Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mowisz i masz88

amelia wedding, zaproszenia, ile czekaliscie?

Polecane posty

Gość mowisz i masz88

Witam, czy ktoras z was zamawiala zaproszenia na początku kwietnia i dalej czeka na zamówienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhjgjhhh
ja w lutym czekalam niecale 2 tygodnie, wszystko bez problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynanglika
no nie straszcie mnie... ja w niedziele zamowilam, dzisiaj rano dostalam projekt do zatwierdzenia, mam nadzieje ze do 18 maja przyjda bo jak nie to bede miala problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indianeczka87
Ja zamówilam tydzien przed świętami.. Mialo byc 7-10 dni roboczych a czekałam ponad 2 tygodnie niestety. Ale doszły wkoncu i ok byly. Tylko ciagle do nich maile pisalam czy wszystko ok i sie przypominalam.. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhjgjhhh
Nie strasze cie, bo mi powiedziane ze realny czas oczekiwania trzy tygodnie, wiec dostalam wczesniej niz mowiono...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszkodowana z amelia weeding
ja wspolczuje.. chcecie zobaczyc jak wygladaja zaproszenia i winietki od amelia weeding? temat: http://slubowisko.pl/forum/polecane-firmy/amelia-wedding-nie-polecam,179976 sama tez sie dalam naciac, nie dosc, ze czas oczekiwania mega dlugi to jak juz przyszlo to nie nadawalo sie do niczego krzywo poklejone, ozdoby odpadaly, krzywe zgiecia:( w bloto poszlo 200 zl bo tego wstydzilam sie postawic na stoly i wreczyc gosciom zycze wam zebyscie pomimo dlugiego okresu oczekiwania dostaly przynajmniej ladnie wykonane zaproszenia, bo to co do mnie przyszlo wola o pomaste do nieba.. jednak nie liczylabym na cuda moze okazac sie, ze zaproszenia do niczego nie beda sie nadawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowisz i masz88
pocieszam sie tym ze na facebooku ktos jednak wystawia im dobre opinie:) ja po zatwierdzeniu projektu dostalam maila ze czas oczekiwania to 7-10dni roboczych,takze jeszcze grzecznie czekam, ale stres mi towarzyszy kazdego dnia:( licze ze w majówkę część rozdam. do dziewczynaanglika, a ty kiedy masz wesele?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynanglika
10 sierpnia, ale w Polsce bede tylko jeden tydzien od 18 maja i wtedy chcialam wszystkie rozdac... daj znac jak Twoje dojada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiskaOla
Ja zamawiałam od nich zaproszenia koło 35 sztuk , bardzo szybko dostałam projekt chyba na nastepny dzien a na kuriera z paczka moze trzy dni , w sumie wszystko trwało tydzien .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowisz i masz88
ooo mialas kuriera, a powiedz czy tego dnia co kurier ma byc dostalas smsa ze dzis paczka zostanie dostarczona? Kiedy zamawialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiskaOla
Nie dostalam smsa tylko zadzwonil do mnie kurier , zamawialam w lutym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowisz i masz88
ehh no wlasnie luty jest moim zdaniem malo oblegany jeszcze jesli chodzi o zaproszenia, teraz jest sezon i tego się obawiam:/ kolejny dzień i cisza. Dziś probowalam się dodzwonić i nie udało się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zamawiałam, zaproszenia bardzo ładne, nie wiem skąd te negatywne opinie. zaproszenia przyszły z 2 dniowym opóźnieniem. To jedyny minus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieciekawaSytuacja
Wolałam zamówić wcześniej a nie czekać na ostatnią chwilę , slub mam w przyszłym miesiącu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowisz i masz88
dziewczyny pocieszam się tym że jednak jest trochę / całkiem dużo dobrych opini o tej firmie:) także trzymam kciuki że jutro dostanę numer przesyłki i bede czekała na kuriera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynaanglika
dziewczyny dostalyscie swoje przesylki? dzisiaj mieli ostatecznie moje wyslac ale nic od nich nie dostalam nawet maila :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowisz i masz88
ja dostalam swoją z 2 dniowym opóźnieniem. Ale to było do przeżycia, natomiast co gorsze, zamówienie było niekompletne:( i czekam na dosłanie pozostałych. Pocieszam się tym że zaproszenia naprawde są ładne i dobrze wykonane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynaanglika
troche mnie pocieszylas, dziekuje :) wlasnie dzwonila do mnie pani ze wysylaja kurierem i jutro maja byc u mojej mamy. trzymam kciuki zeby byly ladne. a dlaczego niekompletne? Za malo zaproszen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowisz i masz88
tak, brakuje kilku sztuk, także niech Twoja mama też sprawdzi czy wszystko się zgadza:) ale są naprawde baaardzo ładne:) a będziesz zmawiała u nich jeszcze winietki i zawieszki np na alko?:) Czy na zaproszeniach koniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola1984
Ja zamawiałam swoje zaproszenia w innej firmie, chociaż rozważałam amelia wedding. Skusiłam się w ostatniej chwili na dekoprint i po 10 dniach od zamówienia wszystko już na mnie czekało :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynaanglika
Hej :) No wlasnie czekam na wiadomosc od mamy czy wszystko jest. Mysle ze winietki tez u nich zamowie ale to juz jak bede wiedziala kto dokladnie przyjdzie. a Ty cos jeszcze od nich zamawiasz? jak wogole przygotowania do slubu? :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowisz i masz88
To daj znać czy wszystko się zgadza bo aż ciekawa jestem czy to częste przypadki:) Będę zamawiała u nich i winietki i zawieszki jeszcze. Jak tylko wszyscy mi potwierdzą i będę wiedziała ile zamawiać. Myślę też o tym by sama je wypisywać, bo chce uniknąć zwrotu " osoba towarzysząca" a już wiem że kilka osób nie wie z kim przyjdzie. Wesele mam w sierpniu, przymiarka sukni w przyszłym tygodniu ( panie mają się odezwać) buty mam:) jestem w trakcie poszukiwania biżuterii i nie wiem czy sutasz czy swarovski, narzeczonemu sutasz się nie podoba ale to mi ma się podobać nie?;) jest oryginalny i na inne okazje raczej bym sobie nie kupiła bo drogi.:( a Ty na jaką biżuterię się zdecydowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadowolonaaa
Czekałam na swoje zaproszenia z ogromną niecierpliwością, po przeczytanych opiniach i komentarzach. Trochę późno je przeczytałam, bo dopiero wtedy, kiedy zamówienie już zostało złożone. Pomimo to, zaryzykowałam. Zaproszenia, które otrzymałam są przepiękne. Zamieszczone zdjęcia na stronie Amelia- Wedding dokładnie odzwierciedlają ich piękno w rzeczywistości. Jeśli ktoś zastanawia się nad wiarygodnością tej firmy, to BEZ żadnych OBAW!! Projekt zaakceptowałam w pt wieczorem. Moje zamówienie otrzymałam dziś rano, czyli mogę powiedzieć ze w ciągu 4 dni roboczych od akceptacji projektu mam przesyłkę już w domu. Niewiarygodne !! Wszystko jest starannie wykonane i godne polecenia. Nie wierzcie w negatywne opinie na temat tej firmy, bo ja sama się przekonałam, że firma jest solidna i godna polecenia. Jestem bardzo usatysfakcjonowana i niezmiernie wdzięczna. POLECAM !! Jeśli ktoś narzeka na współpracę z grafikiem, to powinien mieć pretensje tylko i wyłącznie do siebie, trzeba pisać wyraźnie i jasno o swoich oczekiwaniach i okazać trochę wyrozumiałości, że nie jesteś jedynym klientem/klientką niecierpliwie oczekującą na swoje zamówienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Młoda
Odradzam wszystkim korzystanie z usług tej firmy!!! Jedna wielka porażka!! Połączenie z biurem obsługi graniczy z cudem!! Na miejscu pracują same niekompetentne osoby!! 08.06.2013 mam ślub i w dalszym ciągu czekam na winietki i etykiety na alkohol!!! minęło ponad 21 dni roboczych!!Dziennie maile i telefony do biura nic nie dają.Za każdym razem informują, że jutro wyjdzie przesyłka... i gdy kolejny raz dzwonie to np. się pomylili bo zbieżność nazwisk i itp. Mogłabym na ten temat pisać i pisać!! Szkoda moich nerwów!!! Lepiej zapłacić więcej i nie przechodzić tego co ja na 4 dni przed ślubem!! Amelii mówię stanowcze N I E!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate11111
szkoda, ze nie przeczytalam tych opni wczesniej :( odradzam! minelo 10 dni roboczych a biuro amelia wedding odpisalo, ze paczka nawet nie zostala wyslana. niepowazna firma moim zadaniem. stanowczo odradzam jesli chcecie uniknac nerwow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie mialam kompetnie zadnych problemow i jestem bardzo zadwolona,papier bardzo dobrej jakosci. Z biurem klienta zawsze sie laczylam po 2-3 min maks, panie uprzejme, nie bylo zadnych pomylek a zaproszenia przyszly o czasie. Znajomi ktorzy maja niedlugo po nas slub tez tam zamowili i sa zadowoleni, wiec nie wiem dlaczego niektorzy maja takiego pecha z nimi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletheia28
Hmmm. Ja na swoje zaproszenia czekałam 11 dni roboczych, a więc jednodniowe opóźnienie było. Muszę jednak przyznać, że zaproszenia są wykonane bardzo ładnie, w paczce nie brakowało ani jednego. Kontakt z firmą oceniam jako dobry, odpowiedzi na maile uzyskiwałam zawsze tego samego dnia (starałam się pisać przed 15:00, bo biuro ponoć pracuje od 9:00 do 15:00 właśnie). Dzwonić nie próbowałam, więc nie wiem, jak to funkcjonuje. Współpraca z grafikiem też bez zarzutu- zamówienie złożyłam ok. godz. 10:00, jakieś 4 godziny później miałam już pierwszy projekt dosłownie bez żadnych błędów, literówek, itd. Po prostu grafik wkleja to, co zostało wpisane przy składaniu zamówienia. Wymieniłam z nim dosłownie ze 3 maile, wszystkie dotyczyły raczej graficznej oprawy zaproszenia, coś przesunąć, coś wyśrodkować. Czytałam różne opinie na forach i trochę się obawiałam tych opóźnień czy niestarannego wykonania zaproszeń, ale w moim przypadku wszystko było w jak najlepszym porządku. Jednodniowe opóźnienie jestem w stanie wybaczyć :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgorzata_1987
zamówiliśmy z narzeczonym zaporszenia i winietki w amelia wedding i nie rozmumiem tych negatywnych opinii zamieszcanych na forach. projekt i przesyłkę otrzymaliśmy na czas. nie było problemów z kontaktem, przed zamówieniem pani konsultantka odpowiadziała na wszystkie moje pytania. ostatecznie zdecydowaliśmy się na kolekcję satino. zaporszenia przyszły całe i zdrowe :) ja moge spokojnie polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jeszcze zeby grafik wklejał to co mu się przesle to byłoby dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgorzata_1987
my też nie zaakcetpowaliśmy projektu odrazu :) myślę, że nie ma się co denerwować i mieć nadzieję, że szybko otrzymacie własciwy projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×