Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gdy dziewczyna jest sama

co zrobic gdy kobieta jest sama a chce miec dziecko?

Polecane posty

Gość gdy dziewczyna jest sama

Koleżanka ma 35 lat. Ma własne mieszkanie odziedziczone po babci, dobra prace, jest naprawde fajnym, dobrym człowiekiem. Niestety w życiu uczuciowym nie wyszło jej bo ciągle trafiała na jak sie okazywało po pewnym czasie nieodpowiedzialnych facetów. No i jest sama. Od dłuższego czasu chce miec dziecko, a w jej wieku to ostatni dzwonek. Niestety w naszym pieknym kraju procedury adopcyjne sa jakie są i okazało się, że jako osoba samotna jest praktycznie bez szans na adopcję. Ostatnio mówiła, że chyba po prostu sie z kimś przespi i zajdzie w ciążę. W sumie ja popieram ale pozostaje kwestia moralna. Ona od tego faceta nie będzie nic chciała. Ale co w przyszłości? ojciec nieznany. Czy ten facet nie ma prawa wiedziec o dziecku? co o tym sądzicie? bo ja się zastanawiam co jej doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co bym zrobiła
może to co kolezanka planuje. W każdym razie nie chciałabym zostac całkiem sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko
niech sobie kupi kota albo psa dziecko to nie zabawka do umilania samotnego życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do to tylko
jeżeli kobieta chce miec dziekco i to długo to nie jest to kaprys. Bo co? kobieta, która ma faceta i chce miec dziecko może je miec bo to nie kaprys. a kobieta, która jest sama i chce miec dziecko ma kaprysy? fajnie dzielisz ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daruj sobie
a nie moze kupic nasienia z banku spermy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko
Tak, uważam, że to jej kaprys, który ma być lekiem na to, że nie potrafiła znaleźć sobie mężczyzny, z którym stworzyłaby rodzinę i miała dziecko. Skoro nie umiała stworzyć związku jak będzie umiała dobrze wychować samotnie dziecko. Dziecko dla normalnego rozwoju potrzebuje obojga rodziców. I mama i taty. Koleżanka koleżanki wykazuje się ogromny egoizmem, myśli tylko o sobie aby umilic sobie samotność a czy pomyślała o tym, że skazałaby dziecko na dorastanie bez kontaktu z ojcem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam kilka kolegów i koleżanek
którzy wychowywali sie bez jednego z rodziców. Mój były chłopak nie miał zadnego kontaktu ze swoim ojcem od wczesnego dzieciństwa bo był to zwyczajny nierób i gnojek, który miał i dziecko i żone w dupie. Nie uważam aby byli źle wychowanie. dużo jest samotnych rodziców i nie sądze aby dzieciom było źle. Nie wszystkie pełne rodziny sa fajne. Nie można uogólniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko
16:59 [zgłoś do usunięcia] mam kilka kolegów i koleżanek którzy wychowywali sie bez jednego z rodziców. Mój były chłopak nie miał zadnego kontaktu ze swoim ojcem od wczesnego dzieciństwa bo był to zwyczajny nierób i gnojek, który miał i dziecko i żone w dupie. Nie uważam aby byli źle wychowanie. dużo jest samotnych rodziców i nie sądze aby dzieciom było źle. Nie wszystkie pełne rodziny sa fajne. Nie można uogólniać x x Ale chyba widzisz różnicę tych dwóch przypadków. Matka Twojego byłego chłopaka pogoniła " nieroba i gnojka" bo ... ale wychodząc za mąż i rodząc syna nie zakładała z góry, że okaże się złym partnerem. A koleżanka autorki z góry planuje mieć dziecko bez ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Witam pomogę w stworzeniu ślicznego i zdrowego dzidziusia jestem z małopolski przystojny 180cm 85kg włosy ciemne gr.krwi 0rh- zdrowy aktualne badania bez nałogów gwar. dyskrecję mam dwoje własnych dzieci tel.732966891

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foto

moja koleżanka jest lesbijką, przespała się z żonatym facetem który zawsze na nią miał ochotę ,facet całkowicie zrzekł się praw do dziecka i ona teraz wychowuje tą dziewczynę razem ze swoją partnerką ale dziewucha ma już 16 lat.koleżanka pierw sama wychowywała tą córkę a obecną partnerkę poznała 5 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2013 o 18:50, Gość to tylko napisał:

Tak, uważam, że to jej kaprys, który ma być lekiem na to, że nie potrafiła znaleźć sobie mężczyzny, z którym stworzyłaby rodzinę i miała dziecko. Skoro nie umiała stworzyć związku jak będzie umiała dobrze wychować samotnie dziecko. Dziecko dla normalnego rozwoju potrzebuje obojga rodziców. I mama i taty. Koleżanka koleżanki wykazuje się ogromny egoizmem, myśli tylko o sobie aby umilic sobie samotność a czy pomyślała o tym, że skazałaby dziecko na dorastanie bez kontaktu z ojcem?

A mężczyzna który łatwo z nią idzie do łóżka to nie kaprys? Odpowiedzialny mężczyzna zadba o antykoncepcję albo przynajmniej powie że nie planuje potomstwa. Wątpię że przypadkowy koleś do łóżka będzie chciał być ojcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2013 o 18:50, Gość to tylko napisał:

Tak, uważam, że to jej kaprys, który ma być lekiem na to, że nie potrafiła znaleźć sobie mężczyzny, z którym stworzyłaby rodzinę i miała dziecko. Skoro nie umiała stworzyć związku jak będzie umiała dobrze wychować samotnie dziecko. Dziecko dla normalnego rozwoju potrzebuje obojga rodziców. I mama i taty. Koleżanka koleżanki wykazuje się ogromny egoizmem, myśli tylko o sobie aby umilic sobie samotność a czy pomyślała o tym, że skazałaby dziecko na dorastanie bez kontaktu z ojcem?

Znam dzieci które wychowywała tylko matka teraz to już dorosłe osoby i nie jeden jest lepiej  wychowany i lepszym człowiekiem od tych  co wychowywali się w pełnej rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno najlepszym sposobem na zajście w ciążę jest zabranie po stosunku pełnej prezerwatywy do łazienki i zaaplikowanie sobie strzykawką lub palcami spermy bezpośrednio do pochwy. Innym popularnym sposobem jest przedziurawienie prezerwatywy przed zbliżeniem. W przypadku par stosujących seks przerywany, aby doszło do wpadki wystarczy opleść partnera nogami i przycisnąć do siebie w chwili wytrysku. Popularnym i często stosowanym sposobem jest też odstawianie tabletek antykoncepcyjnych. Przy odrobinie szczęścia i kilku podejściach wszystko powinno się udać, a test ciążowy powinien wyjść pozytywnie.

Zawsze warto zastanowić się kilka razy zanim się coś takiego zrobi, aczkolwiek jestem w stanie zrozumieć kobiety po 30tce, którym zegar biologiczny tyka i są mocno zdeterminowane aby zostać matkami. W pewnym wieku marzenie o potomstwie jest tak silne, że kobiety są w stanie zrobić absolutnie wszystko, aby tylko mieć upragnione dziecko. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sa specjalne banki, wybierze sobie ojca z katalogu a lekarz zaaplikuje co trzeba, w razie niepowodzenia powtorka.Chyba bardziej moralnie niz puszczanie sie no i nie zlapie zadnego syfa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam taką jedną osobę. Zaszła w ciążę z gościem, wpadka. Niby do teraz twierdzi że sobie radzi. Jak jej powiedziałam że jestem w drugiej ciąży to była strasznie zazdrosna bo "zaszłam przed nią" i nagle kilka miesięcy później okazało się że znowu jest w ciąży (twierdziła że znowu wpadka) 

Ale ona twierdzi że nie chce faceta i sobie radzi. Więc z jednej strony to jakieś wyjście jest 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×