Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Szkrabs

JAKI SAMOCHÓD KUPIĆ?

Polecane posty

Gość gość
a ja się napaliłem na ta madę CX5, miałem jazdę próbną, specjalnie pojechalem na Mińską we Wrocławiu do Mazda Jaremko . Myslę poważnie nad zakupem tylko dylemat czy kredyt brać czy leasing. no mam czas ale jak będe kupował zdecydowanie u nich, miła obsługa, ceny ok, a i warunki dają dobre https://jaremko.mazda-dealer.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My teraz postawiliśmy na trochę niszową markę. Kupiliśmy DS 5. Ich auta mimo że marka jest świeża mają swoją historie pod innym logiem, także są dopracowane. Ja ogólnie średnio lubię jeździć samochodem, ale ten jest dla mnie bardzo wygodny. Mąż się śmieje że jak jedziemy do znajomych w końcu może wypić drinka bez strachu o to jak wrócimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość breana
Ja właśnie szukam samochodu dla siebie. Sama jeszcze nie wiem co chcę ale zainteresowały mnie auta w Bawaria Motors MINI. Czytała opinie i klienci sobie chwalą z zakupu. A wy jakie macie zdanie ? Nie chcę kupowac pierwszego lepszego. Mam nadzieje że ktoś doradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edwin766
Ja ze swojej strony mogę polecić Ci salon HondaPlaza w Warszawie ponieważ mozesz tam znaleźć szeroką ofertę aut nowych i używanych a dodatkowo liczyć na profesjonalną pomoc w wyborze i jazdę próbna wymarzonym modelem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby mieć dodatkowe kieszonkowe, polecam zajrzeć na www.igortreneronline.pl. Tutaj za własną metamorfozę można wygrać dziesięć tysięcy złotych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co dokładnie Cię interesuje? Europejczyki? Japońce? http://uzywanetoyoty.pl/ od których zakupiłem samochód mają tych drugich pod dostatkiem! Z pewnością jakieś minivany także się znajdą. Oferowane przez nich samochody są sprzedawane po super cenach, także jest to kolejny argument za tym, aby brać pod uwagę ich ofertę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się marzy 7 osobowe BMW Gran Tourer oglądalismy z mężem w warszawskim Bawaria Motors BMW , zobaczymy jak przejdzie z kredytem bo nie dawno dom budowaliśmy ale auto rewelacyjne http://www.bmw-bawariamotors.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika9991
Cóż, dla mnie świetnym zakupem byłby nowy Renault Captur :D Wygląda naprawdę ekstra a przy okazji jest funkcjonalny. Zresztą wystarczy sobie zerknąć - https://www.renault.pl/samochody/samochody-nowe.html . Naprawdę fajna sprawa. Wnętrze na poziomie a i osiągi robią wrażenie.. Zresztą co by nie mówić ;) Nowe autko to zawsze super sprawa :) A to przy okazji jest śliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pierwsze auto zdecydowanie coś z małym silnikiem. Ja jeździłam yariską z małym benzyniakiem. Auto niezawodne, paliło mało, części z delphi dużo do niego jest. Może i małe, średnio pojemne, ale nie kupowałam go po to żeby przeprowadzki urządzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliner2
Chcesz szybko sprzedać samochód bez wystawiania go na portalach ogłoszeniowych? Skorzystaj z oferty http://skup-samochodow-gdansk.pl Firma skupuje samochody na terenie Gdańska i okolic, szybko dociera do klienta, oferuje najwyższe na rynku ceny i natychmiastową płatność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukaj takiego co Ci wyjdzie dobrze w eksploatacji później. Ja mam yarisa, dla mnie samej taki wystarczy, czesci z delphi zamawiam, maly silnik takze i na paliwo duzo nie idzie. Bardzo przyjemne auto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakiś Peugeocik? 208 jest na przykład fajna, teraz widziałem spore upusty na nią, ale ogólnie jest nie duża, zwinna, nie pali dużo. Dobra do miasta ale na trasie się też mega spoko sprawdza, taka praktyczna mi się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wyprzedaży rocznika kupiłam tivoli, takiego zgrabnego suva. Ma dużo skrytek i schowków, więc łatwo utrzymać porządek i zakupy się nie przewalają luzem w bagażniku. Ma kamerę cofania i ESP, więc bezpiecznie się nim jeździ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam989
citroen bardzo dobrze sprawdza się zimą i ma fajny, pojemny bagażnik. a gdzie masz zamiar kupić to autko? my swoje kupowaliśmy w salonie samochodów używanych auto szulc i mieli tak sporo takich z pojemnym bagażnikiem i wszystkie w dobrym stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie sie marzy new beetle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bazyleaa29
Moim zdaniem bardzo fajną opcją jest Dacia Duster. Własnie się nad nią zastanawiam z kilku powodów. Samochodzik jest przede wszystkim bardzo ciekawy jeśli chodzi o wygląd a przy okazji tani :) Ma też całkiem dobre osiągi. Tanie części to kolejna zaleta. Zastanawiam się nad leasingiem tego autka - https://www.daciafinansowanie.pl/finansowanie/leasing . W sumie firma się rozwija i może coś takiego by się przydało. Co sądzicie o tym sposobie "zakupu". Czy warto czy może jesteście zwolennikami kredytów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakiegoś minivana ktoś może polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 12:26 jeśli chodzi o minivana, zobacz sobie rosiusa. W całkiem fajnych cenach chodzą takie kilkulatki, a z doświadczenia wiem że wiele mogą wytrzymać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie masz potrzeby jeśli chodzi o samochód? Bo może lubisz duże samochody i taki model 308 od peugeot byłby odpowiedni? Koniecznie zajrzyj do ich salonu bo trwa wyprzedaż rocznika i być może znajdziesz coś dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stachur
Mogę polecić bardzo fajny szampon samochodowy i inne kosmetyki firmy BRUMM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durkowski
ja bym wybrał teraz coś z instalacją lpg, wiem jak bardzo obciążające są koszty paliwa, chcesz wszędzie jeździć ale skąd na to kasę brać? Dlatego ja w swoim aucie za namową mechanika zdecydowałem się na montaż polskiej instalacji optima bo są bezawaryjne i stosunkowo niedrogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My kupiliśmy opla astrę i jeździmy już nim ponad 5 lat. Póki co jakoś nie stało się z nim nic na tyle poważnego o czym warto byłoby wspominać. No i sobie go dopieszczamy. Ostatnio zainwestowaliśmy w ogrzewanie postojowe http://www.centralklim.com/ i naprawdę jesteśmy zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupiłam miesiąc temu toyotę yaris. Samochód prosto z salonu Carolina Toyota Włochy w Warszawie, rocznik 2017 bo akurat była wyprzedaż rocznika. Cena naprawdę okazyjna a samochód jednak nowy :) jestem mega zadowolona z wyboru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przejdź się do jakiegoś salonu (z używanych to w wawce hajmiga na przykład mogę polecić) i tam ci doradzą. Ważne, zeby dobry salon był, żeby nie chcieli naciągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×