Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Renqxx

Przyjaciólka spodziewa się dziecka MOJEGO MĘŻA

Polecane posty

Gość Renqxx

Jesteśmy małżeństwem od 4 lat, mamy córkę (wkrótce urodzi się druga). Układało się nam wszystko dobrze. Mąż zawsze dogadywał się z moimi znajomymi, zwłaszcza z moją najlepszą przyjaciółką, która jest równocześnie naszą sąsiadką. Gdy nas odwiedzała on zawsze próbował z nią flirtować sądząc, że niczego nie zauważam, a gdy zwracałam mu uwagę twierdził, że przesadzam. Kilka razy się o nią pokłóciliśmy. Ona niezwykle atrakcyjna, zawsze zadbana i wolna. Małżonek często wychodził wieczorami twierdząc, że idzie z kumplami do baru, wracał późno w nocy pachnąc damskimi perfumami. Ignorowałam to, tłumaczyłam sobie, że może mi się wydaje. Zdziwiłam się, gdy zobaczyłam widoczny brzuszek u A. Pytałam o szczegóły, ale unikała odpowiedzi kto jest ojcem. Wczoraj mąż przyznał się, że mieli trwajacy od roku romans, a to dziecko jest jego. Kazałam mu się wyprowadzic, mieszkają razem, codziennie ich widuję... Boli mnie to, mam ochotę pozwolić mu wrócic do mnie, bo go kocham. Jej też jestem w stanie wybaczyć, bo oboje są mi bliscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazałam mu się wyprowadzic, mieszkają razem, codziennie ich widuję... Boli mnie to, mam ochotę pozwolić mu wrócic do mnie, bo go kocham. Mam nadzieję, że to prowokacja :o Ja nie wyrobilabym długo w takim układzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wy to chyba celowo wybieracie
takich facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój znajomy myśli
A ile czasu byliście razem przed ślubem? Zauważyłaś wtedy czy miał słabość do kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój znajomy myśli
A ile byliście razem przed ślubem? Czy zauważyłaś wtedy czy ma słabość do kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×