Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość Alaaa66
Markowa tylko ile działać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana.........27..............14cs........... 1 dz . .......@21.12. karolaa24..............25...............36cs............. .. . ..........@21.12 eska 22.................22...............13cs...........1 dz..........@25.12 marta86100...........27...............71cs........... . .............@ 26.12 normalnie terminy @ zbliżają się wielkimi krokami piszcie czy coś się dzieje! ;-):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Alaaa no tak żeby męża nie zajeździć hehe ;) i przede wszystkim nie na siłe. Mi się wydaje że jak Cie najdzie ochota to męża do łóżka i uskuteczniać przytulanki :) nie podporządkowuj swojego życia pod dni płodne i owulacje :) ... Bejbe już z niecierpliwościa czekam na relacje :) i tak wogóle zdróweczka życze, żeby Cie na święta choróbsko nie rozłożyło!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 MaćkowaŻona Tobie też zdróweczka i duuużo upojnych nocy!! ❤️ 🌼 paulinka121989 smerfetka9 a Wy gdzie odzywać się kobity a nie ;-) :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Jestem;) przeczytalam zaleglosci:) prosze o pomoc! Co kupic mezowi??? Cholera nie mam pomyslu;( reszta prezentow gotowa, jeszcze szwagrom i tesciowej kupie jakies zestawy zele i inne d**erele tylko nie mam nic dla chlopa. Pytalam go co by chcial dostac, oczywiscie ' nic' bo czubek w ogole nie lubi prezentow. I badz tu madry;/ wrrrdom wysprzatamy, pierniki upieczone, reszta bedzie pewnie robiona na ostatnio chwile. Dni plodne sie zblizaja, za ok dwa dni. Niestety moj przyjedzie dopiero w niedziele, ale wierze ze tym razem sie uda;) jestem dobrej mysli! Oj ciezaroweczki, waga teraz to pikus przy tych zalamkach jak @ przychodzila:p teraz tyjcie, chudnijcie, jedzcie, rzygajcie byleby z dzidzia bylo ok;) chcialo sie miec bobaska to teraz nie narzekac na mdlosci bo zacytuke was z wczesniejszych stron, ze ' wolalybyscie zygac niz znow miec @' ;) cieszyc sie z kazdej chwili pipki! Mam nadzieje ze 'choroba ciazowa ' i mnie w koncu dopadnie;) buziam i sciskam kazda z was;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
I zazdroszcze urlopow! Ja mam wolne tylko 25go :/ standard:/ ale dam rade;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nic sie nie dzieje :/ szyjka wysoko spulchniona temp 37,3 ale nie mam sucho wiec możeeee ale watpie zeby sie udało ;( co do sprzatania ( pomocy) ja jestem ze Szczecina :p ale dam rade jakos wam pomoc dziewczynki telepatycznie :)))))) moj Mezulek złamał palca hahahaha a teraz mowi ze nic mi nie pomoze bo go boli .... ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 paulinka121989 jasne ze sie uda! :D nie może być inaczej ;-):* hm co do prezentu :P ja tez nigdy nie wiem co komu kupić, zawsze podpytuję i wtedy z kilku opcji coś kupuję:P no chyba że jest 'trudny' zawodnik i nie chce nic ujawnić hehe :D nie wiem może jakieś ładne perfumki, może grę na konsole lub kompa jeśli gra.. hm albo kup mu strój erotiko :D np jakiegoś św Mikołaja albo inny i oboje skorzystacie ahaha ;D taki mały perwers z mojej strony :P 🌼 marta86100 co do sprawdzania szyjkki to Ci nie pomogę wogole tego nie kminię :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o mnie to juz żadna nie pamięta???;(;(:( witajcie u mnie choróbsko się ciągnie masakra dzieci też chore ja zmęczona spać mi się tak chce agata mnie meczy strasznie;/;/ a wy jak kochane? ¡przeczytałam wszystkie wpisy ja prezentow jeszcze nie mam w ogóle pociesze was;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Bejbe akurat moj to ciezki zawodnik, zadne gry, stroje, perfum ma od cholery:/ wrr jego pasja to auta i scigacze a mnie nie stac na ferrari;) raz kupilam dla siebie piekna czerwona koszulke nocna z koronki a ten zobaczyl, zero zachwytu i tekst ' sciagaj ta szmatke bedziemy sie bzykac' no i? Angelus slonce:* zdrowka wam zycze:* oj ta 'agata' cie wymeczy:) rob inhalacje, mi to zawsze pomaga. Marta ja tez zaczelam macac swoja szyjke ale to czarna magia. Sluzem tez nie ma co sie zbytnio sugerowac ,u mnie raz jest raz go nie ma. Mysl pozytywnie, ale nie nakrecaj sie za bardzo. Kiedys musi sie udac;) milego dzionka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulinka121989 hm to ciężka sprawa ;P, to kup mu resoraka ferrari :D heh no nie wiem nic mi do łba nie przychodzi :P może jakiś gadzet związany z autem... angelusdominus zdrowiej jak najszybciej :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejć słownik mnie zrobił w balona nie agata tylko zgaga;);) dziękuję dziewuszki dziś jest już troszkę lepiej dlatego mam siłę pisać;);) ciekawe jak się czuje ewelka. ech ja też c***aulinka nie doradze w kwestii peezentu sama rozkminiam właśnie nad nimi;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) u mnie co do objawow to absolutnie nic pewnie znow klapa...:( za tydzien juz @ jakos szybko mi ten cykl zlecial, piersi zamiast na @ byc pelniejsze to mi zmalaly maz to nawet potwierdzil... a jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem dziewczyny. Juz na szczescie po @. W weekend bylam na basenie.Fajna sprawa gdy potrafi sie plywac ;P Pod koniec pazdziernika wrocil z USA znajomy z ktorym znam sie jakies 2 lata.I wiecie co...wyznal mi milosc. Chcial zabrac w gory, zebysmy fajnie czas spedzili...masakra. Tak wgl to dalej mnie glowa boli.Miesiac ponad.Obstawiam ze cisnienie. Orientujecie sie od ktorego wieku mniej wiecej bierze sie leki??Chlopak mnie meczy zebym poszla do lekarza.Ale po co skoro nic mi nie przepisze?? 2 lata temu juz bylam.Ziolka dostalam i co..Nic.. Ale kurcze jest maly sukcesik.Zasnelam wczoraj po 24 a nie jak zwykle o 3 nad ranem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Hej laski :D Eska mojej koleżance w ciąży cycki zmalały, miała takie pituty malutkie :D ... Marta albo i nie przyjdzie :D przeziębiona nie jesteś? wirusa żadnego nie złapałaś? Zawsze przed @ masz taka temperature? A nóż widelec na święta udało się gola strzelić :) Ja za to miałam dziś temperature 35,99 :D istne szaleństwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
A no i prezenty mam wszystkie, z mężem miałam najmniejszy problem, sam od dłuższego czasu jęczał że telefon chciał. Więc dostanie :) zawsze największy problem to wymyślić prezent dla wujka i chrzestnej bo oni to tacy ą, ę troche więc w tym roku dostana karty upominkowe, a co ja się tam wysilac będę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Marta to mierz temperaturke codziennie koniecznie i daj znak :) trzymam kciuki żeby sie utrzymała i nie spadła z wiadomego powodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby sie teraz udalo to chyba by to byly najpiekniejsze swieta jakie moga byc ale poczekamy zobaczymy nie ma sie co nastawiac za bardzo, ja ogolnie nie moge narzekac na biust miseczka D :) ale teraz to mam jak bym po ciazy normalnie byla... okaze sie wszystko za tydzien ale boje sie nakrecac nawet bo znow bedzie nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qcze tez bym chciala ale sie nie nastWiam a co ma byc to bedzie miala bym prezent dla meza na swieta i na swoje ur styczniowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eska widze ze my we 2 mamy tetaz te same zyczenia od Mikolaja :) trzymam mocno kciuki cos czuje ze jedna z nas na pewno bedzie na koniec roku szczesciara :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki dawno mnie nie było widzę, że znowu coś się na forum zaczęło dziać:) i bardzo dobrze:) nie przeczytałam jeszcze wszystkich zaległości;/ nie miałam czasu zaglądać, mój wujek zmarł po 3 tygodniowym pobycie w szpitalu lekarze nie wiedzieli co mu jest i nie potrafili pomóc ahh szkoda gadać;/ Eweelka bardzo mi przykro:* trzymaj się kochana:* w sobotę mam dostać @, póki co nic nie czuję czyli tak jak miesiąc temu więc pewnie przyjdzie, co zrobić;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcecie się skutecznie starać to skorzystajcie z aplikacji www dla kobiet starających się o dziecko na wrytmiekobiety.pl Możecie prowadzić zapiski dotyczące częstotliwości stosunków, samopoczucia, cech szyjki macicy, wyglądu śluzu, pomiarów temperatur. Mnóstwo przydatnych funkcji i dodatkowo aplikacja sama generuje wykres płodności!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski! Przywaliłam 69 kg.... (jest taka minka [czuję się do d**y z tym!] ?! ) 🌼 Stymulowana - przykro mi bardzo.... to jest straszne jak odchodzą najbliżsi ludzie :( :* trzymaj się 🌼 marta86100 - temperatury nie mierzyłam, ale zmierzyłam doustnie ;) jak w dniu spodziewanego okresu dostałam jakiś dziwnych wypieków, i coś mi to dało do myślenia. Poza tym niesamowita senność przez 3 dni. Potem już git. A co do szyjki to nauczyłam się z neta i z tych obrazków ją sprawdzać właśnie w cyklu w którym zaszłam. Więc jak już byłam w ciąży (jakieś 3 tyg od dnia zapłodnienia) szyjka była BARDZO! twarda. A teraz pchałam tam tylko raz delikatnie paluchy ;) i jest sflaczała na maxa. W czasie owu też taka ma być, miękka i ma być wyczuwalny ten mini otworek :) Super jest w necie wszystko opisane więc.... 🌼 a poza tym to też myślę babeczki, że myślcie o świętach, nawet czasem na siłę, oglądnijcie jakiś nastrojowy film co by Wasze wnętrzności hulały jak motylki, bierzcie się za facetów co 2 dnień a nawet codziennie i trzymam kciuki jak zawsze, co by w sylwka nie dostać paskudztwa :) Dżingoł bels hej ! Ewelka :* Ala, Maćkowa, izulinka, bejbe - nasz świr :), agniesia88, nessaja ;), taka oto ja ;), angelus, paulinka, Pauliś ;), motynka, eska, majowa, decor, JovankaJo - drugi świr :), czarna - ściskam i życzę miłej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimowa 85
Hej dziewczyny tez pragnę zajsc w ciąze. Od 2 lat staralismy sie z mezem naturalnie zajsc w ciąze i nic :( chociaz wiedzialam ze bedzie ciezko bo mam pco. Moj okres zawsze świrował, najdłuzej nie mialam pół roku i byl wywoływany luteiną, jeszcze wtedy nie myslałam o ciąży wiec bralam anty po których puchłam i dobre kilka kg mam do dzis, ale w koncu przyszedł czas zeby sobie pomoc. Lekarz przepisał clo, po ktorych niby doszlo do przestymulowania, bolały mnie jajniki itp. mialam przyszykowany pregnyl ktorego i tak nie dostałam ze wzgledu na to. Od 16 dc duphaston przez 10 dni i czekam. Wczoraj wzielam ost. tabletkę. Staralismy sie od 7dc tak co drugi dzien . Szczerze to chyba sama śiwruje, siedze i czytam te wszystkie fora. Pocieszam sie i dołuje, ciągle o tym mysle, chociaz wiem ze powinnam wyluzowac, ale nie daje jak narazie rady. Chyba musze oswoic sie z tym:) Dzis robilam test ciązowy (26dc) - negatywny, wiem ze mam jeszcze czas bo czekam na okres, który nie wiem kiedy i tak dostane ( w tamtym m-cu był 23.11. wywoływany po 3 m-cach lutieną). Nie chce sobie wkrecac zadnych objawów, chociaz mam codziennie chęc na słodkie i bardzo bolą mnie nie piersi ale sutki, czasami jest mi słabo ale i tak zwalam na te hormony. To tyle jak na razie. W przyszlym tyg, robie ost. test jesli okres nie przyjdzie. Zyczę wszystkim starającym sie jak najszybszego zaciązenia, wiem ze nie jest łatwo kiedy sie chce, a juz nie mowie kiedy sie ma problemy. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×