Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

🖐️ taka oto ja - no cóż przykro mi :( oprócz Majowej to średnio nam idzie.... ale wierzę że w końcu każdej z nas się uda !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauliśC
Witam dziewczynki! Nie odzywałam się bo byłam na takich małych "wczasach". Korzystając z dni wolnych pojechałam odpocząć do rodziców na wieś :) Jeśli chodzi o moje testowanie to nic z tego. Nawet się nie doczekałam :(. Tak jak pisałam 18 ma przyjść i przyszła z samego rana :( taka oto ja- czyli razem zaczynamy nowy cykl. Trzeba zaktualizować tabelkę :( Trochę przykro, ale dalej można działać. Tak naprawdę to już nie wiem co jest nie tak, poczekamy może jeszcze z 2 cykle i zaczniemy robić jakieś konkretne badania, po wakacjach, na spokojnie :) majowa ...............27................1cs.................... usmiech.gif fiona_88..............25...............1cs............... ...@ 10.06. Tierona.................23.............5cs............... ....@ 12.06 klonmelkowaa....32..............3cs...................@ 13. 06. rozusPL...............21.............3cs................. ...@ 14.06 taka oto ja............24.............1cs...................@15.06 Giubelli................27.............4cs............... .....@ 08.07. izulinka7............23...............6cs................ ....@ 10.07. PauliśC................22.............11cs.............. ...@16.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pauliś, u mnie było dokładnie tak samo. @ przyszedł nawet 2 dni wcześniej, nie w 30 dzień tylko w 28. Waha mi się wszystko ostatnio. Chyba przez stres i ciągły pęd za wszystkim, praca, potem lekcje...nie mam czasu dla siebie wieczorem w ogóle. Może w wakacje będzie spokojniej.... Hallo reszta, dawać znać co u Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauliśC
Ale za to pogoda dopisuje :) Mam nadzieje że weekend też będzie taki piękny, bo imprezę rodzinną mam :) Tym razem nie zamierzam się tak stresować tym wszystkim, czy się uda czy nie uda, pójdziemy na żywioł, w tym miesiącu dni płodne wypadają około weekendu to akurat jak mój w domku będzie to będziemy mogli sobie swobodnie działać bez większego stresu, że np. by wypadły w tygodniu a jego nie ma :( Nienawidzę kiedy przychodzi @ jak jest na dworze upał, wtedy najchętniej cały dzień bym spędzała pod prysznicem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska 22
dziewczyny przykro mi, ale damy rade najwazniejsze sie nie zalamywac:) ja tez jestem z wami, czekam teraz na @ i staranka sie zaczynaja:) mysle ze w nastepnym tyg juz dostane, chodz narazie nawet piersi mnie nie bola...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa:)
Hejka Masz racje Giubelli jestem z Wami duchem i całym serduchem:) 3mam za każdą z osobna kciuki :) Tak bardzo czekałam na lato a teraz upały mnie dobijają - jestem mega senna i wiecznie zmęczona ... mam nadzieje ze to chwilowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ale u mnie ślicznie chociaż te upały daja w kość majowa tylko nie opalaj bruszka bo potem sa rozstępy i pij dużo wody, ja naszczęście z poprzednim maleństwem planowałąm tak aby w lato z brzuszkiem nie chodzić a i tak na wiosne upały dały mi w kość. giubelli jak tam twoje testy ja chyba też zamówie bo mi się wszystko pomieszało i teraz nie wiem jak liczyć kiedy owu będzie no bo z cyklu 28 ten miał 32 :-(. pauliść akumulatory naładowane to do dzieła reszta pewnie opala się na plaży meldować się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🖐️ kurcze, miałam ciężki dzień wczoraj, pracuję w firmie gdzie przyjeżdża sporo obcokrajowców i mamy z nimi czasem urwanie głowy, czasem trzeba z nimi siedzieć po godzinach i się nimi zajmować - a nawet imprezować ;) nie było wyjścia - musiałam mu towarzyszyć także w drinkowaniu i dziś czuję się zmięta okrutnie :P ale damy radę. Majowa - pisz czasem jak tam postępy, jak tam wizyty itp - może w krótce się nam wszystkim przydadzą takie informacje ;) taka oto ja - No też testy kupiłam ze względu na ruchome cykle, uczę się narazie, robię je zawsze jak wracam z pracy, bo przed tym mało piję, no i mam chwilkę czasu po powrocie. No coś tam obserwuję że druga kreseczka się przyciemnia, choć i tak staramy się co drugi-trzeci dzień się kochać, czasem z zaskoczenia ;) także nie myślimy o tym jak o płodzeniu tylko o przyjemności. Myślę, że dziś kreska będzie widoczniejsza. Także testy stosuję tylko po to żeby wiedzieć kiedy w końcu mam tą owu, bo staramy się w okolicach owulacji już 4 miesiąc i nic.... A dziś się dowiedzieliśmy, że kuzynka męża po 14 latach zaszła w ciążę.....ona zdrowa - on zdrowy - ona nie pracuje, zero stresów, zaszła w ciążę bez leczenia i bez in vitro. No szok. O co chodzi to ja nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauliśC
Mnie też te upały wykańczają :( w dodatku mieszkam na 3 piętrze i się gotuje w mieszkaniu :( Do tego głowa mnie boli i gardło zaczyna, więc pewnie się rozłożę na weekend :( Przed chwilą wróciłam z pracy, oczywiście w autobusie sauna :) my też staramy się nie myśleć o seksie tylko jak o płodzeniu :) Testów owu robić sobie nie muszę bo u mnie jak w zegarku, zawsze wiem kiedy mam owulacje, bo moje cykle są 28-dniowe A jakie dziewczyny macie plany na wakacje? Jeśli chodzi o mnie to nad nasze polskie morze się wybieramy, dodatkowo dowiedziałam się że nie musimy jak na razie nic rezerwowa, bo nocleg prawdopodobnie będziemy mieć po znajomości, kolega z pracy mojego ma nam załatwić w kurorcie u swojej cioci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauliśC
Widzę że was dziewczyny wywiało, to pewnie przez tą pogodę, ja wolę w domku siedzieć, bo jak na dwór wychodzę to się topię :) dodatkowo czuję że dziś w nocy raczej prędko nie zasnę, w taką duchotę się nie da :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! A my spaliśmy dziś na zewnątrz bo kupiliśmy sobie huśtawkę z możliwością rozkładania z moskitierą :P i komary mogły nas pocałować :D Obudził nas szum liści po 12.oo bo dosyć wiało :) ale normalnie mówię Wam - czad :) Fajnie tak ochłodzić się po upalnym dniu. 🌼 wg kalendarza u mnie już dziś dni płodne, wg testów - sie zobaczy ;) więc weekend - działamy :) A jak u Was idą poczynania ? Jakieś symptomy ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAAAAAAAAALLLLOOOOOOOOOOOOOO !!!! gdzieście przyszłe mamusie ? roztopiłyście się przez te upały, czy co....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauliśC
Zgłaszam się! Racja, chyba wszystkie się stopiły :p Ja też się topię, byłam na tylko na chwilę w sklepie i myślałam że przez ten upał padnę, chociaż sklep jest jakieś 100 m ode mnie. Co prawda lekki wiaterek był ale duszno strasznie. Muszę zainwestować w jakiś wiatraczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy jeziorko pod nosem więc już po kąpieli bo mały długo na dworzu nie wytrzyma teraz śpi na samym pampersie już ponad 3 godziny:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ! Bo już miałam strzelić focha ;) No i dziś test owu pokazał dwie kreski - raczej są do siebie podobne, wręcz takie same, no i co Wam chcę powiedzieć - wcale nie jest to jeszcze środek cyklu a aż 19 dni przed terminem @ więc może za późno się zawsze staraliśmy, albo przez te upały i szał w pracy coś się poprzestawiało. Tak czy inaczej, odrywam mego męża od prac domowych i od dziś szalejemy na całego ;) może na naszej nowej huśtawce.....? :D haha :) udanego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauliśC
ojjj jeziorko... też bym się chętnie wybrała, ale dziś to na pewno nie dam rady, bo sama do wieczora siedzę, a jutro w pracy :( Mam nadzieję że uda mi się mojego w niedziele choć na chwilkę wyciągnąć;) Giubelli to działaj kochana, działaj, może faktycznie za późno się staraliście? Ja trzymam za was kciuki, żeby ten miesiąc był owocny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam przyszłe mamusie. oj ja już dzisiaj padam cały dzień nad wodą a przerwa tylko na obiad.my to jeziorko mamy swoje prywatne więc cisza i spokój no giubelli to działaj a my 3mamy kciuki.:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej !! Jak u Was ? Dziś spadł deszcz a właściwie była burza rano i w końcu jest czym oddychać ! 🌼 taka oto ja - zazdroszczę własnego jeziorka choć też nie narzekamy bo w każdej wolnej chwili jeździmy do szwagierki. W ostatnich dniach to nic tylko cały dzień siedzieć w wodzie po szyję. 🌼 Pauliś, nie rozłożyło Cię choróbsko ? Przerąbane by było chorować teraz.... też bym pojechała nad nasze morze, ma swój urok, jest pięknie, no super, ale rok temu siedziałam na 7 dni - 5 w spodniach i polarze na plaży i powiedziałam DOŚĆ. Wszystko pięknie ładnie ale za te wydane pieniądze byłaby Chorwacja czy Egipt jak talala. No musi być ciepło, no.... bo co to za wakacje.... a że ja zimna nie cierpię to już w ogóle :) Fajnie że masz już jakieś plany - my narazie jechac gdzieś chcemy, ale jeszcze nie wiadomo gdzie ;) 🌼 JA SIĘ PYTAM. JA SIĘ PYTAM !!!!!! GDZIE JEST RESZTA DZIEWCZYN Z TABELKI PONIŻEJ A KTÓRE NIE PISAŁY OD STR 25 CONAJMNIEJ ?!?!?!?!?! :) do raportu! majowa ...............27................1cs.................... :) fiona_88..............25...............1cs............... ...@ 10.06. Tierona.................23.............5cs............... ....@ 12.06 klonmelkowaa....32..............3cs...................@ 13. 06. rozusPL...............21.............3cs................. ...@ 14.06 taka oto ja............24.............1cs...................@15.06 Giubelli................27.............4cs............... .....@ 08.07. izulinka7............23...............6cs................ ....@ 10.07. PauliśC................22.............11cs.............. ...@16.07 🌼 reszcie życzę udanego, mega leniwego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TIERONA*
Hej,hej dziewczyny :D Ja się nie odzywałam,bo miałam 'urwanie glowy' z reszta to normalka :p U mnie @ ostatnio przyszedł 05.06 wiec mam nadzieje,że będę miała już normalne cykle.Nie wiem czemu nie mogę spac na brzuchu strasznie mnie boli od dwóch dni.... xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Dzisiaj moja koleżanka ma 27 urodzinki więc na jakiś obiad pójdziemy i później do domku,bo jakoś nie mam sil dzisiaj na nic :D :D :D będę się częściej odzywac,ale ciągle śledze Wasze wpisy :D A używa któraś z Was Afrodyty może ??? Mam nadzieje,ze niedługo Nam się uda :) Miłego dzionka dziewczyny :) majowa ...............27................1cs.................... usmiech.gif fiona_88..............25...............1cs............... ...@ 10.06. klonmelkowaa....32..............3cs...................@ 13. 06. rozusPL...............21.............3cs................. ...@ 14.06 taka oto ja............24.............1cs...................@15.06 Tierona.................23.............5cs............... ....@ 05.07 Giubelli................27.............4cs............... .....@ 08.07. izulinka7............23...............6cs................ ....@ 10.07. PauliśC................22.............11cs.............. ...@16.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zajdziesz w ciaze jezeli jestes za gruba to pewne, ja musialam schudnac, jak schudlam zaszlam w ciaze, niestety za malo schudlam I sie mecze, staram sie ruszac ile moge... Dziewczyny najpierw przyjrzyjcie sie swojej wadze, jezeli jest powyzej 75 kg to na bank musicie schudnac, organism sam wie, ze nie podola. Jak macie inna wage, jestescie szczuplejsze to wtedy szukajcie innych przyczyn. Organizm musi byc zdrowy I silny conajmniej 90 dni, zeby doszlo do prawidlowej owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
czesc wam, nie pisalam bo przechodze ciezkie chwile. Dzisiaj byl juz szczyt. Moj zaprosil swojego ojca na obiad bo dzisiaj dzien ojca. Rano pojechal na rowerze grac w pilke, mial byc o 12. Dzwonie a on ze juz jedzie, a w tyle slyszalam kolegow. No i tak o 13:50 dopiero wrocil, ojciec mial byc na 14. Mial mi pomoc przy obiedzie, czemu ja mam robic wszystko. Wysmial mnie, nabijal sie, strzelilam mu w twarz to mi oddal...powiedzial ze to koniec. I wyszedl chyba do ojca. Jestem w rozsypce. Aha jeszcze mnie zwyzywal. Co mam robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
aha byl pijany to najwazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
troche ochlonelam, spakowalam jego rzeczy ktore sie suszyly na jutro do pracy. Jak wroci to niech to bierze i spieprza do ojca. Mam dosyc. W koncu pokaze ze nie jestem ulegla. Nie dam soba pomiatac. A po reszte niech wraca jutro po robocie. Smutno mi, ale coz, miarka sie przebrala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczątka;)) pogoda ostatnio naprawdę nas rozpieszcza, ogromnie zazdroszczę jeziorka - chyba teraz każdy o takim marzy;) fiona trzymaj się i bądź dzielna;) wybaczyć można wiele rzeczy, ale serce już tak ma, że nigdy nie zapomni;( jak uderzył raz uderzy pewnie i drugi... chodź to Ty znasz go najlepiej, może po prostu nie jest Ciebie wart, i nie potrafi docenić tego co ma... do gościa - zdrowy tryb życia i ogólnie zdrowy organizm na pewno mają lepszy wpływ na starania o dziecko ale to, że waga ma jakieś znaczenie to kompletna bzdura!! a już głupszej rzeczy niż że kobieta która waży ponad 75 kg musi schudnąć żeby zajść w ciążę to w życiu nie słyszałam. Nie wypowiadaj się w kwestiach o których nie masz najwidoczniej bladego pojęcia, a przede wszystkim po jaką cholerę wchodzisz na topic o planowaniu dziecka. Starasz się...? Możesz podzielić się z nami własnymi!!! doświadczeniami...? Nie..? To wypad stąd! Zdrowi ludzie nie zawsze ważą mniej niż 75 kg, a wcale nie są jacyś otyli! Skąd się tacy idioci biorą pozostaje dla mnie zagadką...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
myslalam ze mnie kocha. 3 lata razem. ale przez ten czas nie moge wymienic ani 1 rzeczy ktora specjalnie dla mnie zrobil. Ja non stop niespodzianki mu robie, male bo male, ale robie. Jestem kretynka. Zawsze taka oddana. Zapominam o przyjaciolach. Nie mam nikogo. On wrocil, zjadl sobie mizerie ktora zrobilam, a ktora on mial zrobic i polozyl sie w pokoju na ziemi. Pijany jak bela. Dzisiaj nie ma co gadac, jutro wyjdzie do pracy, spakuje jego reszte ciuchow, niech spada. Musi tez zabrac laptopa i telewizor. Myslalam, ze to ten. Tyle mialam glupich zwiazkow. Jeden mnie zdradzal, strasznie psychicznie pod**adlam. Inni tez nie lepsi. Ten sam mnie spotkal. Ja sie zakochalam on niby tez. Ale tylko ja biegam za nim, robie dla niego wszystko. Wiem ze to zle. Wzielam jego tel i wykasowalam moj numer z kontaktow. I tak jutro nie bedzie pamietal, czy przypadkiem sam tego nie zrobil. Mam tego dosc. I wielce dziecko chcial. A on sam jeszcze dzieckiem jest widocznie. Wczoraj sobie pizze zamowil (ja nie jem) i byl w samych bokserkach i mi mowi - odbierz mi pizze. A ja chyba oszlales. A on mi f*ck you pokazal. Kretyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
izulinka7 >>> tak to sa moje doswiadczenia staralam sie o dziecko 2 lata, dlugo nie moglam schidnac, niesety moja wina roztylam sie jak maciora, mowie to z brutalna szczeroscia, 85 kg, zaczynalam miec problem z podstawowymi czynnosciami domowymi. Otylosc jest tez jedna z przyczyn nieplodnosci lekarz, ktory jest z toba szczery, to ci powie, mi to powiedziala lekarka I poprosilam ja o dietetyka. Ciezko bylo, schudlam do 72 kg, zaczelam wiecej sie ruszac, juz nie mialam problemow z zalozeniem skaretek czy schyleniem sie po cos, albo odkurzeniem calego domu I co zaszlam w ciaze. Organizm sam wiedzial kiedy ja bede wstanie podolac dziecku, dalej zaluje, ze nie schudlam wiecej, bo nadprogramowe kilogramy przeszkadzaja I powoduja, ze zle sie czuje. Tak to sa moje doswiadczenia...A ty jak jestes grubsza niz 75 kg to dalej sie oszukuj, ze zdrowa jestes...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
do gościa: powiem szczerze, ze masz racje. Tez sie roztylam do 75 kg, mialam problemy z regularnościa cykli. Bylam w szpitalu. Zrobili badania. Kazali schudnac, bo inaczej beda problemy z zajsciem w ciaze. Teraz waze 62, chce jeszcze 5-10 kg schudnac. Takze izulinka niepotrzebnie naskoczyla na Ciebie ;) musisz jej to wybaczyc. Upaly i ludzie nerwowi. Sama wiem po sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
oczywiscie sa osoby ktore waza te 75 kg wzwyz i zachodza w ciaze. Niestety tu juz chyba o genetyke chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauliśC
Cześć dziewczynki! U mnie z jeziorka nici, pogody od rana nie było :( Fiona 88- bardzo ci współczuje, ale lepiej że teraz pokazał jaki jest naprawdę, niż zrobiłby to później, gdybyś już w ciąży była, nie ma co marnować życia na takich ludzi. Mój wie że ja nigdy sobie na takie rzeczy nie pozwoliła, także jak jest pod wpływem to z drogi mi schodzi, bo wie że tego bardzo nie lubię, ale zazwyczaj i tak się kończy na małej kłótni, ale nigdy do rękoczynów nie dochodzi. Przykro trochę że po 3 latach związku takie rzeczy robi, ale facet to tylko facet. U mnie straszne duszno, nie ma dosłownie czym oddychać, ale zaraz chyba jakaś burza przyjdzie, to chociaż powietrze będzie jakieś inne :) Jeśli chodzi o tę nadwagę to może coś w tym jest, ja co prawda mam niedowagę, z 5 kg muszę przytyć ale nie mogę, jem wszystko i dość dużo jak na mnie, ale nie tyję, może to u mnie też wpływa na moją płodność? Nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×