Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Zatem: uaktualniam:) majowa ................27...............1cs........................ .. usmiech.gif Fiona................... 25............ .3cs............................ usmiech.gif rozusPL................21..............4cs............... ............. usmiech.gif taka oto ja.............24...............2cs......................... ... usmiech.gif smerfetka9............19...............1cs............... .................@ 16.10. Angelusdominus ...23 ..............3cs............... 4 dz.......... @ 31.11. _nessaja_.............21...............2cs............... 1 dz...........@ 23.10 Giubelli.................27..............9cs............. .....1 dz..........@ 25.10. paulinka121989......24..............6cs.................1 dz ...........@ 30.11. JovankaJo.............29...............3cs............. 1 dz..............@ 11.11. eska 22................22...............12cs..................... ...........@ 14.11. MaćkowaŻona.......27.............10 cs................................ @ 16.11. PauliśC.................22..............15cs............ 1 dz.............@ 18.11. bejbe27.................27...............18cs............ ...................@ 4.11. Kajakaja12345......25................26cs.............1dz ............@26.10 Eweelka............31................5cs.............. .................@ 03.12 motynka.................24.................2cs........... ......................@18.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooorciaaazabcia
hej. moze tu mi pomozecie. bede brala clo. pani doktor powiedziala ze mam sobie wywolac miesiaczke luteina( poniewaz nie mam bez tabletek jej wcale) a potem brac clo od 2 dnia do 6 i w 21 dniu zrobic badanie krwii. moje pytanie jest takie czy ktoras z was miala podobna sytuacje i czy dostala kolejnej miesiaczki tylko i wylacznie po clo. jade do polski na swieta i niewiem jak moge to rozplanowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Dzień dobry Dziewczynki:) Jak to dobrze, że już weekendzior, bo ten tydzień w pracy zmęczył mnie jak dawno żaden... A tak przynajmniej sobie odeśpię - o niczym innym nie marzę. Cały tydzień byłam tak padnięta, że nawet love nie było - M. był bardzo zdziwiony, bo ja nigdy nie odmawiam:P Ostatni raz przytulanko zaliczyliśmy w niedzielę, bo i to zmęczenie, i jakaś taka podenerwowana jestem, byle pierdoła wyprowadza mnie z równowagi, a szczególnie brak czasu na wszystko. Ale są też i z******te wiadomości - otóż ostatnio ustalałam z szefem mój grudniowy urlop (zawsze wtedy biorę, nie wyobrażam sobie tej magicznej świątecznej atmosfery bez wolnego) i... ostatni raz idę do pracy 3-go grudnia, a wracam dopiero 7-go styczniaaaaaaaaaaaa:):):) No przecież - żyć nie umierać!:P I w takich chwilach uwielbiam swoją pracę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Nie 3-go, ale 13-go, ale i tak z***bioza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanka to gdzie pracujesz? ja sie chyba przenosze do Ciebie :D ja znowu mam ten weekend pracujacy, ale juz do konca miesiaca reszta weekendzikow wolne :) i u mnie niestety praca przed swietami wrze wiec u nas w grudniu wolnego nikt nie ma niestety ale ja mam sporo wolnego wiec nie narzekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. U mnie po staremu.Na dzidzie niestety nie ma co czekac. Dzisiaj po poludniu bede wiedziec co z ta praca.Jesli sie uda to przeprowadzam sie do chlopaka, jesli nie to rzucam to wszystko i zaczynam jakos od nowa. Od czwartku zaczelam cwiczyc.Jak narazie idzie mi niezle a z kazdym dniem powinno byc lepiej.Miesnie nog okropnie mnie wczoraj bolaly, ale dzisiaj jest juz lepiej. Chce wazyc chociaz 39 :P Bejbe daj znac jak test wyszedl. A dla ciezarnych i tych ktore czekaja wielki buziak ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfecia nic nie wyszło, jedna krecha, no nic trudno. Tak to już jest jedni mają szczęście inni nie. 39 to Cie widać nie bedzie :P wiatr Cie porwie:P ile ważysz teraz i ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bejbe najwazniejsze ze sie nie lamiesz :* Ja tez mialam kilka objawow, niby plamienie implantacyjne a testy negatywne.Kiedys sie na pewno uda. Jakies 160cm a waze 43-44

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matkko jaka kruszynka! ;-) to już wiem dlaczego Smerfecia ;-) to ja przy Tobie to ostry zawodnik sumo :D hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjaciel mnie tak nazwal i zostalo :P Nie wiem czy to akurat przez wzrost.. Chociaz moglabym byc o kilka cm wyzsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie być takim drobniutkim, facet Cie może bez problemu na rękach nosić :D ;-) mój by sobie kręgosłup nadwyrężył albo złamał jak by mnie dźwignął xD :P heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam :P hehe :P ja jak byłam wcześniej 'chudy patyk':P (dosłownie) to wskakiwałam na męża heheh choć by dla jaj ;-) wtedy mnie spokojnie nosił :D a teraz... to lepiej nie ryzykować, kontuzje by złapał jak nic :D hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczesniej wazylam troszke wiecej.Z wiekiem troszke kg mi spadlo. Na chlopaka tez czasem wskakuje, potrzyma mnie troche i koniec :P Zreszta to jest chucherko.Brzuszka troszke ma ale tak to kosci i skora :P Za to przyjaciela mam cudo.Czesto mnie na rekach nosil.Czulam sie jak ksiezniczka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobie z wiekiem spadło kg a mnie przybyło-lek visanne, choć nie żałuję bo teraz lepiej się czuję i już rapuję xD hahaha :P boshe widzisz i nie grzmisz :P dziś taka zgnielizna :P na dworze a mi tak humor dopisuje i wogolee :P podejrzaneee ;P chyba za dużo szczypiorku ;-) no to tylko pozazdrościć przyjaciela :D a swojego chłopaka to musisz troszkę podtuczyć jak sama skóra i kości :P kochanego ciałka nigdy za wiele :D hihi ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On czasem je naprawde duzo, ale nic mu nie przybywa.Taki organizm chyba. Przyjaciela - fakt, warto zazdroscic bo jest naprawde super.Bardzo mi pomogl. Jedyny minus - chlopak za nim nie przepada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Hejooo laseczki;) smerfetka toz to ty piorko jestes;) smerfetka tez bym swojemu mezowi kregoslup zlamala jakby mial mnie podniesc;) hihi jovanka ale zazdroszcze! Ja mam tylko ok 10 dni w roku wolne:/ mezus wczoraj wrocil;) jupii! I od razu sie zabral do roboty;) pytal sie czy mam dni plodne ale za wczesnie. Dopiero kolo 14-17 bede miec. Tak jak mowilam odpuscilam z intensywnymi staraniami bo bede sie widywac z mezusiem na weekendach:/ dlatego watpie czy nam sie uda;( ale wiem ze kiedys zostane mama;)! I tego sie trzymam;) milego dnia laseczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jak tam mija wam weekend? smerfetka jak chudzina ojej;) u mnie makabra szpital w domu;/ młody jelitówka starszy angina choć 2 tygodnie temu miał ;( jak tam testowanka?;) dwupaki jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajakaja12345
Hej dzieczyny Smerfetka ty chudzinko ale ty chudziutka jestes :-) Ja juz jestem po @ ale mezus wczoraj wyjechal w trase i jutro wraca takze zaczynamy od nowa dzialac :-) Bejbe ty za test placisz 1.40 ? Tak bo niewiem czy dobrze zajazylam :-) Ja 19 tego ide do gina bo juz beda wyniki moich kolejnych badan ktore kosztowaly mnie 245 zl a z wizyta 345 masakra jakas i lekarz kazal powtorzyc badania nasienia meza mikroskopowo a nie komputerowo bo ze mial przypadek ze komputerowo wyszly dobrze a mikroskopowo byly wyniki nawet niezblizone ale mam nadzieje ze bedzie dobrze. A w tym tygodniu niezrobimy tego bo oboje zachorowalismy trzeba 10 dni odczekac po odstawieniu lekow.a czy slyszalyscie o leczeniu progesteronem jakto wyglada???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajakaja12345
A i dodam ze moje wyniki progesteronu sa w normie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tutaj tak cicho dziewczyny.... Ja w czwartek jade do Ukochanego :) juz bilet kupiony. W weekend mam isc do pracy na probe, zobaczyc jak to wszystko bedzie wygladac. Nie chce zapeszac ale chyba wszystko sie powoli uklada. Teraz jeszcze czekam na wiadomosc co bedzie z mieszkaniem. Mam nadzieje ze na swieta bedziemy juz razem :) Co tam u Was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja wiem..chudzinka raczej nie..Po prostu malo waze.No i krytyczna jestem w stosunku do siebie.Nawet bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ale tutaj pustki przez weekend. mój mężulo już pojechał do pracy. znowu cały długi tydzień przed nami. na usg nie bylam nie zdażyłam ale planowane mam na środę i w tedy poznamy w końcu płeć.dzisiaj złapał mnie pierwszy gorszy dzień strasznie kłuje mnie w boku w dole z prawej strony chwilami mam dość ale nie chce truć się tabletkami na szczęście z doświadczenia wiem że to nic takiego w pierwszej ciąży też miałam takie bóle. nessaja a co u ciebie jak się sprawy potoczyły. giubelli gdyby nie to że ty już w dwupaku to bym pomyślała że balangujesz przez weekend smerfetka Boże kobieto jak ty to robisz ze tyle ważysz ja UWAGA przed ciaza wazylam 77 kg i onie nie bylam gruba wiec ja nie wiem wygladam przy tobie jsak wieloryb pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) jak Wam przelatuje wolny dłuuugi weekendzik? mało kto cos pisze:) tez sie obijam nic nie robią a przydałoby i mi sie troche ruchu bo chudzinka nie jestem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Halo halo;) oo chociaz ewelka dzis zajrzala;) reszta pewnie w lozku caly dzien :p dziewuszki co z wami? Ja siedze w pracy;( wieczorem musze oddelegowac meza :( ale za to weekendzik mialam niesamowity, szkoda ze dni plodnych nie mialam bo tyle przytulanek bylo ze hoho;) smialam sie do mezusia ze czesciej musi wyjezdzac;) w tym mc watpie czy cos wyjdzie bo akurat go nie bedzie. Z reszta przyswajam do siebie mysl ze narazie nie ma co na sile sie uszczrsliwiac a raczej zamartwiac czy sie uda. Dzis widzialam sie ze znaja ktora urodzila 2 mc temu i jak zaczela mi opowiadac o porodzie to rany boskie szok! Oby naszym dwupakom poszlo szybko i bezbolesnie ( choc tak sie nie da);p aa no i nam starajacym sie tez;) milego popoludnia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Tak kochana. Tak jak pisalam wczesniej, niestety mam tylko ok 10 dni w roku wolne;( no ale coz ktos musi pracowac zeby ktos mogl miec wolne;) ewelka a jak tam u ciebie ze staraniami?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Witajcie Kochane:) My właśnie wróciliśmy od rodziców M. i zaraz robię przepyszną kolacyjkę - chińszczyzna rządzi:) I żeby nie było - z żadnej torebki ani słoika! Sama robię!:) :) Wczoraj miała być @ i nie ma - ale nie nakręcam się, bo pewnie mi się cykl wydłużył. Objawów nie mam żadnych, brzuch nie bolał mnie nawet przez chwilę, cyce mnie tylko bolą, ale czy ja wiem czy inaczej jak zawsze? Trzymajcie kciuki:) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Jovanka trzymam kciuki! Czuje ze ten miesiac przyniesie nastepne2 kreseczki;) ciekawe ktora bedzie miala takie szczescie;) ja odpadam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×