Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość faj dgkame

prezent na dzień matki

Polecane posty

Gość gość
ja w tym roku bardziej exclusive stawiam na SPA, jedzie do abidar w Ciechocinku, bardzo urokliwe miejsce, z cudownymi zabiegami a ceny nie są przesadzone jak w niektórych przereklamowanych miejscach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez – standard - krem przeciwzmarszczkowy, ale nie byle jaki bo kupiłam mamie z oeapraol 40 + , ma b. dobre opinie wiec powinien jej się sprawdzić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pestka88
ja mamie kupuję na dzień mamy szczoteczkę elektroniczną do twarzy, która wygładza, redukuje zmarszczki, do tego kwiaty, bombonierkę i cyfrową ramkę na zdjęcia, te gadżety na avans.pl, zamówię, dostarczą mi do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może dobrej jakości kosmetyki? Oczywiście cały zestaw możesz zamówić online,zobacz na HurtowniaKarolina.pl mają bardzo szeroki wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na bejeans.pl mamie kupiłam super torebkę, bo mają teraz promocję (nie tylko na torebki, ale na ciuszki i buty też)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozesz zabrać mame na kolacje do restauracji jak nie masz pomyslu co kupic, ja tak zrobilam w zeszlym roku, mamie sie bardzo pomysl spodobal. poszłyśmy na kolację do restauracji Salto, zjadłyśmy pyszne steki, a moja mama właśnie rzadko ma okazje na takie wyjścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariaaa1
Najlepiej zamówić kosz kwiatów z dostawą na wskazany adres. Tutaj http://www.kwiatowaprzesylka.pl/poczta/24-poznan oferują tego typu rozwiązanie. Po pierwsze jest to świetny prezent, a po drugie ogromna niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraCzyż
Kurde, tak każdy chwali to cinnibird - że aż sam się zaczałem zastanawiać, czy swojej nie kupić.. Wiem, ze by się jej podobało, bo lubi takie rzeczy, na pewno też czegoś takiego nie ma i na pewno by sama sobie nie pozwoliła na taką przyjemność..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zrobić coś własnoręcznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauls07
Jest cała masa możliwości i na pewno można coś ciekawego wybrać. W tamtym roku kupiłem mikser, w tym ciekawe elementy wystroju wnętrz. W tamtym roku nawet zamówiłem bezpośrednio do mamy do domu. Sam mieszkam i akurat nie mogłem być w ten dzień u mamy. Proszę ty kilka linków do sklepów online: Kosmetyki: http://converti.se/click/61c97fe2-974f7b0a-eeeec332/ Dodatki do domu i prezenty: http://converti.se/click/61c97fe2-974f7b0a-eeeec03f/ elektronika http://converti.se/click/61c97fe2-974f7b0a-eeeec732/ 2 Sklepy, z których sam korzystam i zawsze jestem mega zadowowolony. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość royalninja96
My z rodzeństwem w tym roku poszaleliśmy! Kupiliśmy mamie 3 masaże relaksacyjne (http://artmassage.com.pl) każdy zabieg trwający 60 min. Mama ciągle zestresowana chodzi to może jej się przyda i doceni naszą chęć pomocy jej. Myślę, że taki prezent to fajna sprawa, tylko niestety trochę bardziej kosztowna ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bizuteria, przynajmniej ja mam takie plany na prezent dla mamy w tym roku ;) zamówiłam na www.e-zegarki.pl jej piekny pierscionek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Dzień Matki :-) jeśli któraś z mam ma problemy z kręgosłupem, korzonkami albo lubi aktywność fizyczną to polecam lecznicze koszulki z wełny merynosów .Wełna merino to takie troche 2 w 1 :-) bo w chłodne dni utrzymuje ciepło, natomiast kiedy temperatura rośnie, przędza szybko odprowadza wilgoć od ciała w dalszym ciągu ogrzewając nosze ciało. No i nie można odmówić im miękkości materiału <3 Z tego co widziałam na FB mają promocję na Dzień Matki - 10% ! Gdyby ktos był zainteresowany to odsyłam do ich sklepu www.woolmed.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kruca_bomba - ja też w tym roku kupiłam swojej mamie biżuterię, fajną znalazłam na www.bizuteriaplus.pl :) Ceny sensowne, a biżuteria jest piękna! <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co kwiaty , czekoladki, dobra książka to jest idealny prezent. W matrasie macie dużą promocje z okazji z tego wspaniałego dnia. Kwiaty w kwiaciarni kupicie a czekoladki wiadomo w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaMerlinka
Czekoladki to dobry prezent dla dziewczyny, a nie dla mamy. Mamie lepiej dać coś bardziej cennego. Z bratem szliśmy w kierunku biżuterii i w zasadzie się udało, ale mama wolała odkurzacz. http://www.electrolux.pl/Produkty/Odkurzanie/Odkurzacze_bezprzewodowe/Ergorapido/ZB3015SW/ Electrolux Ergorapido jest ozdobiony kryształami Svarowskiego. Bezprzewodowy, można nim odkurzać również samochód, na czym amie zależało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bunio
Ja kupiłam mamie zestaw... noży :D no tak praktycznie plus kubek bo dużo kawy pije:) Prezent się jej podobał. Kupuję zawsze prezenty dla kobiet na stroni www.dukapolska.com bo jest duży wybór wielu fajnych rzeczy do kuchni, a w sumie paniom w wieku powyżej 50 co można kupić? Najlepiej coś do kuchni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję zestaw kosmetyków do pielęgnacji,moim zdaniem to bardzo dobry pomysł z okazji Dnia Matki,zobacz na Ronco.pl często u nich zamawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córkaania
Ja w tym roku kupiłam to cinnibird, które tak wszyscy polecają. Jest bardzo zadowolona jak na razie i ucieszona moją kreatywnością. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eweeelka
Taaaak - jeśli szukacie oryginalnego pomysłu na prezent, to cinibird jest idealne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×