Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Szkrabs

JAKI SAMOCHÓD KUPIĆ?

Polecane posty

Gość janek112
Ja kilka lat temu wraz z żoną kupilismy Aurisa w dieslu. Silnik 2.0 D4d naprawde to auto jest niezawodne, nieskomplikowane a do tego ekonomiczne. Kiedys byłem przeciwnikiem Toyot ale od czasu zakupu nie chce w domu innej marki. Wedlug mnie, dobrze wybralem i jestem pewien naszego auta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja będę szukać auta do kupienia, bo swój musiałam zezłomować w http://metland.suwalki.pl/. Niestety juz się nie nadawał do niczego i naprawy kosztowałyby więcej niż jego wartość... Coś polecacie? Niedrogiego i dla kobiety do jazdy po mieście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem warto uwagi jest Kia Ceed. To ładny, nowoczesny samochód, idealny do jazdy po mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem szczerze, że sam jakiś czas temu miałem podobny problem - przecież żeby być na bieżąco z ogłoszeniami, to trzeba poświęcić na to dużo czasu. To zresztą bezsensowna praca, bo ciągle dochodzą nowe ogłoszenia, a konkurencja nie śpi. Dlatego też zgadzam się z ludźmi, którzy zachwalają Moto Scanner - polecam zajrzeć pod adres motoscanner.pl i ściągnąć sobie ten program.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferris
Nauczyłem się nie kupować używanych aut - częste naprawy ponoszą za sobą duże koszty. Wolę kupić nowy samochód, fakt, że za większe pieniądze, ale w czasach w jakich żyjemy to nie problem bo można wziąć kredyt samochodowy bądź leasing. Kilka miesięcy temu kupiłem Opla Astrę poprzez i-leasing, czyli leasing przez internet i dobrze na tym wyszedłem. Wiadomo, że mało kto ma gotówkę na zakup auta za kilkadziesiąt tys, dlatego polecam taki leasing szczególnie przez internet bo jest znacznie szybciej i często znacznie korzystniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy kto do czego samochodu potrzebuje. Mój mąż niedługo po ślubie kupił Avensisa w combi, trochę średnio nastawiona byłam, bo to dość spory samochód, a ja jestem typowym niedzielnym kierowcą. Ale musze przyznać że całkiem wygodnie się jeździ takim samochodem. Nie czuje się tego że jest długi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hemper
To nie jest szalony budżet ;-) A skąd jesteś? Kilka dni temu oglądaliśmy w Pawełcar w Ostrzeszowie bardzo ładny samochód - to Astra, swoje lata już ma, ale utrzymana w bardzo dobrym stanie. Zakładam, że dla kobiety taki samochodzik będzie idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trex
Moim zdaniem warto zwrócić uwagę na Dacię. Jeśli ma być to autko używane to można ją dostać w bardzo atrakcyjnej cenie a są to samochody naprawdę dobrej jakości. Ja ostatnio zainteresowałem się tym autkiem: http://www.dacia.pl/samochody-nowe/lodgy/ceny-i-specyfikacje/ i bardzo ciekawie to wygląda jeśli chodzi o rynek wtórny. Oczywiście gorzej to wygląda jeśli bierze się pod uwagę Twój budżet ale myślę, że warto trochę jeszcze poodkładać :) Za 5k można też kupić jakąś Megankę albo Mondeo :) Też całkiem ciekawe autka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynom polecam Fiata 500 i Opla Corsa, chociaż bardzo podoba mi się też Opel Adam. Co do tego, czy nowy, czy używany, to moim zdaniem lepiej kupić nowy - jest bezawaryjny, w idealnym stanie i na gwarancji. Jest co prawda droższy od używanego, ale sporo można zaoszczędzić kupując taki z poprzedniego rocznika - w W-wie tutaj http://www.autozoliborz.pl mają sporo Opli w takiej promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoerpel
Nie unikajcie komisów - w komisach trafić można nawet lepsze auta niż na giełdach, a tym bardziej niż te sprowadzone zza granicy. Osobiście mam starego Fiata z PawełCar w Ostrzeszowie. I co? I niewielkim kosztem udało się kupić samochód, który działa jak należy i nie generuje kosztów napraw. Można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja proponuje toyote, to sa samochody w zasadzie bezawaryjne, a jak juz bedziesz miec samochod to koniecznie wybierz sie do www.carro.pl/ na przeglad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasandera
Mogąc swobodnie wybierać kupiłabym Mazde 3 w czarnej wersji najlepiej jakby była metalic. Bogate wyposażenie i nowoczesny wygląd. Ma też wprowadzone nowe technologie takie jak i-stop i start-stop. Strasznie małe spalanie i niewielka emisja CO2 , więc jest to samochód który wspomaga ochrone srodowiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli kupisz auto zagraniczne to mogę Ci dać namiar na firmę zajmującą się rejestracją takich aut. Szybko, tanio i nawet dokumenty z tablicami dostaniesz do domu. Agencja Celna Abak z Radomia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rollo544
Zawsze fajną alternatywą jest renówka. Właśnie takim ciekawym autkiem jest Renault Laguna. Stylistycznie jedno z najładniejszych aut z poczatku tego stulecia ;) Moim zdaniem nawet w wersji kombi wygląda chyba nawet lepiej niż liftback. A jeśli chodzi o coś droższego to też moim zdaniem Renault. Ostatnio przegladałem ich stronkę i zwróciłem uwagę na auta sportowe https://www.renault.pl/samochody/samochody-sportowe.html . Ciekawe jak taka Renówka by się prezentowała na drodze. Chodzi mi o odejście i komfort prowadzenia. Jeśli chodzi o inne alternatywy typu wspomniany wcześniej GOLF .. No cóż :) To zawsze niemiecka precyzja i całkiem fajne, niezawodne autka. Zresztą nieraz da się zauważyć na drogach jeszcze pojazdy z 1 czy 2 generacji. To w sumie szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może volvo? Bardzo dobre i solidne samochody. Sama posiadam v60 i znakomicie mi się nim jeździ. Sprawdź sobie np. na www.intercar.volvocars-partner.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cos malego dla kobiety, ja osobiscie swoj samochod kupowalam u www.adfauto.pl i jestem bardzo zadowolona, fachowe doradztwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niedawno kupiłam sobie toyote yaris z www.uzywanetoyoty.pl. Bardzo fajny kobiecy samochód, strasznie mi się podoba. Moc silnika jest dla mnie w zupełności wystarczająca. Dodatkowo samochód dobrze się prowadzi i jak na razie nic się z nim złego nie działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuskamania
Ja mam Aurisa, najmniejszy silnik benzynowy jaki w ofercie był, także i wiele za niego nie zapłaciłam. Dla mnie na moje wyjazdy spokojnie 100 KM wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak lubisz klasyki, takie zabytkowe samochody to zerknij sobie na http://rzepeckiauto.pl/ Oni czasem mają jakieś takie autka :) do tego jeszcze mogą ci odremontować (zerknij sobie na ich realizacje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia_Z_Bytomia
BMW E36 328i coupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak już brać Aurisa to lepiej 1.6 Valvematic. Różnica w cenie nie jest jakaś drastyczna a ponad 30 KM więcej pod maską. Ja jak swojego kupowałam testowałam i jeden i drugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xafi
Ja mogę polecić autka typu Renault, Toyota czy Ford. Ostatnio zastanawiałem się nad tym pierwszym ponieważ rozglądam się za autkiem dla siebie. Chciałbym kupić nowego od dealera ( http://renault.jaszpol.pl/ ). Zastanawiam się nad Clio. Chciałbym coś co będzie bezawaryjne przez długi czas i nie będę musiał się zastanawiać czy planować naprawy. Dlatego nowe auto to dla mnie rozwiązanie. Myślę też czy brać to częściowo w kredycie czy po prostu czekać a jeśli chodzi o kredyt to jaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup Rover a ja mam już 3 ego bezawaryjne auta świetne się prowadzą mało palą i trzeba pamiętać że to nadwozie hondy ale o wiele bogatsze wyposażenie a hondy za taką kasę nie kupisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się niesamowicie MINI podoba .... http://www.mini.com.pl/mini/one/ Umówiłam sie juz na jazde próbną w Bawaria Motors Warszawa i z doradcą od kredytowania od nich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wedlug mnie najlepiej rady zasięgnąć u ekspertow, ja swój samochod kupowalem u www.adfauto.pl i wlasnie szukalem u nich porady, jestem bardzo zadowolony z wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×