Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ja_też_jestem_zmęczona

Kobiety (nie)dojrzałe - ZAPRASZAM DO ROZMÓW.

Polecane posty

Gość upiorny4
Ha ha ha Upiorne to, ja z upiorem wierzyłem, że upiorzyca lubi seks, a to jawna prowokacja w celu rozkochania mnie w jej upiornym ciele. Ja jej teraz dam. Tzn. nie dam. Boli mnie głowa:-D więc... Upiorzyce zawsze mają swoje sposoby. myk, myk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem zaręczona juź 2,5 roku, a na ślub się nie zanosi :( mój jedzie teraz na całe wakacje do Anglii, a ja z nim nie moge, bo mam praktyki i nawet nie wiem, czy będę mogła go chociaż odwiedzić :( Kompletnie mnie to rozbija, cały czas o tym myśle nawet podświadomie, bo jeszcze nigdy tak długo się nie widzieliśmy. Mam pełno obaw i generalnie chodzę jakaś przybita... Zanosi się na smutne i długie wakacje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulllllinna "Kahahaha nie chcialam Cie dobijac,ale Ty tez napewno jeszcze bedziesz szczesliwa." xxx nic się nie stało:)Taka jest rzeczywistośc:) dobił mnie gin dzisiaj:/Sugerował,a raczej zachęcał do zajścia w ciążę bo zegar tyka:/A dziś mam idealny dzień na dzidziusia...na usg widać było jajeczko ponad 2cm:))W tym problem,że do ciąży mnie namawiać nie trzeba,bo ja bym bardzo chciała dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny .
Wyluzuj. Angielki są Beee. Tęsknota to coś upiornego, ale reszta to pikuś. Wróci Chyba, że Upiorny jakiś? Więc myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, upiorny Ty to wiesz jak humor poprawić ;) Ale prawdę mówiąc nie o to chodzi. Boje się tęsknoty, rozłąki, tego że po powrocie coś się zmieni, że się oddalimy od siebie... Na dodatek mieszkam na takim zadupiu, że ledwo chodzi mi internet i skype nie pociągnie... Boje się, że nie będziemy mieli kontaktu praktycznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Zbieram Ślimaki "Widzę, że to wielka niespełniona miłość ... Kim jest ten łosiek?twój kolega? Dalszy znajomy? W ogóle nieznajomy? Czy on jest zajęty i dlatego już skreśliłaś swoje szanse na bycie z nim? Kurcze, kochana- ilu ludzi tyle gustów . Tak jak każdej kobiecie podoba sie co innego, tak i facetom podobają sie różne kobiety. Jedni lubią bardzo szczupłe, jak to nazywasz- patyki, a inni okragle. Tak samo jak i sa kobiety, którym sie podobaja chudzi i wysocy, a inne wolą "miśków" z brzuchem, a innejeszcze- mięśnie. Tutaj nie ma wzoru jak ty masz wyglądać, musi sie znaleźć chłopak, co ciebie taka, jaka jesteś zaakceptuje. A taki na pewno po świecie chodzi. Ja kiedyś też nie wierzyłam, że sie komus spodobam- no i jednak,stało sie. I to w momencie kiedy sie w ogole tego nie spodziewałam." Xxx ten Łosiek to facet z którym się spotykałam...jak się pocałowaliśmy na pierwszym spotkaniu to przeszła mi myśl,cholercia całowałam się z kolesiem,który mi się wcale nie podoba...a później mi już z czasem zaczęło zależeć...działo się troszkę i wpadłam po uszy...a jemu najpierw zależało a mnie nie.a jak mnie tak to jemu nie:/ A ja już siedzę w tym po trzy tyle czasu.ogólnie znany się 2,5roku,a mnie zależy od roku i 7mies... i Zaden facet od tego czasu nie istnieje... i właśnie to taki Misiek jest...ja go akceptuje takim jaki jest... Tyle wsparcia Dostal ode mnie...bo też hahaśnie nie miał...i w sumie to niby widzę,że nie było warto,ale jest dla mnie ważny.w kwietniu też Dostal wsparcie jak chrzestna mu zmarła. spotkał się z jedną laską to mu prosto w oczy powiedziała,ze sympatyczny to on jest ale mógłby się odchudzić:/Z lekka nie miłe... i on się nagle zaczął odchudzać...z tym,że to już nie pierwszy raz i nic z tego nie wyszło.odpuścił.teraz znowu z trenerem będzie ćwiczył,choć mam wrażenie,że znowu mu nie wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upiorny .
Teraz ja. On był przystojny? Nie! On był piękny, stanowczy taki twardy i nieugięty. Prawdziwy mężczyzna o jakim marzy wielu mężczyzn, chcący stać się takim jak on. Upiorzysta jakich mało... Łączyło nas jedno wspólne lustro. Zawsze rano i przed każdym spotkaniem z upiorzycami.:-D Patrzyliśmy sobie w oczy, na nos i czasami na inne części ciała. Porównań nie było końca. W takim zauroczeniu tkwiliśmy wiele lat, aż do dnia w którym niechcący zbiłem lustro. Więcej już go nie widziałem. I dobrze! Miałem już dosyć tego narcyza. Więc, myk, myk...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka:) Jestem w trakcie załatwiania osobistego trenera:)bo wiem,ze może pomoc w prztyciu:)Ale nie wiem,czy pójdzie na to,żeby go na 3razy wynająć,żeby mi ułożył też plan treningowy,abym mogła go realizować sama na siłce:))Bo mnie kurwa nie stać za godz.mu płacić 50zł.załóżmy 2razy w tyg.przez miesiąc:/A taki zwykły karnet to mogę mieć za free:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widze, że on teraz jest wycofany... Kurcze, musisz jakoś zwrócić znowu jego uwage na siebie, jeśli ci zależy. Tylko pytanie jak... Czy jest inna metoda, niż ciagle mu pokazywać, że ci zależy? Chyba nie. Na pewno trener pomoże, na upartego pomógłby tez dietetyk, ale to sa wszystko koszty. Mi sobie ciezko wyobrazić jak można nie tyć, ale wiem ze niektorzy maja z tym problem. Kurde, a gdybyś jadła takie ilosci jak sumo? :D 2 obiady dziennie ? :D Jestę- ja mojego chłopaka potrafie bardzo długo nie widzieć, więc już mi jakiekolwiek obawy o to, czy on jest/był/bedzie wierny dawno przeszly. Wiem, że bedzie. Po prostu dopada mnie czasem tęsknota... Ahah.. albo cos innego :D.. I jestem wkurwiona, że on jest daleko ode mnie i co najwyzej w weekend sie zobaczymy i to tez nie każdy... Na szczeście jest internet, jest telefon. Ale w normalnych związkach to raczej typowa niepewność, jak zniesiecie taką rozłąke. Ja mysle, że bedzie okej. No i jak to wytrzymacie to przynajmniej masz pewność, że zwiazek jest silny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Zbieram Ślimaki "No to widze, że on teraz jest wycofany... Kurcze, musisz jakoś zwrócić znowu jego uwage na siebie, jeśli ci zależy. Tylko pytanie jak... Czy jest inna metoda, niż ciagle mu pokazywać,że ci zależy? Chyba nie. Na pewno trener pomoże, na upartego pomógłby tez dietetyk,ale to sa wszystko koszty. Mi sobie ciezko wyobrazić jak można nie tyć, ale wiem ze niektorzy maja z tym problem. Kurde, a gdybyś jadła takie ilosci jak sumo? 2 obiady dziennie ?" xxx on się pytał jakis mies.temu czy ja na niego czekam...:/ olew też nie daje skutku...Albo wróci jak go kolejna zleje i kopa w dupe da,albo wszystko stracone,a ja nie potrafię o nim zapomnieć:( Ten trener to dietkę układa też:) Nazywa się Kamil Serwach:) mam kumpla bardzo podobnego do tego trenerka:P hehehd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam fb:P ale znalazlam jego stronke i musze wam powiedziec ze jest na czym oko zawiesic:P Kahahaha do roboty,zabaw sie w uwodzicielke flirciare,zagadaj do niego!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kahaha, powodzenia w tyciu ;) Zbieram, to nie tak. U nas też bywało tak, że widywaliśmy się raz na dwa tygodnie. Nie boje się tego, że mnie zdradzi, wiem, że mogę mu ufać. Ja się boję tej rozłąki, trzy miesiące to nie dwa tygodnie... Boje się, że po powrocie coś sie zmieni, bo prawdę mówiąc to jedyny kontakt jaki będziemy mieli to meil albo gg, bo telefon nas zeźre finansowo, a na moim internecie skype nie pociągnie :( boje się tęsknoty i doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że to będą najgorsze trzy miesiące mojego życia. Wiem, że to troche głupie, ale nie umiem inaczej. Jak się dowiedziałam, to na samo słowo 'Anglia' chciało mi się płakać. Zresztą odkąd o tym wiem jestem kompletnie rozbita. Każda rozmowa na ten temat albo mnie denerwuje albo smuci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wierze, że wytrzymacie :) Będziesz tesknić, ale pomyśl sobie, że to tylko tymczasowe, a pozniej znów bedziecie razem. To są tylko 3 miesiące. Wciągniesz sie w jakąś prace i minie ci tak szybko, że nawet sie nie obejrzysz. Nie smutaj.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Paulllllinna "Nie mam fb ale znalazlam jego stronke i musze wam powiedziec ze jest na czym oko zawiesic Kahahaha do roboty,zabaw sie w uwodzicielke flirciare,zagadaj do niego!" xxx wiecie jakie jaja??to kumpel mojej koleżanki jest:P na fb.zalukałam i patrze mamy wspólnego znajomego:D gadałam z nią i mówiła,że pogada z nim i może coś korzystnego mi załatwi:)Hehehe. szczerze to,nie wiem czy chcę tak zarywać do niego:/ Bo tak głupio trochę;))Z resztą nie patrze chyba na facetów jak na potencjalnego partnera;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do jestę studentę "Kahaha, powodzenia w tyciu" Xxx nie dziękuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestę, po to, żeby mieć spokojną głowę przez resztę wakacji. Nie dokładaj sobie stresów :) kaha, to super :D... a może czas zacząć tak patrzec? może coś między wami zaiskrzy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny 4
witam, źle! Witam upiorową porą Doskonale rozumiem Upiorną Upiorzycę. Dlatego proponuję Tanie rozmowy tel. Jutro... dzisiaj jak chcesz to mogę zadzwonić i dowiedzieć się o aktualny cennik w LYCAMOBILE.pl W sieci np. Pl - De do 1maja koszt wynosił tylko 29 gr. (słownie, dwadzieścia dziewięć groszy.) ;-) Śmiesznie mało, prawda? Ale prawda jednak jest bardziej upiorna bo te 29 gr. kosztowało całe 30 min.!!!! Jeszcze raz: Nie za minutę, a za całe trzydzieści!!!! Upiorne to jakieś było i teraz zmienili limit do 14 min. Ale, ale i tak taniocha? PRAWDA JEDNAK JEST upiorniejsza bo jak wy zakochani zaczniecie rozmawiać to i tak jakby w roamingu liczyło:-D Upiorne to więc sprawdź cennik do Angli i z powrotem. Z De do Pl to 0,15 za połączenie oraz każda minuta to... tylko 1 cent!!!! Ale już nie zawracam Tobie głowy, takimi drobiazgami;-) Więc... Ślimak, ślimak w radiu nadawali, że dzisiaj rozpoczął się sezon na ślimaki i rekordziści zbierają tak do 50 kg.:classic_cool: To tak jakby całą Ciebie w ubranku do kosza wlulić i jedzenia, że cho. cho :-D I nigdy się nie kończy... Pozdrawiam Upiorzyce i chyba już mogę? Dzień upiorny wszystkim Więc myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestę studęte wiem co przezywasz bo mialam podobnie. Gdy bylam juz z moim jakies 1,5 roku to moj tato pracujacy wtedy w Szwecji jako murarz zaproponowal mojemu ze moze go wziasc na pomocnika na 2 miesiace. Normalnie sie zalamalam taka bylam zla na ojca ze wogole mu to zaproponowal. No ale moj dlugo sie nie zastanawial,szybko sie zgodzil no i pojechal. O dziwo te 2 miesiace szybko minely. Dzwonil do mnie jakies 3 razy w tyg,wysylal zdj na e-maila. Najgorsze bylo to ze to byl okres wakacji nawet nie mialam z kim pogadac bo wszystkie kolezanki gdzies powyjezdzaly. Pamietam ze wtedy przeczytalam mnostwo ksiazek ktore znalazlam w domu na zabicie czasu:D wiesz ja sobie wkrecilam do glowy to ze on po prostu jest w domu ale ma duzo pracy i na razie nie mozemy sie zobaczyc a nie to ze jest daleko. Mi to bardzo pomoglo. Najwazniejsze to abys nie myslala ciagle ze on jest daleko bo wtedy dni beda ci sie cholernie dluzyc. Znajdz sobie jakies zajecie na ten czas to ci pomoze. I jeszcze jedna bardzo wazna rzecz mysl tymi kategoriami jak to bedzie fajnie jak on juz wroci,ze bedziecie znowu razem! I glowa do gory,dasz rade;*!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdatmagt
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to niby swieci to slonce ale jest wiaterek i tak jakos troche zimno a zamierzalam wyjsc w sukience no i chyba zrezygnuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny .
:-D)) Upiorne Upiorzyce co wy robicie w Juwenalia??? Bo ja myk, myk i myk!;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie chodze na juwenalia:P a pozatym tu u mnie nie ma nawet jakiegos fajnego zespolu,same jakies beznadziejne. A u ciebie Upiorku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×