Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

JovankaJo No to gratulacje Kochana z powodu ślubu usmiech.gif Hmm już piszę coś o sobie, a więc: mam dwulatka w domu, ślicznego i kochanego chłopczyka. Uwielbiam być mamą. Z mężem staramy się już 1,5 roku o rodzeństwo dla Niego. Wiecie jak to jest, co miesięczna nadzieja. Doszukiwanie się objawów i buuuum wielkie rozczarowanie. Z każdą miesiączką łzy i ból. Ale teraz czuje, ze się udało. Muszę mieć nadzieję usmiech.gif to byłam ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka truskaweczka mam podobnie !! mdli mnie od soboty rana. Pare godzin a później ciągle jem. W nocy spać nie mogę choć chodzę śpiąca. I boli mnie brzuch jak na okres :( co sądzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Loooo matko ja tam mysle ze sie dwie kreseczki posypia, dziewczyn prezent na mikolajki dla swoich M macie z glowy. Zycze tego z calego serca kazdej zyjacej wlasnie w niepewnosci!!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goofcia
Witam Dziewuszki :) my sie z mezem staramy od 3 miesiecy :D tak samo u mnie nadzieja a potem rozczarowanie :( normalnie mam miesiaczke co 28 dni teraz juz 34 minely i nic hihi jak narazie @@ nie ma takze znowu nsdzieja :) chociaz niwielka bo robilam dzisiaj test i negatywny...moze jeszcze zawczesnie :( trzymajcie za mnie kciuki dziewczynki.wszystkim zaciazonym gratuluje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waassuuuuuuppp!! :D 🌼JovankaJo nio to gratuluję ślubu kochana!! 'a teraz idziemy na jednego! a teraz idziemy wódkę pić! muahaha :D 🌼MaćkowaŻona hehe troszeczkę :P:P:P:P a co! :):):):):) ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ dziołszki nie SZALEĆ tak!! bo w końcu zostanę tu SAMA!! :D ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ^^ serduszek jesce nie było :D ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze zapomniałam wam napisać że test sobie robiłam po południu, gdzie cały dzień opiłam się kawą i colą więc do toalety latałam co 5 minut, a jednak mi test wyszedł z dwoma bardzo czerwonymi krechami. Już się zastanawiałam czy zamiast wczoraj zrobić go dziś rano, jednak ciekawość zwyciężyła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼PauliśC a no widzisz dzidzia daje znaki pełną parą! :D :::: wogole przypomniało mi się, mojej jednej koleżance wyszedł test ciążowy wieczorem po piwie, 2 piękne kreski, czujecie to :::::: O.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Bejbe spokojnie, znajac moje szczescie dotrzymam Ci towarzystwa. Wiec nie zostaniesz tu sama :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goofcia
No to mojej siostrze wyszly dwie kreseczki dzien po tym jak test wyszedl negatywnie i poszla sie z kolezankami napic bt opic smutki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goofcia
Maleńka Qmajowa ................27...............1cs........................ .. usmiech.gifFiona................... 25............ .3cs............................ usmiech.gifrozusPL................21..............4cs.............. . ............. usmiech.giftaka oto ja.............24...............2cs......................... .. usmiech.gifGiubelli.................27..............9cs...........1 dz........... usmiech.gifsmerfetka9............19...............1cs.............. . .................@16.10._nessaja_.............21...............2cs.............. . 1 dz............@ 23.10Kajakaja12345......25................26cs..............1 d ............@26.10bejbe27.................27...............18cs........... . ..................@ 09.12.JovankaJo.............29...............3cs.............. . 1 dz..........@ 11.11.eska 22................22...............12cs..................... ........@ 14.11.PauliśC.................22..............15cs........... . ...1 dz........@ 18.11.motynka.............24.................2cs.............. . .................@18.11paulinka121989......24..............6cs................. 1 dz .......@ 30.11.Angelusdominus ...23 ..............3cs............... 4 dz.........@ 31.11.Eweelka...............31................5cs............. . 2dz............@ 03.12MaćkowaŻona.......27..............11 cs............................. @ 13.12.Stymulowana........27...............13cs................ . .............@ 20.12.Maleńka Q............26...............15cs.......................... ..... Goofcia............22............3cs......1dzi..............@21.11 Witam dziewuszki...wpisalam date tej co powinna byc pare dni temu ale nie przyszla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goofcia
Ooooo Matko cos mi sie nijak skopiowalo sorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też pewnie niedługo śnieg spadnie... uwielbiam... :D Tylko jeszcze bucików nie mam :) Więc trzeba się wybrać na jakieś zakupy :) zrelaksuje się przy okazji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Paulis relaksujesz sie na zakupach? Szczesciara, my z M jak jedziemy na zakupy do galerii to szybciej z niej wychodzimy niz wchodzimy, nie lubie takiego tlumu i scisku a juz widze ze zaczal sie przedswiateczny szał wiec ludu co nie miara, szczegolnie bialorusinow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
;p;p to faceci o formę muszą dbać. ile razy w miesiącu sie bzykacie drogie panie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam Kochane Staraczki:) Ostatnio mało sie odzywałam ale staram sie na bieżąco Was czytam, ledwo nadążam tyle sie dzieje. A widze ze juz szykują sie nowe dwupaki:) Ehh jak Wam zazdroszcze:) Bejbe27, MaćkowaŻona jeszcze ja z Wami zostane do towarzystwa wiec nie martwcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JovankaJo ogromnie gratulacje:) Pełnia szczęścia podwójnego wokół Ciebie:):) JUPI:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goofcia
Powiedzcie mi kochane kiedy testy Wam powychodzily pozytywnie bo ja juz trace nadzieje pomimo tego ze @@ jeszcze nie ma...juz 5 dni spoznienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Ewelka to bedziemy sie nawzajem wspierac i wytrwale sobie kibicowac. Goofcia nie nakrecaj sie tylko zrob jutro test. Ewentualnie bete i rozwiejesz swoje watpliwosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goofcia
Wiem, wiem...sorki dziewuszki ale normalnie chyba bym zwariowala ze szczescia hehe dobra juz nic nie mowie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bejbe27, MaćkowaŻona, Eweelka ja już 14 razy miałam nadzieję co innego mi pozostaje ? też z tyłu głowy mam, że wszystkim tu się udaje, a ze mną będzie jak zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goofcia wiem co czujesz :) niby się nie nakręcasz a i tak... :) życzę Ci z całego serca tych dwóch pięknych kreseczek ! i łez Ci życzę, szczęścia !! :) żadnych innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bejbe27, MaćkowaŻona, Eweelka ja już 14 razy miałam nadzieję co innego mi pozostaje ? też z tyłu głowy mam, że wszystkim tu się udaje, a ze mną będzie jak zawsze to oczywiście byłam ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
E Malenka bedzie dobrze. Masz nas, my mamy Ciebie i razem damy rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski ale mi smutno żadna o mnie nie pamięta. paulisc gratulacje kochana witam nowe koleżanki u mnie ostatnio nieciekawie pierw ten pogrzeb a teraz mały jest chory. obudził się w sobotę z gorączka no wiec syrop na kaszel inhalacje i czopki na gorączkę poszły w ruch. od piątku nic nie jadł aż do dzisiaj.noc z soboty na niedziele mialam nie przespaną i dodatkowo doszły wymioty.w niedziele straszny kaszel maly zaczą mnieć mocne duszności. mąż pojechał do pracy a ja spakowałam małego i z mam pojechaliśmy do przychodni na dyzur no i jak to w tym naszym super kraju bywa tylko lekaz ogólny. zbadał malego powiedziala ze jest zdrowy ze krtań płuca osj=krzela czyste. mówi że ma tylko jakiś nalot w gardle pewnie wirus i że dawać syrop prawoślazowy no wię ok pojechaliśmy do domu. w nocy bylo jeszcze gorzej wymioty budził się co pół godziny i ma=ial straszne duszności naprawde się bałam cała dzisiajszą noc spędziłąm na taborecie koło jego łózeczka bo on nie chce spać nigdzie poza swoim łóżeczkiem.dzisiaj dzwonie do przychodni czy jest jego lekarka a oni na to ze tak ale nie ma miejsca i ze mam przyjsc jutro no myslalam ze mnie szlag trafi spakowalam malego no i jade mówię ze ma mnie przyjąć i koniec kriopka a najsmieszniejsze jest to ze głupie baby w rejestracji robili problemy bo lekarka powiedziala od razu ze nas przyjmnie.kochana z niej babka ledwie us łyszała małego stwierdziła ostre zapalnenie krtani i że dzień w cześniej już musiał je mieć bo ma tak mocno i że dobnrze ze nie słuchałąm lekarza na dyrzuze tylko przyjechalam bo mały miał tak migdały powiększone że masakra i że mogła stać się tragedia.zapisała mi leki do i nhalacji i tabletki na dzisiaj i jutro. przyjecj=hałam zrobiłam inhalacje na noc dostał tabletkę i już jest lepiej zasnął spokojnie. nawet nie wiecie jak ja się bałam chwilami. moje wielkie szczęście nie cierpię patrzeć jak się męczy.sorki że się wyżalam no ale już nie mogę normalnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcemy bardzo miec dziecko gdybam ze chyba z nami jest wszystko ok bo mamy juz dziecko jedno tylko ze to dziecko urodzilo sie ok 8lat temu a my chcemy teraz jeszcze drugie... bardzo sie staramy... kupilam dla meza cynk taki lepszy zapomnialam nazwe cos na "s" i chelacynk (oczywiscie nie bierze ich razem lecz na zmiane ) dla siebie kupilam folik i castagnus.... nie palimy papierosow, odzywiamy sie w miare zdrowo, chyba nie jestesmy bezplodni skoro juz jedno dziecko mamy, prawda? staramy sie dopiero 6miesiecy o dziecko, tylko ze do tej pory nie probowalismy sexu codziennie. lecz taki spontan... ostatnio rozmawialismy ze moze powinnismy codziennie ewent co drugi dzien sex oczywiscie w pozycji klasycznej lub od tylu... NIE moge czekac na owulacje poniewaz nie wiem nigdy kiedy ona u mnie wystapi bo mam cykle raz co 26 dni pozniej co 28 lub 29 a niekiedy 35dni no wiec stwierdzilam ze bedziemy sie kochać "wg wszystkich cykli" nie wiem czy sie jasno i zrozumiale wyrazilam czyli to wychodzi 14dni... zaczynajac od cyklu 26dni do cyklu 37 dni....]czy to dobry pomysl?? dodam ze nie mam nadzerki, grzybicy, zadnych torbieli, bylam u ginekologa kilka miesiecy temu mialam usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka oto ja rany ale miałaś przejścia i stresów, już nawet się nie chce wypowiadać na temat naszej 'super służby zdrowia', ważne że już jest lepiej i mały dochodzi powoli do siebie:* bardzo dobrze że piszesz nam o swoich smutkach od tego tu jesteśmy ;-) dużo zdrówka dla Was a Ty jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki beby no na szczęście już lepiej nawet nie chce już myśleć co by było gdyby.. na szczęście moje serducho już dochodzi do siebie ....u mnie ok 23 tc mdłości iwymioty ustały a na wadze dopiero plus 3 kg hehe :-) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka oto ja 🌼 najważniejsze że już dobrze i można odetchnąć ;-) już 23tc jaacie ale to leci ;-))) 3kg to malutko :D normalnie 3macie linie ;-) widać już dobrze brzuszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witajcie ! gratuluję wszystkim dwupaczką ;) u mnie porobiło się trochę problemów - moja malutka bratanica 15 - miesięczna (pisałam tu o niej, ci co czytali od początku wiedza) 27 października zmarła :( najprawdopodobniej miała sepsę, ale na wyniki sekcji mamy czekać ok 2 miesięcy, ponieważ jest prowadzone postępowanie przeciwko lekarzowi który ją w sobotę po południu przyjął, a że była tam obawa mataczenia wozili ją aż do Wrocławia. W sobotę rano normalnie się bawiła jeszcze, po południu dostała małej wysypki - na nóżce miała 3 krostki na brzuszku 2, była taką apatyczna milcząca, śpiąca, i nie mogła stanąć na nóżkach i pojechali z nią do lekarza i zbadał ją tak olewatorsko stwierdził że to ospa, mówił że temperatura prawie 40 stopni będzie się utrzymywać i mają jej nie zbijać bo grozi to zapaleniem płuc, wrócili do domu mała całą noc nie spała oni z nią, nad ranem wszyscy zasneli i ona już się nie obudziła.... cos strasznego po prostu :( ale ja nie o tym chciałam - mam pytanie może mi któraś pomoże, my od jakiegoś czasu znów rozpoczeliśmy starania :) o bobaska... z tym że w styczniu kończy mi się umowa i mam tylko jak to określiła pani menager 70 % szans na jej przedłużenie. Moje pytanie brzmi tak - czy gdybym w tym czasie tj do końca stycznia zaszła w ciążę to oni mogą czy muszą mi przedłużyć umowę (mam na czas określony) i czy jeżeli mi ją przedłużą to oni sami z siebie po okazaniu zaświadczenia o ciąży czy to przez sąd pracy tak jak miała takaotoja ?? kurcze powiem wam że decyzja o dzieciątku (ponowna :D ) była chyba jeszcze trudniejsza niż za pierwszym razem, teraz ten miesiąc chodź praktycznie już chcieliśmy to przez tą cała sytuację znowu zaczeliśmy się wahać... jak oni się poczują, czy to nie za szybko itp, ale jak w zeszłym tyg dowiedziałam się o likwidacji jednego z punktów i zwolnieniach, że w styczniu dadzą odp która zostaje itd to po długich rozmowach z bratem szwagierką postanowiliśmy że jednak lepszego czasu to chyba nigdy nie będzie, bo zawsze będzie coś co będzie stało na przeszkodzie heh sorry że tak się wyżaliłam ;( a i jeszcze mam pytanie - jak przedłużyliby mi teoretycznie umowę do porodu to później nie mając już umowy to nie mam macierzyńskiego nie ?? bo moja znajoma tez tak miała pamietam że umowa do porodu i cos tam kiedys mówiła że dostaje coś ale nie pamiętam czy to zus czy pracodawca płacił ehhh pozdrawiam, sorry za litanię, tulam wszystkie przyszłe mamusie i witam nowe dziewczyny z którymi jeszcze nie miałam okazji pisać :* buziole P.S. kiedyś na pewno nadrobię wszystkie wpisy i was poznam dobranoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×