Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

wzielam c***od zdjeciem kotka na mailu wyslala linka o nim wszystkie tam informacje sa przyczaj sobie bo tu normanie sie nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Mackowa nie zeszła :-( ależ mam dużo pracy dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motynka
Majowa, ogromne gratulacje! :) . marta, ja na początku ciąży miałam dużo białego śluzu. Tylko raczej nie w postaci grudek. I jakby woda też się ze mnie sączyła. Nawet się nakręcałam, że jakaś nieszczelna jestem i wody płodowe mi ciekną pewnie. :D człowiekowi to czasami głupi jest. :D Trzymam kciuki, żeby małpa wstrętna już się nie pojawiła w tym roku. ;) . Kobietki, wyśle maila na naszą skrzynkę. Poproszę o przesłanie hasła. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majowa !! gratulacje wielkie :) buziaki dla Ciebie i Marcelinki :* - Giubelli troszke spóźnione życzenia :P mnóstwo zdrowia, szczęścia, cierpliwości i odwagi :* - ja chyba też nie czaję o co chodzi z pocztą ? jak rozumiem wysyłąm meila na staraczki 2014@gmail.com i potem się loguje do jakiejś innej poczty tak ?? hm trochę nie nadążam za technologią :P - kurczę ale chlapa na dworze :( ale za to ludzi nie mam i mam w pracy mały relaks z książką i kawusią hehe noi nadrobiłam też wpisy :) - a tak swoją drogą ale czas pomyka, dopiero pamiętam jak majowa zaszłaś, jak fiona wysyłała nam testy czy na pewno tam jest kreska hehe a teraz fiona juz zaraz też będzie rodzić... czas tak ucieka że szok... jak czytałam to standardowo chciałam wam tyle rzeczy odpowiedzieć, ale nie pamiętam już nic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motynka
Dziękuję za hasło! :) . izunka, wyślij maila na adres staraczki2014@gmail.com, a my odeślemy Ci maila z hasłem. I potem wpisujesz w przeglądarce adres gmail. com i się logujesz loginem staraczki2014 i hasłem, które Ci wyślemy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motynka
izunka, ale bejbe już Ci wysłała hasło. Teraz pozostaje zalogowanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok widziałam Marcelkę i piesia Bejbe, ale trochę mi zajmie zakumanie o co kaman hehe chyba nie zbyt mi idzie na gmailu :( i stąd pytanie do mądrzejszych ode mnie : jak jestem zalogowana na tym koncie to ono jest połączone z YT ?? znaczy żeby mieć swoje konto z YT muszę się przelogowywać tak ?? - a tak w ogóle to jesteście zayebiste :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja nie mogę się uaktualnić, bo mi kaffe jako spam bierze tabelkę :( - pół dnia przesiedziałam na google+ i już pomału kumam :D stwierdzam też fakt że chyba jestem mega zacofana hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do 20 ;( Szukam caly czas cos o tym moim sluzie ale same glypoty pisza ze to grzybica... A to u mnie jest niemozliwe bo dopiero dzis sie pojawil i bezzapachowy , i nic mnie nie piecze i swedzi :/ Za to prawy jajnik tak jakby mi go ktos od czasu do czasu polaekotal... Hmmm sama juz nie wiem co o tym myslec :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze śluzem nie pomogę ci akurat :( takie rzeczy tylko lekarz chyba :D a przy siusianiu też nic Cie nie piecze ?? ja kiedyś też miałam taki dziwny i i jakby malusie żółtawe grudki - właściwie cały był jakby z takich malusich grudek, ale to było jak miałam kamień na nerce łooj dawno temu :) i piekło mnie przy siusianiu właśnie, więc nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic zadnych dolegliwosci bylam dzis u gina i tez nic nie zauwazyl... w sumie to zrobilo sie tak jakas godz po badaniu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może po badaniu tak masz ?? ale rzeczywiście jak nic nie zauważył to się nie nakręcaj :) jakby to coś złego było na pewno by zobaczył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo.....:) moze na tą 200 setną strone któraś dostarczy szczęśliwą nowine o ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo hejloł :* ja dziewczynki juz jakis czas po pracy, oczy mnie szczypia z niewyspania, a tak to nie bylo tak zle :P pierwszy dzien zaliczony :) troche sie opierniczalam :P ale tylko troszeczke :P za tooo weszlam do domu, zapach juz czulam, mysle "nooo obiadek jest" wchodze do kuchni i nawet pomyte! a na stole niespodzianka :D macie na mailu, postaral sie dzis mezulo :) co prawda kucharz z niego nie jest swiatowej klasy ale checi wynagrodzily nie dosolonego kuraka :P kurka, wypilam jeden kieliszek tego wina a juz sie czuje oszolomiona.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessaja nie moge otworzyc Twojego zdjecia buuu a taka jestem ciekawa co tam dobrego na talerzu tymbardziej ze mi obiadndzisiaj w ogole nie wyszedl byl wrecz obrzydliwy:/ podobnonw czasie @ kobieta nie powinna gotowac, bo nie potrafi dobrze przyprawic, slyszalyscie kiedys o czyms takim???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to chyba z wrazenia dostane @ dziewczyny :( Tak mnie kluje prawy jajnik ze zejde ze swiata chyba dzis:( mizliwe ze to po badaniu usg ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta mnie po usg nigdy nic nie boli, ale roznie to bywa....jakies dziwne rzeczy sie z Toba dzieja (nie zrozum mnie zle), ale moze to wszytsko akurat sie sklada na to ze sie udalo :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×