństwa czynnego i biernego. Cena: 1550 $ + 30 000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po raz kolejny będę polecać markę BMW. Zwłaszcza jeśli zależy Ci na dobrym, trwałym i niezawodnym aucie, do którego nie będziesz musieć dokładać dużych pieniędzy. Ja swoje kupiłam u dealera w Bawaria Motors i od razu, dzięki pomocy pracowników wiedziałam, że podejmują dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybór samochodu to też kwestia indywidualna, więc ciężko kierować się radami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olek16
BMW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o pokrowce samochodowe to ja śmiało mogę polecić http://www.autopokrowce.eu/ mają świetny wybór no i cenowo myslę, ze wychodzi bardzo korzystnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazda 6 jest całkiem spoko autkiem. Ja mam ją od 3 lat i serio nie zamienię na inne :) wbrew opinii nie psuje się i wszystko chodzi elegancko. Ja kupiłem na http://autakrajowe.com.pl/ całkiem fajne ceny mają i wszystko załatwiłem od ręki. Ogólnie mazda mi przypadła do gustu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem fanem BMW. Nie wyobrażam sobie, abym miał jeździć samochodami innych marek. Ostatnio, u warszawskiego dealera doradzono mi zakup nowego modelu, BMW X1 xDrive20d - myślicie, że warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najszybszy! Czerwony! Żartuję! Ważne żeby się nie psuł i byl w miarę wytrzyały, a tak wogole to mam do polecenia fajny sklep motoryzaycjny, sama tam często kupuję: total-care.pl , tam jest cała chemia motoryzacyjna! Można tam fajne zkaupy zrobić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×