Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość faj dgkame

prezent na dzień matki

Polecane posty

Gość gość
Ja zaplanowałam, że kupię mamie torebkę na dzień matki. Wiem, jakie torebki się jej podobają, w jakim kształcie i kolorze. Widziałam zresztą bardzo ładne modele w sklepie tzl.pl i na pewno coś tam zamówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam pojęcia co kupić mamie w tym roku. Mam pustkę w głowie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hildegard Braukmann przy okazji dnia matki przeceniło całą kolekcję o 20 proc. Tym się zainteresujcie, bo raczej na lepszych warunkach nigdzie HB nie kupicie. Ja akurat znam wiele ich kosmetyków i wiem, jakich można się po nich spodziewać efektów. Nie są to byle jakie produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurokil
Swojej mamie kupiłem bardzo fajną torebkę w sferisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hildegard Braukmann ma bardzo dobre, jakościowe kosmetyki, które robią różnicę, a właśnie na dzień matki dali 20 proc. rabatu. To chyba spora oszczędność, prawda? O ile oczywiście mamie odpowiadają takie kosmetyki i rzeczywiście będzie z nich korzystała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna56
Ja planuję w tym roku zaprosić mamę na taki wyjątkowy kobiecy dzień. Najpierw udamy się wspólnie do kosmetyczki. Umówiłam nas do Magdaleny Bąk w Warszawie na przedłużanie rzęs, następnie pójdziemy do restauracji, a na koniec planuję jakiś długi spacer. Myślę, że powinno jej się spodobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może jakiś po prostu prezent osobisty typu filiżanka, świecznik czy inne tego typu kwestie. Ja polecam w tym sklepie http://www.duo-gift.pl/produkty/swieczniki,269 zarówno pod względem jakości, jak i cen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulina
Z siostrami robimy zrzutę i kupujemy mamie nowa maszynę do szycia, stara coś zaczynaj jej szwankować. Fajną maszynę udało nam się zamówić na sferis.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha mama jest akurat krawcową! Jakiś czas temu dostała w prezencie może nie typową maszynę a overlocka. Który model tej maszyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alago
ja mam czworke rodzenstwa, wiec zawsze skladamy sie na wspolny duzy prezent :) i tym razem bedzie to rower - mamcia oszaleje:). chyba wybieramy Indiane, bo poczytalismy na forach i jakichs blogach tej marki i wyglada to spoko, nie wykosztujemy sie jakos szczegolnie. to duzo lepsze niz jakby kazdy z nas mial kupic bukiet kwiatow :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lotnak
Moja mama dostała indianę, bo to taki porzadny bezpieczny rower...no i zachwycona, śmiga jak nastolatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa99
W tym roku stawiam na profesjonalistów z Warszawy! Mam dość amatorki ;) moja mama kocha o siebie dbać. Kupię jej test genetyczny iGenesis, podobno to super sprawa - mozna z niego wyczytac do jakich sportow ma predyspozycje twoje cialo :D a, ze mama zlapala ostatnio bakcyla na treningi to bedzie idealny prezent, co myslicie? W klinice Dethloff w Warszawie podobno robia takie testy i jest promocja: https://drbeatadethloff.pl/produkt/igenesis-plus-test-omega/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniaM0
...co jak...ale ja nie jestem za tym, aby robić jakies materialne prezenty! dlaczego? bo przeciez wszystko siedzi w glowie i najlepsze chwile z zycia zostaja wlasnie tam, i w duszy! dlatego w tym roku nie kupuje zadnych prezentow, a kupie...uwaga...zabiegi genetyczne! ;-) bo przeciez kazdy lubi wiedziec co sie dzieje z jego cialem. a z takich testow DNA mozna wiele wywnioskowac, np. ktore witaminy wchlaniaja sie najlepiej. ktos pisal o testach u doktor dethloff, u niej chyba jest ambasadorka Gosia Rozenek...wiec u nich zamowie voucher :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezent ma cieszyć. Zresztą pisałem już o tym w innym wątku. Działając w ten sposób unika się niezbyt dobrej niespodzianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ostatni dzień matki kupiłam perfumy Diora i mały zestaw do robienia odlewów dłoni na gipsie. Bardzo byłam zadowolona z tych podarunków, a na komodzie ma teraz odciski wszystkich najbliższych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×