Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość gość
Smerfetka - mi sie nie spoznia ja mam planowo @ za 2 dni ... kluje mnie ten jajnik znowu ale tym razem delikatnie ... ale sikanie dobija mnie strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetka- mi sie nie spoznia... ja mam planowo za 2 dni ... tylko dobija mnie to siusianie i klucie jajnika ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym bardziej nie ma sie co nakrecac jesli termin @ nie minal. Wiem po sobie.Pozniej jest rozczarowanie i albo ktos nie wezmie tego do siebie, albo sie zalamie i z kazdym miesiacem staran bedzie sie ludzil ze moze akurat teraz sie udalo... To jest meczace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 karolaa24 ja brałam castagnus w tamtym roku po niecałych 3 miesiącach zaszłam w ciąże, możliwe że to on się przyczynił do tego. Teraz skończyłam 3 miesięczną kurację zobaczymy jakie będą tego efekty, mnie zalecił lekarz te tabletki. To tabletki ziołowe ja bym na Twoim miejscu spróbowała może akurat C***omogą ;-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym bardziej nie ma sie co nakrecac jesli termin @ nie minal. Wiem po sobie.Pozniej jest rozczarowanie i albo ktos nie wezmie tego do siebie, albo sie zalamie i z kazdym miesiacem staran bedzie sie ludzil ze moze akurat teraz sie udalo... To jest meczace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 strona je je jeeeeeeee :) bejbe nie masz ikonki szampana i petard??? My też 2,5 roku po ślubie i nic......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaa24
Heh bejbe27 spokojnie zrozumiałam:-) No to kupie w aptece castagnus. Dokupie tez wiesiołek podobno tez pomaga. Dzięki bejbe27 za odpowiedz. miejmy nadzieje ze 2014 rok bedzie dla nas tym szczesliwym :-) Zycze tego sobie i wam dziewczyny też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh spanikowałam hehe bo potem by było że brzydko do Ciebie pisze :) heh no z wiesiołkiem też próbuj ja też łykam na śluzik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaa24
bejbe27 Nie panikuj kochana. Wyczytałam na forum wizaz.pl ze castagnus najlepiej brac z wiesiolkiem. Jestem troche nieufna juz co do tabletek bo brałam femifertil niby taki cudowny lek a i tak nic :-(. Moze castagnus pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 a no trzeba próbować jednej pomoże ten, drugi pomoże innej, ostatnio mi jedna z dziewczynek doradziła Conceive Plus żel daje super moc plemnikom :D poprawia r****iwość i dłużej żyją ;-) zobaczymy może on pomoże 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaa24
Mam ten żel własnie też. Zamówiłam do tych tabletek femifertil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaa24
Ale castagnus nie jest na recepte no nie? mozna go kupic normalnie w aptece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaa24
Ale castagnus nie jest na recepte no nie? mozna go kupic normalnie w aptece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaa24
bejbe27 własnie dopiero niedawno zaczelam. czekam na efekty :-) w postaci fasolki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaa24
bejbe27 zaczelam ten zel stosowac dopiero niedawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja tak samo w tym cyklu zaczęłam ;-) a castagnusa najlepiej brać od 1dc przez 90dni bez przerwy, mi on reguluje cykle bo bez niego mam dość długie a z nim 28-31dni, i łagodniej przechodzę bóle @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻoneczkaKrk
kurcze ja wolałabym już nic nie brać.. wystarczy mi folik, jodid, magnez w pluszu, wit b. Liczę na naturę narazie. Mąż zażywa wit C. Tak bardzo bym chciała w te święta przy wigilijnym stole pochwalić się nowiną że moi rodzice zostaną dziadkami. Taki prezent świąteczny im zorganizować. Jakieś zdjęcie wywołać które jest jednoznaczne, lub maleńkie buciki podłożyć pod choinkę, albo poprosić o herbatkę (bo tak się umówiłam już dawno dawno, że jak kiedykolwiek poproszę o herbatkę to znaczy że jestem w ciąży) ahhh i znowu się rozmarzyłam:( czekam do 5 grudnia i robie test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogoolee to dziwna sprawa :P nie daje mi to spokoju ahah :P zauważyłyście że jedne dziewczynki są oznaczone na niebiesko a inne na pomarańczowo :P poodajrzanee :P hm wiem dowaliłam :D:D:D gupeczek jestem :D hee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaa24
bejbe27 dziękuję za informacje co do castagnusa. :-) Dzis kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoneczka i inne kobitki mialyscie cos takiego ze przy oddychaniu czulyscie ciagniecie w pachwinie lewa strona i lekko jajnik ale tylko przy oddychaniu ? Ja mam tak od rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻoneczkaKrk
bejbe27 staramy się 3 cykl, i ja już wariuje, cały czas sobie powtarzam że muszę się uspokoić, wyluzować, mąż wysyła mnie na jogę. wczoraj nie wiem czemu popłakałam się z tego wszystkiego, z mężem rozmawialiśmy do 1 w nocy. nie mogłam spać, on mi tłumaczy wszystko tak matematycznie, prawdopodobieństwa wyrzucenia 6 w kostce, i takie tam, a ja mam jakiś inny mózg i podchodzę do tego baaardzo emocjonalnie. Bo cały czas wyobrażam sobie że mogę być niepłodna, albo jakieś inne problemy. a Ty bejbe27 w jakim jesteś okresie starań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻoneczkaKrk
marta86100 ja nie mam nic takiego jak Ty opisujesz. Za to od 3 dni mam tak jakby nierówną pracę serca chwilami (tak z 7 razy dziennie) mam wrażenie jakbym miała serce w gardle. Nie panikuje z tego powodu, ponieważ uważam że z silnego przejęcia mi się tak robi. Ciągle myśle o ciąży jak to będzie, jesteśmy w etapie załatwiania papierów na budowę domu. Wszystko na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŻoneczkaKrk spokojnie, uda wam się na pewno jak każdej z nas:) tylko trzeba cierpliwości niestety :o a jak się boisz, że coś może być nie tak (chociaż to jeszcze za szybko żeby tak myśleć) to idźcie do lekarza porobić badania, żeby się nie stresować :classic_cool: :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 ŻoneczkaKrk rozum Cie nie ważne czy długo czy krótko się kobieta stara.. zawsze po nie udanych próbach przeżywa to samo.. ja jestem teraz w dniach płodnych jakoś, tak że ostro działamy ;-) dopisz się do naszej tabelki łatwiej wtedy identyfikować ;-)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×