Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość faj dgkame

prezent na dzień matki

Polecane posty

Gość gość
Taką stylową pamiątką i prezentem są odlewy z Ram Czasu. Można z tego zrobić coś, co sprawi mamie przyjemność. Np odcisk ręki wnuczka, lub wnuczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakieś fajne kosmetyki? takie porządne, ekskluzywne? ja zazwyczaj mamie coś takiego kupuje :) w tym roku na przykład cienie do powiek Alilla dostała, fajny skład mają, hipoalergiczne, bardzo trwałe. No i do tego kwiatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mojej mamie na urodziny kupiłam właśnie wcześniej tu wspomniane odlewy gipsowe z firmy Ramy Czasu. Mama ma zdolności plastyczne i z tego odlewu zrobiła sobie różę. Pięknie to wygląda:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne odlewy z gipsu mają na ramyczasu.pl. To jest prezent pamiątka na lata! Taki idkew uwiecznia coś, co niestety jest przemijajace. Moja mama np uwieczniła sobie rączkę swojej maleńkiej wnuczki:). Słodkie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może jakiś fajny masaż zafunduj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie jakieś żelazka, deski do prasowania czy roboty to takie prezenty pospolite. Można kupić, ale czy nie lepiej pomyśleć o czymś bardziej oryginalnym?? Moja mama teraz miała urodziny i zakupiłam odlewy gipsowe z Ram Czasu. Bardzo jej się taki prezent spodobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiuniia
U nas największa radość sprawiają prezenty praktyczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, może piękny, ręcznie wykonany świecznik lub coś w tym stylu? Coś co będzie zdobić wnętrze i posłuży wieczorem do relaksu? Zapraszam do obejrzenia, może coś wpadnie w oko! https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/5x0sz/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym roku będzie to bluzka i perfumy. Wiem, że poluje na taką jedną bluzkę więc już ją kupiłam, a po perfumy sięgam jak zawsze na galeriazapachow.pl i wierzę, że będzie szczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym kupiła jakieś fajne i modne buty, np z renee.pl albo born2be.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie się te Ramy czasu podobają. Chyba zamówię. Dosyc to gustowne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola1984
ja również skłaniałabym się ku jakiś fajnych ciuszkach z www.born2be.pl + bucikach, żeby pasowały jako kompletna stylizacja! Ostatnio widziałam ich reklamę w tv, ta stylizacja z reklamy mega mi się podoba. Widziałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja121314
Ja zamiast kolejnego niepraktycznego prezentu postanowiłam zabrać mamę na kolację do jednej z naszych ulubionych restauracji w Warszawie - Akademii. Według mnie wspólny czas jest najlepszym prezentem, a w tak fantastycznym miejscu na pewno będzie cudownie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamówiłam już dla mamy portfel na tą okazję https://quill.pl/produkt/duzy-portfel-damski-czerwony/ Ona lubi czerwony kolor więc powinien jej podpasować. W cenie portfela mogłam zrobić tłoczenie z wybranym tekstem. Zdecydowałam , że będzie to "dla mamy" i data. Symbolicznie do portfela kwiatka dokupię. Wdaje mi się że to praktyczny prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojej mamie planuje kupić kolejną parę butów z renee :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość221
Moja mama uwielbia gotować, to w tym roku dostanie fartuch kuchenny z nadrukiem, np: taki https://www.fotoprint.pl/blog/artykul/!uploads/dzien-matki-2018/5_fotoprezenty_na_dzien_matki_i.png lub swój własny nadruk opracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moja mama uwielbia postawic sobie coś fajnego na komodzie i dlatego myślę, że prezen z Ram Czasu będzie w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnym prezentem zawsze jest biżuteria, zwłaszcza taka z jakimś przemyślanym grawerunkiem. Zobacz sobie na https://gold4u.pl/ czy czegoś nie znajdziesz. To mój ulubiony sklep z biżuterią internetową a i oferują to o czym mówiłem czyli grawer ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chyba bym postawiła na jakieś buciki, szpilki, np. z born2be, Przecież każda kobieta będzie cieszyć się z nowej pary butów <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×