Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pa_ulcia

Suknia Ślubna... jakie dodatki? pomóżcie

Polecane posty

Gość pa_ulcia

Witam Dziewczyny :) W końcu udało mi się wybrać suknie, Pani w salonie dobrała ją do mojej sylwetki i urody. Przyznam, że nie myslałam, że mogę dobrze w takim fasonie wyglądać stawiałam raczej na empire, ale jak przymierzyłam tą to od razu się zakochałam w niej.... tylko jakie dodatki dziewczyny doradzicie coś???:) mam tylko wizję bukietu : http://forum.portalflorystyczny.pl/gallery/forum/1306912724.jpg a o to ta suknia co myślicie? http://img.szafa.pl/ubrania/1/014631359/1366136058/suknia-slubna.jpg http://img.szafa.pl/ubrania/1/014631359/1366136087/suknie-slubne-suknia-slubna.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lu_ka
Piękna ta suknia.......!!!! a jakie masz włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pa_ulcia
długie ciemne blond, planuje jakieś loki spięte na bok albo coś... sama nie wiem :/ chciałabym te włosy jakoś wyeksponować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pa_ulcia
hallo dziewczyny pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfmhfghhg
Jak mozna kupic tak fatalnie wykonana suknie? Juz nie chodzi mi o to ze to nie moj styl, ale ona jest robiona chyba na kolanie pani hani z bazaru :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pa_ulcia
To ta pani z bazaru dużo sobie w takim razie bierze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmvx
Kupując trzeba mieć oczy. Nawet największy kit można wcisnąć komuś, a że dużo kosztuje wcale nie znaczy, że jest dobre. Cena nie zawsze idzie z jakością. Skoro suknia wygląda jak tania szmatka to nie ważne ile kosztowała, bo z metką chodzić nie będziesz. Liczy się jej ogólny wygląd. A wykonanie rzeczywiście niestaranne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suknia nie rzuca
na kolana,dół jest fatalny,jak jakies zleżałe firanki,gorset ujdzie,ale to ma sie Tobie podobać i to Ty masz sie czuć piękna w tym wyjątkowym dniu. Jeśli masz czas to poszukaj cosik innego bo ta suknia faktycznie jest taka se.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkel123
Hej dziewczęta, też uważam, że suknia jest fatalnie wykonana.... trochę już się nachodziłam po salonach i oglądałam rożne wykonania. A taka suknie to i za 1000 Ci uszyją. Tez zależny kto czego oczekuje i jak się chce w tym dniu wyglądać. Ja swoja wybrałam w salonie, w którym uważam są suknie z wyższych półek, oto moja co sądzicie? http://evita.com.pl/p,,,,,,,,,2735,latoya-suknia-slubna.html#.UW6B-cqUyE4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalaj.
majkel123 ta suknia pochodzi z nabli, a nie z evity a nabla jest jednym z lepszych salonów w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotooo
A ja uważam, że ta suknia tak wygląda dlatego, że jest na manekinie a nie na wyidealizowanej modelce w dodatku, której zdjęcie zostało obrobione przez profesjonalistów ... znam się na zdjęciach i widzę, że jest ono robione zwykłym telefonem lub innym aparatem, który ma mało pikseli. A co do sukni ma ona coś w sobie pasuję do romantyczki. Według mnie na żywo na pewno lepiej wygląda i piękniejsza będzie w bieli. Jest w typie księżniczki, ale wyróżnia się od innych modeli w tym typie. PS. Zwrócie uwagę na jakąś suknie na zdjęciu w katalogu, a jak ona wygląda na żywo na zwykłym manekinie bez obróbki. Nie zawsze jest tak, że nam się spodoba mimo, że na zdjęciu była idealna. Tak samo być może jest w tym przypadku zdjęcie się nie podoba, a na żywo może się podobać i to bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rg4454d
e tam, faktycznie jest kiepsko wykonana, z daleka to widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipiec2013
wiazanka oklepana, kazdy ja wkleja jako link . sukienke mozna ocenić na kims kto ja chce ubrac do slubu a nie na manekinie itp, i uwierz ile osob tyle opini otrzymasz bo to kwestia gustu. moze być tak ze piekna na pierwszy rzut oka sukienka moze na kims wygladac fatalnie bo do niego nie pasuje poprostu i na odwrot. Pozatym bardzo duzy wpływ ma fryzura i makijaz , widziałam piekne suknie slubne na Paniach mlodych ktore odebraly sobie urode fatalna fryzura ....i na nic ta piekna sukienka na niej wtedy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makowe ciasto
OKROPNA SUKNIA! naprawde w bardzo kiczowatym stylu...ta kokarda, wszystko jest w niej brzydkie.Natomiast suknia ktora jest w linku Majkel 123 jest bardzo ladna.Ale to oczywiscie moj punkt widzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkel123
Wiem, wiem, że ta suknia jest z nabli, natomiast bliżej miałam do Tychów do salonu Evita, gdzie kupiłam ta suknie, bo również tą kolekcje maja w sprzedaży. Myślicie, że ściągnąć bolerko? czy zostać w nim cały czas? Uważam, że bez niego już nie jest tak urokliwie. Co sądzicie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udało mi się buty w moim rozmiarze dostać dopiero w którymś sklepie z kolei...na stronie http://butyslubne.com.pl/ Bardzo ładne, ze skóry naturalnej, w modnym designie. Szybko zrobili wysyłkę, nie musiałam czekać tygodniami na buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli liczysz na szczera odpowiedz to musze przyznac ze rowniez te suknie slubne nie sa w moim typie, fason totalnie nie moj gust Jako, że jestem z Wawy i często mijam różne salony ślubne to polecam podjechac i zajrzeć do salonu Jennifer Vaiano. Z tego co słyszałam to maja bardzo tanie suknie nowe szyte na miare jak i używane. A sprawdzajac ich oferte musze przyznac ze ida z duchem czasu bo kreacj***ajeczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalezy co sie komu podoba ale ja juz chodząc po tyle salonach w Krakowie na dlugiej poznalam zamiary pan obsługujących wcale nie chodzi im o to zeby pomoc doradzic a tylko sprzedac niby normalne a jednak okropne jedynie co moge polecic salon Kaledonia tam naprwde czulam sie wyjątkowo Panie koło mnie tancowaly i tam tez znalazłam swoją sukienkę . SWybór sukienek duzy i materialy siwetne jakościowo doskonale wykonczone doły polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×