Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maluśka35

szukam kogoś do pogadania - na dłużej

Polecane posty

Gość Jacekgosc
gośćkociaczek dziś Cześć. Pamiętam, z 8lat temu dość sporo przesiadywałem na jednym forum. Może po pół roku zrobiło się takie szambo, że od tamtego momentu nie zajrzałem ani razu, nie licząc 2krotnej potrzeby odnowienia kontaktów z pewnymi osobami i to wszytko. Niestety trolowe tematy się pojawiają wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezlistka70
Witam:) No też pamiętam Kafeterię w innej oprawie graficznej i z inną atmosferą... Kiedyś miałam więcej czasu, mieszkałam sama.. Teraz mam mniej czasu na gadulstwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkociaczek
Ano, takie są prawa forum, może ktoś będzie, może nie ale... ale skoro już się pojawiłyśmy, czy też pojawiliśmy, można zagadnąć. To co porabiacie ? piszcie co uważacie za stosowne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bezlistka , takie wrażenie odniosłem że przestałaś się odzywać ...... a nawet jak tu zaglądałaś to czemu milczałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacekgosc
Zdecydowanie liśmy:) Nic specjalnego. Całą uwagę poświęciłem na kafe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezlistka70
Ja jak wspomniałam przed chwilą, wpadłam z kolacją;) Co miałam dziś zrobić, zrobiłam, teraz kilka chwil dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkociaczek
Najgorsze jest to że nawet czasami chciałabym tylko poczytać, nie uczestniczyć w rozmowie to szczerze nie ma co poczytać. Osobiście powracam tu na kafe z sentymentem bo kafe wprowadziło w moje życie dużo zmian, ale to dłuuuuga historia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkociaczek
Bezlistka Też lubię wieczorem zrobić bilans dnia, z reguły zawsze znajdę cos co powinnam zrobić a nie zrobiłam, ale to zwyczajnie brak czasu na wszystko, a jak już się znajdzie to łapię nygusa i lipa z tego wychodzi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezlistka70
Do gość:) Jak jestem tu, to nie ma nikogo.. To jak mam pisać?:D Zresztą tak jak zauważyłam, temat trochę nie dla mnie, bo rzadko bywam, ciągle jakoś czasu mi brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezlistka70
Kociaczek, ja tez mam sentyment do tego forum.. może i z całkiem podobnych powodów... Ale to też długa historia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacekgosc
gośćkociaczek dziś Mamy czas, a przynajmniej ja mam:) bezlistka70 dziś Jak kiedyś mieliśmy czasu, z którym nie było wiadomo co robić to człowiek tego nie szanował:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkociaczek
Jacek A czas masz na ???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie tematy dla ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkociaczek
Nie wiem czy to Ty Jacek odpisałeś, ale jeśli chodzi o tematy jestem otwarta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezlistka70
Jacek, fajnie mieć czas dla siebie i każdy tego potrzebuje. Ale kiedyś nie było mi dobrze z tym "czasem", bo czułam się samotnie.. Teraz jest rodzina, ale czasu mniej.. Coś za coś...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacekgosc
gośćkociaczek dziś Staram się trzymać swój nick, jeśli zapominam zmienić to zmieniam w następnym poście. Czas mam na posłuchanie o zmianach jakie wniosło w życie forum. A na ogólne tematy jestem otwarty, dlaczego nie:) Ciężko tak konkretnie zarzucić coś konkretnego. Możecie opowiedzieć o swoich dzisiejszych poczynaniach albo jak wyżej wspomniałem o zmianach dzięki kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezlistka70
Jakie tematy? Coś w rodzaju "Kawka w 5 minut w miłym towarzystwie" :D (jestem niezorganizowana czasowo haha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacekgosc
bezlistka70 dziś No ale przecież o to chodzi w życiu. Właśnie o to co napisałaś, czego mi teraz brakuje;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezlistka70
No właśnie, dlaczego teraz trzeba ciągle wpisywać nick? Kiedyś tak nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacekgosc
W sumie nie wiem, nie siedziałem wcześniej na kafe. Z tego co mi się wydaje, co zauważyłem, to chodzi o rejestrację. Zarejestrujesz się to nick powinien automatycznie wchodzić jak tylko będziesz zalogowana. Tak przynajmniej powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezlistka70
Czyli jesteś Jacku w trakcie poszukiwania piękniejszej połówki? ;):) Jeśli tak, to szukaj rozważnie, nawet jeśli miałoby się nieco przedłużyć w czasie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkociaczek
Mówisz ? Poczynania dnia dzisiejszego, wiesz dzień jak co dzień, w moim rytmie dnia za wiele się nie dzieje, standardowo jak każdy, praca - poniedziałki są do bani bo siedzę w biurze i ogarniam tematy przy kompie, poza tym każdego dnia innego poza poniedziałkiem poznaję nowych ludzi. Praca jest fajna bo dzięki temu dostrzegam jak bardzo różni są ludzie, jakie mają potrzeby, problemy, to pozwala po części postawić się, swoją osobę w tym szeregu życiowym i zmusza do analizy własnej osoby i własnego życia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezlistka70
Miłych rozmów życzę i miłej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkociaczek
O bezlistka napisała że szukasz piękniejszej połówki, może coś przeoczyłam, jeśli tak to fakt że ostrożność wskazana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacekgosc
bezlistka70 dziś Trochę tak. Tzn chciałbym, nawet bardzo. Mógłbym się zaangażować niesamowicie. Problem tylko taki, że już dość długo nie randkowałem i mam spore obawy. Zapomniałem już jak to jest niestety;/ gośćkociaczek dziś Widzę że mamy podobny pogląd na temat samej pracy i ludzi w niej spotykanych. Przez ostatnie hmm 8lat spotkałem masę ludzi i również stawiałem się w innych skórach, przez co patrzyłem na siebie z pktu 3ciej osoby. Bardziej obiektywnie. Niestety, nie zawsze się dało;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacekgosc
bezlistka70 dziś Do następnego. Kolorowych gośćkociaczek dziś Tak jak napisałem wyżej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkociaczek
Jacek Uważasz że problemem jest to ze dawno nie randkowałeś ? nie wiem ile tam wiosenek masz ale wiesz jakie to odświeżające w pewnym wieku oczywiście bo nie mówię o 20 - paru latkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacekgosc
30tka mi skoczyła w tym roku, ale...parę lat też minęło. Czas zleciał nie wiedzieć kiedy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkociaczek
No właśnie, sam widzisz jak czas szybko leci, choć z drugiej strony Cię rozumiem, bo chyba ciężko trafić na odpowiednią osobę, taką z którą uzupełniałbyś się pod każdym względem. Czytałam tu czasami wątki o "samotności" i mnóstwo historii, mnóstwo odpowiedzi, dlaczego ktoś jest sam, ciężko sprowadzić wszystko do wspólnego mianownika, nie zmienia to jednak faktu że trzeba być otwartym bo jak wspomnieliśmy czas tak szybko płynie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest tak, ja wszystko wiem, kumpela i wszyscy mi mówią to samo a nie ma zmian no. Nie jest to łatwe, bo jak się połączy to, że minęło dużo czasu, że gdzieś tam człowiek nie ma tej śmiałości to nie jest to łatwe, ale co raz bardziej się przełamuje do tego bo naprawdę życie w pojedynkę nie ma większego sensu. Musiałem zarejestrować nick, bo jakis imbecyl się podszywał pode mnie w innym temacie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×