Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość Nemezis626
Zrobię we wtorek... jutro kupię :) Ale mam przeczucie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziewczyny . Pisałam ostatnio i mowiłam ze dam znac jak z moim @ . Wiec moge sie pochwalic ze dzis wyszły mi Dwie grube krechy . Jestem przeszczesliwa ale i pełna obaw , z powodu poprzedniej ciązy ktora skonczyła sie poronieniem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Oooo Gościu Moniusia witaj, gratuluje 2 kreseczek, to tera możesz jedną pożyczyć dla Nemezis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Co jeszcze mi się przypomniało... 2 lata temu gdy byłam w ciąży, beta w dzień @ była 2,5... 2 dni później 50, za kolejne 2 dni 200... więc może to u mnie normalne że tak późno test wychodzi... pamiętam że test sikany wyszedł dobrze po tygodniu od terminu @... ale niestety poroniłam, i boję się że jeśli testy wyjdą dobrze dopiero za kilka dni, to się powtórzy... ale nie ma co gdybać :) cieszmy się niedzielą Mój Mąż przygotował dziś pyszny placek po węgiersku i póki co będę się nim delektować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Nemezis no dokładnie, skup się póki co na czymś innym :) smacznego życzę:) A Tiii Stymulowana smaka na kluski mi zrobiłaś i kapustki takiej młodej bym zjadła... aż mi slinka pociekła :) Ja właśnie będę robić dla męża spagetti a dla siebie zupę porową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilę. 🌼 Gościu! Gratulacje ! Ciesz się a nie zamartwiaj ! 🌼 nemezis - trzymam kciuki ! 🌼 Majowa ! Witamy na świecie naszą pierwszą forumkę ! Cudownie! Musisz wszystko opisać jak było. I znów potwierdza się że najpierw wszystkie chcą rodzić naturalnie, podczas porodu przysięgają że już nigdy więcej, a potem zapominają o bólu :) Jak pytam znajomych jak to jest to się dziwnie uśmiachają, nie powiedzą po prostu że boli jak h*j tylko wszystkie twierdzą że zapomniały już :) Ale czego się nie robi dla dziecka :) ściskam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Marta a Ty po wizycie szybko daj nam znać co lekarz dowc*pny powiedział :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Marta objawy na @brak trzymam za ciebie kciuki jutro :-* pisz szybciutko do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana U nas pod calym badaniem sa uwagi takie podsumowanie calosci: poza norma *****iwosc plemnikow pozostale parametry w normie. To badanie bylo robione we wrzesniu 2012r. I dal nam androvid powiedzial ze albo to pomoze albo nie, powiedzial ze czasem moze wyjsc tak ze po jakims czasie moze wyjsc nawet gorzej jak sie bada ponownie, taka ta s****a delikatna, po 3 miesiacach mielismy powtorzyc ale nie powtorzylismy bo bylam w ciazy, podobno dobrze nie przegrzewac jajek, nie nosic ciasnej bielizny cieplych kapieli nie wolno, duzo pic wody malo piwa na to zwracal uwage, dobrze wzbogacic diete w duzo owocow i warzyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Wiecie co dziewczyny, zgłupiałam konkretnie :/ Dzisiejszy test zrobiłam ok godz 9 30. nie czekałam nawet 5 minut, popatrzyłam - negatyw to negatyw i bez przyglądania się, wrzucilam go do szafki Godzinie później patrzę, jest druga kreska! I to naprawdę niezła... ale uczucia mieszane, bo nie wiem czy pojawiła się po 5 minutach czy po 45... Ale gdy przed chwilą chciałam znów popatrzeć na nią, ona niemalże zniknęła... Został tylko taki blady ślad... To wina testu? Wysechł?? Kreska na pewno była, i to nieźle widoczna... Może powinnam za 2 dni zrobić inny? Robiłam ten sam test już kilka razy w życiu, w poprzednich cyklach. i nawet po 2 godzinach nie było śladu jakiejkolwiek kreski, i faktycznie w ciąży nie byłam. Robiłam go nawet w piątek po południu. to też nie było nic nawet po długim czasie... dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa jak tam po ziolkach ? Czujesz jakies zmuany ?? Ja juz nie moge sie jutra doczekac :/ Ledzwia mnie tak lupia ze caly dzien leze ... jak wstane to od razu na nowo bola :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh ale sie dzisiaj objadłam jak dzika świnia... masakra jak tak można sie najeść..... zdrówko moje wraca do normy od srody bierzemy sie do dzieła:) a jak tam u Was?:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
Eweelka ja tez sie ojadlam jak swinka....masakra jakas ale to dlatego ze od jutra ide na dietke:D znowu wracam na dobra droge schudlam 10kg w 2,5 miesiaca wrocil kilogram po swietach i teraz znowu bede dzialac plus ruch:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Nemezis a zostaw Ty w cholere te testy co? Wywal je do smieci zeby Ci glowy nie zawracaly. Niby sie nie nakrecasz a caly czas tylko testy i testy... wyyyyyluzuj kobieto. Jesli jestes w ciazy to sie niebawem o tym dowiesz, jesli nie to tez niebawem wyjdzie na jaw. Narobisz se tylko nadzieji i jak @ sie zacznie to tylko rozczarujesz i po co Ci to? :-) Marta poki co cos tam delikatnie jajniki zabola od czasu do czasu i na chwile obecna to wszystko po 7 dniach z ziolkami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
mackowa ciekawa jestem czy szybko zadzialaja te ziolka...:) a ja sobie zmierze temperature ciekawe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweelka ale Ci zazdroszcze ze zaczynacie dzialac :P w takim razie owocnych i przyjemnych przytulanek :) Nemezis moj test tez dopiero po tych 5 min wyszedl, jakos kolo 7 minuty moze i tez bladziutka, ale kilka dni pozniej juz ladna mocniejsza kreska, powtorz test i siedz przy nim i nigdzie sie nie ruszaj :P i pisz nam od razu :) jak nie ma @ nadal to nadzieja spora ;) dziewczyny a ja dzis przechodze przez doliny... dzis 19, zatem mija miesiac jak mojej kruszynie przestalo bic serduszko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloł laseczki jak tam? ja za wcześnie cieszylam się że mdłości mi przeszły dziś wróciły i z taka siłą ze mnie z nóg zwalilo;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje kochane :) mi w 36 dc pokazały sie 2 jednakowe krechy . piekny widok . Wam życze tego samego :) staralismy sie 4 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
acha marta nie wiedzialam ....wiem ze to nie zaden wyznacznik ale pokazala mi 37,2..... nie chce sie nakrecac i robic nadziei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Nessaja a wyniki badania histopatologicznego juz masz? Rozumiem ze jest Ci ciezko i wcale sie nie dziwie. Mam nadzieje ze najpozniej w czerwcu bedziesz sie nam tu chwalic dwoma kreskami :-) Alaa ja tez jestem ciekawa :-) bede pisac jak cos zacznie sie dziac :-) I tak jak Marta mowi, mierz tempke rano, wieczorem zawsze troche rosnie wiec zignoruj ten dzisiejszy pomiar. Jutro jak tylko oko otworzysz lap za termometr i mierz :-) zycze C***odwyzszonej jak i Marta ma :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
aaa no to ciekawe jaka bedzie rano....jejku juz bym tak vardzo chciala z nudow ogladam sobie wozki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta, Alaaa teraz wy w pierwsze kolejnosci? jak Wasze samopoczucie:)? eska 22 trzeba by sie uaktualnic, jesli 2.01 była @ to kiedy przewidywana następna:)? potem izulinka, beatka i Goofcia następne na liscie:) a potem dopiero luty obój buty:) MAMUŚKI:) Majowa ********18.01.2014*******Marcelinka CIĘŻARÓWKI :) Majowa ****** 27 ****** 1 cs ******* usmiech.gif Fiona 25 ******* 3 cs ******* usmiech.gif RozusPL 21 ***** 4 cs ******* usmiech.gif Taka oto ja 24 ****** 2 cs ******* usmiech.gif Giubelli 27 ****** 9cs ****** 1dz ******* usmiech.gif PauliśC 22 ****** 15cs ****** 1 dz ******* usmiech.gif motynka 24 ******* 2cs ****** usmiech.gif ŻoneczkaKrk 25 ****** 3 cs ******* usmiech.gif JovankaJo 29 ****** 3cs ****** 1 dz ****** usmiech.gif bejbe27 27 ****** 18cs ******* usmiech.gif Angelusdominus 23 ****** 3cs ****** 4dz****** usmiech.gif AKTUALNE STARACZKI - 2014 eska 22 ******** 22 ******* 13cs ****** 1 dz ******* @02.01.2014 marta86100 ******** 28 ******* 72cs ******2dz******* @23.01.2014 Alaaa66****** 28 ****** 9cs ****** 1dz ********* @23.01.2014 izulinka7 ****** 23 ****** 10cs ******** 1 dz ******* @25.01.2014 beatka26 ******* 26 ******* 4cs ********* 1dz ******** @26.01.2014 Goofcia ******* 22 ********* 5cs ******1 dz ******* @28.01.215 nessaja ******* 21 ********* 3cs ******** @ ? Agniesia 88 ******* 25 ******* 3cs ******* 1dz******* @ 4.02 Eweelka ****** 31 ******* 6cs ********* 2 dz ****** @11.02.2014 paulinka121989 ******* 24 ******* 8cs ****** 1 dz ****** @12.02 MackowaZona ******* 27 ******13cs *******1 dz ******* @12.02 Stymulowana *******28 ****** 16cs *******1 dz******@ 15.02.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nessaja mija miesiac to pewnie i lada dzien do Ciebei zawita @ zobaczysz.... W lutym ja narazie nie chce szalec w działaniach na spokojnie na razie,a od marca bardziej sie nastawiam na pełne obroty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×