Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ja_też_jestem_zmęczona

Kobiety (nie)dojrzałe - ZAPRASZAM DO ROZMÓW.

Polecane posty

Gość Upiorny .
Ślimak, ślimak jak Ty upiornie mdlejesz na widok krwi to Ty upiorna Jesteś, a nie... odnosnie grupy krwi to mój plusik powoduje, że bez konfliktu mogę wam zafundować dziecko, a potem w świat. Myk, myk... a, witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam wszystkim:** po mojej dluzszej nieobecnosci. Co u Was slychac?:D U mnie troche sie dzialo:P moj facet nieoczekiwanie mi sie oswiadczyl:* az sie wzruszylam:*, i ciocia zostane:P A teraz czeka mnie sesja brrr az sie boje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie znaczek wstawiałam:D trzeci raz będę pisać:)Mam nadzieje,ze teraz wskoczy:]Pytałam znajomego (tego co mi cały czas mówił,żebym do tego ordynatora szła na wizyte)czy to tez dobrze,ze zastępca mi podpisał skierowanko.bo mam wrażenie,że ten kto podpisuje poźniej się opiekuje pacjentem,choć nie wiem jak to będzie:) I ten zastępca ordynatora też jest dobrym fachowcem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, to widze szaleństwo :D Ja bym sie bała w tym wieku za mąż wychodzić, zbyt (nie)dojrzała jestem, odkladam to w czasie na nie wiem kiedy, w ogole nawet teraz takich myśli nie mamy :D... Najpierw chce w ogole z moim chlopakiem pomieszkać z rok, to zobacze czy mi naprawde pasuje takie życie. Podziwiam was więc. Chociaż w sumie oświadczyny nie oznaczaja od razu ślubu za rok :P Upiorny- ja sie nie pisze, wybacz :D Kotka- a to ciekawe. Ale może to zależy od tego gdzie sie trafi i na kogo. zdarzają sie służbiści i ludzie którzy troche luzu sobie dają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To gratuluje:( sorki,za tą minkę ale ja się takimi informacjami załamuje:( choć to radosna nowina:)Stąd gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny4
Paulllllinna upiorna, faktycznie... że Ty jeszcze o nas pamiętasz? Upiornie miło z Twojej strony.:classic_cool:)) Ale, czy te oświadczyły nie za szybko? Jakie plany odnosnie mieszkania? Wiem, upiorne zadaję pytania. Więc ostatnie - Co teraz zamierzasz? A teraz Ślimak, ślimak, wybaczam. I szanuję Twoją decyzję;-) aaaAAAAaaa...!!! Jeszcze tego Pożałujesz:-D więc, myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziekuje:P slubu na chwile obecna nie planujemy. Najpierw chcemy sie czegos dorobic,a dopiero pozniej o tym pomyslimy:D nie bojcie sie nie zostane mloda zona:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaha, czemu zaraz załamujesz. Spokojnie, na każdego przychodzi pora. Młoda jesteś, fajna dziewczyna. Facet sie zawsze znajdzie :). Ja sobie nie wyobrażam ślubu przed 30stką. :D Serio. Żona dla mnie brzmi jakoś tak poważnie, nie wyobrażam sobie że mój facet by nagle miał zacząć mówic o mnie "to moja żona", niewątpliwie mam jakiś problem psychiczny. Może nie chce dorastać? Hmm... Cieżko mi samą siebie zdiagnozowac w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upiorny no tak wyszlo jakos ze tu nie zagladalam ale pamietalam o Was!:* Czy szybko? Niby planowal to zrobic za rok ale zrobil to teraz no a ja je przyjelam bo go kocham. A co zamierzamy,na wakacje wyjezdzamy do Angli do pracy a pozniej to sie zobaczy jak to sie ulozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie okreslenie zona tez tak dziwnie brzmi. Bez obrazy ale mi sie kojarzy ze staroscia nie wiem czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No są ludzie, którzy w narzeczeństwie trwają i po 2-5 lat :D:D... Więc dlatego mówie, że nigdy nic nie wiadomo, ja nie oceniam. Uważam, że każdy powinien wybrac tak, żeby sie czuć dobrze. Więc jeśli jesteś szczesliwa to i ja jestem z tobą. :) I mam nadzieje, że chłopak to powaznie potraktował. Możecie mi postawić diagnozę, nie krępujcie sie. Upiorny, wiem, wiem.. upiorna jestem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie mi sie tez kojarzy mniej wiecej tak- z taka starą matroną, co pogania męża wałkiem XD. Nie czynie tu aluzji do nikogo. Wiem, że to jest dziwne. Ja bym chciała gdzieś pojechać z moim, za rok w wakacje, a te wakacje przepracować... Ale nie wiem czy go naciągne. Marzą mi sie w koncu wczasy, gdzieś nad ciepłym morzem, we dwoje. Ostatnio sie nawet pozytywnie wypowiadał o hiszpanii, a nie ukrywam, że ja bym tam chciała pojechać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kahahaha ja to w swoim zyciu krotkim nie mialam szczescia do facetow jeden gorszy od drugiego,no trafialam na samych glabow:P i kiedy wrerszcie dalam sobie spokoj to na mojej drodze stanal moj obecny:P na kazdego kiedys przyjdzie czas,na Ciebie tez:) w sensie zeby spotkac ta druga polowke;) przyklad chrzestny mojej siostry ma 54 lata dopiero od 2 lat szczesliwie zonaty;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez sie marza jakies fajne wakacje najlepiej tez nad morzem,kocham morze no ale niestety gdy inni beda sie cieszyc wakacjami to ja bede pracowac ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam kolezanke co w narzeczenstwie byla 6 lat:P niezla jest bo ma 26 lat a wygladem i wzrostem przypomina 15-latke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weteranka :D:D... No ja raczej te wakacje tez przepracuje, jeśli za rok chce gdziekolwiek jechać- trudno. Takie życie... Trzeba robić, żeby potem coś mieć... Za darmo sie nie dostaje zazwyczaj, chyba, że ma sie taką dobrą i bogatą rodzine. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Zbieram Ślimaki "Kaha, czemu zaraz załamujesz. Spokojnie, na każdego przychodzi pora. Młoda jesteś, fajna dziewczyna . Facet sie zawsze znajdzie" xxx kto chce chudego patyka?:/ Mnie tylko jeden facet jest potrzebny do szczęścia...cały czas go kocham:(A tyle czasu minęło...:(Zostanę starą panną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Paulllllinna "Kahahaha ja to w swoim zyciu krotkim nie mialam szczescia do facetow jeden gorszy od drugiego,no trafialam na samych glabow i kiedy wrerszcie dalam sobie spokoj to na mojej drodze stanal moj obecny na kazdego kiedys przyjdzie czas,na Ciebie tez w sensie zeby spotkac ta druga polowke przyklad chrzestny mojej siostry ma 54 lata dopiero od 2 lat szczesliwie zonaty;P" xxx to mnie pocieszyłaś,54lata...to już nawet dziecka nie będę mieć...:( a tak naprawdę to chciałam dziecka,ale tylko z tym Łośkiem...z nikim innym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila84395
fajny watek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja pobijam rekord:-P 11lat w zwiazku zanim akt malzenski zostal zawarty. co do krwiodawstwa, to chyba kwestia miejsca zamieszkania? konkretnie ja w belgii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodniczkaa
dołączam sie do dyskusji :D mysle ze po kazdym nieudanym zwiazku ciezej jest wejsc w kolejny, ma sie zbyt duzy bagaz "złych" doswiadczen. Nie uwazacie.... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że to wielka niespełniona miłość :(... Kim jest ten łosiek? twój kolega? Dalszy znajomy? W ogóle nieznajomy? Czy on jest zajęty i dlatego już skreśliłaś swoje szanse na bycie z nim? Kurcze, kochana- ilu ludzi tyle gustów. Tak jak każdej kobiecie podoba sie co innego, tak i facetom podobają sie różne kobiety. Jedni lubią bardzo szczupłe, jak to nazywasz- patyki, a inni okragle. Tak samo jak i sa kobiety, którym sie podobaja chudzi i wysocy, a inne wolą "miśków" z brzuchem, a inne jeszcze- mięśnie. Tutaj nie ma wzoru jak ty masz wyglądać, musi sie znaleźć chłopak, co ciebie taka, jaka jesteś zaakceptuje. A taki na pewno po świecie chodzi. :) Ja kiedyś też nie wierzyłam, że sie komus spodobam- no i jednak, stało sie. I to w momencie kiedy sie w ogole tego nie spodziewałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja na razie mam 5 lat stażu zwiazkowego... Lat mam 22. Jeśli mój zwiazek bedzie trwał dalej, i zgodnie z moimi prognozami wezmę ślub w okolicy 30, więc np. za 7-8 lat, to mam szanse... pobić ten i tak wysoki rekord :D. Ale na razie nic nie wiadomo. Moja kuzynka teraz bierze ślub po 6 latach zwiazku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie dolicz jeszcze 5lat malzenstwa. dwojke kociat w dorobku i... pikantny szczegol: znalismy sie 15 min zanim wyladowalismy w lozku:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×