Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Oj cos mam wrazenie ze raczej nie cos czuje ze dostane @ ;( Mackowa w razie co to mam zaczac pic ziola jak od razu zaczne planic? Czy jak sie @ rozkreci? Mowie wam za szybko sie cieszylam z pogaduch u gina - wcale sie nie zdziwie jak jeszcze dzis dostane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana nic szczegolnego :P salatka i kurczak smazony :P moze sprobuj pobrac zdj, moze wtedy pojdzie? Hmm moze cos w tym jest, ja lubie przesalac :P ale faktycznie cos w tym moze jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Marta zrób jutro będę o ile @nie przyjdzie i będziesz miała jasność po co się tak męczyć...? Mackowa jak tam...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Jestem strasznie ciekawa która przekaże nam radosna nowinek kolejna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie tam znalezione w internecie:): Czynniki wpływające pozytywnie na płodność partnerów: dużo naturalnych witamin pełne zadowolenie z życia seksualnego przerwy w pracy sport/ruch optymizmu i radość życia medytacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta musisz wyluzować, najgorzej sie jest tak nakręcać.....daj na luz bo zwariujesz:) wiem cos o tym bo tez sie tak nakrecałam przez kilka miesiecy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana świeta słowa ale ...jak tu zrobic sobie przerwy w pracy co miesiac:)? i inne:) Moje mocne postanowienei poprawy to zmieniam diete na wiecej owocow i wiecej wody mineralnej zamiast kawy ale.... Narazie walcze z kawą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka juz gorzej zwarjowac sie nie da niz jestem :p Ja sie nie nakrecam bo ziolka na mnie czekaja :) ale jakos tak ten gin dal mala iskierke nadzieji ale tak mnie boli ze juz wiem ze dostane :( trudno zycie poprostu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Marta cos czuje ze następny miesiąc będzie należał do ciebie i mackowej I oby w ogóle do wszystkich bo jakoś nie mamy dobrych wieści na temat dwóch kreseczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie koniecznie dostaniesz @ ale nakręcona jesteś na maxa:) hehe ja bym sie tak nie schizowała tylko walnęla BETA i spokój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Dokładnie beta by wszystko wyjaśniła Matko jaki smutny program na TVN style :-( o bejbiczkach malutkich chorych... Wczesniakow itp serce pęka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martuś nie odbieraj to w taki sposób, wcale nie smucisz ani nie zanudzasz.... chcemy abyś poprostu była spokojniejsza:) grunt to zachowac spokój:) hehe do czwartku zostało raptem 2 dni i mocno sie wspieramy aby to było to:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale moje kochane kolezanki ja tego zle nie odebralam ;) tylko przestaje juz wam d***ska truc swoimi fazami ... co ma byc to bedzie :) nie obrazilam sie :p Hihi moje warjatki kochane :*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Kochane wysłałam maila. Jest to kruszynka mojej kuzynki.. Mała jest juz po 3 operacjach serca a ma dopiero 4latka niecałe. Jak możecie to pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Kochane wysłałam maila. Jest to kruszynka mojej kuzynki.. Mała jest juz po 3 operacjach serca a ma dopiero 4latka niecałe. Jak możecie to pomóżcie. Ja juz po obiadokolacji surówki plus jajko sadzone i zupa Grzybowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmigacie jak burza z tymi wpisami:-) Marta, spokojnie poczekaj. Pamiętaj, że jeśli jesteś w ciąży, to nie wolno Ci się teraz denerwować:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Ojej Marta.... To szybciej przyszła ja dalej czekam... Zostałam sama a Noi jeszcze jakiś tam gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ! a więc pępowina mojego dziecięcia zasłoniła majkela/katarzynę no i niestety będzie niespodzianka dopiero za miesiąc! ale czuję, że jak kamufluje się, to musi był on - po ojcu :P hehe :) szkodaaaa, troszkę się rozczarowałam, ale może to i dobrze, bo wpadłabym już pewnie w szał wybierania koloru do pokoju, wózka, imienia itp. a tak to dzieciątko będzie jeszcze spokojne w brzusiu. Za miesiąc mam mieć połówkowe już (!) zaproponował 3D - ja klasnęłam ze szczęścia bo akurat to będzie 21 tydz. - dzidziak fajnie już zbudowany, więc coś pooglądamy. Właśnie! lekarz mówił aby zbytnio się nie ekscytować, nie zapominać się w radościach i złościach, bo bejb nie rozpoznaje emocji na tyle, żeby wiedzieć o co kaman, i zaczyna mu wtedy bić szybciej serduszko a co idzie za tym - traci tlen. Wiadomo, nie grozi mu nic, ale radził by tonować emocje :) dziwne ale może lepiej postępować wg jego rad ? :) 🌼 Stymulowana - a propo stron, to wyobraźcie sobie, że ja tu jestem od 8 strony ! Szok. Moja znajoma też pisała na takim forum i mówiła że jej pomagało, więc i ja zaczęłam no i cieszę się że tu jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam myślę, że w tym miesiącu będą ciążatki hehe bo już wcześniej tak było że nic i nic i nic a potem jak zaciążyłyście to prawie wszystkie :P - Giubelli dawaj znać znać jaka płeć !! czekamy !! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ciekawośc***oleciałam do tyłu Giubelli i ty jesteś od 6 str hehe a eska od 4 natomiast muuua od 3 :D wszystko przełom kwietnia / maja :D ależ to zleciało o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imit
betstu Inofolic to w Polsce dopiero nowość, ja się własnie przymierzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Halo, jestem, zyje :-) Meza do pracy wyprawilam i wracam do Was :-) Giubelli ale psikusa Grosecek Ci zrobil :-) Marta smialo parz ziolka w wal w gardlo juz dzis ;) tylko pamietaj, plaska lyzeczka zeby Ci za miesiac siedmioraczki nie wyszly bo sie przestymulowac mozna ;) Czy Was tez wkurza to ciagle reklamowanie tego cholernego inofolika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giubelli alez Ci zazdroszcze! czekam na zdjecia brzuszka i z usg! :* duzy juz brzusiek? jacie jak ten czas leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×