Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość Anla_M
Witam ! Mam do was pytanie czy to mozliwe ze w pod koniec 13 tygodnia ciazy moj ploc ma dlugosc 16 cm? mam napisane na zdjeciu usg dzis pytalam drugiego gin. i mowi ze to mozliwe a mi jakos sie w to wierzyc nie chce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Dokładnie póki @.nie ma szansa jest więc tego się trzymamy Eweelkaa może się uda... I ty bierz się do dzieła podobno po poronieniu szybko robi się kolejne ale to PODOBNO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem za radą agniesi88 co do poczty. Kurka dziewczyny chyba muszę się przeprowadzić, żeby zobaczyć zimę, ciekawe czy dotrze na śląsk.... Zebrałam siły i poszłam na zakupy, wróciłam i nastawiłam ogórasowa:):) angelusdominus zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) ja tez zaraz bede na poczte wchodzila wiec wyslijcie mi haslo:) ja w poniedzialek ide na te badania ale ja sie boje dziewczyny. Giubelli Wszystkiego najlepszego kochana:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Boże, nie połapię się z tą pocztą chyba... Jeszcze raz - gdzie mam wejść najpierw? Wiem, jestem debilem, ale nic nie poradzę... Anla_M - płód pod koniec 13. tygodnia ma 6 cm długości. Taką informację możesz znaleźć na każdej stronie poświęconej kolejnym tygodniom ciąży, np. na mamazone, polecam. Co do ginekologa, ktory potwierdził Ci tę informację - sądzę, że po prostu Cię nie zrozumiał jak pytałaś. Albo trafiłaś do...weterynarza. Ewentualnie dostalaś wydruk nie swojego USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O fak ! smerfetka serio ?! :) no cóż mam napisać. No pewno Cię uczył.... bo jak napisałaś że krejzol no to tylko on może być :P właśnie ma świr wpaść do mnie z żarciem dla swojej królewny :) To to co tu piszemy to zostawiamy dla siebie, ok ? :) ale jaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do starych starających się, które są w tabelce to pamiętam że kajakaja się obraziła bo jej nikt nie odpisał i odeszła..... nie chciałam tego komentować, ale z deka to chore. Także wyrzućcie je, a najwyżej jak ktoś się uaktywni to je dopiszemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eska, jovanka wyślijcie maila na staraczki 2014@gmail.com ze swojej prywatnej poczty, a my Wam odeślemy z tej naszej hasło do niej. Kapiszi ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabelka jest poprawiona i uaktualniona na bieżące wiec mamy obecnie 12 intesywnych staraczek 2014:) hehe mam nadzieje ze wszystkie w tym roku zamkniemy tabelke i bedziemy sie szeroko uśmiechać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Eweelka do 18 w pracy siedze wiec mnie tu zasypue :) Laski a muli mnie do spania... szoook a tu dzwoni i dzwoni wszystko bez sensu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Eweelka do 18 w pracy siedze wiec mnie tu zasypue :) Laski a muli mnie do spania... szoook a tu dzwoni i dzwoni wszystko bez sensu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też smerfetko .... ;) z resztą...co to za tajemnice :) ty masz podboje miłosne, ja mam już dziecię w drodze... lepiej być nie może, nie ? :P Ty, a wyobrażasz sobie, że skoro mój M. jest krejzolem to co dopiero będzie z naszym dziecięciem !? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogloby sie obejsc bez tych moich podboi :P Haha, na Twoim miejscu wolalabym o tym nie myslec :P Dwa szalone gumisie w domu :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też smerfetko .... ;) z resztą...co to za tajemnice :) ty masz podboje miłosne, ja mam już dziecię w drodze... lepiej być nie może, nie ? :P Ty, a wyobrażasz sobie, że skoro mój M. jest krejzolem to co dopiero będzie z naszym dziecięciem !? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) hahahaha :) ciiiiiiiii :) 🌼 a ja dziś mam luz urodzinowy, korki babka odwołała, M. gra mecz w siatę, ostatnio zamówiłam sobie i bratanicy pizzę na trybuny :P wyglądałyśmy jak nienażarte babury ale była wybornie dobra :) może dziś z okazji urodzin też zamówię? :P miłego dnia babeczki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) hahahaha :) ciiiiiiiii :) 🌼 a ja dziś mam luz urodzinowy, korki babka odwołała, M. gra mecz w siatę, ostatnio zamówiłam sobie i bratanicy pizzę na trybuny :P wyglądałyśmy jak nienażarte babury ale była wybornie dobra :) może dziś z okazji urodzin też zamówię? :P miłego dnia babeczki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurka wyrabana po pracy wracam i sie własnie dowiedzialam ze dzisiaj ksiadz po kolędzie ma byc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Eweelka no to masz dwie opcje, albo zamykasz sie w domu i udajesz ze Cie nie ma albo... no nie wiem zawsze jest jakies "albo" o moze go na przyklad przyjac ;) A ja wrocilam do domu. I nie bede powtarzac tego juz oklepanego hasla "zima zaskoczyla kierowcow" bo szkoda slow. Z pracy do domu mam okolo 13 kilometrow i przez ten caly odcinek nie widzialam ani jednego plugu, odsniezarki...czegokolwiek. srodek miasta a ulice bielusienkie jak w morde strzelil. Chociaz nie ukrywam, jest tego jeden plus - wkoncu kierowcy jezdza zgodnie z przepisami... A snieg dalej pada :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Ale numer, napisałam wiadomość, wysłałam i jej nie ma :P ostro, to chyba zakłócenia przez te intensywne opady śniegu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Hehe widze że nie tylko ja mam ten problem ;) Hello Marta :) Rety musze wszystkie dzisiejsze wiadomośc**przeczytać od początku bo wątki z forum zaczęły mi się mieszać z wątkami z pracy po kilku godzinach śledzenia co się dzieje i tu i tu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Smerfetka co za wesele? O co kaman? Przeoczyłam coś? Jovanka Cie zaprosiła a nas nie? ;) hehe pisz nam szybko z kim się hajtasz i co kupiłaś ;) Paulinka ja zioła żłopie, wierze mocno że się w końcu uda :) i obym w lutym mogła pochwalić się dwoma kreseczkami :) A Nessaja to gdzie sie podziewa? :) Eska aktualizuj się w tabelce :) Stymulowana nadal @ brak? :) a ogórkowej troche zostało? Pochłeptałabym se zupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Oj zapewne się chwaliłaś, całe forum Ci gratulowało tylko jakoś mi to umknęło więc pytam ;P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Smerfecia toż wiem że żart :) oo to szalona impreza sie szykuje :) a z kim idziesz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksiądz odbębniony a co najgorsze to i on nam przygadał.... a wasza córcia to tak sama? bez rodzenstwa...:( no masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×