Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maluśka35

szukam kogoś do pogadania - na dłużej

Polecane posty

Czyli bingo za moje słuszne podejrzenia ale pewność to pewność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poważnyfacet
witam wszystkich, nie juvio ja nie podchodze do tego sentymentalnie , moze gdyby moja znajomość z jedną osobą zakonczyła sie ale ona trwa i nic nie wskazuje na to ze moze coś sie zmienić , widze iz coaz wiecej twoich znajomych tu wpada , to miłe pomimo ze jeden ma bardzo wyszukane słownictwo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poważnyfacet To 1:1 bo moja znajomość również trwa i mam nadzieje, że będzie trwała jak najdłużej w takiej formie jak obecnie:) Co do znajomych to jest to dzieło przypadku. Jakby nie brać to mili ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor i dobranoc. Tak tylko wdepnelam na chwilke ale znikam do piatku. A propos szybkiego nawiazywania kontaktow w necie wyobrazcie sobie taka sytuacje. Stoicie sobie na przystanku autobusowym w tlumie ludzi, nikt z nikim nie gada, bo to przeciez glupio tak o niczym do obcego zagadac. Mija godzina. Wszystkie te osoby siedza przed kompami na jednym topiku i gadaja ze soba w najlepsze jak starzy przyjaciele ... Zapraszaja do rozmow nowych albo sie gdzies wpraszaja. Wszyscy pewni siebie, otwarci, dowcipni. Fajnie (i to wcale nie jest ironia). To byla taka historyjka na dobranoc :) x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta historyjka potwierdza to co napisałam wcześniej o prostocie rozmów i łatwości nawiązywania kontaktów internetowych. Dają poczucie pewnego bezpieczeństwa i anonimowości. Każdy może odkryć tyle kart o sobie ile chce i uzna za stosowne. Nie ma jednak wizualizacji - gestów, mimiki i spojrzeń które mają całkiem inny niewspółmierny aspekt w realnym świecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poważnyfacet
witam wszystkich , juvia a moge zapytać w jakiej formie jest twoja znajomość ? ciekawi mnie jak sie rozwinęła ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poważnyfacet
witam wszystkich , juvia a moge zapytać w jakiej formie jest twoja znajomość ? ciekawi mnie jak sie rozwinęła ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poważnyfacet
ale mimo tej anonimowości często ktoś tu zakłada maskę a nie ukazuje swojego prawdziwego oblicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poważnyfacet Hmm....powiem szczerze, że trudno mi odpowiedzieć jednoznacznie na to pytanie. Na pewno jest mi bardzo bliski i ważny dla mnie. To coś więcej niż tylko przyjaźń:) Ponieważ znajomość cały czas ewaluuje, więc co będzie dalej czas pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do zakładania maski i owszem tak też bywa. Wchodząc na forum ludzie mają różne motywy przebywania na nim. Niektórzy są nieśmiali i dzięki wirtualności łatwiej jest im nawiązywać znajomości a inni zaś potocznie mówiąc "kombinują jak kogoś wyrwać na ładne słówka" ale trafiają się też szczere wyjątki. Jak we wszystkim, nie można generalizować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A chciałbyś aby Twoja znajomość zmieniła jakikolwiek bieg czy odpowiada Ci taki stan jaki jest teraz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupa blada...
pytacie dlaczego ludzie szukają znajomosci w sieci.. bo każdy człowiek potrzebuje emocji, nowe znajomości, rozmowy to cały wór emocji, a skoro w życiu realnym ich brak to pozostaje internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poważnyfacet
juvio myśle ze na dzień dzisiejszy odpowiada mi taki stan jaki jest , często piszemy smsy , zdzwonimy sie i pogadamy , czasem sie spotkamy ... w naszym przypadku zatrzymaliśmy sie na takim etapie .... czemu mnie o to zapytałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poważnyfacet Zapytałam z ciekawości:) Zastanawiam się czy taki model bliższej znajomości jaki jest u Ciebie i u mnie jest schematyczny i powtarzający się na tego typu forach. Wydaje mi się, że tak - różne są tylko zakończenia. Znajdujemy kogoś przez przypadek, zawiązujemy bliższe relacje, nadajemy na tych "tzw." samych falach.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poważnyfacet
no tak , jak to kobieta , hehehe ... myślę iż wielkie znaczenie jeśli chodzi o zakończenie ma odlgłość pomiędzy rozmawiającymi , w moim przypadku zacząłem pisać z osobą całkowicie mi nieznaną o której nie miałem pojęcia skąd jest np. jak z tobą , po jakimś czasie dowiedziałem sie ze mieszka kilkanaście km. od mojej miejscowości a ja czsem bywam w jej firmie , myślałem ze z krzesła spadne .... wiesz ? zycie lubi czasem zaskakiwać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chetna na romans
Ja tez szukam kogos do pogadania na dluzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poważnyfacet
do pogadania na dłuzej czy , tak jak w nicku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chetna na romans
Jak sie okaze ze nie bardzo jest o czym gadac dluzej to i checi na nic wiecej nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poważnyfacet
hmm , pogadać zawsze można o ile znajdzie się interesujący temat ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chetna na romans
Opowiedz o tej swojej znajomosci. Ja lubie kontakty z netu ale nie jestem pewna czy przenoszenie tego na zycie jest dobrym pomyslem. Albo moze to tylko ja nie mam szczescia do takich przenosin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poważnyfacet
chętna , ja i tak powiedziałem więcej jak tu obecni ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chetna na romans
No to sie nagadalismy.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poważnyfacet
w tym przypadku to chyba powinnaś powiedzieć : no to sie nagadałeś bo chyba raczej nastawiona byłaś iż to ja będę mówił a ty słuchała będziesz ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chetna na romans
W tym przypadku bylam nastawiona na wymiane opinii. Ale åposluchac jak Ty mowisz tez moge. ja jestem bardzo dobrym sluchaczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poważnyfacet Ciekawość leży po stronie kobiecej natury z racji nacji:) Taki przypadek jak Twój zdarza się raz na ileś tam tysięcy. To prawie jak szóstka w totolotka. My mamy do siebie znacznie więcej niż kilkanaście km i krańcowo różne branże zawodowe, chociaż na upartego znalazłby się jakiś punkt zaczepienia. To tak uchylając ciut rąbka tajemnicy żeby było po równo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poważnyfacet
no faktycznie , tylko ciut rabka tajemnicy uchyliłas ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwilowo ciut ale może uchylę więcej, kto wie...... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poważnyfacet
kto wie ? ty , więc jak będzie ? ... hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×