Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciazowa sesja

Sesja ciążowa-mąż nie chce.

Polecane posty

Gość ciazowa sesja

Witam.Nie mam się komu pożalić to napisze to tutaj.Sama nie wiem po co...Jestem w ciąży,prawdopodobnie bedzie to ten jeden raz z życiu.Chciałam mieć pamiątkę.Poza tym nie mamy z mężem prawie żadncyh zdjęć razem.Umówiłam się ze znajomym który pasjonuje się robieniem zdjęć.Mieliśmy mu zapłacić 50 zł.Wszystko było uzgodnione,a tu wczoraj mąż mówi,że nie bo szkoda pieniedzy(nie jestesmy tak biedni zeby nie miec takich pieniedzy) i,że trzeba dojechać jeszcze 30 km...Zabolało mnie to,ja sama nie pojade bo nie mam prawa jazdy.Wylały się wszystkie negatywne emocje.Mam do niego duzy zal.Z dziewczyna z ktora byl przede mna mial milion zdjec,nawet je na komputerze do niedawna trzymal,kupowal jej prezenty na urodziny itp.Ja od niego nie dostalam na urodziny nic,na swieta nic,na walentynki tez nie.Zrobil wyjatek w dzien kobiet i dostalam kwiaty.Przykro mi.Zaraz pojedziecie ze widzialy gały kogo braly i ze sobie dobra partie meza znalazlam....no coz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość folianka
dla mnie te przesłodzone sesje ciazowe sa tak zenujące ze tez bym takiej nie chciala, co innego normalne spontaniczne zdjęcia, ale jakies wydumane pozowanie-no litosci nie dziwie sie twojemu męzowi ze nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciazowa sesja
to nie miała być sesja z jakims ukladaniem literek na brzuchu czy cos w tym stylu,mielismy miec zrobione zdjecia razem przede wszystkim my na nich na ktorych po prostu widac by bylo ze jestem w ciazy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolkaa26
A ja w ogole nie znosze zdjec w ciazy - raz ze nie podobam sie sobie z wielkim brzuchem i spuchnieta na twarzy, poza tym uwazam ciaze za sprawe na tyle prywatna, ze zadne zdjecia nie wchodza w gre, bo i tak nie chcialabym pokazywac ich nikomu, a mi sie nie spodobaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolkaa26
To przykre ze nie dostajesz prezentow, a ty mu kupujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem twego meza
Sama nie chcialabym miec takiej sesji. Co innego naturalne zdjecia np przy imprezie ,spotkaniu rodzinnym itd a co innego sesja podczas ktorej mam tak pozowac aby widoczny byl moj brzuch heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciazowa sesja
a ja chcialam miec te zdjecia dla siebie,zeby kiedys moc je wyjac i pokazac mojemu dziecku...zle sie z tym wszystkim czuje tymbardziej,ze jego urodziny,swieta,ja zawsze o nim pamietam......ale to jak widze dziala tylko w jedna strone..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodam do tego tyle
no przykre to, ja tez mysle o sesji z brzuszkiem bo bedziemy mieli raczej 1 dziecko, mąż ktory obiecywal ze bedzie mi robil zdjecia naszym aparatem tez sie ociaga a za chwile ciaza sie skonczy i bedzie klops!!!:( wiem ze jest zapracowany ale kilka fotek moglibysmy sobie chocby sami w domu zrobic ! wiem co czujesz, to przykre. nikt mu nie kaze paradowac nago wiec w czyms problem i to za tak smieszne pieniadze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciazowa sesja
no to najwyrazniej ze mna jest cos nie tak,ze tak bardzo chcialam miec jakas pamiatke.faktycznie,idiotka ze mnie.Jak mozna na cos takiego wpasc,zeby robic sobie zdjecia w ciazy..idiotyzm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herrr
wg mnie to świetna pamiątka, nawet dla dziecka w przyszłości. Może Twój facet krępuje się tego, że jakaś obca osoba będzie robiła Wam zdjęcia albo myśli, że jest niefotogeniczny. Wiesz, taki mechanizm obronny. Powiedz mu, że to ważne dla Ciebie i że to będzie pamiątka dla Waszego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm no nie wiem
Moja mam nigdy nie robila sobie zdjec w ciazy, nigdy nie prosilam jej aby mi pokazala, nawet o tym nie pomyslalam przez 30 lat serio:) Za to z mama mam cudowne kontakty,mam pelno zdjec znad morza, z gor z rodzicami. 30 lat mego zycia nie wpadlam na pomysl by pytac mame o zdjecia w ciazy:) twojemu dziecku bedzie to zwisalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herrr
oj nie rozumiecie, że to jest ważne dla niej? Ma taką fanaberię i ma do tego prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala345
Moja dziewiecioletnia coreczka tez nigdy nie pytala o zdjecia w ciazy. Kiedys jak pokazalam jej zdjecia mojej siostry w ciazy to powiedziala : ale brzuch blee hahahah i poszla sie bawic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy czy
Musicie być smutne w ciąży ja bym mogła całemu światu chwalić się moim pięknym ciążowym brzuszkiem może dlatego że chciałam być w ciąży i widziałam jak będe wyglądać. Sesja super pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciazowa sesja
co osoba to rozne podejscie,jedna kobieta chce,druga nie,tak samo z mezczyznami.Ale boli mnie to,ze musze rezygnowac z czegos na czym mi zalezy przez niego.I ze rozczarowalam sie juz ktorys raz.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy czy
ala nie dziwie się jakie dziecko by było tym zainteresowane..... Natomiast dojrzała kobieta która planuje dziecko lub chciała by być w ciąży chętnie poogląda takie zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do czy czy
i pewnie juz od 2 miesiaca ciazy nakladalas za male bluzki i specjalnie sie wyginalas aby tylko kazdy sie domyslil ze jestes w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To nie ma być
pamiątka dla dziecka tylko dla matki. Rozumiem Cię autorko. Nie każda kobieta w ciąży wygląda jak zapuszczony spaślak z opuchniętą twarzą więc takie komantarze też możecie sobie darować. Nie trzeba mieć odrazu całej "sesji" ale pojedyncze zdjęcia wystarczą..."poza tym uwazam ciaze za sprawe na tyle prywatna, ze zadne zdjecia nie wchodza w gre" - no tak ciąża jest ICH sprawą prywatną nie musi na drugi dzień zamieszczać ich na FB :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atret66
No nie wiem....Bylam w ciazy i jak kolezanka mi pokazala cala sesje w ciazy, okolo 100 zdjec, to musialam udac ze goni mnie do wc ,tak bylo to nudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego mamuśki?
nie ważne czy maż chce czy nie chce ale obiecał autorce, że zrobia sobie tę sesję. A tu nagle chwile przed zmienia zdanie i mówi, że szkoda kasy - 50 zl? wg mnie zachował sie troche po chamsku. I rozumiem to, że autorka chciałaby miec choć troszkę zdjec ze swoim mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwestia wygladu w ciazy to kwestia indywidualna.I nie chcialam robic sobie 100 zdjec i potem pokazywac je wszem i wobec.Moje jedynie pozazdroscic paniom z ktorymi mezowie pojda,maja wspolne zdjecia,razem ciesza sie ciaza...ja coraz czesciej czuje ze zostalam z tym wszystkim sama...ale to nie miejsce na takie zale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolkaa26
czy czy - nie bylam smutna w ciazy, skad ten pomysl? Dziecko bylo chciane i wyczekiwane. Po prostu nie podobam sie sobie z brzuchem i tyle. Zdjec z usg tez nie pokazuje znajomym ani nie wklejam na fb, chociaz mam je gdzies schowane wszystkie - w sumie sama nie wiem gdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gssisiiarolla
takie sesje ciążowe sa okropnie sztuczne i żenujące, mam 1 dziecko, więcej mieć nie będę, a nigdy nie pomyślałam w ciąży by tak robić z siebie i męża pajaca do "specjalnych zdjęć ciążowych". Mam kilka naturalnych (wyjazd w góry i z uroczystości rodzinnej), nie wracam do nich "bo to czasy ciąży", moje kilkuletnie dziecko tez ma serdecznie w nosie kwestie mamusi z synkiem w brzuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie rzeczy
te wsyztskie zazdrosnice rodzily w czasach kiedy te sesje nie byly wmodzie i teraz zaluja ze nie maja takich pieknych zdjec!dlatego pisza ze nie chcialyby takiej sesji-nie sluchaj ich! jak chlop nie cchce to idz sama do tego kolegi nie ci pstryknie kilka fotek o ktorych nawet chlopu nie mow a potem mu pokaz po fakcie. moze to go nauczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dziewczynki
Jak kobieta dobrze wygląda w ciąży to fajna taka sesja:) . Ja wyglądam okropnie i nawet jednego zdjęcia nie mam z tego okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takie sesje sa glupie
ot zwyczajna para robi sobie pozowane zdjecia, tyle ze kobieta wyglada w tym czasie nienaturalnie, ma wielki brzuchol i tyle.Co tutaj pokazywac kiedys dziecku ?? dzieci swoich zdjec nie chca ogladac jak sa starsze. Pamietake to bedziesz juz miala cale zycie w postaci dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odezwały się
te co zdjęć nie lubią a na FB mają po 100 swoich fotek w galerii..:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie rzeczy
odezwaly sie popieram !:) 10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sesji takowej nie mam.Nie czułam takiej potrzeby :) Ale tak czy siak kompletnie nie rozumiem Twojego męża.Jak tak można z dnia na dzień się wycofać :o ? Wiesz dla mnie to takie niepokojące że o byłej tak pamiętał,ma te zdjęcia....a z Tobą to jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po porstuja
Witam, ja akurat jestem w ciąży 7 miesiąc , dziecko było wyczekiwane przez 8 lat. Nie mam pieniedzy na tyle ,żeby fundowac sobie sesje u zawodowego fotografa, ale zorganizowałam sobie sama sesje wraz z mężem.Oczywiście na początku miał on opory , bo niby po co itp. Ale na spokojnie wytłumaczylam mu ,że dla nas i dziecka na pamiątkę , bo przecież niech wie ,że chcielismy go i czekalismy na nie. Co jest złego w zdjęciu na którym lezymy na boku a on trzyma mnie za brzuszek? Oznacza to tylko to ,że sie kochamy i lubimy okazywać czułość. A w tym nie ma nic złego. Faceci zawsze mają opory do tego typu rzeczy i okazywania czułości, ja mojego męża kilka lat przyzwyczajałam do okazywania czułości, udało mi się to w końcu . Głowa do góry na spokonie wytłumacz męzowi ,że to dla ciebie jest ważne, a dziecko na początku jak jest małe lubi słuchac jak rodzice na niego czekali itp. Wiadomo dla 15 latka to żenujące, ale jak juz rodziców zabraknie to zdjęcia będą niesamowitą pamiątką .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×