Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość faj dgkame

prezent na dzień matki

Polecane posty

Gość gość
Ja kupiłam obraz na płótnie od DCN Gallery i mam nadzieję, że będzie wisiał u mamy w sypialni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adriamna
@sylewka też widziałam ostatnio ten detektor burzy w Teletorium, bardzo mi się spodobał i też zastanawiam się nad jego kupnem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pandapanda
Z bratek w tym roku postanowiliśmy pokazać naszej mamie jak bardzo ją doceniamy i kupiliśmy małe wakacje w biurze podróży do Hiszpanii, jeszcze nigdy tam nie było :) Nie powiem, żeby był to mały wydatek. Ale w dwójke wzieliśmy po 500 zł pożyczki w firmie feniko, dorzuciliśmy troche ze swoich i już. Rozłożone na 3 raty, więc nie będzie problemu ze spłata. Opłacało się, nie umiem się doczekać jej reakcji w maju!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ifałona
ja mamie daje prostownice w tym roku, bo zawsze narzekala na niesforne swoje wlosy. akurat poszczescilo mi sie w ankiecie ME i wygralam kase na zakupy tam. wiec cos wezme dla siebie i meza, a jej prostownice. i voila, moim zdaniem swietny gifcik (analogicznie np lokowka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już wszystko zaplanowałam, mimo ze mamy dopiero kwiecien :D Zabieram moją mamusię na dobry obiad i sesję zdjeciowa w plenerze, ma tez miec profesjonalny makijaz. Mysle ze fajna pamiątką, fotografie zostają na długie lata...I do tego koszulka - coś w stylu najlepsza mama na świecie. Planuję zamówić w https://cupsell.pl bo widziałam fajne zdjęcia z takim motywem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga oda
Też fajny pomysł, ale moja jest osobą bardzo praktyczną i woli dostawać takie właśnie prezenty. Zatem dobra i tym razem taki jej podaruję. Wiem, że bardzo podobają się jej takie deski z łupka do serwowania dań, coś takiego jak mają w tych programach kulinarnych. Wystarczyło tylko poszukać, a w sieci człowiek znajdzie wszystko. Zobaczcie https://kuchnianawidelcu.pl/product-pol-41-Deska-do-serwowania-z-lupka-20-x-10-cm-komplet-2-szt-KITCHEN-CRAFT-ARTESA.html faktycznie to bardzo ładnie wygląda i nie są jakieś bardzo drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuśka a
A mi się wydaje, że prezent z takiej okazji powinien służyć tylko i wyłącznie mamie. Moja w tym roku dostanie oryginalną torebkę od projektanta. Bardzo fajne znalazłam w sklepie Jagodowy Kot i w sumie nawet niedrogo. Torebka już do mnie dotarła i faktycznie jest pięknie wykonana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkakaka
Ja swojej kupiłam mini wieże Kruger Matz - w kuchni słucha sobie muzyki codziennie:) Prezent był tylko dla niej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może spróbuj kupić porcelanę? ja mam bardzo dobre doświadczenia z takimi prezentami. Moja mama lubi. W tym roku zamowiłam już http://www.duo-gift.pl/. Śliczniutko wyglądają, naprawdę można się zainteresować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze to te marki własnej z PoloMarketu. Spróbujcie, bo nie kosztują dużo a sa naprawde dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupie mamie w tym roku pokrowiec filcowy na jej macbooka air 13. Najbardziej podoba mi się ten wzór https://www.youpibag.pl/wlasny-projekt,943/edycja,6020, Super że mogłam wybrać rodzaj zapięcia gdyż nie podobają mi się pokrowce na zamek których jest mnóstwo, uważam że pokrowiec filcowy na magnes wygląda bardziej oryginalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja waham się pomiędzy blenderem z panasonica a blenderem brauna. Co poradzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup mamie zestaw z firmy Ramy Czasu. Niech poprosi wnuków o odbicie swoich rączek i postawi sobie na komodzie. Fajna sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mamie zrobiłam bon na badania laboratoryjne i wizytę u ginekologa w dobrym krakowskim gabinecie http://sofimed.pl/ Myślę, że tego rodzaju prezent jest najlepszy a często to jedyna metoda by zainspirować mamę do zajęcia sie swoim zdrowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja mama bardzo lubi praktyczne prezenty, wiec w tym roku wybiorę coś z pomocą Marketu Chróściel w Aleksandrowie ;) może jakieś ręczniki, może garnki, może nowa pościel sama nie wiem, ale z pewnością będa mieli coś ciekawego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tresunka
Moja mam również lubi praktyczne prezenty i właśnie zamówiłam jej szybkowar tefal w sferisie , jak się nauczy w nim przygotowywać pyszne obiadki to będziemy miały więcej czasu dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałam nad tym, by oprócz gofrownicy profi, którą już kupiłam zrobić dla mamy coś własnoręcznego np. jakiś fotoalbum ponaklejać zdjęcia i je po podpisywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może zaproponować jej fajne zakupy w sklepie internetowym za ktore wy zaplacicie www.sklep-biustonosze.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już kupiłam prostownicę babylissa na którą była promocja i czekam teraz na bransoletkę Minty Dot w prezencie za zakup :) To i ja skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochani, szukacie idealnego prezentu dla Mamy? Odwiedźcie YASUMI Instytut Zdrowia i Urody w Nowym Sączu. Możecie tam zakupić dla swoich Mam specjalne przygotowane na tę okazję bony podarunkowe na wybrane przez Was zabiegi lub gotowe pakiety SPA. Połączenie z TRENDY HAIR FASHION (salon fryzjerski) i TRENDY NAILS FASHION (gabinet manicure i pedicure) pozwala na kompleksową obsługę wszystkich gości. W bogatej ofercie zabiegów YASUMI SPA każdy znajdzie coś dla siebie i dla swoich bliskich m.in Depilacja laserowa IPL (fotodepilacja, fotoepilacja) zabiegi pielęgnacyjne twarzy i ciała takie jak - mezoterapia, ultradźwięki, oxybrazja ThermoLifting, mikrodermabrazja, , jonoforeza, peeling kawitacyjny, redukcja przebarwień E-Light, lifting mikroprądami, kwasy a także zabiegi odchudzające i zabiegi antycellulitowe – platforma wibracyjna Dream Healther, masaż próżniowy Body Master System, Lipolaser, elektrostymulacja, jak również masaże - masaż klasyczny, masaż leczniczy, masaż dla dwojga, masaż ujędrniająco – wyszczuplający, masaż relaksacyjny, masaż aromaterapeutyczny, masaż antycellulitowy, masaż sportowy, masaż bańką chińską, masaż twarzy szyi i dekoltu, masaż stóp, masaż miodem, masaż karku lub masaż gorącymi kamieniami, szczegóły można znaleźć na https://nowysacz.yasumi.pl/ 607505555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze kupowałam kosmetyki i zawsze był to trafiony wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama jest włosomaniaczką i uwielbia wszystkie gadżety i nowinki z tym związane dlatego zastanawiam się czy nie kupić jej takiej suszarki kapturowej http://fryzury.pl/kosmetyki/sposob-na-loki-domowa-suszarka-kapturowa/ nie wiem tylko za bardzo gdzie czegoś takiego szukać. Czy ktoś z Was może już z tego korzystał i jest się w stanie wypowiedzieć jakie są efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×