Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maluśka35

szukam kogoś do pogadania - na dłużej

Polecane posty

Z wirtualnymi znajomościami jest jak z przysłowiowym umówieniem się na kawę......"kawa to niby tylko kawa - na kawie się może skończyć znajomość albo od kawy może się zacząć":) i w zasadzie od tego też zależy czy będziemy chcieli poznać dokładniej tego kogoś a on nas czy też nie. A o miły nastrój spędzenia ciekawego czasu należy dbać zarówno w internetowych jak i realnych znajomościach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Markowe ubranka
Z doświadczenia wiem że szukanie przyjaźni na forum to totalna porażka :( Tu jest więcej kpiny i żartów, niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poważnyfacet
Juvia piszesz ze nie rzucasz sie ślepo w wir znajomośći ale i nie zachowujesz zbytniego dystansu , czy jesteś tu bo lubisz nawiązywać znajomości i prowadzić rozmowy czy są inne powody i na ile jesteś tu otwarta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poważnyfacet
Romantyczna skąd wiesz w co sie przerodzi i jak rozwinie sie taka znajomość , czyż mozna to przewidzieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poważnyfacet
Romantyczna skąd wiesz jak rozwinie sie i w co przerodzi taka znajomość , czyż mozna to przewidzieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poważnyfacet Jestem tu ponieważ lubię ludzi i lubię rozmawiać. Znajomość znajomości nie równa. Z jednymi tylko wymieniam uprzejmości, z innymi rozmawiam a jeszcze z innymi nawiązuję bliższą znajomość. Na ile jestem tu otwarta ? Na tyle na ile otwarty jest mój rozmówca:) Generalnie cechuje mnie szczerość ale i dyplomacja, więc znowu misz-masz. Skomplikowane ciut jak to u kobiety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romantyczna natura.
Facet - tego sie nie da przewidziec. Na tym polega urok takich znajomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juvia - a więc tu cię teraz rzuciło :) pozdrawia stary znajomy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poważnyfacet
jeśli chodzi o powody dla których tu jestem to mam tak jak ty , ja tez lubie rozmawiać i postrzegać jak inni odbierają świat , mówisz iż z innymi nawiązujesz bliższą znajomość , masz tu znajomości netowe na mysli czy coś więcej ? a jak kobiety są skomplikowane to ja dobrze wiem ... o widze ze juz cie odnalazł jeden ze starych znajomych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poważnyfacet
romantyczna , urok ale i niebezpieczeństwo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metyl Najwidoczniej Ty mnie znasz a ja Ciebie nie a na pewno nie pod tym nickiem:) Co do rzucania - w porównaniu do bywania teraz a kiedyś to można rzec, iż teraz to sporadyczność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romantyczna natura
I to jest wlasnie najbardziej przyciagajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak ssobie czytam.....
i myślę, że to pogadanie na poważnie może się różnie zakończyć.Pewnych rzeczy nie da się do końca przewidzieć.Poznałam kogoś przez neta parę lat temu i zbliżyliśmy się do siebie.Znajomość trwała kilka lat........z tym, że on zdecydował się ją zakończyć.To przykre, po tak długim czasie.A ja się za bardzo przyzwycaiłam.:( Teraz mi go brakuje, ale mam meża , więc nie mogę oczekiwać niczego po tmtym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poważnyfacet Pisząc o nawiązywaniu bliższych znajomości miałam na myśli i te netowe tylko i te, które przerodziły się w realne. Czasami świat wirtualny przekłada się na realny:) a znajomości mają różny charakter w zależności od zapatrywań i potrzeb. A Ty jak pod jakim kątem rozpatrujesz wirtualne znajomości ? Stary znajomy ? Może i tak, nie wiem - tylko zapomniał o małym niuansie - podać swój poprzedni nick a wtedy mogłabym stwierdzić na ile znajomość jest stara:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poważnyfacet
juvia u ciebie netowe znajomości przerodziły w real i są o róznym charakterze ? różnie mozna to odebrać .... pytasz pod jakim kątem rozpatruje netowe znajomości ? nie rpzpatruje , samo sie układa , czasem nikt nie odpisze czasem jest to kilka zamienionych zdań czasem dłuższe pisanie a w jednym przypadku przerodziło sie to w znajomość a nawet przyjaźń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poważnyfacet
romantyczna ,tak ssobie czytam bardzo trafnie odpowiedziała tobie czym moze zakończyc sie taka znajomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poważnyfacet
juvia z twojej wypowiedzi wnioskuje że kiedyś stałym bywalcem byłaś na kafe , czy tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poważnyfacet Tak, zgadza się. Był czas gdy byłam stałym bywalcem kafe tyle tylko, że na innym forum a dokładniej na - Życiu erotycznym. Obecnie zaglądam na forum z sentymentu ale nie jestem tak aktywna jak kiedyś:) Co do netowych znajomości.....owszem, tak sformuowałam wypowiedź, iż rzeczywiście można z niej wyciągnąć różne wnioski co do charakteru znajomości. Niektóre z nich miały bardziej a inne mniej złożoną naturę i dotyczyły zarówno kobiet jak i mężczyzn. Nie wszystkie przełożyły się na realną znajomość. Jednak w jednym przypadku realność była w 100%. Z kilkoma osobami do dzisiaj utrzymuję kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzałam na ten temat z ciekawości o czym toczą się tu rozmowy bo zawsze twierdzę, iż nie ma złych tematów - trzeba tylko chcieć rozmawiać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poważnyfacet
cóż się zmieniło że tylko z sentymentu ? przestały cię rozmowy interesować czy może ktoś cię zaraził swoimi wypowiedziami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmowy dalej mnie interesują bo jak już pisałam wcześniej lubię rozmawiać a nigdy nie wiadomo na kogo się trafi i jak potoczy się rozmowa. Różni ludzie - różne charaktery . Bywa, że w trakcie takich rozmów można wiele dowiedzieć się o sobie i o reakcjach, o które nawet byśmy siebie nie podejrzewali. Z osób, które bywały tam razem ze mną pozostała marginalna ilość, więc między innymi i dlatego też bywam sporadycznie ale było miło i stąd ten sentyment:) Nie tak łatwo mnie zrazić. Nie lubię tzw. cwaniactwa i chamstwa i na takie zaczepki po prostu nie odpowiadam, ignoruję je. I nie pojmuję tego, iż niektórzy nie umieją zaakceptować odmienności zdania innych, ich racji. Dyskusja bez obelg jest o wiele przyjemniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty do czego masz sentyment ? Jest coś takiego a może ktoś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie zastanawiam jak to jest, ze tak wielu z nas szuka rozmowy w necie. Czy jestesmy az tak samotni w realu? Czy to tylko dodatek do realnego zycia? Hej Juvia :) x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że panie na "ero" się znudziły i teraz na innym forum się udzielają. Trudno się dziwić - tam coraz większy debilizm się szerzy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raven_na Dzień dobry:) I Ciebie jak widzę przywiały tu dobre wiatry:) Może wysyłam fluidy, te pozytywne rzecz jasna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego szukamy rozmów w medialnej formie ? Może dlatego, iż tu jesteśmy bardziej anonimowi niż w rzeczywistym świecie. Rozmowy są prostsze i łatwiejsze, mają inny urok i smak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M - Panie z "ero" sie nie znudzily tylko wylewanie pomyj na nieznane sobie osoby to nie nasza bajka. Tutaj jest spokojniej a pogadac sie nadal chce :) J - I dobre wiatry, i twoje pozytywne fluidy pewnie tez ale chyba najbardziej temat jednak. Miejmy nadzieje, ze jego druga czesc rokuje na pare tysiecy stron ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raven - oczywiście masz rację. Ileż czasu można wąchać gnojówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metyl Jakaś podpowiedź co do starej znajomości czy masz życzenie pozostać incognito ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×