Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ja_też_jestem_zmęczona

Kobiety (nie)dojrzałe - ZAPRASZAM DO ROZMÓW.

Polecane posty

Gość gość
ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O! teraz widzę świeże... Kahahaha, akupresura to często daleko idące leczenie... Wy tak możecie wytrzymać z moimi upiornymi błędami nie tylko fotograficznymi??????:-D Ja mam już dosyć. A to, Mozesz sama sobie zrobić. to! Nie mylić z To! Trzy razy dziennie, do pięciu po pięć lub osiem minut. Można przecież w trakcie czytać, film oglądać... chociaż zalecenia są inne. Co do ćwiczeń po operacji... zabiegu? To można sobie samemu napinać mięśnie w seriach i powtórzeniach. Jak Bedziesz uczciwie to robić to gwarantuję Tobie upiorzyco, że spocisz się... :-P i Będziesz jak słony paluszek. Więc do akupresury nie zawsze jest potrzebna druga osoba, ale do wymasowania bolącego ciała...?;-) Jeżeli Masz nieustanny problem z logowaniem to może zaznacz w przeglądarce lub na kafe, aby zapamiętywało Tobie, Twoje hasła. Ja tak mam i nie muszę się upiornie często logować. Upiornie przepraszam za wymądrzanie się. Kotka?! Ty taką Złośnicą Byłabyś dla swojej siostry??? Typowe u Upiorzyc!!! Ja dołożyłbym jej jeszcze dokładkę, aby poznała serce brata. Upiornego, ale kochającego:-) Jak mimo prośby, siostrzyczka za je ba ła by mi obiad to w celu okazania zadowolenia nałożył bym jej cały słoiczek musztardy. Na cały obiad. Niech się najejak moja upiorzyca. Trzeba z wyrozumiałością i sercem podchodzić do rodzeństwa. Nie stety, tak upiornie się złożyło, że nie posiadam siostry... miałem jedną siostrę zakonną, ale chyba już zrezygnowała. Dobra, daję wam odpocząć od siebie. Do następnego Więc myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kahahaha Ty palisz papierosy? Wiem, więc nie kłam:-P Myk, myk... pisał bzik. 🌻dla Kolekcjonerki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cafe google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie cały dzień leje. Mam dość. Ta pogoda mnie dobija, słońce jest może raz w tygodniu, tak poza tym albo chmury albo leje, już naprawdę mnie to męczy, z brakuu słońca naprawdę można dostać depresji ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja Kahahaha
Normalnie umierałam od bolącego brzucha:( Myślałam,że mnie rozerwie...a teraz "od nowa Polska Ludowa":(W nocy umre!!!Albo obudze się bez brzucha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha!chetnie bym zapamietala haslo ale nic mi takiego nie wyskajuje:D dziwne,nie? nom pale:)z tym sie nie kryje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upiorku,samemu to się tak nie miło "maca":D w sensie weź sam sobie spróbuj skurcz łydki wymasować tudzież wymacać:P ni cholery rady nie da:(Ja próbowałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja Kahahaha
Siemka w słoneczny dzień:)podjęłam decyzję:D w pon.mi wpadło Do głowy:)powracam do brązowego koloru włosów:D ale od początku tyg.mojej farby znalezc nie mogłam.Ale wiem gdzie jest więc dziś kupuje i może dziś się "odremontuje":)Wkurza mnie ten kolor bo umalować się nie umiem do jasnych wlosow i w ogole jakas blada jestem od tego koloru:(I odrosty mnie denerwuja... a co do diety,to nie bardzo pomoge.Bo to bardziej kobieca niz męska:)Ale podstawy podrzuce,min 5posiłków dziennie,ryż brązowy,makarony te ciemne,dużo owocow,jogurty z płatkami owsianymi,banany,wszelkie owoce,oliwki,sałaty z oliwą z oliwek:)Chleb pełnoziarnisty,również z dodatkami ziarenek,owoce suszone,odtłuszczona wędlinka,sery biale,kurczaczek bez skóry duszony!nie smażony,soki owocowe(bez cukru!),sok pomidorowy,co najmniej 1,5l wody niegazowanej,ziola do mięs...no i warzywa bez ograniczeń:)Orzechy,bakalie:d ryby tuńczyk,łosoś,inne świerze,samo zdrowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zainwestuj 5zł, zyskaj dużo więcej. Zamień 5 zł w całkiem pokaźną sumkę. Przeczytaj do końca to zaledwie parę minut a gwarantuje, że nie pożałujesz!!! Nie zniechęcaj się oczko.gif To jest prostsze niż myślisz... Nie wierzysz? To oczywiste, kto da 15000 zł za nic? A jednak. Po pierwsze nie za nic, bo wkład wynosi 5 zł po drugie potrzebujesz troszkę pracy dosłownie 20 - 30 minut jednorazowo. Zarobisz jak każdy, kto bierze w tym udział nawet do 15000 zł w okrągły miesiąc! (ja dokładnie zarobiłam 8000 w miesiąc bo poświęciłam 2 godzinki a nie 30 minut! Opłacało się.). Ten sposób wymyślił Roberto T. Kiyosaki - najbogatszy inwestor na świecie, który w dodatku nie ma pracy... Opowiem jakie to łatwe i proste, ale jeśli nie masz teraz 5 minut żeby spokojnie o tym przeczytać zapisz tą stronę i wróć kiedy będziesz mieć czas : ) Tak więc pomyśl czy warto się troszkę zaangażować zanim pochopnie "wyrzucisz" tyle forsy (co miesiąc 5000 zł lub więcej). To zależy od Ciebie. Gdy opowiedziałam o tym znajomym, wyśmiali mnie... A jednak wzięłam w tym planie udział. Moi znajomi wyciągnęli się jak zobaczyli moje konto, a mówiłam od razu wejdźcie w to, wiadomo nawet znajomi czasami są nieufni. Jak sobie przypomnę ich miny, jak opowiadali o tym gdy zajrzeli na konta. Zresztą mi też gęba opadła jak zobaczyłam konto! A moje konto wciąż rosło i dalej rośnie. Nawet teraz jak to pisze, dziwi mnie ile osób musi ciężko pracować by utrzymać dom, swoje dzieci lub po prostu zbiera na kino lub komputer. Dziękuję teraz temu, kto wysłał mi tą wiadomość i przedstawił mi ten pomysł, dziękuję że nakłonił mnie do tego, aby zrobić jeden mały skok w bok od szarego życia i zainwestować pieniądze po to by włożone - pracowały dla mnie - a nie ja na te pieniądze. Teraz udowodnię Ci, iż jest to LEGALNY BIZNES!!! Nie potrzebujesz niczego sprzedawać! Nie potrzebujesz rozmawiać o tym z przyjaciółmi, rodzina lub z nikim innym (chyba, że chcesz). W dodatku, jeśli jesteś nieśmiały(a) to problem masz z głowy - bo nie musisz mieć bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem. Ktokolwiek, kto trzyma rękę na pulsie może osiągnąć sukces i wzbogacić się o kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jeśli wierzysz, że każdy ma swoje pięć minut to po prostu zrób krok po kroku tak jak jest to napisane poniżej! To Twoja szansa na zmianę Twojej przyszłości! To jest NAJTAŃSZA, NAJSZYBSZA I NAJPROSTSZA droga do zarobienia prawdziwych pieniędzy przez Internet w tak KRÓTKIM czasie. OK. to zaczynamy, bo się rozgadałam. Ten program Wszystko czego potrzebujesz to: - Konto w banku (najlepiej z możliwością obsługi przez Internet, ale nie koniecznie), - Około 20-30 minut twojego czasu jednorazowo! KROK 1 Niezaprzeczalne prawo natury jest takie, żeby zarobić musisz cos od siebie dać! Więc pierwsze co musisz zrobić to zainwestować TYLKO 5 ZŁ. Jak mówi Robert T. Kiyosaki- "jesli nic nie zainwestujesz - nic większego nie zyskasz!". Im szybciej zainwestujesz tym szybciej zaczniesz zarabiać z powiększającą się rzeszą ludzi! Tak więc, przelej 5 zł na PIERWSZE znajdujące się poniżej konto bankowe z tytułem przelewu: "Proszę, dodaj mnie do swojej listy meilowej." CHCĘ, ŻEBYS WIEDZIAŁ (A), ŻE JEST TO PO TO, ABY UTRZYMAĆ TEN PROGRAM LEGALNYM! To jest bardzo ważne, aby w tytule przelewu znalazło się zdanie "Proszę, dodaj mnie do swojej listy meilowej." To naprawdę proste!!! Gdy przelejesz 5zł na pierwsze konto z poniższej listy, to możesz już się szeroko uśmiechnąć . Nie wiem czy wiesz, ale już czerpiesz z tego programu wielkie korzyści. Nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy. Oto obecna lista: 1. Nr konta: 39 2490 1044 0000 4200 3094 9700 2. Nr konta: 39 1090 1854 0000 0001 0817 9751 3. Nr konta: 72 1140 2004 0000 3002 6278 3319 4. Nr konta: 73 2490 0005 0000 4001 0004 6273 5. Nr konta: 11 1090 1854 0000 0001 1323 1724 PAMIĘTAJ!!! Wpłać 5 zł na konto nr.1 i KROK 2 Gdy już przelałeś 5 zł na konto znajdujące się na 1. miejscu listy , następną rzeczą, którą musisz zrobić to zrobić kopię tej strony, później numer konta z pozycji 1 skasuj i przesuń numery kont o oczko w górę czyli nr 2 na 1 , 3 na 2 , 4 na 3, 5 na 4 , a pod numerem 5 dopisz swoje konto. NIE WPISUJ SWOJEGO NUMERU KONTA NA 1. POZYCJĘ, PONIEWAŻ SAM NA TYM STRACISZ (CZYTAJ DALEJ). NIE BĄDZ ZACHŁANNY!!! Robisz to wszystko po to by wysłać ten cały tekst ponownie (korzystając z twojej książki mailowej albo reklamować na swojej stronie WWW- tak jak ja zrobiłem) do np. 40 osób (zapamiętaj, że 40 osób to dobra liczba do wzbogacenia się, ale możesz zareklamować to w darmowy sposób w Internecie przez co więcej ludzi to zobaczy i możesz więcej zarobić!!! A tutaj troszkę matematyki : Kiedy wyślesz swoje maile (lub rozpowszechnisz tą stronę w inny sposób, będziesz na 5 miejscu listy. To najlepsza pozycja po to by zarobić poważne pieniądze! Żaden inny program nie daje tak wysokich i realnych pieniędzy z różnych powodów, które wytłumaczę poniżej. Jak długo będziesz wysyłać tą wiadomość do ludzi, którzy będą zainteresowani programem, możesz spodziewać się, że średnio odpowie na nie 25% ludzi. Ale bądzmy bardziej pesymistyczni i dajmy na to, że tylko 12,5%, dla utrudnienia. Gdy wyślesz 40 maili do różnych osób, możesz spodziewać się ze 5 z nich zrobi dokładnie to co Ty (12,5% z 40= 5). Ale tym razem twój numer konta przesunie się na 4 pozycje. Wtenczas już będzie o tym programie wiedziało 200 osób (5 x 40). Z tych 200 ludzi, udzieli się 25 (12.5% z 200=25), więc dalsze 1 000 maili (25 x 40), podniosą Twój numer konta na 3 pozycje. Z tych 1 000 ludzi, możesz spodziewać się, ze udzieli się 125 osób (12.5% z 1000=125), więc dalsze 5000 maili (125 x 40) podniesie Twoje konto na 2 pozycje w liście. A z tych 5 000 ludzi, możesz spodziewać się 625 osób, które się udziela (12.5% z 5000=625), więc kolejne 25 000 osób (625x40) podniesie TWÓJ NUMER KONTA NA 1 POZYCJĘ!!! I teraz, z 25 000 ludzi, możesz spodziewać się, ze 3125 z nich odpowie (12.5% z 25 000=3 125). A w tym czasie to Ty będziesz na 1 miejscu!!! Więc dostaniesz: 15 625 złotych!!! (3125 x 5zł). Więc, jak Twój numer znajdzie się na 1 pozycji przez kolejne kilka dni, to będzie Twój czas na to by zbierać pieniądze! Przez serie 30 dni, te pieniądze będą wysłane przez kilka tysięcy ludzi tak jak Ty to zrobiłeś!!! Powodzenia, PROSZĘ, nawet jeśli się nie zdecydowałeś (aś) jeszcze, nie wyrzucaj adresu tej strony. DOBRZE CI RADZĘ!!! Mało, kto wierzy ze można tyle zarobić, ludzie są bardzo sceptycznie nastawieni do takich spraw, ale to jest naprawdę realne, a te 5 zł "zaryzykować" to nie dużo. Dlaczego w cudzysłowiu? Bo jeżeli zrobisz to co było napisane wyżej, nie ma żadnego ryzyka! Tylko zyski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że Palisz... Jak możesz? ... ... ... Rezygnując z tej używki Przestajesz wprowadzać do organizmu dodatkowych substancji rakotwórczych. Jak to nie pomaga to zupiornem będę dodawał ten post, aż wyświetli się. Więc Na ogół, ludzie po odostawieniu petów mają tendencję do tycia. Więc chyba warto...? Kahahaha? I, żeby nie truć to myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja Kahahaha
Trener też mówi,ze dziwi go,że przy moim sercu pale:(W sumie,jak dasz mi skuteczny patencik to sie skusze:D ja wiem,że niemożliwe staje się możliwe:) wyobraź sobie,że mam tendencje a raczej miałam do mało poprawnego trzymania kręgosłupa,z resztą jak większość społeczeństwa,bo mnie po prostu mnie bolał kręgosłup.a teraz nie mam tego problemu,bo naćwiczylam się tego na siłce pod okiem trenera,dźwigam te różne bajery i nie ma bata,żebym pusciła kręgosłup hehehe,bo Kamil na to uczulony jest:D tym bardziej,że prowadził zajęcia pt.zdrowy kręgosłup a i sam miał operacje kręgosłupa...męczy mnie zawsze,ale to dobrze,hahaha.ostatnio nawet jak wiosełkowałam to mi mowił,"zobacz tego kolesia na rowerku,jakie ma plecy,jak nieładnie to wygląda" i to jest dopiero motywacja;) więc wiesz Wszystko da się zrobić;)Jak masz patent to daj:)Próbowałam rzucić z gumami,z tabl.tabex,plastra miałam jednego bo mi kumpel przykleił to naprawde mi sie jarac nie chcialo,ale to za drogi gips...już kombinuje jak koń pod gore,żeby Kamilowi płacić:)Bo ja nie pracuje przecież:( Więc ani gumy ani e-fajek nie da rady,jak normalne w domu tez są:/bo ojciec pali...:/A nie zanosi się,żecy przestal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No więc tak... znajdź chłopa, lub babę, ale taką Upiorną sztukę i niech za każdy dzień bez peta, zrobi Tobie masaż. Taki jak Lubisz lub taki inny;-) Ale za każdego peta w ustach... wp*****l!!!! I to tak, żeby ślady na sznupie było widać:-D Upiorne? Napewno da Tobie wybór:-) więc, myk, myk. Ślimak, ślimak, bierz🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka piłka, takie łatwe to, a idź Ty mi z tym;-) Kręgosłup boli bo? Oszczędzamy go, bo boli... więc poprzez nie wykorzystywanie, zanikają lub osłabiają się mięśnie i boli jeszcze bardziej:-P Więc wykorzystuj ćwiczenia jak tylko najlepiej Potrafisz:-) A kształt ust Poprawisz innymi ćwiczeniami niż tylko wciąganie dymka i bez strat na zdrowiu i w portfelu.;-) Nie byłbym Upiornym jakbym się nie wymądrzał, więc... myk, myk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochani:D jak wam dzien mija? Kurcze ja to dzisiaj mialam meczacy dzien,marze o moim lozku:P moj facet konczy dzis 25 lat a moja mama 50:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja Kahahaha
gość "Taka piłka, takie łatwe to, a idź Ty mi z tym :D" xxx ja właśnie swoją piłeczkę odnalazłam:d tylko pompki do jej nadmuchania nie mam:(Ale już się nie mogę doczekać kiedy ją nadmucham:D zakochana jestem w piłeczce:D nie znasz się piłka z***bista jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok. Tylko te ćwiczenia na pozór wydają się łatwe, ale piłka zmusza nas do angażowania większej partii mięśni. Do tego się przyczepiłem. Ja, choć to upiorne to lubię... piłki ;-) więc myk, myk... Ślimak, ślimak, 🌻bierz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez jaką upiorną przeglądarkę Piszesz, że nie chce zapamiętać hasła? Więc? Myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez jaką upiorną przeglądarkę Piszesz, że nie chce zapamiętać hasła? Więc? Myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upiorzysta od piłki... lubi brązowe włosy?:-D Więc działaj i myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja Kahahaha
Upiorku:) "Tylko te ćwiczenia na pozór wydają się łatwe, ale piłka zmusza nas do angażowania większej partii mięśni. Do tego się przyczepiłem." xxx no nie żartuj,one naprawde są łatwe,miłe i przyjemne:)A że angażują wszystko co się da?to super:D ja mogłabym cały czas tą piłeczkę mieć blisko siebie:)jest tak wygodna,że mogłabym nawet na niej się zdrzemnąć:D hehehe:) uwierz Upiorku,że w jasnych włosach wyglądam strasznie blado...:(To nie mój kolor chyba...miałam kiedyś i niby było ok...ale teraz to już jestem pewna,że w życiu nie "zainwestuje"ani w bardzo jasny blond,ani beżowy blond,ani podchodzący w jasny rudy:) Tylko brąz już na zawsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja Kahahaha
Ahahahahaha.w ogóle to dziewczyny,od 4tyg biore biotebal 5mg na włosy i paznokcie i wiecie jakie jaja??:D patrze w lustro a tam?przy lini włosów na czole co?zaczęły wyrastać nowe włosy mają już coś koło 1,5cm!powaga!!zawsze w tym miejscu miałam takie króciutkie taki jakby meszek i nie rosły zbytnio a teraz?:D jaki czad:D a i włosy mi nie wypadają:]To chyba najlepiej zainwestowane 25zl:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko brąz już na zawsze a nie będzie upiorniejszego kontrastu? ...uważaj, bo Cała zarośniesz;-) W okazji upiornego Dnia dziecka wszystkim upiornie (nie)dojrzałym życzę samych szóstek w życiu codziennym i aby wszystkie upiorności jakie poznacie w swoim życiu to tylko ja...:-) Z innymi nie wolno się zadawać. Zarabiam;-) więc, myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja Kahahaha
Do Upiorny:) "Tylko brąz już na zawsze a nie będzie upiorniejszego kontrastu? ...uważaj, bo Cała zarośniesz :D" xxx hahahaha.ja tam się ciesze,że mi nowe włosy rosną i naprawde mam gęste te wlosy nareszcie:D marnowałam kase na skrzypy,belisse i inne gówna:)Które nic nie pomagały:) hehehe.wiesz ja ostatnio mialam brąz przez ponad rok:D a jeszcze wcześniej rok miałam rude i przed rudym też brąz:)Widziałam swoją fote ostatnio w brązie właśnie i naprawdę lepiej mi:) Ja też Wam wszystkim życzę wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka:)Niech nam się spełniają wszystkie marzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mokra pogoda to Ślimak, ślimak na wyborach... więc, myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kahahaha skoro już o spełnianiu to moim marzeniem jest zobaczyć te fotki. Ruda... palisz, to wiem, a piegi Masz? Więc myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×