Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość faj dgkame

prezent na dzień matki

Polecane posty

Gość gość
Ja zamówiłam serce z grawerem w sklejce na https://www.facebook.com/BURNEwooD/ i jestem pewna, że przypadnie mojej mamie do gustu, jeśli macie jakieś pomysły na oryginalny prezent na pewno pomogą wam go zaprojektować i wykonają :))) To tak na przyszłość bo raczej przesyłka nie zdąży już dojść na czas. Ale na dzień ojca może się wyrobicie. O prezentach trzeba myśleć z wyprzedzeniem jeśli chcecie aby były niepowtarzalne taka rada na przyszłość :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telewizor w moim przypadku był by dobrym pomysłem ale bardziej w kierunku dnia ojca, choć mama też by się ucieszyła bo w chwili obecnej oglądają na jakimś starym CRT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super pomysłem, który sprawdziłam już kilka lat temu i zamierzam sprawdzić również w tym roku jest kupno bonu upominkowego do salonu kosmetycznego, w którym skorzystamy z kilku fajnych, upiększających i przede wszystkim odprężających zabiegów. Dla mnie to proste, ale zawsze wywołujące uśmiech rozwiązanie. Bon upominkowy kupiłam od http://perfectaspa.pl/bon-upominkowy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkao
ja mamie kupiłam bilety http://www.ticketmaster.pl/ i była bardzo zadowolona. Wybrałam wspólnie z nią koncert na który mamy iśc, by i mnie i jej się podobał. Mama to największy skarb jaki mozemy mieć, warto go pielęgnować, kiedyś mamy może nam zabraknąć, także doceniajmy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się ten Kruger sprawuje ? Jakość obrazu dźwięk itd? Bo cenowo w odniesieniu do rozmiaru i tego co prezentuje sobą na papierze wypada bardzo dobrze. To chyba nawet polska firma była?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama w zeszłym roku dostała piżamkę z firmy Rossli... Czekał ją szpital i sanatorium i bardzo się tym stresowała, więc chciałam jej dać coś, w czym się poczuje bezpiecznie :) Do tego książki dwie bo mama kocha czytać i zabrałam ją do filharmonii :) W tym roku mama się czuje już lepiej, więc wybrałyśmy się na weekend nad morze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anierie
Może niestandardowy pomysł, ale ja mojej mamie zawsze jakieś akcesoria kuchenne kupuję. Różne naczynia żeliwne, do duszenia, patelnie żeliwne, garnki (wszelkie rodzaje, granitowe, ceramiczne, miedziane, indukcyjne, grillowe patelnie - wszystko), noże, akcesoria do serwowania czy jakiegoś manicure. Kocha 3 firmy - ballarini, zwilling i staub, kocha gotować odkąd pamiętam, więc zawsze się cieszy jak coś takiego dostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felicjanna
Myśmy mamie w tym roku zamówili balony do pracy, żeby jej przyszłą pocztą balonową http://balomania.eu Ale się cieszyła! Od razu dzwoniła podekscytowana. : D Fajne to było, faktycznie się nie spodziewała, no i koleżanki pozazdrościły. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na dzień matki kupiłam swojej rodzicielce kilka książek :) Moja mama jest molem książkowym i "połyka" książki w niesamowitym tempie, uwielbia czytać więc to był dla niej idealny prezent :) znalazłam na http://www.swiatksiazki.pl kilka fajnych pozycji, które wiem że chciała przeczytać więc bez wahania zamówiłam :) a że były w przystępnej cenie to mogłam ich kupić więcej ;) długo nie zapomnę tego szczęścia na jej twarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatecznie w moim przypadku skońćzyło się na zakupie telewizora ale marki LG , tak więc i mama i tata zadowoleni , dla nich to duża różnica po przesiadce z małego CRT. Do tego jeszcze Netflixa dostali i teraz od telewizora wieczorami nie odchodzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w tym roku zafundowałam mamie weekend w SPA unitral w Mielnie, słyszałam, ze bardzo dobre i okazało się, zę faktycznie, mama wróciła zachwycona! Nie była to moża najtańsza opcja, ale taki prezent w wieku 50 alt naprawdę się jej należy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tym roku kupiłam mamie nową torebkę, bukiet róż i obowiązkowo tonik z doppelherz - moja mama od lat go kupuje, także nowe opakowanie na pewno się przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rojkka
W tym roku złożyłyśmy się z siostrą i kupiłyśmy mamie maszynę do szycia, skorzystałyśmy z promocji w sferisie z okazji dnia matki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na dzień matki można praktycznie wszystko kupić na prezent i to zależy tylko od weny twórczej i głębokości portfela. Rok temu dostała piękny obraz olejny swoich wnuków i był to strzał w dziesiątkę. Teraz dostała zestaw do samodzielnego odlewu gipsowego i też ten pomysł pozytywnie ją zaskoczył. Jednym słowem jest duże pole do popisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnym i oryginalnym prezentem będzie też kołdra z puchu gęsiego. Ja swojej mamie kupiłam taka kołdrę w sklepie Dilani. Jest z niej bardzo zadowolona i mówi, że świetnie sie jej pod nią śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazwyczaj jakiś zestaw kosmetyków, ale zawsze dołączam do tego coś własnoręcznie wykonanego (bransoletka, kolczyki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ina_kinia
ja swojej mamie w tym roku kupiłam świetną piżamę z firmy Rossli, spędza w niej nawet weekendy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cimina
Mamie w tym roku kupiłam lokówkę do włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojej mamie na urodziny kupiliśmy ramki z ramczasu. mama ma odlewy stupek i rączek naszych dzieci:). Słodkie:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze na dzień matki zabieram mamę w jakieś fajne miejsce. W tym roku byliśmy w Krakowie. Ułożyłem plan tak, żeby być w miejscach, w których do tej pory nie była i bawiliśmy się bardzo dobrze. Przede wszystkim mieliśmy okazję pobyć tylko we dwoje i pogadać. Spaliśmy w hotelu Panorama na ul. Lipińskiego i to też była dobra decyzja, bo hotel jest bardzo komfortowy i cenowo wyszło bardzo korzystnie. Generalnie polecam tego typu prezenty. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam teraz urodziny teściowej i szukam inspiracji.. ale kompletny brak pomysłu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabin
kucola Może teściowa ma jakieś hobby ?? wtedy łatwiej poszukać coś w tym kierunku. Ostatnio dla swojej zamawiałem maszynę do szycia w sferisie, uwielbia tworzyć coś nowego dla swoich wnucząt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnym pomysłem na prezent jest zestaw do odlewu dłoni z www.ramyczasu.pl Można fajnie razem spędzić czas a przy okazji mieć mnóstwo zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moja teściowa to tak srednio z hobby.. lubi gotować ale ciągle dostaje coś do kuchni, wymyślilam że chyba kupie posciel, w sferisie widziałam fajne wzory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwiaty i zestaw do odlewów gipsowych z firmy Ramy czasu. moi rodzice są tym zachwyceni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×