Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość fiona_88
tez mam co 36 dni i mialam 5...wiec ty powinnas zrobic test tak za 4 dni moze bedzie juz blada kreska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A sutki mnie bola tak delikatnie zaczeło sie w sobote wiczorem , a ten test mi wyszedł negatywny :( coprawda nie robiony rano i ni w czasie domniemanej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
tez mi wychodzil negatywnie przed terminem @. Mnie piersi lekko bola, bardziej sa takie napuchnete i lekko po bokach bola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BArdzo bym chciała :-) ale obawiam sie ze kolejny test to kolejne rozczarowanie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
przeczytaj sobie moje posty wszystkie a zobaczysz jak narzekalam, plakalam ze testy negatywne ;) a tu niespodzianka, co prawda nie tak bardzo czerwona jak pierwsza kreska ale jest :) mysle ze jak za tydzien sobie zrobie test - tak na pamiatke :) to bedzie juz bardzo czerwona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
a co zauwazylam jeszcze: wlosy lepiej mi sie ukladaja, bardziej blyszcza i cera jest lepsza, a mialam troche z nia problemow :) czy mozliwe ze to tak szybko?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny test , kolejne rozczarowanie...ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To teraz Ty nie marudzisz to ja Ci zmienie te kilka dni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
hihihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieje ze kilka dni a nie kilka m-ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiona_88 mialam zrobic fotke ale nie mam czym dopiero w czwartek ewntualnie wrzuce tutaj zdjecie chociaz w czwartek mam zamiar zrobic kolejny test :) wiec swiezutkie foto wstawie, natomiast w piatek ide na badanie krwi ciekawe co wykaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny udalo mi sie zrobic foto testu oczywiscie kreska slaba czulosc testu 20, wykonywany w dzien @ http://img22.otofotki.pl/wr593_2.jpg.html, dzis powiedzialam mojemu ze udalo sie :) cieszyl sie jak dziecko :). Ide zaraz na badanie krwi hcg beta oraz zbadam sobie progesteron bo bardzo dziwne jest to ze procz klucia lewego i prawego jajnika nie mam zadnych dolegliwosci.jak bede miala wyniki napisze ktory to tydzien. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
No anika gratuluje:) ja tez ide na bete zaraz. Wynik bedzie popoludniu. Ale boje się. I tez mnie kłuje podbrzusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska 22
Czesc dziewczyny:) jak samopoczucie? Fiona, Anika dajcie znac jak tylko bedziecie mialy wyniki bety, jestem okropnie ciekawa jak tam u Was jest:) i nie martwcie sie na zapas na pewno jest wszystko w porzadku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
dziewczyny zrobilam bete ale raczej niepotrzebnie...:( zrobilam wlasnie test Quick test - nie ma nic...:( nie mialam krwawienia ani nic :( to pozamiatane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wrocilam z badania krwi wyniki po 15:00 wiec jak juz bede miala to napisze mam nadzieje ze wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
tez mam wyniki o 15;( nie potrzebnie robilam ta bete ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiona nie masz co sie narazie martwic, w laboratorium pani powiedziala mi ze badanie hcg beta jest 100% wiarygodne i drugim etapem jest potwierdzenie u lekarza wiec poczekaj na wyniki.3maj sie dzielnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
dobra wiecie, rozj....ałam ta obudowe z testu i kreska byla przesunieta poza obudowe! co za feler. Jest dalej blada, ale jest. Ale to bylby u mnie 3-4 tydzien wiec ma prawo byc blada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
sorry to quinx test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiona widzialas jaka u mnie jest blada kreska fakt ze nie robilam to najczulszym testem ale mniejsza z tym. u mnie wychodzi ze to tez 3-4 tydz wiec sadze ze takie kreski na poczatku sa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
znalazlam takie info: olenkar Re: test ciążowy QUIXX "Odradzam wszystkim test QUIXX, na Pink test wyszła mi słabiutka kreska, test QUIXX pobrany z pierwszego porannego moczu dał wynik ujemny (ani śladu drugiej kreski), zrobiony 3h później test z krwi beta HCG total wyszedł 77,5, czyli jestem w ciąży:) według moich obliczen 3tc. Dodam że pani w aptece poinformowała mnie, że wszystkie testy teraz mają taką samą czułość i nie ma różnicy jaki się zrobi... A jednak jest!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
ja wczesniej Bobo-test, a teraz mi dala taki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam tez bobo test ale miala tylko pink test hihi :P to sobie mysle nie mam wyjscia a nie chce mi sie isc do innej apteki :P sadze ze bobo i pink sa dobrymi testami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
No ja ide do Lidla nie bede siedziec w domu i myslec. Potem cos napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba skocze na promenade pochodze po plazy powdycham jodu :D dzis taka piekna pogoda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny oj w czoraj mnie nie było wymiotuje i bzruch mnie boli i te piersi. na jednym teście wyszła blada kreska w czoraj zrobiłam jeszcze jednen i nic więc obstawiam że jakiś wirus mnie złapał i z dzidziusia w tym miesiącu nici :-( czekam na wasze wyniki i też jestem strasznie ciekawa. i już gratuluje u nas dzisiaj ślicznie bez chmurek więc jak mały wstanie to idziemy nad wodę mam ochotę popływać.... no cóż szkoda że mi nie wyszło a i witam nowego gościa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
oj u mnie tez niewiadomo, cos czuje, ze jednak ciazy nie bedzie;( dowiem sie za 2h...te drugie kreski u mnie to pewnie zwiastun okresu. Juz sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×