Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

hej kochane :* nessesja tak mi przykro :( wiem że żadne słowa nie pomogą teraz, ale wiedz że wszystkie tu jesteśmy z tobą, pisz do nas, wyżal się, może chodź w jakimś setnym stopniu ci ulży :* u mnie dziś z rana przyszła @ :( :( :( nie wiem co ze mną jest nie tak, naprawdę już mam dość wszystkiego :( ten cykl trwał u mnie zaledwie 22 dni :( i chodź nie mam idealnie regularnych @ to naprawdę nie wiem co się dzieje.... chyba trace już nadzieję... Wesołych świąt kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Dyiewcyznki kochane ja Tw Wam życze wszystkiego najlepszego. Żebyście wkońcu doczekały upragionego dzieciątka :* Izulinka Słoneczko głowa do góry. Uda się, zobaczysz. Ja od nowego cyklu bede testować ziółka. Mam nadzieje ze dzieki nim uda sie zajść w ciąże. Ten cykl też będzie bezowocny. Czułam jajnik w 12 dniu cyklu, jajeczko małe. Śluzu płodnego brak pomimo tego że wiesiołka pije wiec jak nic sie nie udało. Wierze że dzieki ziółkom nastepny cykl bedzie moj ;) Trzymaj się kochanieńka. :) Marta Ty też sie nie smuć, Tobie też się uda! :) majowa ................27...............1cs........................ .. usmiech.gif Fiona................... 25...............3cs........................... usmiech.gif rozusPL................21...............4cs.............. . ........... usmiech.gif taka oto ja.............24...............2cs......................... . usmiech.gif Giubelli.................27...............9cs............ .1 dz......... usmiech.gif nessaja_...............21...............2cs............ 1 dz......... usmiech.gif PauliśC.................22..............15cs........... 1 dz......... usmiech.gif motynka................24..............2cs............... .............. usmiech.gif ŻoneczkaKrk.........25...............3cs............... ........... usmiech.gif JovankaJo.............29...............3cs.............1 dz........ usmiech.gif bejbe27.................27...............18cs........... ............... usmiech.gif smerfetka9............19...............1cs.............. . ......... ..@16.10 Kajakaja12345.......25...............26cs...........1 dz .........@26.10 Goofcia.................22...............4cs........... .1 dz..........@24.12 paulinka121989......24..............6cs............ 1 dz ..........@30.11 Angelusdominus ...23 ..............3cs............ 4 dz..........@ 30.11 Eweelka................31...............5cs............ 2 dz..........@ 05.11 Maleńka Q............26...............15cs............2 dz..........@05.12 kotek1985.............28...............2cs............... . . ..........@? karolaa24..............25...............36cs............. .. . ..........@21.12 eska 22.................22...............13cs...........1 dz..........@25.12 izulinka7................23...............9cs............ .1 dz..........@03.01 MaćkowaŻona........27..............12 cs...........1 dz..........@10.01. Stymulowana........27...............15cs...........1 dz............@ 17.01 marta86100...........27...............72cs........... . .............@ 23.01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ja też oczywiście przylaczam się do życzeń aby sie wam spełniły marzenia zdrówka dużo;* wszystkiego co najlepsze kochane bo zaslugujecie. marta i izulinka przykro mi trzymajcie się tam ;*;* jesteśmy z wami trzymam kciuki;*;* ja w tabelce się zmienię jak bede na kompie chyba że któraś kobietka dała by radę to bym była mega wdzięczna;*;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Angelus robi się :) majowa ................27...............1cs........................ .. usmiech.gif Fiona................... 25...............3cs........................... usmiech.gif rozusPL................21...............4cs.............. . ........... usmiech.gif taka oto ja.............24...............2cs......................... . usmiech.gif Giubelli.................27...............9cs............ .1 dz......... usmiech.gif nessaja_...............21...............2cs............ 1 dz......... usmiech.gif PauliśC.................22..............15cs........... 1 dz......... usmiech.gif motynka................24..............2cs............... .............. usmiech.gif ŻoneczkaKrk.........25...............3cs............... ........... usmiech.gif JovankaJo.............29...............3cs.............1 dz........ usmiech.gif bejbe27.................27...............18cs........... ............... usmiech.gif Angelusdominus ...23 ..............3cs............ 4 dz......... usmiech.gif smerfetka9............19...............1cs.............. . ......... ..@16.10 Kajakaja12345.......25...............26cs...........1 dz .........@26.10 Goofcia.................22...............4cs........... .1 dz..........@24.12 paulinka121989......24..............6cs............ 1 dz ..........@30.11 Eweelka................31...............5cs............ 2 dz..........@ 05.11 Maleńka Q............26...............15cs............2 dz..........@05.12 kotek1985.............28...............2cs............... . . ..........@? karolaa24..............25...............36cs............. .. . ..........@21.12 eska 22.................22...............13cs...........1 dz..........@25.12 izulinka7................23...............9cs............ .1 dz..........@03.01 MaćkowaŻona........27..............12 cs...........1 dz..........@10.01. Stymulowana........27...............15cs...........1 dz............@ 17.01 marta86100...........27...............72cs........... . .............@ 23.01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Za szybko ;) w gronie rodzinnym i całkiem wesoło. Ale niestety jutro do pacy na 6.00 :/ Angelus a jak u Ciebie? Jak sie czujesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no polska rzeczywistość pracuj nawet w święta;/ szkoda gadać oby ci szybko ten czas w pracy przeleciał;* a mi też w gronie rodzinnym;) a jak się czuje senna mogłabym spać cały dzień brzuszek boli... i mdłości a ogólnie dobrze.... jeszcze nie powiedzieliśmy rodzinie boimy się jak zareaguja iuz przy 2 było po co tak szybko i w ogóle;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jutro do pracy już :( ja nie wiem u mnie jakos dziwnie te święta mijają - pełno ludzi w domu a ja jakoś sama z boku :( w ogóle smutne są te święta, no ale to było do przewidzenia... ale od nowego roku zmieniam lekarza, stwierdziłam że muszę dać coś więcej od siebie :) ale tez po świętach chcę ogarnąć trochę temat tych ziółek, może to coś mi pomoże :) staram się myśleć pozytywnie, ale nikt tak jak wy nie wie jakie to ciężkie heh miłego wieczoru kochane i duuużo odpoczynku po świętach :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko nesseja tak mi przykro..kochana normalnie az nie wiem co napisac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Angelus dziekuje :) Na mnie tak wszyscy dziwnie patrzyli jakby oczekiwali ze za chwile oznajmie ze w ciazy jestem, alkoholu nie pije bo nie lubie a jak mi proponuja to ja mowie ze nie i znow podejrzane spojrzenia :/ albo ja juz jakiejs paranoi dostaje. Poltorej roku po slubie i nie ma dziecka... Angelus ja na Twoim miejscu nie bralabym do glowy co rodzina powie. Ciesz sie ze udalo sie zajsc w ciaze. Jesli chcecie miec duza rodzine to tylko i wylacznie Wasza sprawa :) moja mama tez co dwa lata rodzila dziec***ozniej 9 lat przerwy i nastepny dzieciak pyskaty - brat moj znaczy ;) na swiecie sie pojawil. Wiec nie boj sie tylko walcz o swoje malenstwo :) ... Izulinka nie smutaj sie. Zmiana lekarza to dobry pomysl, moze od nowego dowiesz sie czego wiecej :) oby Ci dzien w pracy szybko zlecial :) ... Zoneczka witaj, milo ze do nas zajrzalas :) Motynka Ty rowniez :) Nessaja Sloneczko jak sie trzymasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem tylko moja teściowa jest z tych co lubią się wtrącać dlatego w sierpniu się wyprowadzilismy niby mielismy dla siebie cały parter ale i tak codziennie słuchałam że dzieci źle ubrane że coś masakra np sytuacja z zeszlego roku lato gorąco 28 stopni a teściowa dlaczego maly nie ma długich spodenek no masakra... niby wiem mąż się tym nie przejmuje ale ja się denerwuje taka już jestem zresztą moja tesciowa jest zdolna obrobic mi tylek na mieście(już raz to zrobila) niby sie tym nie przejmuje ale denerwuje mnie to a ja jak się denerwuje zaraz skurczy dostaje masakra;* nessaja daj znać jak będziesz w domku;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Angelus o rety, to faktycznie masz przekichana sytuacje ale mimo wszystko skoro pragniesz tego dzieciatka to nawet jesli tesciowa, tesc, sasiadka tesciowej i cale miasto ma o tym gadac Ty nie bierz do glowy. Powiedz swojej tesciowej co myslisz o jej podejsciu, paplaniu na temat Twoj i Twojej rodziny. Ja ze swoja tesciowa mam kontakt ze 3 razy do roku :P nie przejmuj sie! Stres nie jest Ci wskazany. Martw sie tylko o dzieciaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Hej lasencje;* ja tez jutro do pracy:/ standard... nessajka slonce bedzie dobrze kochana:* jesli tak mialo sie stac to moze lepiej ze teraz...moja ciotka musiala rodzic martwe dziecko, tydzien przed wyznaczonym porodem owinelo sie pepowina...wiem ze to zadne pocieszenie..trzymaj sie i pisz! U mnie w te lepsze dni nawet przytulanek nie bylo wiec czekam na @. Oj te tesciowe:) ja na swoja nie mam co narzekac na szczescie;) do jutra pieknioszki;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia88
Witajcie! Wtrącam się do tematu teściowej, bo moja mnie dziś zaskoczyła (albo ja mam jakąś paranoje). Siedziby wszyscy przy stole u moich rodziców, temat wiadomo - kiedy będziemy mieli dziecko, bo wszyscy nie mogą się doczekać i nagle moja teściowa wyskakuje z tekstem, że ja NIE MOGĘ być teraz w ciąży, bo na wiosnę mam podawać do chrztu dziecko drugiej synowej. I powiedziała to całkiem poważnie, na co mój wujek stanął w mojej obronie i trochę ucichła. Ale chwilę później podobna sytuacja, bo ja nie mogę być teraz w ciąży bo jak się urodzi dziecko drugiej synowej, to ona (teściowa) nie rozdali się przecież, żeby pomagać przy obydwu dzieciach. Żałuje że się nie odezwalam, ale zabolalo... Nie wiem co o tym myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Agniesia nie brac do glowy. Ona moze i miala dobre zamiary tylko zle to w slowa ubrala. Moja tesciowa za to ostatnio z haslem wysko czyla "a kiedy to u nas sie dziecko pojawi" wiec jej mowie miejmy nadzieje ze juz niedlugo. Kilka dni pozniej mowi do mojego meza ze ona juz wie ze ja w ciazy jestem bo jej sama to powiedzialam. Agniesia mam nadzieje ze w tym cyklu zaciazysz :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Cześć dziewczyny dobrze se już po świętach... Dzisiaj robie sobie piżama party :-) mój pojechał na snowboard a ja się będę leniuchowac w domku @daldj nie ma ale to już tuż tuż piersi bolą podbrzusze rwie wiec się nie łudzę...termin na jutro mam. U nas też mojego tata wypalil kiedy wreszcie dziadkiem zostanie...zaskoczył mnie tym pytaniem. Pozdrawiam was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Cześć dziewczyny dobrze se już po świętach... Dzisiaj robie sobie piżama party :-) mój pojechał na snowboard a ja się będę leniuchowac w domku @daldj nie ma ale to już tuż tuż piersi bolą podbrzusze rwie wiec się nie łudzę...termin na jutro mam. U nas też mojego tata wypalil kiedy wreszcie dziadkiem zostanie...zaskoczył mnie tym pytaniem. Pozdrawiam was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
U mnie te pytania slyszalam od kazdego chyba;( ale tez sie nie odzywalam tylko smialam. A w srodku az sie we mnie gotowalo. Ludzie maja zakodowane w glowach ze teraz jak sie ludzie zenia to przeciez musi byc w ciazy, ale jak dziecka nie widac to zaraz wychodzi ze pewnie nie moze:/ takie czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny sluchajcie mam pytanie o te ziola ks.sroki nr 3 : Czy facet je moze tez pic na poprawe ronaczkow ? No nie moge nigdzie znalesc o tym :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Marta moze pic nawet jest to wskazane :) tylko Ty zacznij pic je od 1 dnia cyklu bo jak zaczniesz pozniej to moze Cie rozlregulowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj zacznie pic od razu jak przyjda a ja w 1 dzien @ moze szybciej bedzie malenstwo te ziolka to chyba moje jedyna nadzieja jaka mi zostala ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Marta ja na 140 stronie wkleilam link do forum gdzie dziewczyny pisaly o tych ziolkach, jak masz ochote i czas to poczytaj, mnie mega pozytywnie nastawily pomimo tego ze jeszcze ich pic nie zaczelam :) ja swojego meza tez zaczne chyba wczesniej poic ;) tylko wiesz plaska lyzeczka na szklanke goracej wody, parzyc przez 30 minut, odcedzic i wypic. Najlepiej przed snem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qcze powiem ci Mackowa ze jak poczytalam to mordeczka mi sie cieszy :p jak tylko przyjda to moj pije a ja od 26 i na pewno sie uda ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Ja też trochę poczytalam i nie powiem jest większość dobrych opinii ale są też te złe... No ale też się na nie pewnie skusze ale jeszcze nie teraz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Alaaa sa i negatywne opinie ale zdecydowanie mniej ich. Ryzyko jakies istnieje ale mysle ze jesli bedzie stosowalo sie ziolka zgodnie z zaleceniami to nie powinno byc skutkow ubocznych :) bedziemy z Marta krolikami doswiadczalnymi ;) i oby tylko jeden cykl trzeba bylo pic ziolka :) wierze ze nam sie uda :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HELLO, Jak Wam mijają Święta? Ehh nie urkywam ze mi na jedzeniu i błogim lenistwie przed TV, aż mi wstyd:) Myśle też o Was, jak sie macie?jak tam nasze staraczki? jak sie czują szczęśliwe dwupaki? Nessaja trzymasz sie jakoś? Myślami cały czas jestem z Tobą.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też musze odnowić swoje dane na naszej tablece choć nie mam pojęcia kiedy mi teraz @ zawita wiec napisze date szacunkową:P bo myślę ze w styczniu sie pojawi jakoś..... Napewno jestem na szarym końcu wiec bedą na samym dole teraz.... majowa ................27...............1cs........................ .. usmiech.gif Fiona................... 25...............3cs........................... usmiech.gif rozusPL................21...............4cs.............. . ........... usmiech.gif taka oto ja.............24...............2cs......................... . usmiech.gif Giubelli.................27...............9cs............ .1 dz......... usmiech.gif nessaja_...............21...............2cs............ 1 dz......... usmiech.gif PauliśC.................22..............15cs........... 1 dz......... usmiech.gif motynka................24..............2cs............... .............. usmiech.gif ŻoneczkaKrk.........25...............3cs............... ........... usmiech.gif JovankaJo.............29...............3cs.............1 dz........ usmiech.gif bejbe27.................27...............18cs........... ............... usmiech.gif Angelusdominus ...23 ..............3cs............ 4 dz......... usmiech.gif smerfetka9............19...............1cs.............. . ......... ..@16.10 Kajakaja12345.......25...............26cs...........1 dz .........@26.10 Goofcia.................22...............4cs........... .1 dz..........@24.12 paulinka121989......24..............6cs............ 1 dz ..........@30.11 Maleńka Q............26...............15cs............2 dz..........@05.12 kotek1985.............28...............2cs............... . . ..........@? karolaa24..............25...............36cs............. .. . ..........@21.12 eska 22.................22...............13cs...........1 dz..........@25.12 izulinka7................23...............9cs............ .1 dz..........@03.01 MaćkowaŻona........27..............12 cs...........1 dz..........@10.01. Stymulowana........27...............15cs...........1 dz............@ 17.01 marta86100...........27...............72cs........... . .............@ 23.01 Eweelka................31...............6cs............ 2 dz..........@ 15.01.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 mam ur wiec jak moj maz zacznie pic wczesniej to moze juz na ur bedzie prezent ;p ale by byl szok normalnie wierze w te ziolka na maxa chodzby mialy byc 3-jaczki :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×