Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ja_też_jestem_zmęczona

Kobiety (nie)dojrzałe - ZAPRASZAM DO ROZMÓW.

Polecane posty

Gość ciut dojrzalsza niż Wy
Kim jest Upiorny? Nie wiem:) Może to jakiś gatunek... poety Polski nowoczesnej?:) Ale osobnik jest w porządku:) A może sam Upiorny Upiornik sam się nam przedstawi? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziuziuziup
20:43,daj sobie na spokój,idź sobie,to nie miejsce dla przygłupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciut dojrzalsza niż Wy
Ziuziuziup-o tej paście cukrowej piszesz Ty, czy faktycznie podszyw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciut dojrzalsza niż Wy
Ziuziuziup-jestem zainteresowana tą pastą cukrową, bo depilacji nadchodzi czas...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziuziuziup
O paście cukrowej to akurat byłam ja,we własnej osobie. :) Dla mnie rewelacja!Choć jak już mówiłam,zajmuje wiele czasu.Dodatkowo już schłodzoną pastę ciężko wyjąć ze słoiczka/pudełka (zależnie gdzie się masę wkłada).Ja robię to tak,że wlewam wody do garnka,do środka wkładam słoiczek z pastą i podgotowuję.Później taką ciepłą masę biorę w łapki i ugniatam z całej siły tak,aby z kolory przezroczysty bursztyn kuleczka zamieniła się w matowe srebro. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziuziuziup
Zjadło mi wypowiedź. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziuziuziup
matowe złoto*,przepraszam,zmęczona jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba ci podrzucę
I rozumiem, że zaraz po tym rozsmarowujesz na ciele i ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciut dojrzalsza niż Wy
Ja prosiłabym o przepis na samą pastę i postępowanie od A do Z...:) Zwykle używam depilatora elektrycznego...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziuziuziup
Nie,nie rozsmarowywuję.Nie jest to płynna masa,raczej taka plastelinka/modelinka.Gotową kuleczkę kładę na skórę i kciukiem rozprowadzam po skórze w miejscu,gdzie chcę się wydepilować.Czekam tak sobie ok. 5 sekund i zrywam w kierunku pod włos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciut dojrzalsza niż Wy
A taką jedną kuleczkę używasz jednokrotnie czy kilka razy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciut dojrzalsza niż Wy
Na moje owłosienie przydałoby się raczej wiaderko z tą pastą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziuziuziup
Wiesz,nie mogę ci dokładnie powiedzieć przepisu,bo można robić według upodobań.Np. dodasz szklankę wody,gotujesz 35 min,dodajesz pół szklanki,gotujesz 20 min. chociaż i z tym różnie bywa,bo zależy na jakim ogniu gotujesz. :D Mój przepis to sok z połowy cytryny,szklanka cukru i 1/4 szklanki wody.Wszystko wrzucasz do dużego garnka i co chwilkę musisz zamieszać całość,bo bardzo łatwo to przypalić.Wtedy wyjdzie ci karmel,nie pasta i takie coś możesz już wyrzucić do kosza. :P Ja gotowałam jakieś 15 minut na małym ogniu.Bacznie stałam przy garnuszku,bo za pierwszym razem wyszłam z kuchni na pół minuty i nagle z bielutkiej wody zrobiła mi się gęsta ciemna,spalona masa. Kolor gotowej pasty powinien być bursztynowy,ciemny bursztynowy,jednak gdy weźmiesz na patyczek będzie to taki śliczny,przezroczysty dość jasny bursztyn.Po zdjęciu garnka z gotową masą szybko przelewasz do słoiczka bądź pudełka plastikowego i zostawiasz tak do ostudzenia.Broń boże nie dotykaj tego palcami nawet i po półgodzinie,można się poparzyć,bo taka pata ma wyższą temperaturę niż temperatura wrzenia,więc trzeba się uzbroić w cierpliwość zanim masa wystygnie.Po wystygnięciu wydłubujesz małą garstkę masy z pojemniczka i ogrzewasz ją np. suszarką,bądź robisz dla słoiczka/pudełeczka kąpiel wodną (o jakiej wcześniej pisałam).Ugniatasz kuleczkę na kolor matowy i już możesz działać! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziuziuziup
Jedną taka kuleczkę ugniecioną (trwało to 20 minut :O ) zastosowałam na jedną nogę.Tak,używałam ją kilka razy.Niezbyt ładnie to wygląda,ale nie musisz na to patrzeć. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciut dojrzalsza niż Wy
Dzięki:) Na pewno spróbuję ją zrobić i zastosować :) A czy są jakieś partie ciała;) do których nie polecasz tej pasty? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziuziuziup
Ja dokładnie to samo powiedziałam przed robieniem tej depilacji. :D Ale spokojnie,nie zużyjesz dużo tej pasty. :) Jeszcze zostanie ci na kilka razy.Możesz sobie zakręcić taką pastę w słoik i może spokojnie sobie stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziuziuziup
Nie,ma ona naturalny skład i można stosować ją wszędzie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciut dojrzalsza niż Wy
Dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziuziuziup
Kurczę,znów zjadło mi wypowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziuziuziup
A najfajniejsze jest w niej to,że włoski wyrastają dopiero po 3 tygodniach.U niektórych efekt jest jeszcze dłuższy,ale ja niestety mam to szczęście,że moje włoski bardzo szybko rosną.Wszędzie,tylko nie na głowie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciut dojrzalsza niż Wy
Też mam ten kłopot :O Natura bogato mnie wyposażyła nie tylko na głowie...:D Pomimo wielu lat regularnej depilacji owłosienie nadal szybko wyrasta nader bujnie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciut dojrzalsza niż Wy
Gdybym zaprzestała depilacji nóg przez parę tygodni nie byłoby do rozpoznania czyje wystają spod kołdry: moje czy męża...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziuziuziup
Może to dlatego,że depilator nie zawsze wyrywa włos z cebulką,tylko czasem po prostu urywa ten włosek jak maszynka.Po paście cukrowej włoski staja się jak meszek (po pewnym czasie oczywiście,nie oczekuj efektu po pierwszym zastosowaniu ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy nie probowalam... Ale w sumie z ciekawości bym chetnie sprawdziła, tylko obawiam się, że nie poradze sobie "w kuchni" :D... Ogólnie używam depilatora. W mit, że bede sie co 3-4-15 tyg depilowac nie wierze, bo jestem brunetką, wlosy mam ciemne i raczej szybko są widoczne i szybko odrastaja... Generalnie jak chce mieć idealnie gładkie nogi to musze co tydzien już ten depilator w łapy wziać... Ale może pastą byłoby łatwiej pewne partie depilować... :P Musze sprawdzić te metode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziuziuziup
OK,idę ochłonąć od komputera.Dobrej nocy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziuziuziup
No to dowaliłaś z tymi 15 tygodniami bez depilacji,haha. :D Ale rozumiem,że to był błąd. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziuziuziup
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciut dojrzalsza niż Wy
Ja też zmykam do kąpieli z pianką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, to bylo wyolbrzymienie tematu :) Bo po prostu tak podaja w każdej reklame depilatorów, a potem rzeczywistość jest jaka jest ;)... Trzeba mieć chyba naprawde słabe wloski, żeby np. tylko raz na miesiac sobie depilowac nogi takim depilatorem... :P Zwłaszcza ze on wlasnie polowe wlosow urywa, z tego co zauwazylam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×