Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Zoneczka- to postaraj sie troszke rouznic woem ze latwo sie mowi .. Ja sama juz mam dosc wsYstkiego tak bardzo Bym xhciala ale ciagnie mnie troche ta lewa strona i te zylki na (.)(.) Qde warjuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻoneczkaKrk
Stymulowana jak nam się nie uda rok to pójdziemy robić badania, bo przypuszczam że lekarze by nas wyśmiali że 3 miesiące starań a my panikujemy. Cieszę się że mogę komukolwiek powiedzieć co czuję (mówię o forum) bo w rodzinie chcemy zrobić niespodziankę z ciążą, i nie chwalimy się wogóle poczynaniami, więc już odpadają rozmowy o obawach. mam tylko męża który mnie wspiera, bo koleżanki mające już dzieci zawsze głupio odpowiadają "doczekacie się, spokojnie" one powpadały i nie widzą jak to jest czekać z przerażeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻoneczkaKrk
bejbe27 już się dopisałam do tabeli jestem na samym końcu:) ktoś tam ma mieć okres też tak jak ja 5 grudnia:) będziemy razem robiły test, hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŻoneczkaKrk Jak ja Cię rozumiem !! Tylko, że my się staramy już półtora roku. Rok temu w sylwestra myślałam, że to już, ginekolog powiedział, że ciąża na 80 % i nic.... Jak ja marzę, żeby ogłosić tą nowinę w Wigilię ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻoneczkaKrk
marta86100 ja w tamtym miesiącu szukałam na siłe oznak ciąży i też miałam żyłki, w tym miesiącu też mam ale już na nie nie zwracam uwagi, oby ci się udało. kiedy masz mieć okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻoneczkaKrk
majowa ................27...............1cs........................ .. usmiech.gif Fiona................... 25............ .3cs............................ usmiech.gif rozusPL................21..............4cs.............. . ............. usmiech.gif taka oto ja.............24...............2cs......................... .. usmiech.gif Giubelli.................27..............9cs...........1 dz........... usmiech.gif smerfetka9............19...............1cs.............. . .................@16.10. _nessaja_.............21...............2cs.............. . 1 dz............@ 23.10 Kajakaja12345......25................26cs..............1 d ............@26.10 bejbe27.................27...............18cs........... . ..................@ 09.12. JovankaJo.............29...............3cs.............. . 1 dz..........@ 11.11. eska 22................22...............12cs..................... ........@ 14.11. PauliśC.................22..............15cs........... . ...1 dz........@ 18.11. motynka.............24.................2cs.............. . .................@18.11 paulinka121989......24..............6cs................. 1 dz .......@ 30.11. Angelusdominus ...23 ..............3cs............... 4 dz.........@ 31.11. Eweelka...............31................5cs............. . 2dz............@ 03.12 izulinka7...............23...............8cs............. ....1dz............@ 06.12. MaćkowaŻona.......27..............11 cs............................. @ 13.12. Stymulowana........27...............14cs................1 dz . ......@ 21.12. Maleńka Q............26...............15cs................2dz....... ...@05,12 ŻoneczkaKrk........25................3 cs................................@05,12 faktycznie już długo się staracie, to jak pomyśle że w 3cs już tak świruję to co będzie dalej... ale nie możemy myśleć źle. Obym się nie zablokowała ze swojej winy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za 2 dni powinien byc... co do (.)(.) Nigdy nie zeracalam na nie uwagi wiec nie wiem ale to sikanie i to ciagniecie w lewej str mnie zastanawia i nakreca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻoneczkaKrk
marta86100 trzymam kciuki:) może to już to.. kiedy robisz test? w dniu ewentualnego okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żoneczka ślepa jestem nie zauważyłam heh :P Marta spokojnie lada dzień się wyjaśni, zajmij się czymś to nie będziesz tak myśleć pozytywnego testowania ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Looo rety! Kiedy nadrobie zaleglosci??? Tyle wpisow! Ale super!;) u mnie @ ma przyjsc za ok tydzien. Ale strasznie mam ochote testowac juz dzis, sama nie wiem czemu. I tak nie ma sensu bo jest za wczesnie, w dodatku popoludniu:/ sukienka piekna! Mam bardzo podobna;) i mam 160 cm wzrostu ale obcas dodal cm:) i wyszlo bosko;) same imprezy wam sie szykuja;) co do kolezanek to pisalysmy juz o tym wczesniej! Znajomych mnostwo ale przyjaciol nawet nie chcialabym miec bo tacy nie istnieja! Ale to tylko moje zdanie;) przeczytam was w calosc***ozniej ;) buziaki rybunie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goofcia
majowa ................27...............1cs........................ .. usmiech.gif Fiona................... 25............ .3cs............................ usmiech.gif rozusPL................21..............4cs.............. . ............. usmiech.gif taka oto ja.............24...............2cs......................... .. usmiech.gif Giubelli.................27..............9cs...........1 dz........... usmiech.gif smerfetka9............19...............1cs.............. . .................@16.10 ._nessaja_.............21...............2cs.............. . 1 dz............@ 23.10 Kajakaja12345......25................26cs..............1 d ............@26.10 bejbe27.................27...............18cs........... . ..................@ 09.12. JovankaJo.............29...............3cs.............. . 1 dz..........@ 11.11. eska 22................22...............12cs..................... ........@ 14.11 .PauliśC.................22..............15cs........... . ...1 dz........@ 18.11. motynka.............24.................2cs.............. . .................@18.11 paulinka121989......24..............6cs................. 1 dz .......@ 30.11. Angelusdominus ...23 ..............3cs............... 4 dz.........@ 31.11. Eweelka...............31................5cs............. . 2dz............@ 03.12 izulinka7...............23...............8cs............. ....1dz............@ 06.12. MaćkowaŻona.......27..............11 cs............................. @ 13.12. Stymulowana........27...............14cs................1 dz . ......@ 21.12. Maleńka Q............26...............15cs................2dz....... ...@05,12 ŻoneczkaKrk........25................3 cs................................@05,12 Goofcia.............22............3cs.......................1dz............@21.11 Dolaczam sie ificjalnie Dziewczynki :) ocztwiscie jezeli moge ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba tak zrobie w dzien spodziewanej@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Qde wylogowalo mnie -Marta86100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goofcia
Ja tak sie nie moglam doczekac dnia spodziewanej @@ a jak zrobilam test to negatywny :( potem robilam przedwczoraj i tez negatywny...a @@@ dalej nie ma...nie kumam hehe ale zycze Ci DWOCH GRUUUBYCH KRECH hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goofcia czasami niektórym wychodzą testy dość późno tak że jeszcze nic straconego :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goofcia
Bejbe, mam taka nadzieje hehe A jak to powinno byc ze sluzem powiedzcie mi bo u mnie duzo i taki mleczny qrde niewiem nigdy ax tyle nie mialam...jak u Was Dwupaki moje kochane bylo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny, u mnie nic nowego, bez zmian, bez objaów, tydzien został do planowanej @, zero objawów podpowiada mi ze nie ma sie co nastawiać:( chyba nie dostane w tym roku prezentu na Mikołaja:( buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goofcia
Ewelka trzymam kciuki...bedzie dobrze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym sluzem to podobno musi być wlasnie taki mleczny i być go dużo, choć roznie to jest jak się czyta jedne go maja inne mniej, a taki sluz tak samo wystepuje przed okresem tak ze ciężko to stwierdzić, może dziweczyki w ciąży coś się na ten temat bardziej wypowiedzą Ewelka nie łamiemy się!! 3mamy mocno kciukiiii :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem wam kobitki ze ja juz bym zrobila ten tescik a nie za 2 dni - Marta86100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Rety dziewczyny zwolnijcie troche. Mialysmy swietowac setna strone a tu zaraz druga setka strzeli w takim tempie. ... Kajakaja, Eska jak Wy sie macie? Jestescie? Czytacie? Piszcie do nas. ... :) nie wiem jak Wy ale ja juz sie w tych nowosciach wszystkich zaczynam gubic. Witam nowe staraczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos zamilklyscie kobitki ;p- Matya86100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bejbe27 faktycznie masz racje co do tych kolorków:) my jesteśmy na niebiesko moze to oznacza ze bedziemy sie chłopczyków w niedalekiej przyszłosci:)? heheheheh:):):) MaćkowaŻ Tobie wróże dziewczynke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem jakbyś marta miała być w ciąży to dwa dni przed okresem pokaże ci się druga kreseczka, jeśli byś zrobiła test. Ja mam dostać 5,12 ale już postanowiłam że test zrobie z 2 dni wcześniej żeby po prostu wiedzieć, czy kupować podpaski i tampony:) ahh ta cierpliwość:) istne szaleństwo. Marta informuj jak u ciebie co postanowiłaś. czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻoneczkaKrk
moim zdaniem jakbyś marta miała być w ciąży to dwa dni przed okresem pokaże ci się druga kreseczka, jeśli byś zrobiła test. Ja mam dostać 5,12 ale już postanowiłam że test zrobie z 2 dni wcześniej żeby po prostu wiedzieć, czy kupować podpaski i tamponyusmiech.gif ahh ta cierpliwośćusmiech.gif istne szaleństwo. Marta informuj jak u ciebie co postanowiłaś. czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zawsze test wyjdzie przed @ mi wyszedł parę dni po terminie. jeśłi chodzi o przedłużenie umowy na czas określony będąc w ciąży to przedłuza się automatycznie u mnie było przez sąd bo ja żądałam cofnięcia wypowiedzenia. jeśli chodzi o ten fakt 3 mc ciąży tyczy się on jeśli by cię chcieli teraz zwolnić a byś była w ciąży powyżej 12 tyg to nie mają prawa więc narazie nie chwal się w razie w bo nigdy nie widomo na kogo się trafi żeby potem haka przez 12 tc nie szukali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama juz nie wiem czy jutro robic czy nie boje sie ze bedzie nehatyw zobacze jaka temperatura bedzie rano i Zadecyduje ... haha ale by mi sie mordka ucieszyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×