Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

No ja Paulinka bede w tym tygodniu zaczynac starania bo obecnie mam ostatni dzien okresu, własciwie takie pare czerwonych kropek trudno nazwac okresem ale właśnie tak mi sie konczy , 2 dni przerwy i jedziemy ostro przez najblizszy tydzien albo i dwa:) z moich obliczen owulacja i najbardziej płodne dni to next weekend ale na ile mozna liczyć na takie wyliczenia , choc to juz 4 cykl zaczynamy i strasznie bym chciala zeby sie nam udało jeszcze w tym roku ehhh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki jak tam? mi weekend mijał monotonnie głównie trwajac przy łóżku chorego syna. bejbe właśnie jak u ciebie? jovanka trzymam mocno kciuki;*;* u nas staranka utrudnione z powodu choroby młodego (kiepsko śpi w nocy) ale już jest lepiej więc ruszymy do akcji jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) taka oto ja no spokojnie, czasem mam jeszcze taki sluz ale juz nie martwi mnie to tak jak lekarz powiedzial ze to normalne. A tak brzuch czasem boli, ogolnie zmeczona jestem caly czas i chyba po pracy zaraz bedzie kierunek lozko. Taka oto ja pisz jak sie dowiesz :) Paulinka ja wczoraj rozmawialam ze znajomoja ktora swoj porod wspomina bardzo dobrze, mowila ze nawet ja to nie bolalo tak bardzo, czula wiadomo ale jak opowiadala to miala tak lajtowy porod ze tylko pozazdroscic :P Jovanka trzymam kciuki! planujesz testowac? :) milego dnia wam zycze :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do smerfetka - anorektyczki nie zachodzą w ciążę. Powinnaś iść do psychologa. Masz już sporą niedowagę, a dążysz do BMI. Weź się puknij... Zapewne panicznie będziesz się bała przytyć w ciąży, co na dziecko dobrze nie wpłynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajakaja12345
Hej gosciu jak mozna oceniac kogos go nie znajac a przy tym obrazac kazdy ma swoje zycie i niepowinno sie kogos tak oceniac i obrazac w ten sposob.ZENADA a i ty gosciu zastanow sie czy ty jestes idealna i nikt nie mogl by ci nic zarzucic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauliśC
Hej dziewczynki!! Jak po weekendzie? Smerfetka ty naprawdę bardzo mało ważysz, i chcesz jeszcze do 39 dojść? ojej... Ja jestem nawet niższa od ciebie bo nawet 160 cm nie mam i ważę coś ok jak ty 43-44. miałam moment że ważyłam 46 i się bardzo dobrze czułam :) No i bardzo chciałabym przytyć :( Wiele osób mi mówiło że nie mogę bo mam zbyt dobrą przemianę materii, ehh... ale staram się :) Ja z moim spędziliśmy fajny weekendzik praktycznie we dwoje, a teraz czeka mnie samotny tydzień, bo wyjechał w te delegacje :( nie lubię ich, ale z drugiej strony po takim rozstaniu się fajnie witamy :):) Buźka kochane!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska 22
czesc dziewczyny jak po weekendzie? Wiecie nie bylam teraz u gin jade w ta sobote. Troche sprawy mi sie nalozyly i nie zdarzylam. Wiecie co wczoraj jak bylo przytulanko z mezem( z samego rana) to raz meza mocniej przysunelam do siebie to strasznie zabolal mnie prawy jajnik, pozniej ten bol odczuwalam przez caly dzien czesto biegalam do lazienki bo jak mialam pelny pecherz to bol sie nasilal dzis jest juz ok. Jak myslicie co to moze byc? Moze teraz mi sie jakas torbiel zrobila...? miala tak ktoras z Was? troche sie zmartwilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem i ja ! :) Wróciłam do żywych. Taka oto ja - ze mnie to taki kiepski imprezowicz bo przeważnie nie piję....ale bawię się tak świetnie że mi alko nie potrzeba. A jak już to winko czy coś słodkiego. Żal mi męża zawsze bo siedzi i patrzy się na nas, a jak sobie coś załyczy to rozkręca tak imprezkę, że wszyscy leją ze śmiechu - taki nasz zabawiacz. No a teraz to mimo ciąży nie odpuszczamy domówek :) Weekend minął mi leniwie ale rodzinnie :) Co do wagi to mam 175 wzrostu a ważę 66 około. Przed ciążą przywaliłam 67, spadłam w tydzień do 64 ! (pisałam Wam o tym) - nawet mi mówili czy się dobrze czuję bo widać że schudłam (moja teściowa vel. RENTGEN pyta się mnie czy aby w ciąży nie jestem bo coś zmarniałam - powiedziałam że może przez rozjaśnione włosy tak jej się zdaje :-P ) Zawsze ważyłam 57 kg, ale teraz czuję się dobrze, jestem raczej zdrowa i na tyle co wpieprzam - bo to się nazywa wpieprzanie już :) (mąż na imprach jak widzi jak ładuję na talerz to mówi z żalem że to nie sprawiedliwe że ja nic nie tyję a on musi uważać :P ) mam chyba dobrą przemianę, albo....tasiemca :P mam talię, nie mam cyców, bioderka mam, tyłek wystający - więc wrażenie robię raczej szczupłej. Choć uda bym wyszczupliła....dobrze, że nogi długie to się to w miarę rozchodzi po całości :P nie wiem co będzie w ciąży ;) 🌼 Paulinka - ja też miałam nie zajść w tym cyklu bo raczej w płodne nie celowaliśmy, no i masz :) tak jak Jovanka mówiła - 2-3- x w tyg. niezależnie czy to tydzień owu czy nie. Także trzymam kciuki! p.s. współczuję Ci tej weekendowej pracy.... 🌼 Jovanka - wczoraj czytałam twój post i miałam Cię dziś pytać jak robisz chińszczyznę sama, ale że.....śniło mi się dzisiejszej nocy jak ją sama robię SERIO! to chyba przepis już mam :) nie no śmieję, się, sen był ale jakiś kijowy bo marchewki tam były tylko i cebula ;) rzuć przepis w wolnym czasie ;) Tyyy! pannico! kiedy robisz test ?? :) bo ja czuję dzieciątko w powietrzu !!! Informuj na bierząco ! 🌼 angelus - buziaczki dla chorowitka, podziwiam Cię za determinację i za to że nie zniechęcają Cię choroby do chęci posiadania czwartego dziecka! o ile dobrze pamiętam. Ty nasza Matko Polko :) 🌼 Eweelka, bejbe, Maćkowa - trzymam kciukalce za testowanko i staranko :) 🌼 eska - no mnie tak bolało przy torbieli niestety, co nie znaczy że też tak musisz mieć! Przy niektórych pozycjach tak miałam, że nie byłam w stanie wytrzymać. Nie wiem no, im wcześniej się to zdiagnozuje tym lepiej więc jak będziesz to dalej czuć, to do lekarza marsz. A może po prostu w chwili uniesienia trafiło tam na coś :) Nie martw się i obserwuj co się będzie działo. 🌼 nessaja - idę do lekarza 22go, boję się. Wszędzie teraz trąbią o poronieniach, mam trochę stresów, pobolewa mnie ten brzuch jak na @ - podobno tak musi być, ale boję się. Spać mi się ciągle chce, śluz też mam taki jakiego dawno nie miałam - też podobno tak ma być. Wszystko narazie mam w normie, nawet sprawdzałam szyjkę, miękka, rozpulchniona jak fix - też tak ma być. Wszystko mam na miejscu a jednak zawsze stresik jest. Uważam na siebie, piję mniej kawy, a w ogóle staram się jej nie pić - wypłukuje jednak witaminy dziadostwo, wolę wodę pić choć też mi ciężko się zmusić do tego.... nie lubię dużo pić w ciągu dnia. Szybko się też męczę zauważyłam. Jak u Ciebie ? Znów się rozpisałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane dzień doberek eska ja tak mam teraz mężuś musi być bardziej delikatny nie wiem czy to przez dzidzie czy nie bo w pierwszej ciąży tak nie miałąm no ale u mnie wszystko ok w środku więc spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc1325
witam :) ja z mezem dopiero rozpoczelam starania ... 3 cykl po odstawieniu tabletek. w 7 dniu po owulacji i przytulanku robilam test ( wiem wiem pewnie za wczesnie ) i byla jedna krecha. boje sie ze za bardzo sie nakrecilam i ze moge sie zablokowa psychicznie. najgorsza jest ta niepewnosc czy juz cos tam jest czy tez nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska 22
Wlasnie troche sie zaniepokoilam bo to normalna pozycja ja na dole on na górze:) bardzo czesto tak robilismy i przytrafilo mi sie to pierwszy raz. Jejku jak jeszcze cos mi sie przyplatalo to nie wiem co ze soba zrobie...:( ale jednak dzis tez mnie troche boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motynka
Cześć, Dziewczyny! Mój długi weekend wcale nie taki długi, bo tylko wczoraj miałam wolne. Spacerowałam, zrobiłam obiad i większość dnia leżałam na kanapie i oglądałam filmy. A dzisiaj znów do pracy na popołudnie... :/ Od kilku dni bolą mnie sutki. Są gorące i nabrzmiałe. Cały czas chodzę z dłońmi na cycach, co by je troszkę ostudzić... Do terminu @ jeszcze 6 dni. Zazwyczaj piersi troszkę mnie bolały przed okresem, ale nie aż tak. Wyczytałam, że to może być objaw ciąży. Oprócz tego boli mnie brzuch, tak jak na okres. Dziewczynki-ciążówki, miała któraś z Was podobne objawy i okazało się, że to ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eska trzymaj się będzie ok ale jak coś to pędź do lekarza! Giubelli n nie zniechęca mnie to choroba jest potem jej nie ma wszystko się przetrwa o z tą Matką Polką to przesadziłaś ale dziękuję;];] motynka trzymam kciuki oby;];]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Hej dziewczyny :) Eska sluchaj ja tez tak mialam. Poszlam do ginekolozki, zrobila badania, wszystko ok. Poszlam do rodzinnej, nastraszyla ze to moga byc zrosty (mialam wyrostek wycinany ladnych kilka lat temu, ale to cholerstwo niby po 25 latach potrafi wylezc) robilam usg brzucha - bez zmian. Wkoncu dostalam skierowanie na podstawowe badania moczu, okazalo sie ze mam bialko w moczu, nie wiele ale jednak. Bylo to spowodowane zapaleniem pecherze niby. Nic mi nie dokuczalo oprocz bolu jajnika, bolal prawie przez caly czas, czy to siedzialam, czy lezalam bez roznicy. Wiec jesli sie poki co do gina nie wybierasz to zrob badania moczu dla swietego spokoju :) ale mam nadzieje ze jednak samo przejdzie i dokuczac nie bedzie. Giubelli no u mnie testowanka nie bedzie bo wlasnie @ mi sie zaczal. 3 dni przed czasem :( Jovanka a jak tam u Ciebie? Nadal cisza? Oj zeby chociaz Tobie sie udalo!!! :) Gosciu witaj, nie od razu Krakow zbudowali, nie za pierwszym to za drugim razem sie uda :) zepchnij mysli o dziecku na drugi plan, mysl teraz np o swietach, prezentach czy biegach narciarskich ktore juz niebawem sie zaczynaja, JA SIE JUZ NIE MOGE DOCZEKAC!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
:) dziewczyny mogę dołączyć ? tym w dwupaku szalenie zazdroszczę, my z mezem staramy sie od sierpnia, narazie nic :( okres powinnam dostac 12 a dostalam 1 listopada :( i teraz 1 powinnam dostac okres, kurcze dziewczyny, jak to zrobilyscie ze macie te wymarzone dwie kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Truskaweczka, poczytaj wczesniejsze wpisy dziewczyn, tak w skrocie to jest zakaz myslenia o dzieciach i ciazy ;) zajmuj sie wszystkim tylko nie tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
MaćkowaŻona gdyby to bylo takie proste :D co miesiac sobie wmawiam ze nie chcę dziecka, i ze napewno dostane okres :D staram sie o tym nie myslec zwłaszcza ze mamy juz trzy latka :) wiec bardzo zapelnia mi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajakaja12345
Nikt mnie nieslucha pisze i pisze dawno juz o cos pytalam a tu zero odpowiedzi w takim razie nie przeszkadzam ja sie wylogowuje.powodzenia wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajakaja widziałam ostatni wpis i nie wiem nic o lleczeniu progesteronem wybacz ale nie dajemy rady na wszystko odpisywać mała truskaweczka witaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
Angelus a Ty dlugo sie starasz czy juz w dwu paku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
no, nasz 4 ale cos watpie bo mezus za bardzo sie nie garnie, niby teraz mam te dni plodne :D ale facet zmeczony po pracy :D moze jakis striptiz i go zmotywuje do pracy :D tak chcielismy zeby 2 urodzilo sie na wiosne/lato :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Truskaweczka cos wiem na ten temat. Sama mam ten problem "psychiczny". Jestes w o tyle dobrej sytuacji ze masz juz jedna pocieche w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
:) owszem mamy juz jedno, ale fajnie bylo by miec jeszcze jedna pocieche :) wczoraj taka fajna mala niunie mialam na rekach, :) usnela mi na rekach, i wszyscy do meza Michal teraz twoja kolej na drugie :D narazie ze znajomych tylko my mamy jednego szkraba, teraz kolezanka jest w ciazy i strasznie jej zazdroszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
O co ja bym dala zeby chociaz jedno dziecko miec... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogi anonimowy gosciu...Nie musze chodzic do psychologa bo nie mam jakiejs obsesji na punkcie swojej wagi, wygladu czy tam jedzenia. Kazda dziewczyna chce sie czuc dobrze w swoim ciele. Potrafie duzo jesc, pelno slodyczy itp..A dzieki tego ze mam dobra przemiane materii nie musze sie zbytnio martwic ze przytyje. Cwicze, mam mala diete ale tylko dlatego zeby popracowac nad lepszymi nogami i brzuchem. A jesli bede w ciazy to uwierz ze na pewno nie bede sie glodzic i martwic ze przybieram na wadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka Truskaweczka
:) no tak, zgadza się, ciesze sie ze mamy jedno, ale ciagle pyta o to kiedy on bedzie miec duzo braciszkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Witajcie Dziubki moje:) Smerfetka - Ty się nic nie tłumacz ze swojej wagi, bo to tylko i wyłącznie Twoja sprawa. Należałoby raczej ubolewać nad jakże smutnym i szarym życiem tegoż gościa, który takie rzeczy wypisuje. Zacytuję teraz swoją ukochaną Comę (Coma jest dobra na wszystko): "...niech się durnie trują jadem..." (to właśnie o takich typach). Boże, że ludziom naprawdę się chce włazić na fora i komentować od d**y strony... To ja już bym wolała zeszyć dziurę w skarpecie - przynajmniej pożytek jakiś:P Zaraz zaczynam korki, napiszę więcej po:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewuszki Kochana, dzisiaj wszystkie sie rozpisały, obudzone po weekendzie:) hehe fajnie:) Malutka Truskaweczko jestemy w podobnej wrecz tej samej sytuacji:) też staramy sie z męzusiem o drugiego dzidziusia i bardzo chcialabym aby sie nam udało wycelować na wiosa/lato, teraz zaczynam 4 cykl staran i zblizam sie pomaluśku do plodnych dni a co najgorsze po tygidniu dwóch staran wydaje mi sie ze to juz chyba to a tu zonk:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×