Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Przyszła moja @ ;( i wiecie co? wiedziałam, że przyjdzie, byłam tego pewna a siedzę i wyję jak małe dziecko;(;( tak mi smutno;( jadę popołudniu do lekarza i powiem mu, że chcę tą przerwę;/ nie mam już siły na to;( chyba nie jest mi dane....;( izulinka7 majowa ................27...............1cs........................ .. :) Fiona................... 25...............3cs........................... :) rozusPL................21...............4cs.............. . ........... :) taka oto ja.............24...............2cs......................... . :) Giubelli.................27...............9cs............ .1 dz......... :) nessaja_...............21...............2cs............ 1 dz......... :) PauliśC.................22..............15cs........... 1 dz......... :) motynka................24..............2cs............... .............. :) ŻoneczkaKrk.........25...............3cs............... ........... :) JovankaJo.............29...............3cs.............1 dz........ :) smerfetka9............19...............1cs.............. . ......... ..@16.10 Kajakaja12345.......25...............26cs...........1 dz .........@26.10 Goofcia.................22...............4cs........... .1 dz..........@24.12 paulinka121989......24..............6cs............ 1 dz ..........@30.11 Angelusdominus ...23 ..............3cs............ 4 dz..........@ 30.11 Eweelka................31...............5cs............ 2 dz..........@ 05.11 Maleńka Q............26...............15cs............2 dz..........@05.12 kotek1985.............28...............2cs............... . . ..........@? bejbe27.................27...............18cs........... ...............@ 09.12. karolaa24..............25...............36cs............. .. . ..........@21.12 eska 22.................22...............13cs...........1 dz..........@25.12 marta86100...........27...............71cs........... . .............@ 26.12 izulinka7................23...............9cs............ .1 dz..........@03.01 MaćkowaŻona........27..............12 cs...........1 dz..........@10.01. Stymulowana........27...............15cs...........1 dz............@ 17.01.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Stymulowana cholera jasna :( przykro mi strasznie, ściskam Cie mocno, nie będę Cie pocieszać bo nic to nie da, sama siedze i wyje jak bóbr :( po rostu będzie co ma być. Jestem z Tobą i wspieram Cie duchowo kochana :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stymulowana przykro mi z powodu@. ;* mackoważona kochana moja ;* ściskam jestem z Tobą jeśli będzie ci lepieh mogę poplakac z tobą;*;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc Wam Kochane Kobitki, Nie martwicie sie Stymulowana, Maćkowa zobaczycie ze i Wam sie uda:( Ja nawet nie wiem kiedy dostane @ do lutego nawet nie mam o czym marzyć. Jest mi tak smutno że nie wiem:( ale juz nie nie moge zmienic, cos czuje ze trzeba tą zime przezimować i na wiosne nasze organizmy beda w lepszej formie i sie Nam uda:) Przynajmniej staram sobie tak wmówić.Ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia88
Czytam i czytam, i mam ochotę krzyczeć.Zajrzałam na inny wątek - dziewczyna chce świadomie zajść w ciążę a potem ją usunąć, bo jej lekarz powiedział, że może to jej pomóc uporać się z bolesnymi miesiączkami. !!!!!! A tu tyle kobiet wręcz walczy o to, by być w ciąży i urodzić zdrowe dziecko. Świat stanął na głowie! Gdzie tu sprawiedliwość? Brak słów na takich ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Ewelka, Angelus dzięki kochane. W Twoim przypadku Angelus płacz raczej nie wskazany, nie stresuj maluszka. Tak se dzis siedziałam i myślałam o tych świętach... nic nie czuje. Żadnej atmosfery :( to powinien być taki szczęśliwy czas a połowa z nas smutna :( Agniesia to jest paradoks jakiś po prostu... popierdzieliło sie na tym świecie. Ci co pragną mieć dziecko mają problem z jego poczęciem, a ci którzy nawet nie myślą o tym żeby zostac rodzicami raz dwa i wpadają... Strasznie niesprawiedliwy jest ten kto rozdaje te karty... :( Na samą myśl o dzieleniu się opłatkie zaczynają mi sie łzy w oczach krecić, wszyscy beda życzyc nam dziecka i pytac czemu go jeszcze nie mamy :( a że obchodze święta i katolickie i prawosławne to będe musiała przejść przez to dwa razy. Zaczynam sie zastanawiac na poważnie czy nie wstawić se dyżuru w pracy na drugą Wigilie :( I wiecie co? Nawet choinki nie chce mi sie ubierać :( Jeśli dobrze pamiętam to Bejbe dzis miałaś chyba iść na wizyte do gina?! Opowiadaj co C***owiedział? Mam nadzieje że masz 1000 razy lepsze wieści niż ja po swojej wczorajszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh widze ze nie tylko ja mam doooola ;( boli mnie cale podbrUsze ryczec mi sie chce .... ide zaraz spac bo jak pomysle o swietach to masakra jakas wogule sie nie xiesze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Marta no niestety nie tylko Ty :( Dziewuszki a powiedzcie mi, pijecie te ziółka ojca Sroki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
K***a mac! Do cholery jasnej natychmiast sie ogarnac kobietki! Przeciez tak czy inaczej uda nam sie zajsc! Glowy do gory! Brac sie za pieczenie, strojenie! Raz dwa! Nie mozemy sie poddawac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinka a ty dostalas @??? Bo w tabeli jest listopad wezcie kobitki powpisujcie aktualne dane :/ ;) Z czego tu sie qzwa cieszyc .... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia88
No cóż, trzeba będzie przeżyć te święta i cierpliwie znieść pytania rodziny "dlaczego jeszcze nie macie?" i "a wy kiedy będziecie mieli?". W sumie święta są po to, żeby przebaczać, wiec wybaczmy naszym kochanym rodzinkom, że wbiją nam nóż w serce... Koniec smutków! Trzeba mieć nadzieję:) To musi się udać! Nam wszystkim! Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety wracam od lekarza i wiecie co znów jestem pełna nadziei i pozytywnej energii. Porozmawialiśmy trochę z doktorkiem i w wigilie zaczynam nowa stymulacje i mogę jezdzic na snowboardzie:):) nie za dużo ale mogę wiec humor wrócił:):) jadę do znajomych na drinka albo dwa buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Marta ja mialam @. Prosilam zeby mi ktoras poprawila w tabelce jednak nikt nie byl chetny;) Pisze z tel i probowalam juz ale nie chce mi kopiowac tabelki. Takze teraz @ wypada 6.01 i chyba 7 cs. Mackowa co do ziol to ja nic nie pije i nie biore zadnych tabletek. Stymulowana no widzisz pipko wszystko bedzie ok;);* aj no i mozesz poszusowac tez za mnie;) Agniesia u mnie tez napewno beda zyczenia typu ' zebyscie W KONCU! Mieli dziecko' wrrr ale coz trzeba to przezyc;) damy rade! Moj mezus dzwonil i pytal czy ma dzis wracac czy zostac do niedzieli. Ale stwierdzilismy ze skoro owulka wypada w poniedzialek to moze zostac. Coz najwyzej bedziemy sie starac dalej. I planujemy sie wybrac do gina zaraz po nowym roku...oj juz mnie skreca:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Eska oj lepiej zeby nie przychodzila, trzymam kciuku :) Gdzie to sie nasze dziewczyny podzialy? Jovanka, Smerfetka, Nessaja, Eweelka, Motynka, Majowa, Taka oto ja, Zoneczkakrk... jestescie tu? Puszcie co tam u Was! Bejbe no i przede wszystkim Ty gdzie sie podziewasz? Opowiadaj jak po wizycie? Widzialas malenstwo? Slyszalas serduszko? :) Angelus a Ty w poniedzialek do lekarza tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana mowilam glowa do gory :) bedzie dobrze zobaczycie dziewczyny damy rade :) przeciez jak juz ktoras z was pisala : To forum jest magiczne :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, zawsze coś musi być. Wy się stresujecie znów okresem a ja od dwóch dni mam bóle podbrzusza, nie ciągle ale jak łupnie to .... widzę też że mam zajerzyste parcie na pęcherz, ja co mało piję, choć staram się teraz, ale jak w pracy szłam raz dziennie, tak teraz 4. W nocy 3 razy chodzę, i myślałam że z bólu z kibelka spadnę. Świeczki mi w oczach stanęły i stwierdziłam że jak tak ma boleć przy porodzie to ja dziękuję - cesarkę poproszę :P Zauważyłam że jak się denerwuję, martwię albo boję o coś to dostaję takich boleści. W poniedziałek wizyta - będziemy widzieć jak maluch się trzyma. 🌼 idę dziś do fryzjera. Rozjaśniam włosy :) tzn już mam coś a'la Rozenek ;) ale zobaczymy co dalej. Napewno nie jaśniejsze! Całe życie ciemny brąz a tu teraz mnie wzięło na głupoty... :P 🌼 miłego dzionka wszystkim !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia88
Ja też już w pracy. Ale wpadłam z zapytaniem. Czy podczas starania o ciążę odstawiłyście na bok leki przeciwbólowe? Chodzi mi o to, że ostatnio okropnie bolała mnie głowa, ale wtedy miałam jeszcze nadzieję, że może udało mi się zajść w ciążę, więc przeczytałam ulotkę no i nie wzięłam... Teraz znowu będę "przy nadziei", a do gina dopiero w styczniu i nie wiem, czy mam się wystrzegać leków przeciwbólowych? Jak jest z tym u Was? Pozdrawiam znad morza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Agniesia ja bylam ostatnio na wizycie u rodzinnej lekarki z moja sympatyczna skolioza, boli mnie kregoslup jak cholera, przypisala mi jakies silne leki sterydowe wiec jej mowie ze o bobo sie staramy a ona na to ze to zonk, albo brac leki i przez ten miesiac sie zabezpieczac albo nie brac lekow tylko mascia sie mazac. Marze sie poki co ale recepte na piguly tez mam na wszelki wypadek. Powiedziala ze w czasie staran nie brac lekow z ibuprofenem bo on moze utrudniac zajscie, wiec najlepiej podsumowac to slowami " cierp cialo skoros chcialo" :-) Oby Ci dzien w pracy szybko minal i glowa nie bolala :) Giubelli a u Ciebie to hormony pewnie szaleja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesia, nawet gdybyś zaszła w ciążę i o niej nie wiedziała, to na początku nie stanie się nic z dzidziusiem. Dziecko w pierwszych tygodniach jest baaaardzo chronione przed całym dziadostwem. Dopiero przez łożysko przenika wszystko bardziej a ono tworzy się dopiero koło 12 tyg. Jeśli chodzi o przeciwbólowe to bezpieczny jest apap więc jeśli chcesz być spokojna - bierz go gdy Cię coś boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj Maćkowa oby to były hormony.... jestem dobrej myśli. Dziś ubieranie choinki więc chyba nic mnie nie zdenerwuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj za dużo tych drinków :( czuję się tragicznie;/ nie dość, że brzuch mnie boli od @ to jeszcze mam kaca!! mega kaca....ojjjjj;/ a czekają mnie zakupy;(;(;( Giubelli a Ty się nie denerwuj i nie stresuj to nie będzie bolało:) ja też się wyblondziłam przedwczoraj i czuję się z tym rewelacyjnie, chociaż miałam włosy blond ale nie tak jaśniusieńkie......ok kończę bo sama nie rozumiem co piszę :P Miłego dnia kobitki nie smućcie się, nie dołujcie bo w niczym to nie pomoże, a zaszkodzić może ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteście kochane!:* dziękuję ślicznie za życzenia urodzinowe :*:*:* Ja całe urodziny prawie przespałam i przeleżałam, tak się źle czułam było mi niedobrze po wszystkim co zjadłam no totalnie bez mocy, wczoraj miałam wizyte wysiedziałam się u lekarza od 13;30 do 17 a od rana byłam tylko po śniadaniu myślałam że tam padnę tyle kobitek w ciąży przed świętami, kupiłam paczkę herbatników i sok marchewkowy i to mnie 3mało przy życiu a więc tak leżę na tym samolocie lekarz wkłada 'miecz' z gwiezdnych wojen ja już tam mega w stresie cisza taka pytam no co widac cos mowi ze jest pokazuje mi i mowi to ta kropeczka 5tydzien i 6 dni lekarz mówi ze jak na ten wiek jest dość duzy mam zdjęcie powiedział że jest wszystko super jejciu kamien spadł mi z serca , cały wieczór podziwiałam nasza "kropeczkę" przepisał mi leki zmienił dawki i widziamy sie za miesiac wogole jak schodzilam z fotela to mowie do niego i widzi doktor wczoraj ta kropeczka chciala mnie wykonczyc a on na to dopiero jeszcze pani da popalic ja urosnie i pojdzie do szkoły i tak sobie gadalismy norlamnie z tych emocji nie moglam wczoraj zasnac taaaak sie ciesze ze jest wszystko dobrze i oby było tak już zawsze MackowaZono nie załamuj sie wszystko będzie dobrze:* to dobrze ze wszystkie te nieprawidłowosci zostały wykryte juz teraz bo mozna teraz dzialac aby te nieprawidlowosci naprawic i zeby bylo dobrze :* Giubelli widze ze bedziesz piekla ciasteczka w kształcie reniferow super! ja mam zamiar robic pierniczki porzyczyłam od babci mase wzorow różnych foremek beda serduszka, donki, gwiazdki itd! bede zdobic! ah uwielbiam takie szmery bajery Stymulowana bardzo mi przykro, normalnie az mi sie nie chce wiezyc naprawde byłam pewna ze napiszesz co innego:* ale tak jak pisalas kolejna stymulacja juz wkrotce tak ze jestem pelan nadzieji i 3mam kciuki:* 3mam za wszystkie dziewczynki mocno kciuki !!! :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majowa ................27...............1cs........................ .. usmiech.gif Fiona................... 25...............3cs........................... usmiech.gif rozusPL................21...............4cs.............. . ........... usmiech.gif taka oto ja.............24...............2cs......................... . usmiech.gif Giubelli.................27...............9cs............ .1 dz......... usmiech.gif nessaja_...............21...............2cs............ 1 dz......... usmiech.gif PauliśC.................22..............15cs........... 1 dz......... usmiech.gif motynka................24..............2cs............... .............. usmiech.gif ŻoneczkaKrk.........25...............3cs............... ........... usmiech.gif JovankaJo.............29...............3cs.............1 dz........ usmiech.gif bejbe27.................27...............18cs........... ............... usmiech.gif smerfetka9............19...............1cs.............. . ......... ..@16.10 Kajakaja12345.......25...............26cs...........1 dz .........@26.10 Goofcia.................22...............4cs........... .1 dz..........@24.12 paulinka121989......24..............6cs............ 1 dz ..........@30.11 Angelusdominus ...23 ..............3cs............ 4 dz..........@ 30.11 Eweelka................31...............5cs............ 2 dz..........@ 05.11 Maleńka Q............26...............15cs............2 dz..........@05.12 kotek1985.............28...............2cs............... . . ..........@? karolaa24..............25...............36cs............. .. . ..........@21.12 eska 22.................22...............13cs...........1 dz..........@25.12 marta86100...........27...............71cs........... . .............@ 26.12 izulinka7................23...............9cs............ .1 dz..........@03.01 MaćkowaŻona........27..............12 cs...........1 dz..........@10.01. Stymulowana........27...............15cs...........1 dz............@ 17.01. ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Stymulowana wypij herbatke z cytryna i duzo cukru. Mi przynajmniej pomagala na kaca bo teraz to ja w ogole nie pije, choc wcziraj musialam wychlac herbate z lyzeczka spirytusu, fuj. Okropienstwo. Ale czulam ze mnie choroba bierze. I chyba przeszlo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majowa ................27...............1cs........................ .. usmiech.gif Fiona................... 25...............3cs........................... usmiech.gif rozusPL................21...............4cs.............. . ........... usmiech.gif taka oto ja.............24...............2cs......................... . usmiech.gif Giubelli.................27...............9cs............ .1 dz......... usmiech.gif nessaja_...............21...............2cs............ 1 dz......... usmiech.gif PauliśC.................22..............15cs........... 1 dz......... usmiech.gif motynka................24..............2cs............... .............. usmiech.gif ŻoneczkaKrk.........25...............3cs............... ........... usmiech.gif JovankaJo.............29...............3cs.............1 dz........ usmiech.gif bejbe27.................27...............18cs........... ............... usmiech.gif smerfetka9............19...............1cs.............. . ......... ..@16.10 Kajakaja12345.......25...............26cs...........1 dz .........@26.10 Goofcia.................22...............4cs........... .1 dz..........@24.12 Angelusdominus ...23 ..............3cs............ 4 dz..........@ 30.11 Eweelka................31...............5cs............ 2 dz..........@ 05.11 Maleńka Q............26...............15cs............2 dz..........@05.12 kotek1985.............28...............2cs............... . . ..........@? karolaa24..............25...............36cs............. .. . ..........@21.12 eska 22.................22...............13cs...........1 dz..........@25.12 marta86100...........27...............71cs........... . .............@ 26.12 izulinka7................23...............9cs............ .1 dz..........@03.01 paulinka121989.......24................7cs..............................@6,01 MaćkowaŻona........27..............12 cs...........1 dz..........@10.01. Stymulowana........27...............15cs...........1 dz............@ 17.01. ❤️ ❤️ ❤️ paulinka121989 "odświeżyłam" Cię;) Muszę wstać z łóżka o nieeeeeeeee;( bejbe pozdrawiam Twoją kropeczkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Bejbe super wiadomosc;* widzisz jednak nie ma czym sie martwic. Buziak dla twojej kropeczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Bejbe fantastyczna wiesc!!! Zdroweczka dla Was Bejbiaki zycze :* Oby wiecej tu takich dobrych informacji :) Stymulowana a tam nie marudz, jak zajdziesz w ciaze to alkohol szerokim lukiem bedziesz musiala omijac, ciesz sie kacem poki go mozesz miec ;) jeszcze na nim zatesknisz hehe a tak serio to mam nadzieje ze Ci szybko przejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia88
No a ja wiecznie tylko ten ibuprom i ibuprom... Wyrzucam do śmieci:) W sumie to tylko to mi pomaga przy moich boleściach @, no ale zakładam, że @ już nie przyjdzie:D dziś 7 dzień cyklu, a my od wczoraj się już staramy:P Cóż... pracowite święta przede mną:) Pozdrawiam "kropeczkę";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×