Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ja_też_jestem_zmęczona

Kobiety (nie)dojrzałe - ZAPRASZAM DO ROZMÓW.

Polecane posty

Gość gość
Dokładnie... Ale swoje ganicie, bo cudzego nie znacie. Więc, ślimak, ślimak gdzie, ktoś, tam, Tobie dołączył??? Więc? myk, myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie... Ale swoje ganicie, bo cudzego nie znacie. Więc, ślimak, ślimak gdzie, ktoś, tam, Tobie dołączył??? Więc? myk, myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie... Ale swoje ganicie, bo cudzego nie znacie. Więc, ślimak, ślimak gdzie, ktoś, tam, Tobie dołączył??? Więc? myk, myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie... Ale swoje ganicie, bo cudzego nie znacie. Więc, ślimak, ślimak gdzie, ktoś, tam, Tobie dołączył??? Więc? myk, myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie... Ale swoje ganicie, bo cudzego nie znacie. Więc, ślimak, ślimak gdzie, ktoś, tam, Tobie dołączył??? Więc? myk, myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie... Ale swoje ganicie, bo cudzego nie znacie. Więc, ślimak, ślimak gdzie, ktoś, tam, Tobie dołączył??? Więc? myk, myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie rozciągnął jej? Też taki szczupły jak ty? Więc Ślimak, ślimak... chciałaś to Masz, więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dołączył to miało być, musi być - dokuczył? Ślimak, ślimak: " A on tez jest uparty, tylko, że w sposob gorszy ode mnie." Więc wiadomo, że musi być upiorny od samego początku! A Ciebie ślimak, ślimak za łeb... o kolano i do krocza;-) Taka jest upiornego rada prorocza:-D Więc "... dobra kup jaką chcesz tą herbate i tak będzie dobra.:-P" Tu widzę upiorną zasadę upiorzyc na wysokim poziomie:-) w myśl powiedzenia: Bądź mądrzejsza i ustąp upiorniejszemu:-D Więc Pozwalasz, Upiorzyco Ty jedna pozostać mu WIELKIM;-) I jeżeli nie będzie zarozumiałym i upiornym to będzie Cię nosił na rękach i po pupci całował za szczęście jakie go... dopadło:-D Więc???! Upiorne to, ale tak mnie się wydaje, że Jak som kutnie to jest iskra;-) i dopóki się iskrzy jest żar❤️❤️ I może to tak słodko do upiorności entej wygląda to ślimak, ślimak ustępujesz mu przed ślubem, Aby go rozkochać w Tobie... wiadomo. Łatwiej z takiego zrobić pantoflarza;-) :-PPRZED ty masz mnie, a PO ja mam cie:-D I nie polemizuję tylko tak, mnie się upiornie wydaje. Więc? Myk, myk. Bierz 🌻 bo tym 🌻...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się nazywa monolog:-P Więc'ej jusz nie bede Myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju alez ten dzien byl dla mnie meczacy, marzy mi sie teraz masaz stop:) i jak na zlosc znowu pada:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień upiorny wszystkim;-) więc masaż stóp... a jednej stopki brak...? Więc. myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upiorne to więc myk, myk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upiorne to więc myk, myk wróci czy Musisz czekać, aż nowa odrośnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka:)Dawno mnie nie było:)ale się stęskniłam:D hehe.normalnie wczoraj wieczorem dostałam smsa od mojego trenerka:P dzisiaj zaczynam o 12tej(w samo południe :D )zabawe:)W sumie to nie mogę się doczekać:) Musiałam się tak zgrać,żeby nie spotkać się z moją niespełnioną miłością:/ co najlepsze,to ja pierwsza wpadłam na pomysł z siłką i szukałam osobistego trenera ale za rozsądną cenę,nie za 80 czy 100zl.oczywiście plan nie został wypowiedziany a ten Łosiek mnie ubiegł:/Pochwalił się,że znalazł osobistego za 50zł za godz.heh.straszne jest to,że właściwie to muszę się pod niego dostosować:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahaha.normalnie umieram po tym treningu:]Ale całkiem pozytywnie:D Choć niemal wszystkie mięśnie już czuje:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:D Oo kaha sie wreszcie odezwala:P opowiadaj jak tam treningi i co u Ciebie? Ta pogoda juz mnie doluje:/ Podjelam wazna decyzje,a mianowicie scinam wlosy:D mam je juz troche za lopatki i zaczynaja mi przeszkadzac,placza sie i wogole. Problem w tym jak je sciac? Oto jest pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym moich w życiu nie ścieła ;D Ale wiesz chociaż do jakiej dlugości chcesz? Tak całkiem na krótko, czy np. do ramion, do uszu? Czy nie możesz sie jeszcze nawet na dlugośc zdecydować? Cześć Kaha :) Zobaczysz, za 2-3 tygodnie sie przyzwyczaisz... :) U mnie oczywiscie pogoda też jest obrzydliwa. Jak zwykle już piekne lato w Polandii dobiegło konca i bedzie jak co roku. Czyżby. ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierwszy raz w zyciu mam az tak dlugie wlosy:P myslalam ze moze pod jakims skosem,ze z tylu krotsze a z przodu dluzsze. No nie wiem to trudna decyzja musze pomyslec:P ale najkrocej to do ramion moge sciac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa Upiorku: W życiu nie chciałabym, żeby mój facet został pantoflem/ciepla klucha/ grzecznym chłopcem :D To sie wydaje na poczatku takie super, ze facet skacze kolo ciebie, traktuje cie jak krolewne, całuje po stopach, słodzi na każdym kroku i jak pies leci rano po bułki na śniadanko. Ale z czasem... Czlowieka zaczyna nudzić to, wrecz w******ć, że taki facet jest na każde skinienie, że cokolwiek powiesz, to on to zaraz robi. 0 elementu zaskoczenia, powiesz, masz, nigdy nie ma swojego zdania, zawsze zgodzi sie z twoim. To sie wydaje takie złe, że z moim sie kłoce czasem o pierdoły, ale gdyby on sie we wszystkim ze mną zgadzał (i co gorsze, zgadzał w sensie ustepował mi, a nie bo by mial takie samo zdanie) to bym zwątpiła. Po prostu ja już taka jestem, specyficzna. Dla mnie facet ma być osobnikiem dominującym :D.. Jakby mój niczym piesek latal za mną z błagalnym spojrzeniem i wywieszonym językiem to bym zwątpiła.. Myśle, że nie tyle co bym nie docenila takiego, co by mnie po prostu śmiertelnie zanudził taki typ, wiecznie uwieszony na mnie i pytaniami "koteczku, co jeszcze moge dla ciebie zrobić?". ;D Moj czasami sie kłoci o te herbate ze mną, ale to jest fajne, że ma jeszcze swoje zdanie w tym zwiazku i je przedstawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tez zależy dużo czy masz grube, mocne włosy, czy cienkie..czy mniej ich, czy wiecej... Ciezko radzić, nie widzac tez rysow twarzy, ale mozliwosci masz sporo, cos wybierzesz sobie :) Ja mam stala dlugosc "do cyckow" i nie lubie jej ruszać. :D ale ogólnie planuje rozjasnic niedlugo je i przejsc do bardziej marchewkowego koloru. Nie wiem, czy to dobry pomysł, ale już pominmy. I tak przełożyłam pomysł na wakacje, zeby wlosy troche odzyly...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam.opisze wam jutro co i jak,bo mi się z lekka przkro zrobiło.K***a,nawet w takiej błachej sprawie jak silownia i poprawa swojego ciała nie mam wsparcia:(Większość mówi mi,że i tak nic mi z tego nie wyjdzie,bo zamiast przybrać pare kg.to jeszcze schudne... Zero wsparcia...beczeć mi się chce,bo chyba to co robię to sensu nie ma:( a tak się cieszyłam,że może to jest jakiś ratunek dla mnie...a teraz tylko płacz zamiast entuzjazmu...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ciulaste włosy, cienkie, łamliwe i wypadające, a i tak uparłam się, żeby zapuścić. Nie lubię krótkich włosów ;P Kahaha, nie martw się, pewnie mówią tak Ci co nigdy nie korzystali z profesjonalnego trenera i nie mają pojęcia o czym mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz,nie jest mi tak łatwo się nie przejmować...mało to miłe jest... zastanawiam się co ja takiego zrobiłam,że nie mam nikogo kto by mnie wsparł,po prostu był...nie dość,że nie wiadomo co w tych cyckach mam,do tego to cholerne serce i jeszcze pare innych problemów,które mi nie dają normalnie żyć:(W domu atmosfera nie do zniesienia od listopada... nie mogę iść do pracy,bo przecież czeka mnie operacja a żaden pracodawca mi urlopu nie da na tą okoliczność bo takowy mi nie będzie przysługiwał,to mnie wywalą...nie jest mi fajnie siedzieć w domu... za co to k***a,za co? za błędy innych?! Jak ma mi być łatwo?:(Jak się nie przejmować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam cienkie i wypadaja troche (albo mi sie wydaje, bo przeciez czlowiekowi dziennie do 100 wlosow wypada...), ale sporo ich ogolnie mam na szczescie, wiec to tak nie razi... Na krótko bym sie nie ściela, nie lubie, nie pasuje do mojej twarzy... Natomiast co bardziej wycieniowane fryzury sa nie dla mnie, bo już wygladałabym... aj.. :D Wiec głownie to mialam na mysli. A co do trenera- kochana, nabierzesz masy. To nie jest powiedziane, ze od razu 10 kg, ale costam ci na pewno przybędzie tych mieśni.. Tylko konsekwencji potrzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widać postów ;/ Swoją drogą, Zbieram podziwiam Twoją cierpliwość w rozmowie z tymi głąbami z naszego ulubionego tematu ;D że Ci się w ogóle chce z nimi gadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×