Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

A My Jovanka uwielbiamy Ciebie :) w ogóle fajne babki z Was wszystkich !! Załamana - no tyraliśmy dzień i noc od stycznia :) ale opłacało się i naprawdę zaczęły się remonty, inne obowiązki i zaskoczyło ! Mózg skierował się na inny tor, po torbieli ani śladu, więc i dzieciątko jest :) Sama w to nie wierzę, mój M. też :) patrzy tak na mnie inaczej, tak po prostu jak na matkę swojego przyszłego dziecka :) mówię mu że serce mi cały dzień bije jak szalone - odpowiada z błogim uśmiechem "to dobrze", cyce mnie bolą - odpowiada "to dobrze!", jeść mi się ciągle chce! - odpowiada : "to dobrze !!!" Ciekawe czy jak będę umierać to też tak powie z uśmiechem :) Trzymam za Was wszystkie kciuki, powodzonka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale skoro @ jest..I w tamtym miesiacu niby tez byla to nie ma sie czym martwic..Zobacze co bedzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Dzisiaj u mnie juz na szczescie lepszy humor. @ dalej jest, wyglada ze wszystko w porzadku. Chlopak rozmawial wczoraj z szefem, mozliwe ze bede miec prace i niedlugo sie przeprowadze :) ale nie chce zapeszac. Postanowilam zaczac obserwowac swoje cialo.Mierzyc temperature itp.No i zalozylam kalendarzyk :P Zobaczymy czy o nim nie zapomne. Dzien spedzam niestety w domu.Pogoda tez jakas taka dziwna wiec wychodzic sie nie chce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Słoneczko świeci to i humor lepszy :) Znów miałam wczoraj przeprawę z moją durną koleżanką zza granicy, milionowe pytanie kiedy my będziemy mieć dziecko, odpisałam jej tak dosadnie, że chyba jej się odniechce, a najlepiej będzie jak po wizycie u lekarza potwierdzi się wszystko i z czystą premedytacją jej oznajmię że ciąża ma się dobrze już od 1,5 miesiąca. Durne wredne babsko. Czytam ciągle o dzidziusiu, jak się rozwija na tym etapie, można oszaleć, bo wg @ to 6 tydz a od zapłodnienia to prawie 4, i różnie w necie piszą, czasem nie wiadomo czy artykuł podaje tak czy tak, ale większość z nich jednak liczy ciążę wg @. Gorsza sprawa, bo trochę mnie brzuch pobolewa, nie wiem czy to niestrawności czy dzidzia, czy macica się szykuje do rozrostu....latam jak głupia do kibelka i sprawdzam wszystko. Tyle teraz przykrych sytuacji u kobiet...nawet nie chcę pisać tego słowa.... z pozytywnych rzeczy to muli mnie od rana :) trochę za wcześnie ale muszę jeść od razu bo nie wytrzymałabym. Tak to zero objawów :) 🌼 jeśli chodzi o kalendarze dla Was to ja korzystałam w necie z k@lenarzyk . pl , trochę prymitywny, ale widać w miarę wszystko. Jednak ten w telefonie jest rewela. Siedzę ciągle i sprawdzam co i jak po 10 razy :) taka babska przypadłość :) wylicza mi że termin mogę mieć na.... 4 lipca ! Święto niepodległości w USA ;) Nie dość, że buciki jakie podarowałam mężowi były właśnie z wzorem flagi amerykańskiej ;) to jeszcze z wykształcenia jestem amerykanistką :) całe moje życie to jeden zbieg okoliczności :) serio :) Ale Wy mi byłyście przeznaczone !! PRZESYŁAM POZYTYWNE FLUIDKI NA DZIŚ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Giubelli jaka masz aplikacje w telefonie? też bym sobie jakąś fajną ściągła, bo w sumie żadnej tego typu nie miałam jeszcze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motynka
bejbe, jak jest druga krecha, to są duże szanse, że masz już dzidziusia w brzuszku! :) Robiłaś bete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motynka kilka miesięcy temu hm może to był jakoś czerwiec, miałam podobną sytuację, 3 dni z rzędu miałam 2 kreseczki na teście, ta druga była delikatniejsza ale dość widoczna, poszłam potem na betę i brak ciąży, było to dość dziwne :/ na razie zrobiłam dzień po terminie, bardzo słabiutka kreseczka, tak że nie napalam się, mam zamiar powtórzyć test jakoś koło piątku jak @ jeszcze nie przyjdzie, u mnie na testach słabiutkie kreski dobrze niestety nie świadczą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja testuje teraz w telefonie WomanLod i Moj kalendarz.Na razie wydaja sie fajne. Co do starania sie o dziecko.Teraz i tak mam @ rozregulowana wiec musze czekac.A nie zawsze widzimy sie wtedy kiedy mam dni plodne wiec ciezko. Przytulanek unikac nie bede, moze sie uda :P Ale latwiej bedzie sie starac jak juz zamieszkamy razem.. Boze....dobrze ze mi ten koszmarny nastroj przeszedl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje smerfetka9 zaraz lookne sobie aplikacje ;-) i tak kochana 3maj !! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uznalam ze co ma byc to bedzie. W sumie jeszcze mamy czas na dziecko.Najpierw zrobimy wszystko zeby ze soba zamieszkac. Nie ma za co bejbe.Ten womanlod cos mi sie wlacza.Chyba jakis blad ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zainstalowałam sobie ten WomanLog i jest z******ty :D ile tu rzeczy można dodać i wogole ;-) (symptomy, nastrój, tabletka, waga, seks, temperatura, są obrazki i wszystko takie różowe xD no rewelacja ;-) heh ) podoba mi się! dziękuję, tej drugiej aplikacji mi system nie znajduje ale to nic, bo ta jest super! :* u mnie aplikacja działa jak na razie bez zarzutów, no takie myślenie Smerfecia mi się podoba! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie ze przypadl Ci do gustu :P Ta druga aplikacja tez ma podobne 'bajery'. Skoro juz tutaj pisze to doradzcie mi dziewczyny. Niedlugo swieta, jakies prezent dla Ukochanego by sie przydal, ale kurcze w lutym walentynki i jego trzydzieste urodziny wiec musialabym kupic az 3 lub 2 prezenty ... Troche to za duzo moim zdaniem.. Co wymyslic na te trzy okazje, jakis jeden prezent?Najwazniejsze kiedy go wreczyc.Czy w swieta czy urodziny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfecia u mnie ten sam problem hehe :D no bo wigilia + imieniny męża i w styczniu też ma 30 urodzinki hihi patrz tak jak u Ciebie i też nie mam pojęcia... w sumie to zleci w mgnieniu oka, pomysły dziewczynki mile widziane ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w grudniu przed świętami jeszcze moje urodzinki muhaha ^^ ciekawe co wymyśli mój mężuś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze no wlasnie maly problem z tym jest. Wyjdzie na to ze kupie osobny prezent na swieta a osobny na urodziny. Tyle ze to trzydzieste wiec przydaloby sie cos fajnego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze same wielkie uroczystości na grudzień się zapowiadają hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no też właśnie na 30 urodzinki chce coś fajniejszego, wybadam może coś mu się marzy.. :P ale odp pewnie będzie standard 'nie wiem' hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfecia a co Wy tak daleko od siebie mieszkacie? uczysz się w innym mieście i dla tego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez internet sie poznalismy.Czysty przypadek.Po tygodniu rozmowy na gg i smsow, przyjechal do mnie i tak sie zaczelo. Juz ponad rok ze soba jestesmy. Teraz w koncu zaczynamy planowac wspolne mieszkanie.Oby sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też mam womanLog właśnie ! jest super, i naprawdę mi pomógł a teraz przeszłam na womanLog pregnancy czego i Wam życzę !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rzeczywicie romatico;];] ja z moim M poznaliśy się tak że ja śiewałam w Kościele w zespole i on przyszedł grać na gitarze basowej to w czwartek się poznaliśmy w sobote już byliśmy razem:] poskrócie w sobote byliśmy w kinie;];] w listopadzie takie nasze zaręczyny;] w maju oficjalne od lutego przygotowania do ślubu w maju oficjane zaręczyny a w sierpniu ślub;] ach kiedy to było;];]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam WomanLog aletroche zwariował przy tym moim przesuniętym okresie bo pkazuje mi dni płodne dopier na 2 grudnia nie wiem;];]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewazne jak sie poznalo, wazne ze wogole :P Wlasnie przegladam strone wyjatkowyprezent.pl , moze tam cos znajde..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×