Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

napisałam wam taaaaką długa wiadomość i nie moge jej wkleić bo spam :/ WTF ?? a tak w skrócie ❤️ wy nawet umarłego na nogi byście postwiły :* jak tu mieć przy was doła?? jak tu tyle dobrych duszyczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kocahne kobity 🌼 ❤️ :classic_cool: kasik85 ja mam krótkie i skąpe @, ale moje endo jest ok, a mam mierzone 2 razy w miesiącu, ale nie pytałam nigdy doktorka czy skąpa @ może mieć jakiś wpływ na zajście i teraz się boję, we wtorek zapytam doktorka i dam znać:) bejbe wybierz się do lekarza, może przepisze Ci coś dla przyszłej mamuśki co Cię wzmocni bo nie możesz być chora!!! akysz chorobo !!!! Ja też sądzę, że Iza powinna dostać maila :D brzoskwinka14 ja brałam clo, kilka razy, co chcesz wiedzieć moja droga???:) MaćkowaŻona z tym telewizrem to mistrzostwo, mój D chce kupić tv, ale ja mu nie pozwalam bo ten co mamy jest ok, ale on chce większy i tak od pól roku co chwile zagaduje, ha dam mu taki sam warunek:) będzie brzusio, będzie tv, może to jakoś na nas wpłynie :D Taka oto ja - Maksymilian, Nikodem, Aleksander - to moje typy dla chłopczyka:) izulinka7 mama mojego chrześniaka co kilka dni wysyła mi jego zdjęcia, filmiki jak tańczy (mieszkają w Niemczech, więc na żywo widzimy się 2 razy w roku) i mimo tego, że kocham to dziecko to bardzo mnie boli każde kolejne zdjęcie, bardzo:( ale co mam zrobić, eh...;/ Paola1801 kciuki zaciskam:) U mnie dziś także szaro, buro, ponuro, nic się nie chce. byle do wtorku ściskam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam piękne Panie :) U mnie dzisiaj ponuro i humorek też kiepski. Paulinka sen miałaś straszny. Marta rób test i daj znać. Ma być POZYTYWNY. Jak moja młodsza siostra (ma córeczkę 3L) się dowiedziała że chcemy mieć dzidziusia to postanowiła nie być gorsza i po miesiącu oznajmiła że jest w ciązy, przez tydzień nie mogłam dojść do siebie. Cały czas płakałam. Okazało się jednak że nie jest, widziała reakcję że nikt się nie cieszył z tego powodu i chyba na razie odpuściła bo Julcią zajmowałam się ja lub nasza mama, ale myślę że jak ja będę i bratowa ,bo też się starają to i ona nie odpuści.Szkoda tylko że nie myśli o tym jak sobie poradzi z dwójką skoro z jednym nie jest w stanie nic zrobić.Ona stara się ciągle rywalizować ze mną, np. o brata naszych mężczyzn i jego żonę. Bo mój M i M mojej młodszej siostry to bracia.:) Tak jakoś wyszło. Kocham ją bo to moja siostra ale mam jej trochę dosyć. Dziewczyny w końcu ustaliliśmy datę ślubu:D wrzesień 2015. Zaczeliśmy od d**y strony, najpierw zamieszkaliśmy razem, staramy się o dzidziusia, a na końcu ŚLUB:) a potem jeszcze dwójka dzieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś ukradł słońce;( jest dziś strasznie szaro buro nic się nie chce. ech. To ja też się przyłącze do taka oto ja też nie mamy imienia dla chłopca dla dziewczynki amy ale jak będzie chłopiec to nie wiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje endo w 11dc miało tylko 0,23cm a 15dc miałam owulkę. zobaczymy teraz musimy czekać do 03.03.2014.Moja @ trwa ok 1,5 dnia i jest skąpa a reszta to plamienie.Trochę się podbudowałam bo dziewczyny mające cienkie też zachodziły w ciąże, musiały brać coś na podtrzymanie. Ja biorę Luteine kiedyś mi przepisała i miałam jeszcze jedno opakowanie. Ja idę do mojej gin w poniedziałek to zobaczymy co powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik85 no popatrz może coś w tym jest, teraz stresuje się już nie na żarty:( a moje 3 dni @ to już razem z plamieniem ;/ 1 dzień-plamienie, 2 dzień-cieknie i 3 dzień- plamienie i the end! fakensiet !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj martuś no coś ten rok nie tego no.....któraś musi zafasolić wtedy się rozkręcimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta przyszła @ ?? Maksymilian piękne :) tez mi sie podoba :D pozostaje nam wierzyć że niedługo uda sie i nam :) ja u gina będę 5 marca i tez zapytam o długość @, chodź ja ide do innego niz zawsze chodziłam więc jak przedstawię mu listę moich dolegliwości, objawów, niepewności pytań, wahań etc, to mam nadzieję że nie ucieknie z gabinetu :P zaczynam chyba spisywać wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana no naprawdę cieńko się zrobiło :/ a komu najbliżej teraz ?? Marta Paulinka ?? no sorry ale któraś z was musi :D tak na rozpęd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana nio bez lekarza sie nie obejdzie:( jutro sie wybieram, wczoraj caly dzien sie kurowalam a z kazda godzina coraz gorzej:( mam juz zielone gluty, wezly mi wywalilo, gardlo cale zapuchniete, katar, czuje sie beznadziejnie;((juz mam dosc ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta malpa przyszla? :( Dziewczyny typy imion piekne podalyscie, mi sie podoba tez Ninka i Pola (znam jedna roczna dziewczynke - taaaaaka slodka ze nawet moj mowi ze tez taka sobie zrobimy, slodziutka, jest taka piekna i ma takie wloski dlugie ze szok ) a dla chlopczyka Maksik i Artur - Artek ;) Smerfetka czyli co sie teraz u was wydarzylo ze taki obrot spraw? ;) no i dziewczyny czekam na te zdjecia na mailu i moze filmik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessaja zmienilismy myslenie (przynajmniej ja). Nawet jesli nie mam teraz pracy to z jednej wyplaty damy sobie przez miesiac rade. Dzisiaj rano bylismy w urzedzie, zameldowalam sie a pozniej zarejestrowalam w urzedzie pracy. Mozliwe ze za tydzien zalapie sie na staz. Ostatnio BF zaczal cos ostro w lozku dzialac.Nie wiem czy to przez zblizajaca sie trzydziestke czy co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetka super, że zaczyna się układać. Życzę żeby stabilizacja trwała jak najdłużej. :) Marta no weź no! Jaka małpa?! dwie kreski miały być!!! :( Maćkowa chyba pytałaś o moją pracę i rozmowę z szefową... Otóż nic nie mówiłam. W ogóle jestem wstrząśnięta tym, co ostatnio usłyszałam od mojej kierowniczki. Powiedziała, że nie wyobraża sobie powrotu naszej koleżanki z urlopu macierzyńskiego, bo ona będzie przychodziła do pracy "odpoczywać", bo będzie wiecznie zmęczona trójka dzieci... Aż mi się przykro zrobiło tak ją obgadała. To idealnie oddaje jak pracodawcy traktują kobiety w ciąży, matki małych dzieci itp... Nie wiem, może chciała mi dać do zrozumienia, że albo praca albo rodzina... Wkurzyła mnie tylko, więc teraz nie będę miała żadnych skrupułów, jak zajdę w ciążę to po prostu kopnę ją w tyłek jeśli będzie miała wątpliwości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana nie ma się co stresować, a Ty jakie masz endo. ja wieże że w tym cyklu się uda, nie nakręcam się ,ale w tym moj M się wkońcu baaaardzo zaangażował.Do tej pory nie przywiązywał do tego wagi chyba myślał że i tak się nie uda bo nie może, a jak odebraliśmy wyniki, bardzo się uspokoił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niop przylazla wredota nooo Ale za to po ziolkach lewy jajnik zacxol dzialac z 5 lat go nie czulam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
Marta ale dupa:-\ Te ziolka chyba cudów nie działają jednak... Smerfetka czujesz ze dzidzia będzie? Bo bf się stara w łóżku? Ja dalej @nie mam czekam cierpliwie jakiśkkiepski początek roku tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja dzisiaj jestem pierwszy dzień po odstawieniu duphastonu mam nadzieję że lek da radę wywołać mi tą wredną @ bo już nie mogę doczekać się zacząć kolejny cykl i staranka :) Jeżeli @ nie przyjdzie to załamka nie będę mogła zacząć brać CLO. Jak @ nie ma źle jak jest też źle :(. Męczy mnie to czekanie. Najgorsze jest to że nie wiem kiedy się spodziewać @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alaa.Czuje ze zaczyna mu zalezec na dziecku i ze cos tam chyba 'kombinuje'.Sa szanse na II kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alaa to dopiero 1 cykl na ziolkach :) juz jajnik pracuje to jest cos :) ja jrstem dobrej mysli i wietze w te ziola a 27 marca mam gina w instytucie nieplodnoscu wiec cos tam poradza i moj tez badania bd robil ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Ja na chwile bo jakies cipulinskie mi tu dzwonia i glowe zawracaja. Marta no! I to z tego lewego jajnika dziecko bedzie w nastepnym cyklu! Mowie Ci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Uff nareszcie po pracy;) ale zesta sie rozpedzily:p marcia szkoda ze @ przyszla moze ty Ala obdarzysz nas mila wiadomoscia:p. Bejbe a to w lozku lerz i jutro czym predzej do lekarza!;* kasik nie wazne ze od d**y strony! Wazne zeby wszystko bylo ok;) ty masz byc szczrsliwa ;) eska wybiore sie napewno tylko czekam na @ a potem sie umowie do gina. Izulinka od tego jestesmy;* dzis spagetti;) mniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Ale piekne byczki robie;) polonistka ze mnie pierwsza klasa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinka nio leze w lozku, rano bylo jeszcze w miare ale teraz z godz na godz jest coraz gorzej:( mm. spagetti podziel sie;) oj tam nie przejmuj sie byczkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinka noi o co kaman ?? :D najważniejsze, że rozumiemy c***iszesz :P ja jak chcę wam dużo napisać (czytaj zawsze) też walę byki :D Paola dawaj tu znać co tam się dzieje bom się denerwuje za Ciebie ;) spagetti mniam mniam mniam też bym zjadła :D u mnie dziś gotuj***abulka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bejbe a z lekarzem się konsultowałaś ?? nie wiem co to kafe dziś :/ miało być co.piszesz i że babulka. gotuje :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetka, czujesz że zaczyna mu zależeć na dziecku? A czy czujesz, że zależy mu na Tobie? To chyba jest najważniejsze. Mam nadzieję, że masz taką pewność... :) Robię sałatkę kurczakowa z winogronem. Humor mi się nieco poprawił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesia, czuje. Zrozumial ze ta praca nie przyniesie zadnych pozytywow, ze nie jest dla mnie i pomaga mi szukac innej. Wczoraj bylismy u jego chrzestnej, zaczal mowic o zareczynach i az mnie zatkalo. Zmienilismy podejscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×