Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość Alaa66
jak sie czuje? oczywiscie wmowilam sobie ciazE:P amarcelinka cudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
ja tez sie nie nastawiam ale przelatuja takie mysli przez glowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Póki maly nie ma to nadzieja i szansa jest:) wiec trzymam kciuki dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Dokładnie tak Eweela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Majowa śliczną masz córeczkę :) Nózie malunie, rączki tycie, włoski jakie długie :) piękna kruszynka :) Zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka dla Was dziewczynki życze :) Kurcze jak to fajnie byłoby mieć już swoje dzieciątko... ehh, rozmarzyłam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku jaka Marcelinka jest sliczna :))) az mi lezka poleciala ;) sliczniutka buziaczki dla was kobitki :****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa mam wyniki, nie pisalam? juz sie poprawiam, wiec wyniki nic nie wykazaly, pisze jedynie: obfite błoniaste i decidua necrotica . Czyli nic szczegolnego sie nie dowiedzialam. Znalazlam jedynie to lacinskie ze znaczy doczesna martwicza z zapaleniem ropnym. Zadnej przyczyny. Wyniki na tokso odebralam i tez nic, IgG 0,13 a IgM 0,267. Pytalam ogolnego jak bylam na badaniach z pracy to mowil ze to w normie, ze chora nie bylam ostatnio i prawdobodnie nie chorowalam na tokso. Eweelka super pomysl z ta mamuska w tabelce ;) pieknie to wyglada :) Jaka piekna Marcelinka, dzielna dziewczynka! zacalowalabym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_inofolic
Witajcie! W ramach kampanii informacyjnej przeprowadzanej przy współpracy z Inofolic mam przyjemność być Waszym doradcą online. Pozostaję do dyspozycji dla wszystkich kobiet zainteresowanych tematyką zdrowej suplementacji diety w okresie starania się o dziecko i tematami pokrewnymi. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiem zarówno w tym jak i skorelowanych wątkach. Ania, Doradca online Inofolic www.inofolic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Dzięki nessaja! Macie rację, wyluzuję, zajmę się pracą, domem... Ale jeśli @ nie będzie, testuje w środe/czwartek... Póki co zajmę głowę czymś innym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Nessaja ja ślepa i już ze starości czytam bez zrozumienia. Możliwe że pisałaś ale przeoczyłam ;) dobrze że nie masz i nie miałaś tokso. To nie z Twojej winy nie ma już Emilki w Twoim brzuszku. Żadna to pociecha ale przynajmniej nie masz powodów żeby siebie obwiniać za to co się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betstu
Dziewczyny czy któraż z Was brała Infolic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Ojojoj polozylam się na brzuchu i tak mnie (.) (.) bolą że ho ho :-( kolejny tydzień czas zacząć. Ale mi się nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie biorę drugie opakowanie. Bardzo łatwe dawkowanie, zwłaszcza że ja nie lubię łykać żadnych tabletek :) Narazie spodziewanego efektu w postaci ciąży nie mam, ale jestem dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż tak długo się kąpie, że zaraz pójdę spać i nie będzie mizianek:-P wasi faceci też tak mają, czy tylko mój jest takim miłośnikiem prysznicowania? Znowu nam cykl przepadnie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Łoooł tylko niech jajek nie gotuje w gorącej wodzie ;) idz mu dolej zimnej wody ;) mój na szczęście prysznic bierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc dziewczyny :* Po 9 dam wam znac :) ale jestem Mega dobrej mysli nie wiem Czemu jakies przeczucie mam chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta trzymam kciuki :) Ja jutro pierwszy dzien do pracy po L4, akurat na 9 wiec niestety zobacze dopiero wieczorem co Martus napisalas. Powiem wam ze strasznie mi sie nie chceeee.. a ta dolina trzyma mnie, jeszcze ten jutrzejszy powrot do pracy mnie doluje.. taki powrot do rzeczywistosci na dobre. Dobranoc, niech starania zaowocuja :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny:) Poniedziałek czas zacząć:) jestem juz w pracy:) Nessaka jak tam u Ciebie w 1 dzien? Trzymaj sie Kochana:)bedzie dobrze:P a jak reszta sie dzisiaj miewa? u mnie ani śladu sniegu, 5 stp na polu:) deszcze jedynie leje.....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Eweelka u mnie pogoda taka sama jaknu ciebie szaro buro.... Mierze temperaturę właśnie ale i tak czuję że nici z tego mam leciutkie rwanie w podbrzuszu :-( wiec to kwestia dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Perfekcyjne 36,6jiz się nie ludze jak w mordę strzelił czekam n @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez leje :/ oj jak mi sie chce spac.. spalam jedynie trzy godziny jakos, ale za to dzis padne i mam nadzieje ze wkoncu zasne od razu, przespie cala noc i wstane wyspana :) milego dnia dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie strasznie zimno przymrozilo ale bez sniegu... Ja mam dalej 37,3 jade w Lasnie do lekarza potem sie odezwe :* Milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Marta daj koniecznie znać może wam się udało :-) pisz od razu jak będziesz mogła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość81
Alaaa66, tak jak juz mowilam tez mam dostac @ wtedy co Ty i tez czuje, ze bedzie, a raczej znow spodziewam sie niepowodzenia. Moj facet nic nie wie, ze czekam, jak na szpilkach, nie chcialam znowu zawracac mu tym glowy, dopoki nie bede pewna. Ale on cos chyba czuje, bo patrzy sie na mnie tak dziwnie i caluje mnie w brzuch, albo docieka, dlaczego nieskacze a skakance. Spryciarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) a u mnie z rana biało, mroźno i ... słoneczno ;) tylko ten syberyjski wiatr słychać jak huczy. Strach z domu wyjść. Mąż na szczęście nie lubi gorącej wody, więc my się żółtka nie zetną:) no i gdzie te wieści od Marty?? czekam i czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kobity ja juz po badaniu wiec : Blona sluzowa jestekko pogrubiona co moze oznaczac wczesna ciaze ale jednoczesnie nie musi, jestem lekko zasiniona co tez wystepuje przed @ kazal mi czekac na @ do 23 a jak cos to robic test...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Ja nie mam parcia nie siedzę jak na szpilkach dziele się z wami moimi odczuciami. Ma być to kiedyś będzie :-) Marta jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×