Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koralikowa

leki a hormony

Polecane posty

Leczę się od dwóch lat. Nie rosnę wlaściwie { mam prawie 16 lat }, mam rozregulowaną miesiączkę (...). Poza tym czytałam, że po leku abilify można mieć w przyszłości problemy z zajściem w ciążę, to prawda? Nie chciałabym w przyszłości nienawidzić się jeszcze bardziej. Bo to leczenie ma mi pomóc, a nie kuźwa zaszkodzić. A ja nie chcę być np. zarośnięta, golić się, bo hormony tak będą działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, nie umiem Ci odpowiedzieć. Jednak takie leki to ogromna ingerencja w organizm, więc napewno mają skutki uboczne. Co do rośnięcia, to ja się zatrzymałam gdzieś na przełomie gimnazjum/liceum, bo do tej pory mam ciuchy z tamtego okresu do chodzenia po domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie znam sie na takic lekach ale moze porozmawiaj o tym z twoim ginekologiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obawiam się, że nikt mi prawdy wprost nie będzie chciał powiedzieć. No cóż, zapytam psychiatrę o to. Dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej będzie zapytać lekarza. Ale niestety większość leków działa na zasadzie: bardziej pomogą niż zaszkodzą... A mogłabyś mi napisać co ten lek ma w składzie? Na opakowaniu albo ulotce jest napisane po łacinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abilify skład: Arypiprazol Laktoza jednowodna Skrobia kukurydziana Celuloza mikrokrystaliczna Hydroksypropyloceluloza Stearynian magnezu Czerwony tlenek żelaza (E172) aurex skład: cytalopram w postaci bromowodorku skrobia kukurydziana laktoza jednowodna kopowidon glicerol celuloza mikrokrystaliczna magnez sterynian, karboksymetyloskrobia sodowa hypromeloza makrogol 6000 tytan dwutlenek talk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×