Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość MaćkowaŻona
Rety Agniesia ja tak samo. U mnie w torebce to tylko ibuprom. Nawet se ostatnio kupiłam bo zapas się kończył. No i cóż. Podziele się nim w pracy, szefa czesto głowa boli i tylko ibuprom na niego działa to bedzie jak znalazł ;) a Tobie zycze żeby nigdy więcej nie był C***otrzebny a przynajmniej przez najbliższych 9 miesięcy!!! :) Właśnie wróciłam od babci, ubrałam z bratem u niej choinkę i jakaś tam iskierka we mnie się zapaliła. Az kolędę Bóg się rodzi zaczęłam se nucić :) zaraz polatam na odkurzaczu troche, wyrzuce gdzieś męża kwiatka i zrobie miejsce dla choinki. Już stoi i pachnie do mnie ;) Zatem odpalam kolędy i do roboty!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 paulinka121989 MaćkowaŻona agniesia88 :*:*:* jak tam dziewczynki choineczki już ubrane? My właśnie z mężem ubraliśmy ;-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia88
Mój mąż pojechał dziś zaklepać choinkę, w poniedziałek ją przywiezie do domku i będzie ślicznie pachniała:):) Ach... już nie mogę się doczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propo kaca, wiecie co jest najlepsze ? Drastyczne bo chyba nikt tego nie stosuje, ale.....po powrocie z popijawy należy zjeść łyżkę miodu :) rano wstajecie jak nóweczka. Podobno że alkohol właśnie wypłukuje cukier czy coś tam z tym związane, a miód jest najbardziej przyswajalny. Więc może ta herbata z cukrem to też jest sposób ? Bo jak mówiłam to komuś kto narzeka na kaca, to twierdzi że momentalnie by się porzygał po piciu tym miodem :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny co slyxhac? Mnie dolek caly czas trzyma ryczec mi sie chce okrutnie ;( Ryba po grecku gotowa bigos tez a ja zamiast sie cieszyc to rycze masakra jakas ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane. widzę ze tu dolina za dolina to i ja sie przyłącze;( martus kochana buzka trzymaj się ;*;* ktoś pytał tak w poniedziałek ide do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha wiecie co dziewczyny ;) wlasnie siedze z synkiem moim i jem ziemniaki ktore ugotowalismy na salatke hahhahaha .... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Angelus ja pytalam o ta Twoja wizyte. A u Ciebie dlaczego dol? Co sie stalo? :( Marta to Ty masz juz dzieciatko? Bo sie pogubilam troche ;) smacznego Wam zycze chociaz juz pewnie po jedzeniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Hejooo. Choinka stoi w salonie a jutro jak wroce z pracy bede ubierac ja z maj słit sister;) mam pytanko! W czwartek kalendarzykowo i obserwujac sluz choc go malo jest zaczelam dni plodne. Owulka powinna wypasc w poniedzialek. Wiec czy mogla mi sie przesunac? Tzn czy moglaby byc dzis? Przez jakis czas boli mnie prawy jajnik tzn kluje. Kurka wodna... chyba znow lipa. Wrrr co o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Stymulowana dziekuje slonce;* wisze pifffo;) tfu tfu zapomnialam ze dzis o alkoholu nie powinnam gadac:) buziaki dla kazdej z was mordeczki:* bez was bylo by ciezko a z wami to az zyc sie chce;) te smutasy dzisiejsze glowy w gore cyce do przodu i usmiech od ucha do ucha! Ida swieta, niech kazdy zapamieta ooo bedzie sie dzialo tarara ale mam jakiegos schiza dzis;) bojooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Marta o Ty szczesciaro :) a co do testu to wytrzymaj jeszcze kilka dni. Dasz rade!!! :) Bejbe a co do Twojego pytania... moja odpowiedz brzmi LADNIE :D on moje tez by wszystkie wywalil ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis mialam chwilowe bulgotanie w prawym jajniku tzn tak mi sie wydaje bo b Ylo to w tych okolicach ;) Qde dziewczyny ten moj synek to bez jaj potrafi mi humorek poprawic mialam dola a teraz normalnie sikam ze smiechy rozwalilam mu rozgotowanego ziemniaka na czole a on mi sie odwdzieczyl hahhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
A u mnie znowu nici z ciąży tak czuję że @jiz zaraz będzie :-( ja piernicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, jestem. W tym tyodniu jakies dziwne rzeczy sie u mnie dzieja ;P Jeden znajomy zakochany, drugi chce mnie na swoj apartament zabrac i zebym z nim mieszkala, no masakra ;P W srode ma niby boyfriend do mnie przyjechac, pozniej wracamy do Niego na sylwestra.Ale jeszcze nie wiem jak to bedzie bo 4 stycznia mam egzamin i nie bardzo chce mi sie wracac :( A tak wgl czekam na wiadomosc od GULF AIR w sprawie pracy na stewardesse.Moze akurat sie uda i bede mieszkac w Azji ;P Dzisiaj musze jeszcze wpasc do szkoly, jutro pieczenie ciast.. Jak mi sie nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki. witam po długiej nieobecności widze że duuuużo mi do nadrobienia zostało no ale dzisiaj spokojny luźny dzionek więc damy rade.oststnio jakos czasu nie mialam wiecie te sprzatania przed swietami no i prezenty:-).uwielbiam ten czas i czar zakupów:-). brzuszek rośnie jak na drożdzach i mały kopie jak szalony. moje dwa skarby spią a ja mam chwilę dla siebie:-).pomalutku zaczynam czuć się jak hipopotam hehe ten brzuch daje takie wrażenie no a i tak nie mogę narzekać bo jestem dwa kg lżejsza niz z synkiem w poprzedniej ciąży w tym czasie. a więc tak święta zbliżają się wielkimi krokami dzisiaj ubieram choinkę. zawze było to robione w wigilie no ale dzieci nie mogą się doczekać. no a w piątek idziemy na wesele:-).trzymać się cieplutko a ja już zabieram się za czytanie:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki:) Jaj tam ? Ja od 7 rano w kuchni :) Zeberka , sledzie , rybka , barszczyk i salatki gotowe :))) Od tara nam takie dziwne wrazenie w podbrzuszu. .. nie bol lekkie kucie ale chwilowe po prawej stronie i jak za szybko wstalam z kanapy to tak jakby mi cos piciagnelo w dole :( ale juz przeszlo Qka wodna moze mikolaj mi zrobil prezent :p P**drawiam was goraco i piszcie co tam u was kochane ;****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Dziewczyny:) Marta 86100 zyczę CI aby to było to:) Idealny i wymarzony prezent:) Ja staram sie to jakos poukładac i licze ze z Nowym Rokiem wszystkie sie ułoży:) Choineczka ubrana, zakupy porobiliśmy, popakowałam prezenty:) Jedynie moją niespełna 4 -letnia córeczka chora jak nie wiem, od 4 dni temp, ponad 38 i nie schodzi, jutro chce isc z nią do lekarza. Po świętach bedzie imprezke urodzinowa 4 latka:) A co Was? bejbe jak samopoczucie? MaćkowaŻoneczka staranka teraz pełną parą czy juz odliczasz:)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana trzymam i za CIebie kciuki abyś Nowy Rok zaczęła z małą fasoleczkę:) Angelus czekamy na wiesci jutro od lekarza:) Alaa nie mów nici jak jeszcze nic nie ma, moze bedą 2 kresKi:) jestes tam w tabelce bo Cie nie widze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No piekniejszego prezentu bym sobie nie wymarzyla :) Apropo mam duza nadzieje po dzisiejszym poranku bo nigdy nie mialam problemu z zalatwianiem sie a dzis jakos tak ciezko moze to te zekome zaparcia :)))) mam test ale chyba za wczesnie na niego co dziewczyny ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Ewelka Slonce po wizycie u gin jakos mnie ochota na starania opuściła, pecherzyk maly jak na 9 dzien cyklu, lekarka powiedziala ze moze byc cykl bezowulacyjny, odeslala do kliniki leczenia nieplodnosci w zwiazku z tym ze to juz rok staran i czuje sie teraz jak sflaczaly balonik ;/ doslownie. Wiec ja se nawet nadziei nie robie ze sie uda. Poza tym wsciekla dzis jestem bez powodu. Dobrze ze meza w domu nie ma bo na nim bym rozladowala swoja zlosc. Nawet mi sie kurde choinki nie chce ubierac :( stoi biedna w kacie, i ma szczescie ze pachnie bo inaczej bym ja chyba spalila :( Taka oto ja oj hipciu juz niedlugo i malenstwo bedzie na swiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Marta ja na Twoim miejscu do Wigilii poczekalabym z tym testem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maćkowa a jakby jeszcze skonsultowac sie z innym ginekologiem? Pisałaś pamietam ze jeden pęcherzyk 8mm a powinien być ok 10 mm wiec chyba azżż tak źle nie jest kurcze? Nie znam sie nam tym ale kurka napewno nie jest tak zle, Musimy Kochana być dobrej myśli. Ja juz tydzien temu też myślalam ze caly swiat mi runał, ponad pól roku staran i efekt taki ze stracilam to:( boje sie co będzie potem czy sie zaś uda, czy zas sie tak skończy, ale staram sie myślec na na Nowy Roku albo choć na wiosne i do nas szczęście sie uśmiechnie i usłyszymy bicie serduszka naszej fasolki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Eweelciu tragedii niby nie ma przy cyklu 32 dniowym, ale pani doktor powiedziala jednak pecherzyk powinien byc chociaz troszke wiekszy. Ufam jej, przyjmuje na fundusz, dobra lekarka, ma duzo pacjetek ktore godzinami siedza i czekaja na wizyte (do pani doktor nie mozna umowic sie na dzien i godzine, przychodzisz, rejestrujesz sie i czekasz) teraz przed swietami troche trudno mi dostac sie bedzie do innego lekarza. Jestem w 12 dniu cyklu, cos mnie zaczyna jajnik kluc lewy. Zobaczymy co z tego wyjdzie, zapewne okres jak co miesiac. Zamowilam sobie w piatek ziola o. Sroki nr 3 te o ktorych dziewczyny pisaly wczesniej. Od nowego cyklu mam zamiar zaczac pic, czekam z niecierpliwoscia kiedy do mnie przyjda. Po wyplacie kupie tez mace dla meza. Co prawda nie badalismy jeszcze jego nasienia bo maz caly czas przeziebiony ale maca ma niby ogolnie super wplyw na facetow, przetestuje na moim ;) Wertuje to nasze forum i nie moge znalezc stron na ktorych byla mowa o tych ziolkach, kilka laseczek napisalo ze je sobie zamowily i chcialam podpytac czy pija. Eweelka Ty zamawialas? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Alaaa jak sytuacja na froncie? @ przylazla? Trzymam kciuki zeby nie!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MackowaZona te ziolka sa swietne podobno, moja kolezanka zaraz jak pila je zaszla w ciaze blizniacza po nich, pije sie je chyba na noc. Eweelka u mnie samopoczucie dzis chyba z ost dni najlepsze normalnie nie mdli mnie jak to ost bylo dzien w dzien jak cos zjadlam, dzis tyle zjadlam kiszonej kapusty gotowanej mm normalnie jak sibie pomysle to slina mnie zalewa ;-) jedynie zmeczenie ogromne, czlowiek chwile cos porobi i odrazu pada z sil a jak u Ciebie kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie ok, teraz jedynie o czym mysle to o kolejnej wizycie u mojej j ginek. która mam na 2.01.2014. Obejrzy mnie i przebada po tym poronieniu i powie czy wsio ok, czy macica sie oczyściła sama w płeni i kiedy tak naprawde mozemy zacząć próbować ale pewnie musze 2 okresy odczekać podejrzewam .Straaaasznie długo dla mnie. Jedynie co mnie martwi to ta cysta Bartoliniego ktorą mi ostatnią wybadała.Nie wiem co z nia , czy to sie usuwa chirurgicznie czy antybiotykami czy jak:( W sumie poczytałam na necie o tym i martwi mnie to bo kto sie podejmuje to leczenie trwa czasem długo, nawraca sie to i moze to nawet trwac do roku !!!! A mnie sie tak naprawde nic kompeltnie z tym niedzieje, jakby mi tego ostatnio nie wybadałą to dalej bym o tym nie wiedziala ( ta cysta jest na zew wargach sromowych). Denerwuje sie tym bo zaś by mi to wydłużyło okres starań co dla mnie obecnie jest tragedią:( od sierpnia sie starać i tyle akcji po drodze:( Juz sama nie wiem co robić;( ogólnie dupa blada:(:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×