Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Ja rano mialam wysoko lwdwo siegalAm po pudniu nisko a teraz znowu wysoko ja juz niebwiem co jest objawow na @ nie mam ale innyxh tez brak dzis tylko jajnik mnie ciagnol troche przez chwile pare razy :/ mam powoli dosc naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane moje dzis dalej mam 37,3 ... życze udanego dnia i do usłyszenia pozniej teraz zmykam do pracy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj zimowa 85:) to forum jest magiczne nie dość ze poprawia humor to przynosi szczęście wiec zostań z nami. Z tego co pamietam to dzisiaj sa bejbe urodziny wiec 100 lat 100 lat kochana oby brzuszek i maluszek rósł zdrowo ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj zimowa 85:) to forum jest magiczne nie dość ze poprawia humor to przynosi szczęście wiec zostań z nami. Z tego co pamietam to dzisiaj sa bejbe urodziny wiec 100 lat 100 lat kochana oby brzuszek i maluszek rósł zdrowo ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewno że szczęśliwe więc dołączaj do nas, poczytaj strony wcześniej, choć mało z nas miało clo i stymulacje ale coś znajdziesz napewno! 🌼 bejbe ! STO LAT ŚWIRKU !! :-* szóstki dzieci życzę ! 🌼 jedziemy w weekend do znajomych, a właściwie to do moich szefów w góry....no i powiem im o ciąży... wspominali mojemu M. że mają mi dać podwyżkę w przyszłym roku. Ciekawe czy po tej informacji to zrobią. Choć już sami się pytali mojego M. czemu nie działamy. On mówi, że zaczęłam dopiero rok pracować bla bla a oni że nie ma na co czekać :) więc chyba się ucieszą ;) w niedzielę powrót i szał przedświąteczny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Marta ja C**proponuje zostaw Ty ta szyjke, zostaw ta temperature i poczekaj (tych juz chyba tylko 7 dni prawda?), zobaczysz czy @ przylezie czy nie. Of kors lepiej zeby nie ale znow zaczynasz sie niepotrzebnie nakrecac, nabierzesz do glowy, niby se nie wmawiasz, ale nie ma co sie oklamywac kazda z nas gdzies tam w srodku ma nadzieje w podobnych sytuacjach ze jednak sie udalo, jak nie daj Boziu @ sie zacznie to tylko bardziej to przezyjesz, cierpiec bedziesz. Nie pchac paluchow do pipki, lepiej list do Mikolaja pisac. Albo do nas na forum jakies wesole rzeczy :) ... Bejbe zdroweczka dla Ciebie i malenstwa, nigdy wiecej problemow z zajsciem w ciaze, milosci, szczescia i pieniedzy bo nie ma co ukrywac ale w dzisiejszych czasach bez tego ani rusz!! :* ... Giubelli znow nas opuszczasz? Pozdrow gory ode mnie i uwazaj na lawiny :) ... A Jovanka to gdzie znow sie podziala? :) ... Ja dzis tournee po lekarzach robie. Najpierw z fotkami do rodzinnej a pozniej na przeglad podwozia lece. Chce to przed swietami zalatwic bo w styczniu nie wiem jak pracuje, moze wolnego bedzie malo czy co, albo sie nie bedzie chcialo... ;) ... Milego dniaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Bejbe 100 lat slonce:* giubelli ciekawi mnie kiedy w koncu usiadziesz na d***e i odpocznjesz? ;) stymulowana a jak tam u ciebie? Mackowa to po wizycie pisz co i jak! Jovanka, 'zgagowa' angelus co tam piczki?;) u mnie dzis powinny zaczac sie dni plodne a sluz hmm bialy, wiec moze sie przesunela z reszta ciul wiem i tak musze czekac z bzykaniem do niedzieli:) dzis dobry humorek;). Ojojojoj;) spadam na drzewo prostowac banany przed swoetami;) bajooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane. bejbe wszystkiego pięknego;*;* paulinka jestem mnie katarek trochę jeszcze męczy a. ty jak? giubelli mam nadzieję że do nad szybko wrócisz;* udanego wypadu;* niech już bedzie poniedziałek bo sie tak denerwuje szok;* ściskam;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Angelus u mnie ok. Czekam na meza bo wroci w niedziele i od razu do dziela;) mam nadzieje ze tym razem sie uda;) a jesli nie to umawiam sie do gina:p a ty kochana zdrowiej bo swieta na dniach i musisz byc w pelni sprawna;) kurcze w marcu minie rok od kiedy zaczelismy sie starac, ale ten czas leci masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ! bejbe mnóstwo kasy, szczęścia, zdrówka i kupę siły na nadchodzące miesiące :* ja już po owulce, jakoś specjalnie nie myślałam o tym w tym czasie, chodź działania mieliśmy intensywne :P to chyba ten przedświąteczny nastrój tak działa, że potrzeba bliskości. Ostatni rozmawiałam z moim K. i tak się żaliłam że chciałam na święta być w ciąży mieć swój taki prezent, a on na to że dostanę tyle że na święta to ja zajdę w tą ciąże i że on już się o to postara :) słodziak mój. A w temacie starszych o 2 lata mężczyzn to też tak właśnie słyszałam, że kobietki dojrzewają emocjonalnie o 2 lata szybciej, ale mój jest właśnie o 2 lata starszy, a często mam wrażenie, że obcuje z pięciolatkiem :) więc te 2 lata to chyba lata świetlne muszą być :) ja dziś wolne (w końcu) biorę się za jakieś sprzątanie (smutas) a na razie przeglądam neta i nadrabiam zaległości na fejsie hehe miłego dzionka buzialki :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia88
Hej Babeczki:) Ja też powiedziałam mojemu mikołajowi, że na święta chciałabym dzidziusia w brzuchu. Też ma się postarać;) Życzę Wam wszystkim (i sobie) oby jak najszybciej spełniło się marzenie o dzieciątku, żeby te Święta były ciepłe, rodzinne i pełne nadziei;) A po Nowym Roku, żeby pojawiły się na tym forum same radosne wpisy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Masakra dziewczyny, siedze w poczekalni u ginekolozki, akurat przyjmuje dziewczyne w ciazy i az tu slysze bicie serduszka... Az mi sie plakac chce, jakbym chciala tez juz uslyszec i zobaczyc swoje malenstwo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Mackowa zatkaj uszy!:* a tak serio to sie nie dziwie ze ci smutasno ale pomysl sobie ze niedlugo przyjdzie kolej na ciebie i tez uslyszysz bicie serduszka swojego dzidziusia! Im bardziej dzidzi wyczekiwane tym bardziej kochane;) jeju a moj chlop prawie dyche ode mnie starszy i wiecie co? Powazny to on za bardzo nie jest;) ale i tak kocham tego moska;) takze z ta 'dojrzaloscia psychiczna' to cholera wie jak jest;) kurcze leb mi chce peknac a do tego zoladek boli. Pije pepsi, choc nienawidze tego swinstwa ale moze pomoze. W pracy narazie cisza, to se siedze i zagladam do was. Aj zapomnialabym! Pojawil sie dzis sluz plodny!;) tylko szkoda ze meza nie mam przy sobie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimowa 85
Hej dziewczyny podzielę sie z Wami nowymi wieściami. Tak jak wczesniej pisalam moje jajniki zostały przestymulowane przez clo. Dzis w pracy dostałam ataku bólu jajników. (27dc), zapisałam sie do innego lekarza bo dzis taki przyjmował a poza tym chcialam zobaczyc co on powie i co widzi. Mówiąc mu na wstępie o pco zapytał czy mam aktualne wyniki badań hormonów. Oczywiscie nie mialam, moze z 6 lat temu je robiłam. Szczerze to od razu zwrócił uwagę na to i powiedział, ze nie mozna stymulowac pacjentki clo nie wiedząc jakie są wyniki - w sumie ma racje, przyznam ze myslałam o tym, zeby zrobic je na własną rękę, ale skoro tamtem lekarz bez problemu przepisał mi ten cudowny lek to tylko sie cieszyłam. Co jeszcze powiedział odnośnie stymulacji - to, ze nie powinno sie jej podejmowac poki tez nie bedzie wyniku z przeprowadzonego nasienia partnera i bez sensu jest faszerowac hormonami . Co sie jeszcze okazało odnosnie dzisiejszego bólu - mam torbiela krwotocznego ! albo sie wchłonie albo trzeba bedzie go usunąc. Teraz mam czekac na okres, a badania hormonów zrobic najlepiej w 4dc cyklu, ale nie po teraz po tym duphastonie tylko w następnym cyklu, który sam przyjdzie, nawet jesli mam czekac 3 miesiące ! Na koniec polecił mi inofolik, podobno jest bardzo dobry i pomaga kobietom zajsc w ciąze, bez faszerowania hormonami. O tym juz sobie mozecie poszukac :) jestem dobrej mysli, ten lekarz otworzył mi troche oczy, w koncu od poczatku do konca wytłumaczył mi i uświadomił wiele spraw, a do tamtego lekarza juz raczej nie wrócę. Mam nadzieję ze mi pomoże. Myslę ze przyda sie którejs z was ta informacja bo pseudo-lekarzy jest pełno.Pozdarwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Zimowa jestem w szoku! Dobrze ze zmienilas lekarza! Jeju i za co my placimy ja sie pytam!? Szok! Zycze ci kochana zdrowka! I obys jak najpredzej zaszla w ciaze;* trzymam za ciebie kciuki..za reszte i sama siebie tez;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
O masakra dziewczyny :( wyć mi się chce w niebogłosy. Mam skoliozę odcinka piersiowego :( do kompletu, bo już kilka lat temu zdiagnozowali mi skoliozę odcinka lędźwiowego. Do tego po wizycie u ginekolożki jestem załamana. Zbadała jajniki, niby jest wszystko ok tylko pęcherzyki mizerne :( jeden 8 mm a drugi nieco ponad 4 :( porażka :( w 9 dniu cyklu pęcherzyk powinien mieć conajmniej 10 mm. Zrobiła też cytologie ale wynik dopiero po nowym roku, nie zdziwie sie jak bedzie tez cos do d**y. Nic tylko iść i skoczyc do pustego basenu :(:( ide se popłakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimowa 85
dlatego warto isc do drugiego lekarza jesli masz chocby najmniejsze wątpliwośc***Przed dzisiejszą wizytą wiecej dowiedziałam sie z internetu niz od poprzedniego lekarza co potwierdziła dzisiejsza rozmowa z nowym lekarzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa bedzie dobrze glowa do gory :* Qde dziewczyny nie doliwac mi sie tu!!!! Chyba dzis taki dzien ja tez mam jakuegos dola na maxa ale coz jutro bedzie lepiej zobaczycie :******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki jak tam dzis samopoczucia ? mysle ze juz lepiej :* mnie dzis juz zaczoł bolec brzusio wiec @ tuz tuz :( zycze wam miłego dnia i pozniej sie odezwe :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo, ja dalej w pracy dziś, ale później do sylwka laba ! Zimowa ! Super wieści - mimo że masz to i tamto to zobaczysz, że jak już wiesz na czym stoisz to teraz pójdzie jak z górki ! Mi właśnie przeszkadzała tobriel, czopki, leki przez miesiąc***** trzech chyba w końcu zaszłam :) Trzymam kciuki za Ciebie i lekarza, co by Cię ładnie poprowadził w leczeniu :) 🌼 Kurde Maćkowa, no nie można się łamać.... skolioza to pal sześć, bo ja w podstawówce miałam niby kifozę, i skoliozę też, aż w końcu na klinice mi powiedzieli że kręgosłup prosty tylko trochę się nie prostuję jak powinno być (wynik szybkiego rośnięcia) i git. Co do pęcherzyków to ciesz się, że w ogóle są bo ile kobiet ma problem z ich brakiem ?! Twoją przypadłość da się jakoś wyleczyć, tamtą gorzej. Moja kuzynka lat 35 stara się od 5 lat, wszystko pięknie ładnie, jest pęcherzyk, plemniki ok, jest zapłodnienie, jest zagnieżdżenie! ale zarodek automatycznie się jakby odłącza i jest wydalany. Lekarze rozkładają ręce, bo niby wszystko ok, ale coś jest z tą jej ścianką, że nie może utrzymać zarodka. To jest dopiero ból, bo nikt nie może C***omóc ! Może będziesz monitorowana ? Uśmiechnij się i nie skacz do basenu bo nawet na śnieg tam nie trafisz ! :) No, jak to mówi moja bratanica - no nie płakaj już ciocia..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Marta, Giubelli dzieki za slowa otuchy. Co do skoliozy to niestety faktycznie ja mam :( boli jak jasny gwint. Dwa lata temu przed samymi swietami mielismy z mezem jechac na zakupy, schyliłam sie zeby zalozyc spodnie i taki bol mnie zlapal ze upadlam na kolana i ruszyc sie nie dalam rady. Na szczescie maz byl w domu i mnie do lozka przeniosl, inaczej bym chyba caly dzien spedzila na podlodze w lazience trzesac sie z bolu :( a teraz doszedl tel odcinek piersiowy :( i zdaje sobie sprawe z tego ze lepiej nie bedzie bo mam prace siedzaca i przez to malo ruchu :/ lekarka kazala mi jeszcze uwazac na odcinek szyjny... Giubelli to ze mam pecherzyki pomimo tego ze male nie znaczy ze uda mi sie zajsc w ciaze z moim szczesciem i tak cos bedzie zle :( Tak wiec Marta jesli o samopoczucie chodzi to wcale nie jest lepiej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry drogie Panie:) Zimowa bardzo dobrze, że trafiłaś na innego lekarza!! ja przed każdą stymulacją mam robione badania hormonów, w sumie to przed i po zawsze! Maćkowa ja też mam skolioze i kifoze i do tego zwyrodnienie odcinka szyjnego jednym słowem sypię się, kiedyś jakieś lekarz powiedział mi, że ewentualna ciąża może być dla mnie bardzo groźna, znowu inny, że w wieku 25 lat będę jeździć na wózku, w końcu trafiłam na dobrego fizjoterapeutę, który stwierdził, że faktycznie nie jest dobrze, ale wystarczy co jakiś czas tu przycisnąć tam coś przygnieść tu strzelić i to działa! Ból znika na długo:) a co do pęcherzyków to też można je powiększyć:) także głowa do góry kochana, nie łam się! Święta idą:) marta86100 moja @ ma jutro przyjść i pewnie przyjdzie, a nawet na 100% jestem tego pewna!;/ ale Twoja niech spada na drzewo akyszzz :) Giubelli rozjazdowa babo hehe:) udanego górskiego wypoczynku:) daj znać czy jest śnieg:) ja za tydzień wyjeżdżam w góry i jak śniegu nie będzie to chyba tam walnę z nudów, chociaż stok pewnie będzie naśnieżany hmmmm.... MIłego dnia 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ty ciotka (.)(.) Mnie bola podbrzusze ciagnie jak na @ wiec 100% juz nadchodzi :/ qka wodna noooooo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Hej Stymulowana! Wiem wiem że stymulować można, ginekolożka powiedziała jednak że póki co nie ma sensu mnie truć, lepiej najpierw męża nasienie zbadać, sprawdzić czy z nim jest wszystko ok. A następnie udać się do kliniki leczenia niepłodności... :( mąż póki co przeziębiony i osłabiony więc nie ma raczej sensu robić tych badań :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maćkowa no wiem wiem to długa droga :/ i racja jak mąż zdrowy to bezsensu truć....u nas kiepsko jest i ze mną i z mężem więc wyjścia nie mamy, chociaż jak okaże się, że tym razem znowu się nie udało to zrobię miesiąc przerwy od stymulacji jeśli lekarz się zgodzi......wykorzystam uroki zimy na stoku ( bo w czasie stymulacji nie mogę uprawiać sportów), a potem zacznę przygotowania do inseminacji, taki mam plan:) marta86100 może to oznaki czego innego:) mnie nic nie boli, ja jestem jakaś nieczuła, a moje (.)(.) to już w ogóle, kiedyś przed @ mnie bolały, a od kilku miesięcy nic, gdyby nie to, że troszkę je widać to nawet nie wiedziałabym, że je mam....dziw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was. Mackowa nie zalamuj sie jestesmy z Tobą:* do mnie pewnie tez przyjdzie niestety bo cos mnie jajniki zaczely bolec:( takze ada nawet d**a blada nawet magia swiat nie pomogla...ah tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ! Głowy do góry bo pesymizmem wieje tu jak fiks. Mówię Wam, teraz ciężkie czasy, ale wkrótce i dla Was zaświeci słońce ! A ja - wyobraźcie sobie - posłuchałam co poniektórych z Was i jednak zostajemy w domu, siedzimy na czterech literach. Pierniczyć tam znajomych, szefów i innych. Święta są raz w roku a oni poczekają. Z resztą znów będziemy siedzieć w domku i będą pijackie dni, na nartach też nie pojeżdżę. A tak, dziś ostatnie korki - zarobię cusik, M. gra dziś mecz w siatkę, jutro w nogę (poprzewracało mu się totalnie we łbie ale co zrobić jak testosteron szaleje) ;) a ja będę stroić dom, piec, robić sałatki i ciastka w kształcie reniferów :) Niech żyją święta !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×