Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

słodka słowianka

Nie ukrywam, że mam słowiańską duszę...

Polecane posty

Gość nieroby i nieudacznicy
prawda jest taka, że osoby inteligentne i ciekawe mają równie interesujące zajęcie. nie muszą dnia wspomagać wielogodzinnym paplaniem na forum. jaka frustracja? raczej współczucie dla was :-D vii - od lat ciągle na kafe. a taka niby zaradna:-D jedna wielka bzdura. zaradna kobieta ma w tym momencie wiele spraw, zajmującą pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na każdego jest sposób
Vii masz rajcę a andro Ostatnio bardzo się zmienił to już nie jest ten sam testosteron co kiedyś I Na każdego jest sposób i nawet androgen kiedyś polegnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM u ty mnie mozesz nawet pociagnąc za kucyk:classic_cool: apropos tematu...ciekawe czy na moj charakter i temperament wpływaja moje kozackie korzenie?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
średnio rozgarnięty szympans da radę ogarnąć robotę i napisać od czasu do czasu posta na jakimś topiku a to jeszcze nie świadczy że siedzi tu cały czas, za to obserwowanie kto co i gdzie pisze musi na prawdę absorbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to znaczy że Andro się zmienił? Testosteron mam w normie i wciąż staje mi na zawołanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...napisałem ze poza wołaniem jest OK :) miałem na myśli moje wołanie...jak wygląda z czyimś pojęcia nie mam bo zazwyczaj nikt na niego nie woła prędzej prowokuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ja przeczytałam? Że inteligentni mają tyle zajęć, że tutaj nie piszą? Dobre sobie...Nie wnikam w to, gdzie kto pracuje, ale w mojej pracy np. rozmawiać się nie da. Osobnik, z którym pracuję jest zmuszany przeze mnie do głosu. Staram się do niego nie mówić, bo uznają mnie za dziwaczkę. Wracam do domu -tam pusto, więc wpadam tutaj. Jednak nie bez powodu. Dziękuję wszystkim obecnym i byłym kochankom, którzy odezwali się do mnie na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvbnmcxz
Słowianka, ty to musisz być gruba locha, już pół roku na diecie a dupsko dalej grube jak szafa trzydrzwiowa, przecież przez pół roku ile to można schudnąć !!!! pół tony ważysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda ze nie moge trafic na kogos,z kim zamienilabym chetnie slowko.vii,sm buziaki gorace zostawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha Ja dzisiaj super gulasz zrobiłem z najelpszego mięska wołowego w sosie pomidorowym, fasolą i dobrymi pikantnymi przyprawami. Właśnie ide sobie odgrzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana :) ...wszystko OK, komendy leżeć nie było bo i tak zazwyczaj leży, ale na komendę - do mnie wykazał zainteresowanie :P Dzisiaj ostatni dzień w pracy przed długim weekendem, wybywam do 6 maja więc nie będę chwilowo zaśmiecał topiku ale nie omieszkam odezwać się po powrocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×