Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basia z małopolski

Koleżanka mnie unika

Polecane posty

Otóż to nie jest jakaś tam bliska koleżanka - Byłyśmy koleżankami z sali (w tym samym dniu rodziłyśmy ponad 20 lat temu) - Potem rozpoznałam ją jak ona swoje dziecko odprowadzała do szkoły (nasze dzieci chodziły do innych klas) ale też czasem zamieniłyśmy jakieś tam pare zdań. Teraz spotkałam się z nią znowu jak starałyśmy się o pracę sprzątaczki w szkole. Żadna z nas nie została przyjęta. Ona pracowała na produkcji papierosów, później w biurze przed 15 lat, miała własną działalność, była przedstawicielem handlowym pare lat, miała roboty publiczne w przedszkole, pracowała jeszcze w jakiejś innej produkcji. Ona nie została przyjęta z powodu braku doświadczenia, ja z powodu braku miejsc. I tak wykonałyśmy pare telefonów do siebie. I ona mnie nie zaprosiła nigdy na kawe. Więc sama zaproponowałam jej że przyjdę do niej na kawe. Pierwszy raz przychodze o 11 Drugi raz idę o 7:30 Trzeci raz o 8:00 I ona udaje że nie ma jej w domu, dzwoniłam do niej na komórkę to jej telefon dzwonił. Słyszałam przez drzwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×