Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość foczka87

ile lat maci/ miałyście rodząc 1 dziecko, skończone ile lat?

Polecane posty

Mam skończone 21 lat, w lipcu bronię licencjata, w listopadzie rodzę dziecko, a w grudniu kończę 22 lata. I jestem szczęśliwa że jestem w ciąży. Była planowana ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej kase kupi sobie nast
skończone 21 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurdę ja Was pobiję :D
Pierwsze dziecię - 41, bliźniaki - 43 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem Ci ze masz trochę
PRZEPRASZAM A WY - jesteś durna :D nie pomyslałaś, ze dla jednego 23 lata może być za wczesnie na dziecko, a dla innej 23 to juz za późno. kazdy rodzi, gdy jest na to gotowy jak widać skonczyły studia z brzuchem i dają sobie świetnie radę., nic tylko takim gratulować, a tobie wspołczuję a raczej twoim dzieciom, ze mają matkę niby tak wykształconą , a w głowie wiatr hula ...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41? to mnie pocieszyłaś, z naszymi planami, pewnie bede miała ok 35 a tu wszytkie tak młoda rodzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam latka
22 , mąż 27 (postarALISMY SIE połtora roku po slubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 21 lat, mąż 23, dziś nasze najstarsze dziecko ma 12 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
furgonetka -ja mialam 35 (rocznikowo) tyle kiedy ostatnie dziecko ur.Zupelna niespodziaka bo nie planowana i o ciązy dowiedzialam sie w 4 msc ,ze zagoscil maly lokator w brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba ty
będe miała skończone 24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i skończyłam studia, pracuję;) jeszcze nie było wtedy (12 lat temu) internetu, żeby sobie po kafeterii pobuszować i się dopytac wielu rzeczy i poradziłam sobie bez problemu, raz było łatwiej raz trudniej, jak to w życiu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ost to nie pierwsze, w sumie jeszcze żdna z koelżanke nie ma, ale już się zaczynają śluby i marzenia o dzieicach, więc pewnie ja bedę na końcu no ale czym tu się dziwić jak nic oboje nie mamy a nam się dom marzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i po co to
a na co czekać??? My z męzem zaczelismy starania jak miałam 24 lata 1,5 roku starań i udało się jak miałam skończone 26 lat i 3 miesiące urodziłam 1 dziecko, a teraz jestem najprawdopodobniej znowu w ciązy tym razem po 14 m-cach starań. Moje testy ciązowe wychodzą pozytywne ale nie uwierze dopóki nie zobaczę usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliana 1982
29 l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmm ????
Czy każdy musi mieć skończone studia ? Ja jestem po szkole średniej a dziecko urodziłam mając 29 lat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam te
20 lat, studia tez skonczylam... za jakies 2-3 lata chce drugie dzieciatko. przed 30 chce miec zakonczony proces rodzenia dzieci :) nie wyobrazam sobie bycia mloda mama w wieku 40 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a chcesz je w ogóle mieć, masz z kim? nie jest Ci przykro? ja tez nie chcę być starą matką a tak czuję , że będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .............,,,,,,,,,,,,,,,,,
..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdi2fwjfr9i3u21r
czarna to sie spiesz, bo czas szybko ucieka. nie kazda kobieta urodzi dziecko po 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak niespecjalnie. W mojej rodzinie wszystkie kobiety rodziły dzieci (pierwsze albo któreś z kolei) dobrze po 30 i 40, więc nie widzę problemów, jeśli chodzi o wiek Jesteśmy bardzo długowieczną rodziną Ale rozmawiam z nim od stycznia i w końcu się dałam namówić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
furgonetka - jesli mam na swoim przykladzie mowic, to bylam i jestem o wiele lepszą mamaą w tym pozniejszym wieku ,niz w tym co za 1-szym razem .Bezporównania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w rodzinie od pokoleń wszystkie kobiety przekwitają dopiero koło 60, siwieją koło 80, długo zachowują młodość. Widząc po matce i babce nie będę odbiegać od wzorca. A bracia mojego partnera mają dużą rodzinę, więc w razie gdyby się nie udało, myślę, że jakoś to przeboleje. Teraz nie da rady, w przyszłym roku się wyprowadzamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Black Berrrry
skończone 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×